Wylot

Listopad 2019

92 zł Listopad
102 zł Grudzień
83 zł Styczeń
83 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24 1211zł
25
26
27
28 92zł
29
30

Powrót

Listopad 2019

383 zł Listopad
102 zł Grudzień
92 zł Styczeń
83 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24 383zł
25
26
27
28 517zł
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-11-05 - 2020-03-29
Promocja aktualna: do 2019-11-25

Lot na trasie Kraków - Saloniki, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Makedonia Linie lotnicze Ryanair .

Dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele bezpośrednie loty z Krakowa do Salonik udostępnia tani przewoźnik Ryanair. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 z Krakowa odbywają się w czwartki o godz 11:00, planowane lądowanie w Salonikach w porcie lotniczym Saloniki-Macedonia (SKG) o godz 14:00, w niedziele o godz 14:00-17:00. Powrotne loty z Salonik do Krakowa także 2 razy w tygodniu, czwartki o godz 14:25-15:25 oraz niedziele o godz 17:25-18:25. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tanich lotów do Grecji. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Saloniki

Średni czas lotu Kraków - Saloniki:
2h 0m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Saloniki rezerwowano:
średnio 61 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
83.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
412.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
449.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
399.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Saloniki:
Kraków (KRK) -> Eindhoven (EIN) -> Saloniki (SKG)
Kraków (KRK) -> Bruksela (CRL) -> Saloniki (SKG)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Saloniki - Kraków:
Saloniki (SKG) -> Bolonia (BLQ) -> Kraków (KRK)
Saloniki (SKG) -> Bruksela (CRL) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2019).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Saloniki z Warszawy (139.00zł drożej o 67%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Saloniki

Tanie Loty z Krakowa do Grecja

Informacje o lotach Kraków - Saloniki. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-11-18 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Saloniki (SKG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2777

    2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-23 14:25 Kraków (KRK) 2020-01-23 16:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-23 14:25 Saloniki (SKG) 2020-01-23 15:25 Kraków (KRK)

Cena 235 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-01-12 14:00 Kraków (KRK) 2020-01-12 17:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2777

    2020-01-12 14:00 Kraków (KRK) 2020-01-12 17:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-19 17:25 Kraków (KRK) 2020-01-19 19:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-19 17:25 Saloniki (SKG) 2020-01-19 18:25 Kraków (KRK)

Cena 235 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2777

    2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-19 17:25 Kraków (KRK) 2020-01-19 19:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-19 17:25 Saloniki (SKG) 2020-01-19 18:25 Kraków (KRK)

Cena 215 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2020-01-14 08:00 Kraków (KRK) 2020-01-14 23:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5892

    2020-01-14 08:00 Kraków (KRK) 2020-01-14 10:00 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR1819

    2020-01-14 19:40 Eindhoven (EIN) 2020-01-14 23:30 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-19 17:25 Kraków (KRK) 2020-01-19 19:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-19 17:25 Saloniki (SKG) 2020-01-19 18:25 Kraków (KRK)

Cena 203 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2777

    2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-19 17:25 Kraków (KRK) 2020-01-19 19:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-19 17:25 Saloniki (SKG) 2020-01-19 18:25 Kraków (KRK)

Cena 215 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-01-15 06:30 Kraków (KRK) 2020-01-15 19:40 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6729

    2020-01-15 06:30 Kraków (KRK) 2020-01-15 08:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR6446

    2020-01-15 15:55 Bruksela (CRL) 2020-01-15 19:40 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-19 17:25 Kraków (KRK) 2020-01-19 19:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-19 17:25 Saloniki (SKG) 2020-01-19 18:25 Kraków (KRK)

Cena 218 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2020-01-14 08:00 Kraków (KRK) 2020-01-14 23:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5892

    2020-01-14 08:00 Kraków (KRK) 2020-01-14 10:00 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR1819

    2020-01-14 19:40 Eindhoven (EIN) 2020-01-14 23:30 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-23 14:25 Kraków (KRK) 2020-01-23 16:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-23 14:25 Saloniki (SKG) 2020-01-23 15:25 Kraków (KRK)

Cena 223 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2777

    2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-20 12:00 Kraków (KRK) 2020-01-21 11:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 23h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9975

    2020-01-20 12:00 Saloniki (SKG) 2020-01-20 13:00 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR4321

    2020-01-21 08:40 Bolonia (BLQ) 2020-01-21 10:30 Kraków (KRK)

Cena 223 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2777

    2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-19 20:50 Kraków (KRK) 2020-01-20 12:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 15h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6447

    2020-01-19 20:50 Saloniki (SKG) 2020-01-19 22:50 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR6728

    2020-01-20 09:00 Bruksela (CRL) 2020-01-20 11:00 Kraków (KRK)

Cena 232 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-01-12 14:00 Kraków (KRK) 2020-01-12 17:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2777

    2020-01-12 14:00 Kraków (KRK) 2020-01-12 17:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-19 17:25 Kraków (KRK) 2020-01-19 19:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-19 17:25 Saloniki (SKG) 2020-01-19 18:25 Kraków (KRK)

Cena 235 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2777

    2020-01-16 11:00 Kraków (KRK) 2020-01-16 14:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-23 14:25 Kraków (KRK) 2020-01-23 16:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-23 14:25 Saloniki (SKG) 2020-01-23 15:25 Kraków (KRK)

Cena 235 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2020-01-15 06:30 Kraków (KRK) 2020-01-15 19:40 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6729

    2020-01-15 06:30 Kraków (KRK) 2020-01-15 08:35 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR6446

    2020-01-15 15:55 Bruksela (CRL) 2020-01-15 19:40 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-23 14:25 Kraków (KRK) 2020-01-23 16:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2778

    2020-01-23 14:25 Saloniki (SKG) 2020-01-23 15:25 Kraków (KRK)

Cena 238 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2020-01-12 14:00 Kraków (KRK) 2020-01-12 17:00 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2777

    2020-01-12 14:00 Kraków (KRK) 2020-01-12 17:00 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2020-01-20 12:00 Kraków (KRK) 2020-01-21 11:30 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 23h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9975

    2020-01-20 12:00 Saloniki (SKG) 2020-01-20 13:00 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR4321

    2020-01-21 08:40 Bolonia (BLQ) 2020-01-21 10:30 Kraków (KRK)

Cena 243 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 07-11-2019

    Lot do Grecji trwa tylko 2 godziny z Krakowa? Jakoś mi się to za krótko wydaje skoro do Warszawy leci się 55 minut.

  • 30-04-2019

    Greckich miast i wysp mam już trochę odhaczonych, wypadają różnie, nie które zachwycają, inne mniej, o Salonikach słyszałam same pochlebne opinie, zobaczymy jak będzie, fajnie że są takie loty z Krakowa

  • 01-02-2019

    Bardzo ciekawy kierunek, tanie linie idą jak burza w wymyślaniu lotnisk w niskich cenach, Grecja bile rekordy wczasowe, ale nikt do tej pory nie wymyślił bezpośrednich lotów z Balic.

  • 02-01-2019

    Loty do Grecji to bardzo dobra opcja dla poszukujących najtańszego środka transportu w najkrótszym czasie. Lot bezpośredni to największy atut tanich linii, no i oczywiście bardzo niskie ceny. Ryanair to najtańszy niskokosztowy przewoźnik.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena