Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-01 - 2017-10-28
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Warszawa - Kreta, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko Chania Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty linii Ryanair z Warszawy Modlin (WMI) do Chanii (CHQ) na greckiej wyspie Kreta. Rejsy z Warszawy na Kretę w sezonie letnim 2017 raz w tygodniu w niedziele. Loty z Warszawy o godz 06:55, przylot na Kretę o 10:55. Loty powrotne z Krety raz w tygodniu (niedziela) o godz 11:20, lądowanie w Warszawie o godz 13:20. Tanie bilety lotnicze już w sprzedaży online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu pod numerami infolinii.

Pozostałe tanie loty do Kreta

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Kreta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-29 znaleziono 9 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Kreta (CHQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5033

    2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 15:35 Wrocław (WRO)

  • FR

    1. FR 8938

    2017-06-05 18:30 Wrocław (WRO) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-06-12 07:40 Warszawa (WAW) 2017-06-12 19:10 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 11h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2230

    2017-06-12 07:40 Ateny (ATH) 2017-06-12 08:40 Chania (CHQ)

  • A3

    1. A3 860

    2017-06-12 16:30 Warszawa (WAW) 2017-06-12 18:10 Ateny (ATH)

Cena 768 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5033

    2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 15:35 Wrocław (WRO)

  • FR

    1. FR 8938

    2017-06-05 18:30 Wrocław (WRO) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-06-12 22:50 Warszawa (WAW) 2017-06-13 08:40 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8939

    2017-06-12 22:50 Wrocław (WRO) 2017-06-13 00:55 Chania (CHQ)

  • LO

    1. LO 3850

    2017-06-13 06:40 Warszawa (WAW) 2017-06-13 07:40 Wrocław (WRO)

Cena 621 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5033

    2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 15:35 Wrocław (WRO)

  • FR

    1. FR 8938

    2017-06-05 18:30 Wrocław (WRO) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-06-12 10:10 Warszawa (WAW) 2017-06-12 19:10 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • OA

    1. OA 333

    2017-06-12 10:10 Ateny (ATH) 2017-06-12 11:00 Chania (CHQ)

  • A3

    1. A3 860

    2017-06-12 16:30 Warszawa (WAW) 2017-06-12 18:10 Ateny (ATH)

Cena 855 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5033

    2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 15:35 Wrocław (WRO)

  • FR

    1. FR 8938

    2017-06-05 18:30 Wrocław (WRO) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-06-12 22:50 Warszawa (WAW) 2017-06-13 09:50 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 11h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8939

    2017-06-12 22:50 Wrocław (WRO) 2017-06-13 00:55 Chania (CHQ)

  • FR

    1. FR 5032

    2017-06-13 07:50 Warszawa (WAW) 2017-06-13 08:50 Wrocław (WRO)

Cena 550 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5033

    2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 15:35 Wrocław (WRO)

  • FR

    1. FR 8938

    2017-06-05 18:30 Wrocław (WRO) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-06-12 07:40 Warszawa (WAW) 2017-06-12 20:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2230

    2017-06-12 07:40 Ateny (ATH) 2017-06-12 08:40 Chania (CHQ)

  • FR

    1. FR 9021

    2017-06-12 18:00 Warszawa (WMI) 2017-06-12 19:45 Ateny (ATH)

Cena 510 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5033

    2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 15:35 Wrocław (WRO)

  • FR

    1. FR 8938

    2017-06-05 18:30 Wrocław (WRO) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-06-12 18:25 Warszawa (WAW) 2017-06-13 10:20 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7777

    2017-06-12 18:25 Saloniki (SKG) 2017-06-12 19:45 Chania (CHQ)

  • FR

    1. FR 1004

    2017-06-13 08:05 Warszawa (WMI) 2017-06-13 09:20 Saloniki (SKG)

Cena 611 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5033

    2017-06-05 14:35 Warszawa (WAW) 2017-06-05 15:35 Wrocław (WRO)

  • FR

    1. FR 8938

    2017-06-05 18:30 Wrocław (WRO) 2017-06-05 22:25 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-06-12 12:10 Warszawa (WAW) 2017-06-12 20:05 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7015

    2017-06-12 12:10 Rzym (FCO) 2017-06-12 13:30 Chania (CHQ)

  • W6

    1. W6 1442

    2017-06-12 16:35 Warszawa (WAW) 2017-06-12 19:05 Rzym (FCO)

Cena 956 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-06-05 19:00 Warszawa (WAW) 2017-06-06 06:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 861

    2017-06-05 19:00 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:35 Ateny (ATH)

  • A3

    1. A3 7330

    2017-06-06 06:05 Ateny (ATH) 2017-06-06 06:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-06-12 10:10 Warszawa (WAW) 2017-06-12 19:10 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 7333

    2017-06-12 10:10 Ateny (ATH) 2017-06-12 11:00 Chania (CHQ)

  • A3

    1. A3 860

    2017-06-12 16:30 Warszawa (WAW) 2017-06-12 18:10 Ateny (ATH)

Cena 2321 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-06-05 20:10 Warszawa (WMI) 2017-06-06 06:55 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9022

    2017-06-05 20:10 Warszawa (WMI) 2017-06-05 23:50 Ateny (ATH)

  • A3

    1. A3 7330

    2017-06-06 06:05 Ateny (ATH) 2017-06-06 06:55 Chania (CHQ)

Podróż do Chania

2017-06-12 10:10 Warszawa (WMI) 2017-06-12 20:45 Chania (CHQ)
Całkowity czas podróży: 10h 35m / 1 przesiadka

  • A3

    1. A3 7333

    2017-06-12 10:10 Ateny (ATH) 2017-06-12 11:00 Chania (CHQ)

  • FR

    1. FR 9021

    2017-06-12 18:00 Warszawa (WMI) 2017-06-12 19:45 Ateny (ATH)

Cena 1809 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-03-2017

    Jeśli ktoś planuje podróż tym kierunku to ten lot to fajne rozwiązanie, sam lecisz za niewielkie pieniądze, zwiedzasz co chcesz , nie jesteś z żadnym biurem podrozy uwiązany

  • 21-12-2016

    ZNAM TAKICH CO KREDYTY ZACIĄGAJĄ ŻEBY TYLKO GDZIEŚ WYJECHAĆ WIĘC NIEKONIECZNIE SĄ BOGACI.

  • 05-12-2016

    Niedługo zrobią polską strefę w Grecji, będzie można rozmawiać po polsku jak tyle osób odwiedza Kretę. Pełno nas w świecie, tzn że Polacy maja pieniądze i coraz częściej podróżują.

  • 21-09-2016

    W tym roku było pełne obłożenie w Grecji. Kreta chyba się już kurczy tyle turystów ja odwiedza.

  • 17-08-2016

    KRETA CZEMU NIE, POŁOWA KRAJAN SPĘDZA TAM URLOP, MOŻE TRAFIE NA SĄSIADA :p TAKI ŻARCIK SYTUACJI WAKACJI W GRECJI.

  • 05-04-2016

    Przecież od dawna jeżdżą modlinbusy (modlinbus.pl) na lotnisko. Wszystko pięknie zostało zorganizowane i dopasowane do potrzeb klienta. Więc może należy trochę poczytać, podowiadywać się co jest na rynku, a później siać ogólnopolska krytykę. Pozdrawiam lotnisko Modlin, pięknie zostałem przyjęty i bez uszczerbku dotarłem na miejsce swojego celu.

  • 14-12-2015

    W kwietniu możesz lecieć, loty startują od 3 więc to już niedługo. Na Sylwestra ruszajcie w polskie góry a na wiosnę na wyspę.

  • 15-10-2014

    Dlaczego zawieszacie loty na zimę. Taki fajny kierunek. Chciałbym się wyrwać na wakacje a tu czytam że dopiero pod koniec marca ruszają loty na nowo.

  • 22-07-2014

    Na tydzień śmiało można się wybrać, lot bezpośredni, jedynie co mnie drażni to że wylot z Modlina, co to za pomysł. A jeśli już tak ma być, to niech ktoś zorganizuje busy z centrum na lotnisko.

  • 22-04-2013

    Po taniości na Krete, wreszcie połączenie z Warszawy tanimi liniami.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena