Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-02 - 2018-03-24
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Kraków - Ateny, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko E. Venizelos Linie lotnicze Ryanair.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Aten tani przewoźnik Ryanair uruchamia od 2 listopada w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018. Nowe połączenie lotnicze z Krakowa realizowane 2 razy w tygodniu w czwartki oraz soboty. Wyloty z Krakowa w czwartki o godz 17:45, lądowanie w Atenach o godz 21:05 oraz w soboty w godzinach 07:55-11:15. Loty relacji odwrotnej z Aten do Krakowa w czwartki o godz 16:00-17:20, natomiast w soboty o godz 06:10-07:30. Promocyjne bilety lotnicze do Aten rezerwuj juz dzisiaj online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Ateny

Tanie Loty z Krakowa do Grecja

Informacje o lotach Kraków - Ateny. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-11 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Ateny (ATH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-08-08 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-08 14:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 863

    2017-08-08 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-08 14:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 09:10 Kraków (KRK) 2017-08-15 11:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 862

    2017-08-15 09:10 Kraków (KRK) 2017-08-15 10:35 Ateny (ATH)

Cena 1105 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-08-08 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-08 14:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 863

    2017-08-08 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-08 14:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 16:30 Kraków (KRK) 2017-08-15 23:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2260

    2017-08-15 16:30 Mediolan (BGY) 2017-08-15 18:05 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 6876

    2017-08-15 21:00 Kraków (KRK) 2017-08-15 22:50 Mediolan (BGY)

Cena 1060 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-08-08 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-08 14:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 863

    2017-08-08 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-08 14:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 22:20 Kraków (KRK) 2017-08-16 20:20 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 22h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6028

    2017-08-15 22:20 Malta (MLA) 2017-08-15 23:10 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 8811

    2017-08-16 16:40 Kraków (KRK) 2017-08-16 19:20 Malta (MLA)

Cena 990 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-08-08 18:00 Kraków (KRK) 2017-08-09 01:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 3563

    2017-08-08 18:00 Kraków (KRK) 2017-08-08 19:30 Kopenhaga (CPH)

  • D8

    1. D8 3376

    2017-08-08 21:40 Kopenhaga (CPH) 2017-08-09 01:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 09:10 Kraków (KRK) 2017-08-15 11:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 862

    2017-08-15 09:10 Kraków (KRK) 2017-08-15 10:35 Ateny (ATH)

Cena 1390 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-08-08 22:50 Kraków (KRK) 2017-08-09 16:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 16h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-08-08 22:50 Kraków (KRK) 2017-08-09 00:25 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 15

    2017-08-09 10:25 Londyn (STN) 2017-08-09 16:00 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 09:10 Kraków (KRK) 2017-08-15 11:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 862

    2017-08-15 09:10 Kraków (KRK) 2017-08-15 10:35 Ateny (ATH)

Cena 1591 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-08-08 18:00 Kraków (KRK) 2017-08-09 01:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 3563

    2017-08-08 18:00 Kraków (KRK) 2017-08-08 19:30 Kopenhaga (CPH)

  • D8

    1. D8 3376

    2017-08-08 21:40 Kopenhaga (CPH) 2017-08-09 01:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 16:30 Kraków (KRK) 2017-08-15 23:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2260

    2017-08-15 16:30 Mediolan (BGY) 2017-08-15 18:05 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 6876

    2017-08-15 21:00 Kraków (KRK) 2017-08-15 22:50 Mediolan (BGY)

Cena 1346 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-08-08 18:00 Kraków (KRK) 2017-08-09 01:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • D8

    1. D8 3563

    2017-08-08 18:00 Kraków (KRK) 2017-08-08 19:30 Kopenhaga (CPH)

  • D8

    1. D8 3376

    2017-08-08 21:40 Kopenhaga (CPH) 2017-08-09 01:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 22:20 Kraków (KRK) 2017-08-16 20:20 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 22h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6028

    2017-08-15 22:20 Malta (MLA) 2017-08-15 23:10 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 8811

    2017-08-16 16:40 Kraków (KRK) 2017-08-16 19:20 Malta (MLA)

Cena 1266 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-08-08 22:50 Kraków (KRK) 2017-08-09 16:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 16h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-08-08 22:50 Kraków (KRK) 2017-08-09 00:25 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 15

    2017-08-09 10:25 Londyn (STN) 2017-08-09 16:00 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 16:30 Kraków (KRK) 2017-08-15 23:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2260

    2017-08-15 16:30 Mediolan (BGY) 2017-08-15 18:05 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 6876

    2017-08-15 21:00 Kraków (KRK) 2017-08-15 22:50 Mediolan (BGY)

Cena 1547 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-08-08 22:50 Kraków (KRK) 2017-08-09 16:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 16h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-08-08 22:50 Kraków (KRK) 2017-08-09 00:25 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 15

    2017-08-09 10:25 Londyn (STN) 2017-08-09 16:00 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 22:20 Kraków (KRK) 2017-08-16 20:20 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 22h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6028

    2017-08-15 22:20 Malta (MLA) 2017-08-15 23:10 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 8811

    2017-08-16 16:40 Kraków (KRK) 2017-08-16 19:20 Malta (MLA)

Cena 1467 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-08-08 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-08 14:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 863

    2017-08-08 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-08 14:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2017-08-15 10:30 Kraków (KRK) 2017-08-15 16:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 860

    2017-08-15 10:30 Warszawa (WAW) 2017-08-15 12:10 Ateny (ATH)

  • LO

    1. LO 3905

    2017-08-15 14:20 Kraków (KRK) 2017-08-15 15:15 Warszawa (WAW)

Cena 1479 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-06-2017

    Połączenie trafione, sam skorzystam z przyjemnością zwłaszcza jak bilety będa w takich cenach

  • 05-05-2017

    NARESZCIE RYANAIR WPROWADZA ATENY Z KRAKOWA, OBY LOTY BYŁY CODZIENNIE.

  • 27-04-2017

    Fajnie że takie loty są na tanich liniach, dobre ceny kuszą

  • 20-04-2017

    Jak na loty do Grecji to ceny są kuszące, wiadomo raz taniej raz drożej ale można znaleźć fajne okazje

  • 11-04-2017

    Szkoda że jak się kupuje bilety dla większej grupy to ceny sa wyższe, myślałem że to odwrotnie działa, im więcej biletów tym taniej a to nie końca tak działa

  • 22-03-2017

    I tak wydaje mi się że na kierunku Ateny będzie jak zwykle rekordy bił Ryanair.

  • 15-03-2017

    Te loty zawsze są atrakcyjne i są na nich klienci więc nie ma się co dziwić że linie uruchamiają te kierunki

  • 28-02-2017

    No właśnie też miał zastój, coś Ateny budzą się nareszcie po zimowym śnie. Grecja będe w tym roku pewnie tak samo oblegana jak w poprzednim.

  • 23-02-2017

    Zimą nie było, ale teraz Aegean ponownie uderza i bezpośrednio leci do Grecji. W dodatku w datach 21-27.02.17 czyli do poniedziałku zniżki na loty nawet do 30%. Kto musi skorzystać nie zwlekajcie z okazji trzeba korzystać.

  • 20-02-2017

    ooo proszę, elegancko, ktoś w końcu pomyślał żeby Ryanaira z Krakowa do Aten puścić :)

  • 07-02-2017

    Bezpośrednio z Krakowa do Aten latają linie Aegean. Maja bardzo dobre ceny. Korzystałam, wiem że bez przypału.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena