Wylot

Październik 2022

211 zł Październik
256 zł Listopad
375 zł Grudzień
574 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 1391zł
3 434zł
4 211zł
5 426zł
6 316zł
7 449zł
8 503zł
9 835zł
10 402zł
11 389zł
12 278zł
13 329zł
14 237zł
15 667zł
16 505zł
17 403zł
18 372zł
19 312zł
20 408zł
21 352zł
22 254zł
23 490zł
24 322zł
25 278zł
26 267zł
27 306zł
28 331zł
29 777zł
30 743zł
31 516zł

Powrót

Październik 2022

210 zł Październik
174 zł Listopad
393 zł Grudzień
427 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 866zł
3 856zł
4 605zł
5 704zł
6 392zł
7 538zł
8 544zł
9 320zł
10 523zł
11 242zł
12 330zł
13 444zł
14 665zł
15 388zł
16 514zł
17 482zł
18 235zł
19 360zł
20 383zł
21 375zł
22 576zł
23 288zł
24 445zł
25 210zł
26 454zł
27 436zł
28 767zł
29 912zł
30 902zł
31 650zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-26
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Lublin - Korfu, Wylot lotnisko : Swidnik - Lublin , Przylot lotnisko Ioannis Kapodistrias Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Najbardziej zielona grecka wyspa Korfu położona jest na Morzu Jońskim przy zachodnim brzegu Grecji i Albanii. Znana głównie z błękitnego morza, zielonych wzgórz i zabytków - przyciąga turystów z całego świata. Posiada międzynarodowy port lotniczy Korfu Ioannis Kapodistrias (CFU) znajdujący się 3km od Korfu.

Bezpośrednie loty z Lublina do Korfu udostępniają Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu we wtorki. Wyloty z Lublina realizowane są o godz 15:40, lądowanie na wyspie o godz 19:00. Loty powrotne relacji Korfu-Lublin również raz w tygodniu (wtorki) o godz 13:20-14:40. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj wakacyjny lot do Korfu. Promocyjne bilety dostępne online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Lublin - Korfu

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Lublin do Korfu obecnie mają 44 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Korfu:
LOT
Najtańszy lot na trasie Lublin - Korfu rezerwowano:
średnio 353 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
149.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
834.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
834.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
834.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Lublin - Korfu:
Lublin (LUZ) -> Londyn (LTN) -> Korfu (CFU)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Korfu - Lublin:
Korfu (CFU) -> Londyn (STN) -> Lublin (LUZ)
Korfu (CFU) -> Londyn (LGW) -> Lublin (LUZ)
Korfu (CFU) -> Londyn (LTN) -> Lublin (LUZ)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Korfu z Warszawy (209.00zł drożej o 40%), Rzeszowa (142.00zł taniej o 5%), Poznania (98.00zł taniej o 35%), Berlina (126.00zł taniej o 16%), Wrocławia (118.00zł taniej o 21%), Gdańska (299.00zł drożej o 100%), Krakowa (199.00zł drożej o 33%), Katowic (149.00zł)

Pozostałe tanie loty do Korfu

Oferty lotów z Lublin - Korfu. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Lublin (LUZ) - Korfu (CFU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 12 dni

Podróż z Lublin

2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 12:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28757

    2022-10-25 17:50 Londyn (LGW) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-06 21:35 Lublin (LUZ) 2022-11-07 19:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 21h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1803

    2022-11-06 21:35 Korfu (CFU) 2022-11-06 22:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR6639

    2022-11-07 14:50 Londyn (LTN) 2022-11-07 18:25 Lublin (LUZ)

Cena 509 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Lublin

2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 12:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28757

    2022-10-25 17:50 Londyn (LGW) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-06 21:35 Lublin (LUZ) 2022-11-07 10:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1803

    2022-11-06 21:35 Korfu (CFU) 2022-11-06 22:50 Londyn (STN)

  • W9

    W92066

    2022-11-07 05:55 Londyn (LTN) 2022-11-07 09:35 Lublin (LUZ)

Cena 524 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Lublin

2022-10-26 22:30 Lublin (LUZ) 2022-10-27 13:55 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR583

    2022-10-26 22:30 Lublin (LUZ) 2022-10-27 00:05 Londyn (LTN)

  • U2

    U22371

    2022-10-27 08:40 Londyn (LTN) 2022-10-27 13:55 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-06 21:35 Lublin (LUZ) 2022-11-07 10:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1803

    2022-11-06 21:35 Korfu (CFU) 2022-11-06 22:50 Londyn (STN)

  • W9

    W92066

    2022-11-07 05:55 Londyn (LTN) 2022-11-07 09:35 Lublin (LUZ)

Cena 546 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Lublin

2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 12:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28757

    2022-10-25 17:50 Londyn (LGW) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-05 20:45 Lublin (LUZ) 2022-11-06 10:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28758

    2022-11-05 20:45 Korfu (CFU) 2022-11-05 21:55 Londyn (LGW)

  • W9

    W92066

    2022-11-06 05:55 Londyn (LTN) 2022-11-06 09:35 Lublin (LUZ)

Cena 562 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Lublin

2022-10-26 22:30 Lublin (LUZ) 2022-10-27 12:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR583

    2022-10-26 22:30 Lublin (LUZ) 2022-10-27 00:05 Londyn (LTN)

  • U2

    U28751

    2022-10-27 06:55 Londyn (LGW) 2022-10-27 12:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-05 20:45 Lublin (LUZ) 2022-11-06 10:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28758

    2022-11-05 20:45 Korfu (CFU) 2022-11-05 21:55 Londyn (LGW)

  • W9

    W92066

    2022-11-06 05:55 Londyn (LTN) 2022-11-06 09:35 Lublin (LUZ)

Cena 596 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Lublin

2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 12:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28757

    2022-10-25 17:50 Londyn (LGW) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-02 21:50 Lublin (LUZ) 2022-11-03 17:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 19h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1803

    2022-11-02 21:50 Korfu (CFU) 2022-11-02 23:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR6639

    2022-11-03 12:55 Londyn (LTN) 2022-11-03 16:30 Lublin (LUZ)

Cena 601 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Lublin

2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 12:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28757

    2022-10-25 17:50 Londyn (LGW) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-02 21:50 Lublin (LUZ) 2022-11-03 10:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1803

    2022-11-02 21:50 Korfu (CFU) 2022-11-02 23:05 Londyn (STN)

  • W9

    W92066

    2022-11-03 05:55 Londyn (LTN) 2022-11-03 09:35 Lublin (LUZ)

Cena 610 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Lublin

2022-10-26 22:30 Lublin (LUZ) 2022-10-27 13:55 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR583

    2022-10-26 22:30 Lublin (LUZ) 2022-10-27 00:05 Londyn (LTN)

  • U2

    U22371

    2022-10-27 08:40 Londyn (LTN) 2022-10-27 13:55 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-06 13:05 Lublin (LUZ) 2022-11-06 21:20 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    U22372

    2022-11-06 13:05 Korfu (CFU) 2022-11-06 14:20 Londyn (LTN)

  • FR

    FR6639

    2022-11-06 16:45 Londyn (LTN) 2022-11-06 20:20 Lublin (LUZ)

Cena 789 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Lublin

2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W92065

    2022-10-25 10:55 Lublin (LUZ) 2022-10-25 12:40 Londyn (LTN)

  • U2

    U28757

    2022-10-25 17:50 Londyn (LGW) 2022-10-25 23:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-06 13:05 Lublin (LUZ) 2022-11-06 21:20 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    U22372

    2022-11-06 13:05 Korfu (CFU) 2022-11-06 14:20 Londyn (LTN)

  • FR

    FR6639

    2022-11-06 16:45 Londyn (LTN) 2022-11-06 20:20 Lublin (LUZ)

Cena 795 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Lublin

2022-10-26 22:30 Lublin (LUZ) 2022-10-27 12:00 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR583

    2022-10-26 22:30 Lublin (LUZ) 2022-10-27 00:05 Londyn (LTN)

  • U2

    U28751

    2022-10-27 06:55 Londyn (LGW) 2022-10-27 12:00 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2022-11-06 13:05 Lublin (LUZ) 2022-11-06 21:20 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    U22372

    2022-11-06 13:05 Korfu (CFU) 2022-11-06 14:20 Londyn (LTN)

  • FR

    FR6639

    2022-11-06 16:45 Londyn (LTN) 2022-11-06 20:20 Lublin (LUZ)

Cena 801 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-01-2022

    Kiedy ruszają wakacyjne loty liniami LOT na Korfu w sezonie letnim? Już raz korzystałam z tego rejsu i byłam zachwycona.

  • 09-07-2021

    Na wyspie wyjątkowo pusto co ma plusy i minusy, ale uroku miejsca ie można odmówić

  • 17-05-2021

    Loty z Lublina pokazują się jedynie z przesiadka w Warszawie, czy Korfu bezpośrednie będzie jeszcze w ofercie LOT? Czy wszystkie wakacyjne kierunki już zostały wprowadzone do systemów.

  • 01-12-2020

    Wiecie dlaczego lotniska w Lublinie, Olsztynie czy Łodzi mają taki słaby ruch, ponieważ jako jedyne nie otrzymały dedykowanej dla lotnisk pomocy rządowej, tym samym zostały ukarane, przynajmniej tak uważają zarządcy tych trzech portów lotniczych, ale za co ukarane?

  • 19-08-2020

    KORFU Z LUBLINA LATA TYLKO DO KOŃCA SIERPNIA BEZPOŚREDNIO ? ZNALAZŁEM TANI WYLOT 25.08 A NIE MA OPCJI POWROTU 1 WRZEŚNIA, NIE WIEM CZY DOBRZE SPRAWDZAM, POMOŻECIE?

  • 29-07-2020

    Z oferty lotów wakacyjnych LOTem Lublinowi przypadło Korfu co bardzo mnie cieszy bo właśnie ten kierunek był na mojej liście miejsc gdzie chciałbym spędzić wakacje

  • 21-07-2020

    A czy lot do Korfu uzależniony jest od ilości wykupionych biletów? czy wszystko jedno ile pasażerów zdecyduje się na lot i tak rejs zostanie wykonany?

  • 13-07-2020

    Lublin szaleje, po przymusowym postoju wprowadził aż dwa wakacyjne kierunki, w tym Korfu i Split, może zatem jest dla niego szansa, ostatnio prawie nic ciekawego tam nie latało. Trzymam za Was kciuki i miłych wakacji.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena