Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Marzec 2018

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Powrót

Marzec 2018

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-15 - 2019-10-28
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Rzeszów - Korfu, Wylot lotnisko : Rzeszów Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko Ioannis Kapodistrias International Airport Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Katowic do Korfu. Loty na grecką wyspę Korfu w sezonie letnim raz w tygodniu w poniedziałek oferują tanie linie Ryanair. Z Katowic do Korfu wylecimy o godz 15:35, przylot na grecką wyspę Korfu o godz 18:45. Loty powrotne z Korfu do Katowic również w każdy poniedziałek w godzinach 14:00-15:10. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone. Bilety lotnicze możesz rezerwować już teraz w promocyjnych cenach online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 17.02.2019
  • 16.02.2019

Pozostałe tanie loty do Korfu

Tanie Loty z Rzeszowa do Grecja

Informacje o lotach Rzeszów - Korfu. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-02-01 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Korfu (CFU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 45h 45m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 3203

    2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-07 13:30 Manchester (MAN)

  • FR

    1 . FR 3445

    2019-04-07 18:15 Manchester (MAN) 2019-04-07 21:55 Palma, Majorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 264

    2019-04-08 19:45 Palma, Majorca (PMI) 2019-04-08 22:30 Berlin (TXL)

  • FR

    1 . FR 54

    2019-04-09 07:00 Berlin (TXL) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 19:25 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 10:35 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 15h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 8071

    2019-04-14 19:25 Poznań (POZ) 2019-04-14 20:45 Corfu (CFU)

  • LO

    1 . LO 3942

    2019-04-15 06:40 Warsaw (WAW) 2019-04-15 07:40 Poznań (POZ)

  • LO

    1 . LO 3805

    2019-04-15 08:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 09:35 Warsaw (WAW)

Cena 840 zł

Lot 2

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 45h 45m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 3203

    2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-07 13:30 Manchester (MAN)

  • FR

    1 . FR 3445

    2019-04-07 18:15 Manchester (MAN) 2019-04-07 21:55 Palma, Majorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 264

    2019-04-08 19:45 Palma, Majorca (PMI) 2019-04-08 22:30 Berlin (TXL)

  • FR

    1 . FR 54

    2019-04-09 07:00 Berlin (TXL) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 09:50 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 01:45 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 15h 55m / 2 przesiadki

  • OE

    1 . OE 1035

    2019-04-14 09:50 Vienna (VIE) 2019-04-14 10:40 Corfu (CFU)

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-04-14 14:25 Warsaw (WAW) 2019-04-14 15:40 Vienna (VIE)

  • LO

    1 . LO 3803

    2019-04-14 23:50 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 00:45 Warsaw (WAW)

Cena 837 zł

Lot 3

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 22:55 Rzeszów (RZE) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 20h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2137

    2019-04-07 22:55 Rzeszów (RZE) 2019-04-08 00:30 London (STN)

  • FR

    1 . FR 2814

    2019-04-08 08:40 London (STN) 2019-04-08 11:05 Cologne (CGN)

  • FR

    1 . FR 8056

    2019-04-08 16:55 Cologne (CGN) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 19:25 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 13:30 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 18h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 8071

    2019-04-14 19:25 Poznań (POZ) 2019-04-14 20:45 Corfu (CFU)

  • LO

    1 . LO 3958

    2019-04-15 10:05 Warsaw (WAW) 2019-04-15 11:05 Poznań (POZ)

  • LO

    1 . LO 3809

    2019-04-15 11:35 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 12:30 Warsaw (WAW)

Cena 848 zł

Lot 4

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 31h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 3203

    2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-07 13:30 Manchester (MAN)

  • FR

    1 . FR 1593

    2019-04-08 10:00 Manchester (MAN) 2019-04-08 12:35 Cologne (CGN)

  • FR

    1 . FR 8056

    2019-04-08 16:55 Cologne (CGN) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 19:25 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 13:30 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 18h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 8071

    2019-04-14 19:25 Poznań (POZ) 2019-04-14 20:45 Corfu (CFU)

  • LO

    1 . LO 3958

    2019-04-15 10:05 Warsaw (WAW) 2019-04-15 11:05 Poznań (POZ)

  • LO

    1 . LO 3809

    2019-04-15 11:35 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 12:30 Warsaw (WAW)

Cena 830 zł

Lot 5

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 45h 45m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 3203

    2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-07 13:30 Manchester (MAN)

  • FR

    1 . FR 3445

    2019-04-07 18:15 Manchester (MAN) 2019-04-07 21:55 Palma, Majorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 264

    2019-04-08 19:45 Palma, Majorca (PMI) 2019-04-08 22:30 Berlin (TXL)

  • FR

    1 . FR 54

    2019-04-09 07:00 Berlin (TXL) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 19:25 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 13:30 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 18h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 8071

    2019-04-14 19:25 Poznań (POZ) 2019-04-14 20:45 Corfu (CFU)

  • LO

    1 . LO 3958

    2019-04-15 10:05 Warsaw (WAW) 2019-04-15 11:05 Poznań (POZ)

  • LO

    1 . LO 3809

    2019-04-15 11:35 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 12:30 Warsaw (WAW)

Cena 808 zł

Lot 6

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 22:55 Rzeszów (RZE) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 20h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 2137

    2019-04-07 22:55 Rzeszów (RZE) 2019-04-08 00:30 London (STN)

  • FR

    1 . FR 2814

    2019-04-08 08:40 London (STN) 2019-04-08 11:05 Cologne (CGN)

  • FR

    1 . FR 8056

    2019-04-08 16:55 Cologne (CGN) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 09:50 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 13:30 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 27h 40m / 2 przesiadki

  • OE

    1 . OE 1035

    2019-04-14 09:50 Vienna (VIE) 2019-04-14 10:40 Corfu (CFU)

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-04-14 14:25 Warsaw (WAW) 2019-04-14 15:40 Vienna (VIE)

  • LO

    1 . LO 3809

    2019-04-15 11:35 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 12:30 Warsaw (WAW)

Cena 849 zł

Lot 7

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 31h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 3203

    2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-07 13:30 Manchester (MAN)

  • FR

    1 . FR 1593

    2019-04-08 10:00 Manchester (MAN) 2019-04-08 12:35 Cologne (CGN)

  • FR

    1 . FR 8056

    2019-04-08 16:55 Cologne (CGN) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 09:50 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 13:30 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 27h 40m / 2 przesiadki

  • OE

    1 . OE 1035

    2019-04-14 09:50 Vienna (VIE) 2019-04-14 10:40 Corfu (CFU)

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-04-14 14:25 Warsaw (WAW) 2019-04-14 15:40 Vienna (VIE)

  • LO

    1 . LO 3809

    2019-04-15 11:35 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 12:30 Warsaw (WAW)

Cena 831 zł

Lot 8

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 45h 45m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 3203

    2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-07 13:30 Manchester (MAN)

  • FR

    1 . FR 3445

    2019-04-07 18:15 Manchester (MAN) 2019-04-07 21:55 Palma, Majorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 264

    2019-04-08 19:45 Palma, Majorca (PMI) 2019-04-08 22:30 Berlin (TXL)

  • FR

    1 . FR 54

    2019-04-09 07:00 Berlin (TXL) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 09:50 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 13:30 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 27h 40m / 2 przesiadki

  • OE

    1 . OE 1035

    2019-04-14 09:50 Vienna (VIE) 2019-04-14 10:40 Corfu (CFU)

  • W6

    1 . W6 1344

    2019-04-14 14:25 Warsaw (WAW) 2019-04-14 15:40 Vienna (VIE)

  • LO

    1 . LO 3809

    2019-04-15 11:35 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 12:30 Warsaw (WAW)

Cena 809 zł

Lot 9

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 31h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 3203

    2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-07 13:30 Manchester (MAN)

  • FR

    1 . FR 1593

    2019-04-08 10:00 Manchester (MAN) 2019-04-08 12:35 Cologne (CGN)

  • FR

    1 . FR 8056

    2019-04-08 16:55 Cologne (CGN) 2019-04-08 20:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 19:25 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 23:35 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 28h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 8071

    2019-04-14 19:25 Poznań (POZ) 2019-04-14 20:45 Corfu (CFU)

  • FR

    1 . FR 2337

    2019-04-15 15:50 London (STN) 2019-04-15 16:55 Poznań (POZ)

  • FR

    1 . FR 2136

    2019-04-15 19:10 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 22:35 London (STN)

Cena 843 zł

Lot 10

Podróż z Rzeszów

2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 45h 45m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 3203

    2019-04-07 11:40 Rzeszów (RZE) 2019-04-07 13:30 Manchester (MAN)

  • FR

    1 . FR 3445

    2019-04-07 18:15 Manchester (MAN) 2019-04-07 21:55 Palma, Majorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 264

    2019-04-08 19:45 Palma, Majorca (PMI) 2019-04-08 22:30 Berlin (TXL)

  • FR

    1 . FR 54

    2019-04-09 07:00 Berlin (TXL) 2019-04-09 10:25 Corfu (CFU)

Podróż do Corfu

2019-04-14 19:25 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 23:35 Corfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 28h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 8071

    2019-04-14 19:25 Poznań (POZ) 2019-04-14 20:45 Corfu (CFU)

  • FR

    1 . FR 2337

    2019-04-15 15:50 London (STN) 2019-04-15 16:55 Poznań (POZ)

  • FR

    1 . FR 2136

    2019-04-15 19:10 Rzeszów (RZE) 2019-04-15 22:35 London (STN)

Cena 820 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

57 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-02-2019

    Wszyscy żałują tego lotu, Rzeszów miał go niedługo, ale na brak podróżujących chyba nie narzekał? Co to za zwrot akcji i wycofanie Korfu?

  • 04-01-2019

    Bilety na lot czarterowy raczej można dostać dla małej ilości osób, są one wyprzedawane w ostatniej chwili przed rejsem, te co zostają nie wykupione z pakietem hotelu. Dla grup raczej loty liniami regularnymi są potwierdzane.

  • 28-11-2018

    A czartery są dostępne dla grup? Cy raczej tylko dla osób indywidualnych. To nie jest żadne pocieszenie że tanie linie zaniechały lotów na Korfu.

  • 22-11-2018

    WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, A TYM BARDZIEJ ZAWIESZENIE KORFU. PO CO DLA LOTNISKA WPROWADZAĆ LOTY TANIMI LINIAMI SKORO I TAK PEWNIE CZARTERÓW OBSŁUGUJĄ NA TYLE ŻE NIE BRAKUJE IM PASAŻERÓW NA TYM KIERUNKU.

  • 19-11-2018

    Podobno tych lotów już nie będzie z Jasionki, czy to prawda? W sumie nie ma chwilowo żadnych dni w kalendarzu?

  • 19-09-2018

    Szkoda że zimą te loty znikną, to by była fajna odskocznia jak u nas śniegiem przywali

  • 13-09-2018

    Z Korfu jest bardzo blisko do Albanii, ale musielibyście przepłynąć na wyspę.

  • 29-08-2018

    Udostępnili na razie jeden dzień w tygodniu, a jak się rozkręcą to na drugi rok może dorzucą jeszcze 1, albo 2 dni więcej. Zobaczymy co w 2019 roku będzie w czołówce zainteresowań turystów.

  • 30-05-2018

    Korfu na tydzień to minimum. Po co tam lecieć na krócej.

  • 27-04-2018

    No loty są tak ustawione że nie ma innej opcji- minimum tydzień- jak dal mnie w sam raz

  • 24-04-2018

    TYDZIEŃ NA KORFU TO MINIMUM POBYTU, ALE I TAK NA KRÓCEJ NIE MA CO LECIEĆ, W DATACH 13-20 MAJA W DWIE STRONY CENA NIECAŁE 300 ZŁ W DWIE STRONY, DODATKOWO KOSZTUJE DUŻY BAGAŻ 20KG ALE I TAK SIĘ OPŁACA. SUPER CENY UDOSTĘPNIA RZESZÓW.

  • 08-03-2018

    Dlaczego loty do Korfu udostępnili tylko raz w tygodniu? Nie ma chętnych na ten kierunek, czy na razie linia bada zainteresowanie?

  • 05-10-2017

    I tak jak na Jasionkę nie ma tragedii. Dużo nowych lotów jest bezpośrednich dodanych typu (Korfu, Bułgaria) więc super propozycje.

  • 15-09-2017

    A coś jest na rzeczy? Czy takie spekulacje snujesz z Rzeszowa?

  • 06-09-2017

    Może Rzeszów będzie chciał dorównać innym portom lotniczym i po zimie wyskoczy ponownie z nowymi kierunkami, które nas zaskoczą. Trzymamy kciuki za negocjacje.

  • 29-08-2017

    Korfu to chyba najfajniejszy kierunek jaki powstał w Rzeszowie. Kiedy będzie np Malta albo Portugalia?

  • 27-07-2017

    Witam. Kiedy otworzycie kierunek bezpośredni Jasionka - Ateny na pewno wiele osób skorzysta z tej trasy . Latacie z Modlina co dziennie do Aten. Z Rzeszowa można by było spróbować choć raz w tygodniu i zobaczyć jaki będzie efekt.

  • 20-07-2017

    Moim zdaniem linie świetnie orientują się w przepływie pasażerów i tam gdzie potrzeba dokładają więcej lotów. W przypadku Korfu - to nowy kierunek z rzeszowskiej Jasionki, musi nabrać zaufania, podróżni muszą się przyzwyczaić i nauczyć z korzystania z tanich lotów.

  • 06-07-2017

    Przy takim obłożeniu na to połączenie linie powinny pomyśleć o dodatkowym locie- raz w tygodniu to zdecydowanie za mało, i linie by zarobiły i chętnych by nie brakło no ale cóz...

  • 03-07-2017

    KORFU JEST PIĘKNE.

  • 19-06-2017

    Loty czarterowe tez maja minimum pobytu tydzień, wracaja po tygodniu, pewnie na podobnych zasadach lata Ryanair z Rzeszowa.

  • 12-06-2017

    Masz zakładkę hotele i szukasz co ci pasuje, ale wart wiedzieć że miejscowi aż się proszą żeby od nich wynająć i można lecieć nawet w ciemni i na miejscy coś poszukać, trochę ryzyko ale jak ktoś nie ma dzieci może spróbować, wcześniej tak latałem i było spoko, zawsze się coś znalzło teraz już z rodzinką lecę i wolę mieć wszystko pozałatwiane na tip top

  • 06-06-2017

    Nie wiem co lepiej się opłaca, lot czarterem czy jednak na własna rękę. Gdzie mogę sprawdzić ceny najtańszych noclegów w Korfu?

  • 16-05-2017

    I tak z Jasionki pewnie głównie latają czartery na Korfu, pojedynsze bilety nie są tak popularne wśród wyborów przodują wczasy zorganizowane. Ludzie są leniwi, wolą wszystko załatwione a nie sami grzebać się z organizacją.

  • 26-04-2017

    Za mało dni z Jasionki do wyboru na loty do Korfu. Fajnie byłoby gdyby można było na weekend lecieć, a w tej konfiguracji trzeba tam spędzić minimum tydzień. Dla niektórych to za długo.

  • 25-04-2017

    Do końca liczyłem że ceny na majówkę spadną a tu lipa, nawet juz miejsc nie ma

  • 30-03-2017

    Rzeszów jest dumny z Korfu, lecimy bezpośrednio z Jasionki. To ja rozumiem.

  • 08-03-2017

    Jak co roku jest zainteresowanie tymi lotami, zresztą z Rzeszowa to jedyne takie typowe wakacyjne połączenie więc nie ma co się dziwić

  • 09-02-2017

    Ja byłam samochodem, ale droga długa. Też chętnie skorzystalibyśmy z lotów, może latem coś wskoczy nowego. Koniecznie wybierz się do Albanii. Tanio i pięknie, udane wakacje.

  • 16-01-2017

    Szukam połączenia z Albania, słyszałem że z Korfu jest blisko? Czy ktoś z Was kombinował takie połączenia. Szukam najtańszych wersji dotarcia do celu.

  • 13-01-2017

    Zima powoli minie, Korfu zbliża się bardzo szybko, luty jest krótki więc oby do kwietnia. Kto ma juz dość zimy w tym roku? Ja chętnie zmienię klimat.

  • 30-12-2016

    Już długo odbywają się loty do Grecji, jest na to potrzeba to tanie linie wywęszyły zarobek także i na tym kierunku. Trzeba wiedzieć gdzie uderzyć żeby wszyscy byli zadowoleni.

  • 09-12-2016

    MAJOWA GRECJA ZAPOWIADA SIĘ OBIECUJĄCO. JAKIM CUDEM RZESZÓW DOSTAŁ KRETĘ? KTO TO ZAŁATWIŁ.

  • 09-12-2016

    Wiadomo że latem jest szał ale poza sezonem też jest pięknie, zależy co kto lubi, choć i tak nie ma lotów z Rzeszowa wiec trzeba czekać do wiosny

  • 18-10-2016

    Co z tego, Grecja końcem października wcale nie jest gorąca a i pewnie sezon turystyczny na wyspach średnio kwitnie. Mieszkańcy nastawiają się na gościnność od maja do września, a poza tymi miesiącami to już średnio poczujecie dech wysp.

  • 19-09-2016

    Ostatnim lotem przez zamknięciem sezonu jest 16-23 października, na zachętę wrzucili rewelacyjne ceny. Kto nie zdążył na wakacje?

  • 02-09-2016

    Samo połączenie ok, miejscówka taka oooo....niby ładnie, pieknie tak na pierwszy rzut al ejak się przyjrzec to syf i ubóstwo az szkoda tych ludzi co tam mieszkaja

  • 16-08-2016

    Rewelacja, kupujcie póki loty ciepłe jeszcze.

  • 05-08-2016

    Grecja w tym roku opanowała fala z Polski, wszyscy rzucili się na ten kierunek. Właściwie to w roku 2016 rządzi Hiszpania, Chorwacja, Węgry i Grecja.

  • 11-07-2016

    Mam, zakup dokonany na sierpień, dobra cena w ostatniej chwili. Korfu w tym roku zwiedzę po raz pierwszy i mam nadzieje nie ostatni zważywszy na loty bez przesiadek, jak się przyjmą zobaczymy.

  • 08-07-2016

    Najlepsze ceny do Korfu z Rzeszowa. Do Grecji dotrzecie w naprawdę niskich kosztach.

  • 15-06-2016

    Trzeba wiedzieć w jakich biurach kupować żeby nie było przypału.

  • 25-05-2016

    kwestia przełamania się i obycia a potem to już z górki.

  • 27-04-2016

    Zazdroszczę tym którzy są na tyle odważni że wszystko sami załatwiają, bilety, osobno hotel i wyżywienie. Ja zawsze szlam na łatwiznę i kupowałam wszystko w pakiecie tzw 3 w 1.

  • 01-04-2016

    Zdobylismy bilety w dobrych cenach i teraz czasem obserwuje jak sytuacja, czy faktycznie rosną kwoty z tygodnia na tydzień czy spadają. raczej tendencja rosnąca.

  • 26-02-2016

    Do tej pory latałem na typowe wycieczki z biur podróży jak zobaczyłem to połącznie to pierwszy raz zaryzykowałem i lece sam z rodzina na własna rękę, okolice mniej więcej znam , myślę że ta opcja będzie lepsza, choć cenowo pewnie porównywalnie wyjdzie

  • 11-02-2016

    No to co ci się marzy....dziwne niektórzy mają pomysły...Ryanair wprowadził nowe połączenie, moim zdanie m dosyć atrakcyjne, ja sie ciesze bielet kupiłem na połowę sezonu, ale na żadne atrakcje bym nie liczył, i tak ceny były atrakcyjne na zachęte na początek

  • 20-01-2016

    Ciekawe czy na dziewiczym locie będą jakieś atrakcje dla pasażerów?? ale nie mam na mysli witanie chlebem i solą :P Pozdrawiam załogę Ryanaira.

  • 15-01-2016

    BARDZIEJ TO CO NA POCZĄTKU TAŃSZE A BLIŻEJ WYBRANEJ DATY OKAZUJE SIĘ, ŻE JEDNAK KTOS TE BILETY KUPUJE. TAKŻE PROPONUJE BYĆ NA ORIENCIE :d

  • 18-12-2015

    Obserwuje już chwilę ten kierunek odkąd Jasionka go oddała do lotów, ceny stoją w miejscu. Nie zauważyłem żeby rosły, ani tez nie spadają. Teraz tylko muszę się zorientować czy zawsze jest tak na początku że ceny sa stałe a duzo później wchodzą promocje, czy to co linia proponuje na początku jest najtańsze.

  • 07-12-2015

    Obecnie zastój ale przynajmniej jakieś nowe kierunki ruszyły. Czyżby Rzeszów rozwijał swoje skrzydła.

  • 01-12-2015

    Loty jak na razie do 23 października 2016 w systemie, ale wydaje mi się, że to cały sezon już ujęli i można kupować póki system nie szaleje i nie podnosi kwot w górę, optymalna średnia cen to w granicach 500 PLN za osobe w dwie strony, to niska cena jak na tydzień pobytu, a muszę przyznać że wczasy w granicach 2 TYS

  • 26-11-2015

    W Grecji jest bardzo ładnie, byłam z rodzina na wczasach na Krecie, myślę że Korfu ma podobny klimat. A z tego co czytałam to duzo taniej można zorganizować sobie wyjazd.

  • 03-11-2015

    Ale jedna strona za minimum 149pln to chyba w czarterach nie obowiązuje. Oni zazwyczaj maja stałe skalkulowane ceny w okolicach tysiąca, natomiast jak sie w tanich liniach pojawia coś nowego, bądź promocje można za bardzo niską cenę wykupić dobre połączenie, czego WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ. LOTY NA KORFU MAJĄ POTENCJAŁ :)

  • 23-10-2015

    Jaka to niby niesamowita historia jak i tak czartery sie odbywają na Rodos czy Kretę z tego co słyszałem. Sam osobiście nie leciałem ale wyloty są znane szczególnie wakacyjne.

  • 21-10-2015

    No to mi się podoba, mam nadzieję że jak już ruszą te loty na Korfu to staniemy się główną jego częścią i że linie nie puszczają tego lotu na próbę. Oby został na stałe w Jasionce biorąc pod uwagę że nie dysponujemy zbyt wieloma kierunkami w dodatku bezpośrednimi.

  • 19-10-2015

    Niesamowita wiadomość, od maja mamy GRECKĄ wyspę KORFU w siatce połączeń. Oby więcej takich kierunków. Dziękujemy za nowy kierunek liniom RYANAIR.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena