Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2018

Powrót

Kwiecień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-04-02 - 2018-10-26
Promocja aktualna: do 2018-04-30

Lot na trasie Kraków - Kos, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Hippocrates Linie lotnicze Ryanair .

Tanie loty z Krakowa do Greckiego Kos. Linie lotnicze Ryanair oferują bezpośrednie przeloty na grecką wyspę Kos. Loty z Krakowa raz w tygodniu w niedziele o godz 08:05, lądowanie na Kos o godz 11:45. Loty powrotne z Kos do Krakowa w niedziele w godzinach 12:10-13:45. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia są zawieszone. Rezerwacja biletów lotniczych online oraz telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tanie Loty z Krakowa do Grecja

Informacje o lotach Kraków - Kos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-04-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Kos (KGS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 6940

    2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 13:40 Edynburg (EDI)

  • LS

    1 . LS 733

    2018-05-30 15:45 Edynburg (EDI) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 13:05 Kraków (KRK) 2018-06-06 22:10 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    1 . GQ 285

    2018-06-06 13:05 Ateny (ATH) 2018-06-06 14:00 Kos (KGS)

  • FR

    1 . FR 2610

    2018-06-06 19:35 Kraków (KRK) 2018-06-06 21:10 Ateny (ATH)

Cena 1671 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 2735

    2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 10:40 Stuttgart (STR)

  • X3

    1 . X3 4854

    2018-05-30 16:05 Stuttgart (STR) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 13:05 Kraków (KRK) 2018-06-06 22:10 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • GQ

    1 . GQ 285

    2018-06-06 13:05 Ateny (ATH) 2018-06-06 14:00 Kos (KGS)

  • FR

    1 . FR 2610

    2018-06-06 19:35 Kraków (KRK) 2018-06-06 21:10 Ateny (ATH)

Cena 1652 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 6940

    2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 13:40 Edynburg (EDI)

  • LS

    1 . LS 733

    2018-05-30 15:45 Edynburg (EDI) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 10:50 Kraków (KRK) 2018-06-06 22:10 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • OA

    1 . OA 223

    2018-06-06 10:50 Ateny (ATH) 2018-06-06 11:40 Kos (KGS)

  • FR

    1 . FR 2610

    2018-06-06 19:35 Kraków (KRK) 2018-06-06 21:10 Ateny (ATH)

Cena 1417 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 2735

    2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 10:40 Stuttgart (STR)

  • X3

    1 . X3 4854

    2018-05-30 16:05 Stuttgart (STR) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 10:50 Kraków (KRK) 2018-06-06 22:10 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • OA

    1 . OA 223

    2018-06-06 10:50 Ateny (ATH) 2018-06-06 11:40 Kos (KGS)

  • FR

    1 . FR 2610

    2018-06-06 19:35 Kraków (KRK) 2018-06-06 21:10 Ateny (ATH)

Cena 1398 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 6940

    2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 13:40 Edynburg (EDI)

  • LS

    1 . LS 733

    2018-05-30 15:45 Edynburg (EDI) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 12:25 Kraków (KRK) 2018-06-07 01:35 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 1 przesiadka

  • X3

    1 . X3 4605

    2018-06-06 12:25 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-06-06 14:50 Kos (KGS)

  • LH

    1 . LH 1370

    2018-06-06 23:05 Kraków (KRK) 2018-06-07 00:35 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 1937 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 2735

    2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 10:40 Stuttgart (STR)

  • X3

    1 . X3 4854

    2018-05-30 16:05 Stuttgart (STR) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 12:25 Kraków (KRK) 2018-06-07 01:35 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 1 przesiadka

  • X3

    1 . X3 4605

    2018-06-06 12:25 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-06-06 14:50 Kos (KGS)

  • LH

    1 . LH 1370

    2018-06-06 23:05 Kraków (KRK) 2018-06-07 00:35 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 1918 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 6940

    2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 13:40 Edynburg (EDI)

  • LS

    1 . LS 733

    2018-05-30 15:45 Edynburg (EDI) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 01:40 Kraków (KRK) 2018-06-06 16:30 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • MT

    1 . MT 1615

    2018-06-06 01:40 Manchester (MAN) 2018-06-06 04:00 Kos (KGS)

  • FR

    1 . FR 2141

    2018-06-06 11:50 Kraków (KRK) 2018-06-06 15:30 Manchester (MAN)

Cena 1932 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 2735

    2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 10:40 Stuttgart (STR)

  • X3

    1 . X3 4854

    2018-05-30 16:05 Stuttgart (STR) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 01:40 Kraków (KRK) 2018-06-06 16:30 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • MT

    1 . MT 1615

    2018-06-06 01:40 Manchester (MAN) 2018-06-06 04:00 Kos (KGS)

  • FR

    1 . FR 2141

    2018-06-06 11:50 Kraków (KRK) 2018-06-06 15:30 Manchester (MAN)

Cena 1913 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 6940

    2018-05-30 11:50 Kraków (KRK) 2018-05-30 13:40 Edynburg (EDI)

  • LS

    1 . LS 733

    2018-05-30 15:45 Edynburg (EDI) 2018-05-30 22:20 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 20:45 Kraków (KRK) 2018-06-07 14:30 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 17h 45m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 137

    2018-06-06 20:45 Düsseldorf (DUS) 2018-06-06 23:15 Kos (KGS)

  • EW

    1 . EW 9732

    2018-06-07 11:45 Kraków (KRK) 2018-06-07 13:30 Düsseldorf (DUS)

Cena 1443 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 2735

    2018-05-30 09:10 Kraków (KRK) 2018-05-30 10:40 Stuttgart (STR)

  • X3

    1 . X3 4854

    2018-05-30 16:05 Stuttgart (STR) 2018-05-30 20:00 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2018-06-06 20:45 Kraków (KRK) 2018-06-07 14:30 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 17h 45m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 137

    2018-06-06 20:45 Düsseldorf (DUS) 2018-06-06 23:15 Kos (KGS)

  • EW

    1 . EW 9732

    2018-06-07 11:45 Kraków (KRK) 2018-06-07 13:30 Düsseldorf (DUS)

Cena 1424 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

34 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-02-2018

    JAK DŁUGO BYŁY TE LOTY NA KOS?

  • 26-01-2018

    Te loty chwilowo są zawieszone, albo tylko puścili ten kierunek dla próby i możliwe że większe zainteresowanie wzbudziły Ateny, albo inne lotnisko greckie i dlatego Kos długo się nie utrzymał w powietrzu.

  • 12-01-2018

    Jeśli chcesz zaoszczędzić na biletach a masz pewna datę lotu to nie ma co zwlekać

  • 13-11-2017

    Widzę że to już czas żeby pomyśleć o wakacjach, przynajmniej jeśli się chce kupić bilety w dobrych cenach

  • 07-11-2017

    Lotnisko KOS nosi nazwę "Hipokrates", to międzynarodowy port lotniczy położony 26 km na zachód od centrum miasta Kos, na wyspie Kos, w Grecji. Adres: Antimachia, Kos 853 02, Kod lotniczy: KGS

  • 28-08-2017

    Jaką nazwę ma lotnisko greckie KOS? Jak wybieram loty nie wiem co wpisać.

  • 17-08-2017

    No i nie zapominajcie że od listopada Ateny z Krakowa ruszają dwa razy w tygodniu, czyli Kreta i Ateny to główne bezpośrednie loty z Balic do Grecji.

  • 31-07-2017

    MACIE FAJNE LOTY Z KRAKOWA NA CHANIĘ RAZ W SOBOTY.

  • 21-07-2017

    Listopad to już po wakacjach. Mnie najbardziej interesował okres od czerwca do sierpnia. Dzieci czują się zawiedzione taką sytuacją, czekaliśmy na te loty od poprzedniego roku, a teraz ich nie ma. Pobyt nad polskim morzem nie gwarantuje nam pogody. Taki mamy klimat,

  • 19-04-2017

    Nie pisz że się nalatali, bo ciągle latają, zostawili przecież Kretę (Chania) raz w tygodniu a od listopada rusza ponownie lot do Aten, więc zawsze coś z Krakowa zostaje.

  • 12-02-2017

    TO SIĘ NALATALI DO GRECJI. NIEKTÓRZY PEWNIE NIE ZAUWAŻYLI ŻE POWSTAŁ TAKI KIERUNEK W OFERCIE, A JUZ DAWNO PO NIM NIE MA ŚLADU. DZIWNA POLITYKA TANICH LINII.

  • 26-01-2017

    Jak to nie będzie już Kos? Dopiero wystartował ten lot i już koniec?

  • 03-01-2017

    Najwyraźniej Ryanair otworzył za dużo kierunków do Grecji, chciał złapać kilka srok za ogon, a tak się nie da. Za bardzo się rozochocił, lepiej jeden na początek a potem dokładać następne po jakimś czasie, niech się ludziska przyzwyczaja do kierunku.

  • 05-12-2016

    Nic nie wskazywało na to !

  • 23-11-2016

    Możliwe że już nie będzie tego lotu, bo w systemie nie wyświetla się żaden dzień. Może loty do Kos nie miały wzięcia i zawiesili.

  • 18-11-2016

    Loty do Kos są nieaktywne, czy to błąd systemu czy nie ma połączeń?

  • 09-09-2016

    Wylot owszem widzę, ale powrotu może już nie być? tzn że wszystkie miejsca się wyprzedały???

  • 25-08-2016

    11-18 września ma niska taryfę, jakie szczegóły Cie interesują? Apropo miejsca czy apropo lotu? Służę pomocą.

  • 30-05-2016

    Na Kos jest cudnie. Lecimy pod koniec czerwca. Kto sie wybiera z Krakowa? Dopytałabym o parę szczegółów.

  • 20-05-2016

    WSZYSCY LATAJĄ DO GRECJI, UCICHŁY PLOTKI O EMIGRANTACH.

  • 11-05-2016

    Kos było oblegane przez uchodźców, nie wiem jaka teraz jest sytuacja na greckich wyspach. Myślę że ta sytuacja trochę wstrzymała ruch turystyczny w tym kierunku.

  • 09-05-2016

    Byliśmy w Grecji początkiem września i ta sama sytuacja, ciepło jak u nas w sierpniu. Nawet po wakacjach pobyt tam jest lepszy od naszej deszczowej pogody.

  • 28-04-2016

    Kos ma dobre loty w czerwcu, wtedy temperatury sa między 25 - 30 stopni więc rewelacja.

  • 26-01-2016

    W KWIETNIU NA WYSPIE BRAK KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ WIĘC WEŹCIE POD UWAGĘ JEDNAK TERMIN W JAKIM POLECICIE. CIĘŻKO TAK DREPTAĆ KILOMETRAMI TRAS. WAŻNE JEST BY ŻYCIE TAK KWITŁO A TO NA PEWNO NIE NA POCZĄTKU SEZONU.

  • 26-06-2015

    Dobre ceny ma Ryanair jestem zdziwiona zważywszy na to że tydzień pobytu w Grecji zaczyna się od 1800, 2000/osobę. Tutaj w dwie strony to koszt około 800zł + tylko znaleźć dobry cenowo hotel i wakacje greckie przed nami.

  • 22-06-2015

    Właśnie Linie Ryanair daja taką szansę aby latem odwiedzić to urokliwe miejsce. Plaże przepiękne, po tygodniu śmiało można wracać z pobytu greckiego. Wystarczy 600 złotych i podróż opłacona.

  • 01-06-2015

    Mi także marzy sie wylot do Grecji, piaszczyste plaże i żółwie które podpływaja do brzegu, coś z egzotyki na dotknięcie ręki, a nie aż tak drogie że niedostępne.

  • 04-05-2015

    NIE MA SENSU ZAMYKAĆ TAKICH FAJNYCH LOTÓW NA ZIMĘ. DLA MNIE CAŁY CZAS MOŻE BYĆ OTWARTY TEN KIERUNEK. GRECJA MA POPYT CAŁY ROK WIEC BYŁOBY DUŻO CHĘTNYCH PODRÓŻNICZEK.

  • 02-02-2015

    Do krajów arabskich ale nie w tak niskich cenach jak na tanich liniach, a tak poważnie też nie podoba mi się zamykanie na okres zimowy lotów letnich, powinny latać cały rok.

  • 08-12-2014

    Zgadzm się ze kiszka - do Grecji Hiszpanii Turcji gdziekolwiek wszystko lata w sezonie letnim, to gdzie ludzie mogą polecieć w zimie w dobrych cenach??? do Oslo, gdzie jest śnieg, bez sensu.

  • 17-10-2014

    Kiedyś lecialem tym lotem ale to było w lipcu, bo sa to raczej loty sezonowe, więc cały rok odpada na podróże. A nie każdy ma urlop na wakacjach więc troche koszka.

  • 17-01-2014

    Środowe latanie w bardzo dobrych cenach w maju za 500 złoty można kupic bilet w dwie strony. Nie spodziewałam się, że wychodzi tak tanio. Z mężem zawsze kupowaliśmy wczasy razem z przelotem, a gdyby człowiek był bardziej odważny można sporo zaoszczędzić.

  • 10-07-2013

    Do KOS ceny sierpniowe niecałe 600zł w dwie strony z Krakowa. To taniej niż niejeden czarter, no tylko bagaż podręczny jest w cenie, a za dodatkowy trzeba dopłacić, nie mniej jednak i tak się opłaca.

  • 09-04-2013

    o tej pory latałam tylko LOTem i zdziwiłam się ze są takie loty z Krakowa super

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena