Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-01 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Warszawa - Ateny, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko E. Venizelos Airport Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Aten udostępniają tanie linie lotnicze Ryanair. Loty na trasie Warszawa Modlin (WMI) – Ateny w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 dostępne są siedem razy w tygodniu. Wyloty z Warszawy o godz 19:35, lądowanie w Atenach o godz 23:15. Loty powrotne z Aten do Warszawy od poniedziałku do niedzieli o godz 17:25-19:10. Tanie bilety do Aten online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Ateny

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Ateny. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-20 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Ateny (ATH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-01-09 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 21:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 863

    2018-01-09 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 21:35 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 17:25 Warszawa (WAW) 2018-01-16 20:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9021

    2018-01-16 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-16 19:10 Ateny (ATH)

Cena 350 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-01-09 19:35 Warszawa (WMI) 2018-01-09 23:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9022

    2018-01-09 19:35 Warszawa (WMI) 2018-01-09 23:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-16 20:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9021

    2018-01-16 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-16 19:10 Ateny (ATH)

Cena 324 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-01-09 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 21:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 863

    2018-01-09 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 21:35 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 09:30 Warszawa (WAW) 2018-01-16 18:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1196

    2018-01-16 09:30 Bruksela (CRL) 2018-01-16 12:00 Ateny (ATH)

  • W6

    1. W6 1382

    2018-01-16 15:05 Warszawa (WAW) 2018-01-16 17:00 Bruksela (CRL)

Cena 494 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-01-09 19:35 Warszawa (WMI) 2018-01-09 23:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9022

    2018-01-09 19:35 Warszawa (WMI) 2018-01-09 23:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 09:30 Warszawa (WMI) 2018-01-16 18:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1196

    2018-01-16 09:30 Bruksela (CRL) 2018-01-16 12:00 Ateny (ATH)

  • W6

    1. W6 1382

    2018-01-16 15:05 Warszawa (WAW) 2018-01-16 17:00 Bruksela (CRL)

Cena 468 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-01-09 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 21:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 863

    2018-01-09 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 21:35 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 19:15 Warszawa (WAW) 2018-01-17 10:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1299

    2018-01-16 19:15 Rzym (CIA) 2018-01-16 20:15 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 7025

    2018-01-17 06:45 Warszawa (WMI) 2018-01-17 09:05 Rzym (CIA)

Cena 435 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-01-09 19:35 Warszawa (WMI) 2018-01-09 23:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9022

    2018-01-09 19:35 Warszawa (WMI) 2018-01-09 23:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 19:15 Warszawa (WMI) 2018-01-17 10:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1299

    2018-01-16 19:15 Rzym (CIA) 2018-01-16 20:15 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 7025

    2018-01-17 06:45 Warszawa (WMI) 2018-01-17 09:05 Rzym (CIA)

Cena 409 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-01-09 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 21:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 863

    2018-01-09 18:05 Warszawa (WAW) 2018-01-09 21:35 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 09:55 Warszawa (WAW) 2018-01-17 01:25 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6028

    2018-01-16 09:55 Valleta (MLA) 2018-01-16 10:45 Ateny (ATH)

  • W6

    1. W6 1590

    2018-01-16 21:30 Warszawa (WAW) 2018-01-17 00:25 Valleta (MLA)

Cena 473 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-01-09 19:35 Warszawa (WMI) 2018-01-09 23:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9022

    2018-01-09 19:35 Warszawa (WMI) 2018-01-09 23:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 09:55 Warszawa (WMI) 2018-01-17 01:25 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6028

    2018-01-16 09:55 Valleta (MLA) 2018-01-16 10:45 Ateny (ATH)

  • W6

    1. W6 1590

    2018-01-16 21:30 Warszawa (WAW) 2018-01-17 00:25 Valleta (MLA)

Cena 447 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-01-09 19:40 Warszawa (WMI) 2018-01-10 14:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2018-01-09 19:40 Warszawa (WMI) 2018-01-09 21:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 1270

    2018-01-10 11:30 Mediolan (BGY) 2018-01-10 14:55 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-16 20:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9021

    2018-01-16 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-16 19:10 Ateny (ATH)

Cena 429 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-01-09 19:40 Warszawa (WMI) 2018-01-10 14:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 18h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2018-01-09 19:40 Warszawa (WMI) 2018-01-09 21:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 1270

    2018-01-10 11:30 Mediolan (BGY) 2018-01-10 14:55 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-16 19:15 Warszawa (WMI) 2018-01-17 10:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1299

    2018-01-16 19:15 Rzym (CIA) 2018-01-16 20:15 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 7025

    2018-01-17 06:45 Warszawa (WMI) 2018-01-17 09:05 Rzym (CIA)

Cena 515 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

35 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-03-2017

    Ale za to loty do Aten są codziennie, zawsze można się doszukać choćby jednego dnia z niższą ceną, nie wariujcie.

  • 16-03-2017

    Sprawdzałem ceny na majowy weekend ale mega wysokie w porównaniu do innych terminów, nie wiem czy nie odpuścić na razie :(

  • 07-03-2017

    Normalna polityka...jak mogą zarobić (linie) to czego mają nie skorzystać, kto mógł kupił wcześniej kto nie zapłaci więcej....szkoda ale ja już sie przyzwyczaiłam

  • 06-03-2017

    Ateny wychodzą coraz drożej bo sezon już tuż tuż... Kto kupił wcześniej na pewno nie stracił. Ryanair miał dobre ceny końcem lutego, teraz zwyżki co kawałek.

  • 24-02-2017

    Ceny raczej utrzymują się do Aten w średniej kwocie, raczej sporadycznie spadają, więcej przypadków że jednak rosną, nie przejmuj się, po zakupie raczej nie sprawdzać.

  • 20-02-2017

    Ja mam gorzej, znalazłam sobie fajne ceny do Aten i zanim kupiłam to ceny podrosły. Jest szansa że spadną? Lot na maj !

  • 13-02-2017

    Czy wszystkie lądowania w Atenach są tak późno, w okolicach 23, i po północy. Usiłuje zlokalizować wcześniejsze loty i nie trafiam.

  • 08-02-2017

    Z tego co mi wiadomo LOT juz nie lata na tej trasie tylko linie Aegen więc w tym wypadku wole latać Ryanairem bo po pierwsze loty są codziennie po drugie cena zazwyczaj jest niższa

  • 25-11-2016

    Nie ma co ukrywać ze LOT ma lepsze warunki ale w dzisiejszych czasach wiekszość patrzy na cene a u wygrywa Ryanair więc sprawa jest prosta

  • 25-10-2016

    Tanie linie wygrywają konkurencje w cenach do Grecji, choć różnice widać dopiero przy pakowaniu się.

  • 14-10-2016

    Aż miło popatrzeć jak spadają ceny, jeszcze miesiąc i lecimy za darmo. Czy już po strajkach w Grecji? Ateny zapraszają, czy dalej na fochu???

  • 07-10-2016

    Jeśli jeszcze raz będe miała możliwość polecieć do Aten to na pewno wybiore to połączenie Ryanairem

  • 02-09-2016

    Do Aten na pewno, no i fajnie że loty są codziennie więc bez problemu się można dostosować, wiadomo jak dojedzie bagaż itp to cena nie jest już taka jak na pocżątku ale i tak najtaniej

  • 30-08-2016

    Ryanair mimo wszystko ma najtańsze loty do Grecji.

  • 22-08-2016

    Wyloty wrześniowe do Aten od 100 zł, ale powroty najniżej 252 zł. Ostatecznie najniżej 400 zł - całkiem znośnie.

  • 20-07-2016

    BARDZO DOBRE CENY DO ATEN.

  • 30-06-2016

    Tak, tylko im więcej przewoźników to nie wiadomo który najlepszy? Teraz wole mieć pewność lotu za nawet wyższą cenę.

  • 17-06-2016

    No coraz więcej tych lotów i Lotem Ryanairem , fajne bo wiadomo większa konkurencja to lepsze ceny dla klientów

  • 08-06-2016

    Już niedługo nowość !!! Inauguracyjny lot Kraków Ateny, start 21 czerwca zapowiedziała regularna linia Aegean.

  • 30-05-2016

    Nigdzie nie jest źle. Wsiadaj jak uważasz.

  • 18-05-2016

    A czy nie byłoby bezpieczniej lecieć liniami LOT? To same lotnisko do lądowania co tanie linie.

  • 30-03-2016

    Tanie loty mają zainteresowanie bardzo duże, świadczy to o coraz nowszych kierunkach które się otwierają.

  • 29-02-2016

    Ostatnio w Grecji byłam ponad 10 lat temu, z przyjemnością polecę zwłaszcza że bilet na Rayanairze za nieduże pieniądze, można kupić, wcześniej leciałam z biurem podróży teraz sama jestem ciekawa jak będzie

  • 24-02-2016

    Przecież to nie wina Ryanaira że nie wiesz jak masz się spakować, linie dają ci możliwość zakupu bagażu, albo tańszego biketu jeśli nie potrzebujesz

  • 11-02-2016

    To jedna z tych rzeczy która mnie na Ryanairze denerwuje, nie zawsze wiesz czy ci się bagaż przyda czy, czy spakujesz się do podręcznego czy musisz dokupić, niby nie dużo drożej ale jednak , a tyle samo kilogramów więc po co takie kombinowanie

  • 12-01-2016

    Dlaczego dokupując bagaż dużo później niż bilet jego koszt jest wyższy o jakieś ponad 20zł?

  • 08-01-2016

    UWAGA, przeczytałam i podaje dalej: "Lot Modlin - Ateny. Chłopak z autobusu nr 95. Może to co napiszę wyda się dla niektórych absurdem, ale szukam chłopaka, który tak jak ja leciał samolotem z Modlina 12 grudnia 2015 do Aten. Jechaliśmy autobusem 95 z lotniska. Spodobaliśmy się sobie, ale niestety przy wyjściu musiałam iść ze swoją grupą. Ty wysoki blondyn, w jakiejść czarnej jesionce, byłeś z kolegą albo bratem..." Może to właśnie TY spodobałeś się? odezwij się...

  • 05-01-2016

    Żeby do Grecji lecieć bezpośrednio. Super połączenie wymyślił Ryanair.

  • 23-12-2015

    Podoba mi się że tak często lata Ryanair do Aten. Można wrócić po kilku dniach, a nie jak czarter wahadłem po tygodniu. Super loty ogromny plus dla tanich linii.

  • 26-11-2015

    Kupiliśmy bilety na kwiecień i już mi ulżyło. Lecimy do Grecji. To kraina która zawsze chciałem zobaczyć. Bilety bezkosztowo można drukować 7 dni przed wylotem? czy 30 dni przed?

  • 23-11-2015

    Niewiarygodnie niskie ceny z Modlina do Aten w styczniu 2016 w jedna stronę od 79pln znajdziecie bilety w jedna stronę. Moim zdaniem świetne ceny jak na Warszawę i to na loty do Grecji.

  • 16-06-2015

    Wydaje mi się że LOT i AEGEAN mieli te same godziny, czyli że jeden dla drugiego robi loty.

  • 09-04-2015

    Sprawdzałem ceny na przełomie kwietnia/maja z Modlina to średnia cena w dwie strony wynosi około 600 pln. Sami porównajcie, LOT nie wyświetla swoich propozycji, czyżby zawiesił loty? na jego miejsce wskakuje Aegean, ale ciut drożej bo ponad 700.

  • 13-03-2015

    Podobno Ryanair ma bardzo niskie ceny na tej trasie. konkurencja juz powinna truchleć, tanie linie Ryanair zajęła juz większość tras i właściwie to ona utrzymuje lotniska przy życiu.

  • 25-02-2015

    Dobry pomysł miał Ryanair. Do tej pory do Aten latał tylko Norwegian i LOT. Mam nadzieję, że dzięki temu zmienia się ceny na trasie Warszawa Ateny na dużo niższe zwłaszcza że to konkurencja.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena