Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Listopad 2017

Powrót

Listopad 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-03 - 2018-05-01
Promocja aktualna: do 2017-11-30

Lot na trasie Warszawa - Ateny, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko E. Venizelos Int. Airport Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty liniami Aegean z Warszawy do Aten. Wylot z warszawskiego lotniska w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 odbywają się codziennie o godzinie 10:45, lądowanie w Atenach o godzinie 14:15. Loty na trasie Ateny- Warszawa od poniedziałku do niedzieli z Aten o godzinie 08:25, planowane lądowanie w Warszawie o godzinie 10:00. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych relacji Warszawa- Ateny online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Ateny

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Ateny. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Ateny (ATH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-12-27 10:45 Warszawa (WAW) 2017-12-27 14:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • A3

    1. A3 861

    2017-12-27 10:45 Warszawa (WAW) 2017-12-27 14:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 17:25 Warszawa (WAW) 2018-01-03 20:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9021

    2018-01-03 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-03 19:10 Ateny (ATH)

Cena 1162 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-12-27 19:35 Warszawa (WMI) 2017-12-27 23:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9022

    2017-12-27 19:35 Warszawa (WMI) 2017-12-27 23:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-03 20:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9021

    2018-01-03 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-03 19:10 Ateny (ATH)

Cena 934 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-12-27 07:30 Warszawa (WAW) 2017-12-27 14:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3903

    2017-12-27 07:30 Warszawa (WAW) 2017-12-27 08:25 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 2611

    2017-12-27 11:30 Kraków (KRK) 2017-12-27 14:55 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 17:25 Warszawa (WAW) 2018-01-03 20:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9021

    2018-01-03 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-03 19:10 Ateny (ATH)

Cena 1006 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-12-27 05:50 Warszawa (WAW) 2017-12-27 13:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 804

    2017-12-27 05:50 Warszawa (WAW) 2017-12-27 08:20 Kijów (KBP)

  • PS

    1. PS 353

    2017-12-27 10:50 Kijów (KBP) 2017-12-27 13:30 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 17:25 Warszawa (WAW) 2018-01-03 20:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9021

    2018-01-03 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-03 19:10 Ateny (ATH)

Cena 951 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-12-27 19:35 Warszawa (WMI) 2017-12-27 23:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9022

    2017-12-27 19:35 Warszawa (WMI) 2017-12-27 23:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 09:30 Warszawa (WMI) 2018-01-03 23:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 13h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2610

    2018-01-03 09:30 Kraków (KRK) 2018-01-03 11:05 Ateny (ATH)

  • LO

    1. LO 3922

    2018-01-03 21:05 Warszawa (WAW) 2018-01-03 22:00 Kraków (KRK)

Cena 1210 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-12-27 22:50 Warszawa (WAW) 2017-12-28 14:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3879

    2017-12-27 22:50 Warszawa (WAW) 2017-12-27 23:40 Katowice (KTW)

  • FR

    1. FR 2615

    2017-12-28 11:25 Katowice (KTW) 2017-12-28 14:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 17:25 Warszawa (WAW) 2018-01-03 20:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9021

    2018-01-03 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-03 19:10 Ateny (ATH)

Cena 978 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-12-27 19:35 Warszawa (WMI) 2017-12-27 23:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9022

    2017-12-27 19:35 Warszawa (WMI) 2017-12-27 23:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 18:25 Warszawa (WMI) 2018-01-04 11:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 16h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1242

    2018-01-03 18:25 Budapeszt (BUD) 2018-01-03 19:30 Ateny (ATH)

  • W6

    1. W6 2467

    2018-01-04 08:50 Warszawa (WAW) 2018-01-04 10:00 Budapeszt (BUD)

Cena 1200 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-12-27 05:50 Warszawa (WAW) 2017-12-27 13:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 804

    2017-12-27 05:50 Warszawa (WAW) 2017-12-27 08:20 Kijów (KBP)

  • PS

    1. PS 353

    2017-12-27 10:50 Kijów (KBP) 2017-12-27 13:30 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 09:30 Warszawa (WAW) 2018-01-03 23:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 13h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2610

    2018-01-03 09:30 Kraków (KRK) 2018-01-03 11:05 Ateny (ATH)

  • LO

    1. LO 3922

    2018-01-03 21:05 Warszawa (WAW) 2018-01-03 22:00 Kraków (KRK)

Cena 1227 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-12-27 20:20 Warszawa (WMI) 2017-12-28 17:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 20h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1063

    2017-12-27 20:20 Warszawa (WMI) 2017-12-27 23:59 Madryt (MAD)

  • A3

    1. A3 687

    2017-12-28 13:15 Madryt (MAD) 2017-12-28 17:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-03 20:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9021

    2018-01-03 17:25 Warszawa (WMI) 2018-01-03 19:10 Ateny (ATH)

Cena 1144 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-12-27 05:50 Warszawa (WAW) 2017-12-27 13:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • PS

    1. PS 804

    2017-12-27 05:50 Warszawa (WAW) 2017-12-27 08:20 Kijów (KBP)

  • PS

    1. PS 353

    2017-12-27 10:50 Kijów (KBP) 2017-12-27 13:30 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-01-03 18:25 Warszawa (WAW) 2018-01-04 11:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 16h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1242

    2018-01-03 18:25 Budapeszt (BUD) 2018-01-03 19:30 Ateny (ATH)

  • W6

    1. W6 2467

    2018-01-04 08:50 Warszawa (WAW) 2018-01-04 10:00 Budapeszt (BUD)

Cena 1218 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

60 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-10-2017

    Czyli te loty obsługuje teraz Aegen- dla mnie żadna różnica byle by bezpiecznie dolecieć do celu

  • 28-07-2017

    LOT, Aegean i Ryanair w tym roku podbija Grecję ! Brawa dla nich.

  • 21-06-2017

    No to szykują mi się typowo greckie wakacje...bardzo się ciesze i nie mogę się doczekać

  • 09-06-2017

    Najtańsze opcje w tym sezonie maja linie Aegean, tylko musicie sobie sprawdzić w jakie dni latają (na pewno nie codziennie), kupując w ostatnim momencie dużo taniej niż LOT, w cenie tylko podręczny bagaż.

  • 30-05-2017

    Podobno w tym roku Grecja zdrożała o około 400 zł min od osoby jeśli chodzi o wczasy, bilety też raczej drogo.

  • 24-05-2017

    Jaka pogoda taka "szalona środa z LOTem". Dzisiaj tylko Bruksela, Kopenhaga i Wenecja w ofercie promocyjnej :/ Straszne rzeczy.

  • 17-05-2017

    Przeczytałam że dzisiaj rozpoczyna się strajk powszechny w Grecji. Od godziny 10.00 do 14.00 do strajku przyłączą się kontrolerzy ruchu lotniczego i w tym czasie nie odbędą się żadne przyloty i odloty. Co z dzisiejszymi lotami? (17.05.2017)

  • 30-03-2017

    Ceny są porównywalne z Ryanairem a komfort lotu dużo lepszy

  • 20-03-2017

    Kłóciłbym się tutaj, już niedługo sezon w pełni, zobaczymy kto do Aten spisze się najlepiej. Regularne loty też mogą wprowadzić dobre cenowo loty. Czuwajcie.

  • 31-01-2017

    Zdecydowanie kalkulują się taniej na krótki czas lotu tanie linie. Bez dodatkowych bagaży ceny bardzo niskie. W dwie strony kupiłam na maj za niecałe 500 zł. To naprawdę okazja.

  • 19-01-2017

    Za to linie LOT maja przeważnie w cenie bagaż 23kg, a w tanich musisz dokupić i już wtedy nie jest tak tanio. Sama zdecyduj co się bardziej kalkuluje.

  • 17-01-2017

    Tanimi liniami jest zdecydowanie najtaniej do Aten. Sprawdziłam wszystkie możliwości.

  • 16-01-2017

    To które bilety lepiej kupować? LOT-u, Aegean czy tanimi liniami, bo już sama nie wiem na co się zdecydować, każdy pisze co innego.

  • 03-01-2017

    Odnośnie linii Aegean z Warszawy oraz Krakowa (od 28.05.17) do Aten wprowadzają dobre ceny.

  • 07-12-2016

    Linie Aegean Airlines wprowadzają zniżki nawet do 40% na loty do Aten, sprawdźcie sobie tylko w jakich terminach trzeba kupić loty żeby zniżka je objęła. Zawsze są warunki zakupu zaznaczone.

  • 22-07-2016

    LOT do Aten niedużo droższy od tanich linii a przynajmniej bagaż rejestrowany w cenie.

  • 12-07-2016

    Kupiłem świetny bezpośredni lot z Krakowa do Aten Linie Aegean. Każdemu polecam, ceny promocujne z bagażem podręcznym 8kg. W sierpniu 800 zł/os w dwie strony.

  • 06-06-2016

    Musicie wpaść do Grecji na słynne SOUVLAKI z krewetkami. Przedobre.

  • 25-02-2016

    Niektóre daty rzeczywiście bardziej opłaca się kupić na LOT jakoś tak pewniej mi sie wydaje, tylko te późne godziny lądowania nie za bardzo mi pasują

  • 15-02-2016

    Sprawdzałam daty i na te co potrzebuje LOT wychodzi taniej niz Ryanair a bagaż w cenie i ogólnie wygdoniej

  • 29-01-2016

    Nie wiedziałam że LOT ma tak niskie ceny do Aten, Bezkonkurencyjnie, nawet Sindbad ma droższe przejazdy autokarowe.

  • 10-06-2015

    Bardzo ładny samolot polecam.

  • 29-05-2015

    do Aten przestał latać dziwne, że Lot zrezygnował z Grecji, pewnie tanie linie zrobiły mu konkurencję i spadła sprzedaż.

  • 13-02-2015

    powyżej 29 osób to już loty grupowe i trzeba mailowo. Ryanair ma do 25 osób ale zupełnie nie opłaca się tak kupować, bo im więcej tym drożej. LOT nie lata w tym roku do Aten, więc zostaje wyłącznie Ryanair.com.pl

  • 30-01-2015

    NIE MOGĘ SPRAWDZIĆ CENY DLA 24 OSÓB, JAK MAM TO ZROBIĆ, SYSTEM WYBIERA MI TYLKO 9, KTO WIE JAK TO ZROBIĆ???

  • 01-12-2014

    Zastanawiam się nad lotem liniami LOT, ktoś ma porównanie z innymi przewoźnikami. Średnią ocenę mają nasi podniebni przewoźnicy. Wolałbym być pewny że wszystko skończy się dobrze, a nie jak nie wyleci bo się zepsuje to jakieś przesunięcia lotów, odwołania, echhh

  • 30-09-2014

    WIĘKSZOŚĆ LOTÓW MA PRZESIADKI, LUFTHANSA PRZEZ FRANKFURT, LINIE SERBIA PRZEZ BELGRAD, JEDYNIE POLSKI LOT BEZPOŚREDNIO Z WARSZAWY.

  • 24-06-2014

    Drogo, sprawdzałem z Warszawy, jedynie bezpośrednio ma LOT, z Krakowa z przesiadką Norwegian i właściwie to najbliższe opcje. Cenay wysokie, wybór mały, nie wiem co z tymi lotami.

  • 29-01-2014

    W jedna stronę nie opłaca się kupować biletów, bardziej opłaca się w dwie, choć LOTem wychodzi cos ponad 500zł najtaniej pod koniec lutego więc chyba nie jest bardzo drogo???

  • 16-09-2013

    Jedyne połaczenie bo w zasadzie nie ma innych, przynajmniej bezpośrednich, ale i tak przynajmniej cen nie narzucaja nie wiadomo jak wysokich

  • 24-07-2013

    to jedyne połaczenie z którego regularnie korzystam od lat i zawsze jestem zadowlona

  • 26-06-2013

    Szkoda że ceny tak szybko idą w góre, zwłaszcza na wakacjach, samo połączenie całkiem całkiem...

  • 13-06-2013

    Połaczenie bardzo przyjemne, jak dla mnie fajne i pod względem czasowym i finansowym też nie jest żle- wiadomo nie ma nic za darmo

  • 04-06-2013

    W zasadzie bezkonkurencyjne połaczenie bo nie ma innych bezpośrednich połączeń, szkoda wtedy może ceny były by niższe ale i tak nie ma co narzekać

  • 06-05-2013

    Ja tez regularnie raz w roku na wakacjach korzystam z tego połączenia, odwiedzam rodzinkę i bardzo chwale sobie ten lot do Aten.

  • 19-04-2013

    Stałe połączenie od lat w wakacje korzystam i jestem zadowolona

  • 17-04-2013

    Nawet nie ma co kombinować z autokarem ( jeszcze rok temu jechałam -szok) szybko, wygodnie i taniej jest samolotem

  • 09-04-2013

    Czy Ktos juz moze slyszal , czy powroca bezposrednie loty z Krakowa do Aten ?

  • 26-03-2013

    Prosto do celu za rozsądna cene- super

  • 13-03-2013

    Przegapiłam ta promocję, niby coś słyszałam ale myślałam że to "pic na wodę" ale rzeczywiście można było kupić bilety za prawie połowę mniej, mam nadzieję ze to nie ostatnia taka akcja

  • 08-03-2013

    Bravo za ostatnia promocję LOT mam nadzieje, że takie akcje będą częściej

  • 01-03-2013

    W lecie jest jeszcze połączenie z Krakowa przynajmniej było, a póki co zostaje to połączenie jako bezpośrednie

  • 18-02-2013

    W tamtym roku leciałem z Warszawy LOtem bezpośrednio nie słyszałem zeby znieśli ten lot, może juz miejsc nie bylo

  • 05-12-2012

    To bardzo dobre połączenie, szkoda tylko, że na zimę jest tak jakby wycofane, ponieważ nie ma żadnych lotów z warszawy do aten przez całą zimę 2012/2013.. Jedyne co pozostaje to te loty z przesiadkami, czyli lufthansa/swiss. Jednak wiadomo, że o wiele lepiej bez przesiadek :)

  • 05-12-2012

    Rzetelne linie, połączenie które zawsze się sprawdza.

  • 22-11-2012

    Połączenie z którego jestem zawsze zadowolona, bezpośrednio i punktualnie, cenowo wiadomo jak wyjdzie , ale nie jest źle.

  • 09-11-2012

    Latam LOTem, trochę drogo, ale nie mam innego wyjścia, szczególnie że latam z dzieckiem. Jazda autobusem odpada. Czekam na większe promocje.

  • 24-10-2012

    NIE WYOBRAŻAM SOBIE LOTY DO ATEN INNYMI LINIAMI, Z TEGO POŁACZENIA LATAM OD LAT I ZAWSZE JESTEM ZADOWLONA.

  • 16-10-2012

    W sumie to juz tylko te loty zostały, Norwegian nie lata juz, więc wyboru dużego nie ma.

  • 24-09-2012

    Korzystam z tego połączenia od kilku lat, w sezonie letnim wole to z Krakowa tez LOTem ale z Wawa tez nie jest źle, bezpośrednio i elegancko

  • 20-08-2012

    Tez od pewnego czasu sama planuje wakacje- tzn z chłopakiem ale nie zdaje sie na biura podróży, a to połaczenie do Aten bardzo przypadło nam do gustu

  • 05-08-2012

    Ja też do tej pory latałam do Grecji z biur podrózy czarterami ale teraz odważyłam się polecieć sama i było super, wystarczy troche przy kompie posiedziec i przygotować sobie plan podrózy i można śmiało lecieć

  • 31-07-2012

    Po tym co dzieje się z biurami podrózy wole zdać sie na siebie i samemu zorganizowac sobie wczasy, planuje wyjechać dopiero w pażdzierniku ale teraz można dobre ceny znależć, zarówno jeśli chodzi o lot jak i tam noclegi poza sezonem sa tańsze.

  • 11-06-2012

    Zakochałam sie w Grecji juz dawno a te loty bardzo mi odpowiadają.

  • 30-05-2012

    Fajne połączenie szkoda tylko, że z innych lotnisk nie ma bezpośredniego połaczenia do Aten

  • 10-05-2012

    Ja dawniej latałam Norwegianem, ale teraz kupuje PLL LOT i moim zdaniem wcale nie wygląda to tak strasznie cenowo. A linia przynajmniej jest regularna i w cenie wliczaja bagaże oba, a nie tylko hand baggage jak to jest w przypadku tanich linii.

  • 04-05-2012

    ja tez leciałam z Wawy LOT szkoda tylko ze nie ma bezpośrednich połaczeń z innych lotnisk bo cena faktycznie jak na takie połączenie znosna choć nie miałabym nic przeciwko tanszym lotom

  • 27-04-2012

    Ateny to ciagle cudne miejsce na wakacje, połaczenie LOT-em wydaje się w miare "rozsądne" w sumie nie ma za bardzo innych bezpośrednich możliwości ale mimo wszystko cena nie jest zbyt wygurowana

  • 23-04-2012

    myślałam ze takie połaczenie do Grecji będzi dużo droższe tzn nie sa to małe pieniądze jak dla mnie ale i tak wyszło mnie taniej ( 1 os dorosła i 2 dzieciaków) niż myślałąm, a samo połacznei fajne, bezpośrednie, polecam innym

  • 19-04-2012

    Mieszkam w Grecji. Latam z rodziną z Aten do stolicy liniami LOT. Jestem stałą klientką, pozdrawiam linie, loty spokojne, zawsze miło, katering ok, dzieci zadowolone ja też chyba oto chodzi. Pozdrawiam linie LOT, szczególnie że to "moje" linie krajowe.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena