Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-01 - 2017-10-28
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Kraków - Kreta, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Chania Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Sobota) od 2017-04-01.

Tanie irlandzkie linie lotnicze Ryanair w sezonie letnim 2017 uruchamiają nowe, bezpośrednie loty z Krakowa na Kretę (Chania). Loty z Krakowa raz w tygodniu w soboty o godz 06:15, lądowanie na Krecie o godz 09:55. Połączenia powrotne z greckiej wyspy także raz w tygodniu (soboty) o godz 10:20, lądowanie w Balicach o godz 12:00. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów z Krakowa na Kretę online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Kreta

Tanie Loty z Krakowa do Grecja

Informacje o lotach Kraków - Kreta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-07 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Kreta (CHQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-08-12 13:45 Kraków (KRK) 2017-08-12 21:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1623

    2017-08-12 13:45 Kraków (KRK) 2017-08-12 15:00 Monachium (MUC)

  • DE

    1. DE 1598

    2017-08-12 18:05 Monachium (MUC) 2017-08-12 21:45 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-19 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-19 14:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3052

    2017-08-19 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-19 13:00 Chania (CHQ)

Cena 2099 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3051

    2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-19 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-19 14:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3052

    2017-08-19 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-19 13:00 Chania (CHQ)

Cena 652 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3051

    2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-20 00:20 Kraków (KRK) 2017-08-20 13:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 7345

    2017-08-20 00:20 Ateny (ATH) 2017-08-20 01:10 Chania (CHQ)

  • A3

    1. A3 862

    2017-08-20 11:05 Kraków (KRK) 2017-08-20 12:30 Ateny (ATH)

Cena 1031 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3051

    2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-19 19:55 Kraków (KRK) 2017-08-20 12:15 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 16h 20m / 1 przesiadka

  • DY

    1. DY 1895

    2017-08-19 19:55 Bergen (BGO) 2017-08-19 23:10 Chania (CHQ)

  • DY

    1. DY 1028

    2017-08-20 08:55 Kraków (KRK) 2017-08-20 11:15 Bergen (BGO)

Cena 1407 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3051

    2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-19 14:25 Kraków (KRK) 2017-08-20 01:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2477

    2017-08-19 14:25 Leeds (LBA) 2017-08-19 16:50 Chania (CHQ)

  • FR

    1. FR 2332

    2017-08-19 21:10 Kraków (KRK) 2017-08-20 00:40 Leeds (LBA)

Cena 1046 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3051

    2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-19 22:25 Kraków (KRK) 2017-08-20 13:15 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7355

    2017-08-19 22:25 Dublin (DUB) 2017-08-20 01:15 Chania (CHQ)

  • FR

    1. FR 2023

    2017-08-20 08:20 Kraków (KRK) 2017-08-20 12:15 Dublin (DUB)

Cena 1532 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3051

    2017-08-12 07:15 Kraków (KRK) 2017-08-12 10:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-19 19:20 Kraków (KRK) 2017-08-20 10:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6272

    2017-08-19 19:20 Bruksela (CRL) 2017-08-19 22:10 Chania (CHQ)

  • FR

    1. FR 6728

    2017-08-20 07:30 Kraków (KRK) 2017-08-20 09:30 Bruksela (CRL)

Cena 1457 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-08-12 15:10 Kraków (KRK) 2017-08-13 07:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8512

    2017-08-12 15:10 Kraków (KRK) 2017-08-12 16:50 Londyn (LGW)

  • D8

    1. D8 2530

    2017-08-13 01:35 Londyn (LGW) 2017-08-13 07:20 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-19 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-19 14:00 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 3052

    2017-08-19 11:20 Kraków (KRK) 2017-08-19 13:00 Chania (CHQ)

Cena 1490 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-08-12 15:10 Kraków (KRK) 2017-08-13 07:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8512

    2017-08-12 15:10 Kraków (KRK) 2017-08-12 16:50 Londyn (LGW)

  • D8

    1. D8 2530

    2017-08-13 01:35 Londyn (LGW) 2017-08-13 07:20 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-20 00:20 Kraków (KRK) 2017-08-20 13:30 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 7345

    2017-08-20 00:20 Ateny (ATH) 2017-08-20 01:10 Chania (CHQ)

  • A3

    1. A3 862

    2017-08-20 11:05 Kraków (KRK) 2017-08-20 12:30 Ateny (ATH)

Cena 1875 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-08-12 15:10 Kraków (KRK) 2017-08-13 07:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8512

    2017-08-12 15:10 Kraków (KRK) 2017-08-12 16:50 Londyn (LGW)

  • D8

    1. D8 2530

    2017-08-13 01:35 Londyn (LGW) 2017-08-13 07:20 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-08-19 14:25 Kraków (KRK) 2017-08-20 01:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2477

    2017-08-19 14:25 Leeds (LBA) 2017-08-19 16:50 Chania (CHQ)

  • FR

    1. FR 2332

    2017-08-19 21:10 Kraków (KRK) 2017-08-20 00:40 Leeds (LBA)

Cena 1890 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-05-2017

    Pięknie jest na Krecie, cudne wakacje. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad kierunkiem wakacyjnym.

  • 28-03-2017

    Pamiętam czasy jak do Grecji latały tylko czartery bezpośrednio, a teraz mnogość lotów mnie zadziwia, świat się zmienia , zmieniają się możliwości podróżowania. To fenomenalne zjawisko.

  • 16-01-2017

    Lepiej się nie rozglądajcie tylko kupujcie, bo niedługo stwierdzicie że Kreta za droga, im wcześniej się wykupi bilety tym tańsze loty są dostępne. My kiedyś myśleliśmy że złapiemy w ostatniej chwili coś w last minute, no i popłynęliśmy kajakami bo nie stac nas było na bilety, ceny poszły o 70% w górę.

  • 27-12-2016

    Ja także w tym roku planuje wolne na Krecie. Już rozglądamy się za ofertami, im wcześniej zarezerwujemy miejsca lepiej wszystko zaplanujemy.

  • 14-12-2016

    Przynajmniej masz już plany na wiosnę, a dzisiaj zima akurat zimno i śnieg już spadł.

  • 06-11-2016

    Do kwietnia już niedaleko, szykuje się na zakup już dość długo, czekam na naprawdę tanie loty na wyspiarska Kretę.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena