Wylot

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-12 - 2021-10-16
Promocja aktualna: do 2021-06-13

Lot na trasie Łódź - Ateny, Wylot lotnisko : Lublinek - Łódź , Przylot lotnisko Eleftherios Venizelos Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Łodzi do Aten na lotnisko Ateny-Eleftherios Venizelos (ATH) położone 25km na wschód od centrum miasta oferują tanie linie Ryanair. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w soboty. Wyloty z Łodzi realizowane są o godz 20:50, lądowanie w Atenach o godz 00:30. Loty powrotne z Aten do Łodzi także raz w tygodniu (soboty) o godz 18:50-20:25. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjne loty do greckich Aten. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Łódź - Ateny

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Łódź do Ateny były oglądane 263 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Łódź - Ateny rezerwowano:
średnio 69 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
88.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
302.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
302.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
302.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Łódź - Ateny:
Łódź (LCJ) -> Dublin (DUB) -> Ateny (ATH)
Łódź (LCJ) -> Londyn (STN) -> Rzym (CIA) -> Ateny (ATH)
Łódź (LCJ) -> Londyn (STN) -> Ateny (ATH)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Ateny - Łódź:
Ateny (ATH) -> Wiedeń (VIE) -> Kijów (KBP) -> Łódź (LCJ)
Ateny (ATH) -> Wiedeń (VIE) -> Warszawa (WMI) -> Kijów (KBP) -> Łódź (LCJ)
Ateny (ATH) -> Londyn (LTN) -> Łódź (LCJ)
Wysoki sezon przypada na Październik (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Aten z Warszawy (97.00zł drożej o 10%), Katowic (129.00zł drożej o 46%), Krakowa (68.00zł taniej o 23%), Poznania (104.00zł drożej o 18%), Rzeszowa (120.00zł drożej o 36%), Gdańska (116.00zł drożej o 31%), Wrocławia (78.00zł taniej o 12%), Berlina (95.00zł drożej o 7%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Aten

Informacje o lotach Łódź - Ateny. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-06-12 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Łódź (LCJ) - Ateny (ATH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 5 dni

Podróż z Łódź

2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 15h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1979

    2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-17 23:55 Dublin (DUB)

  • FR

    FR4518

    2021-07-18 08:40 Dublin (DUB) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-22 22:45 Łódź (LCJ) 2021-07-23 20:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 21h 15m / 2 przesiadki

  • W6

    W62886

    2021-07-22 22:45 Ateny (ATH) 2021-07-22 23:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR975

    2021-07-23 10:10 Wiedeń (VIE) 2021-07-23 13:00 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ591

    2021-07-23 18:10 Kijów (KBP) 2021-07-23 19:00 Łódź (LCJ)

Cena 703 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Łódź

2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 15h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1979

    2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-17 23:55 Dublin (DUB)

  • FR

    FR4518

    2021-07-18 08:40 Dublin (DUB) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-25 22:45 Łódź (LCJ) 2021-07-26 20:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 21h 15m / 3 przesiadki

  • W6

    W62886

    2021-07-25 22:45 Ateny (ATH) 2021-07-25 23:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR5567

    2021-07-26 08:50 Wiedeń (VIE) 2021-07-26 10:05 Warszawa (WMI)

  • FR

    FR3166

    2021-07-26 12:20 Warszawa (WMI) 2021-07-26 14:55 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ591

    2021-07-26 18:10 Kijów (KBP) 2021-07-26 19:00 Łódź (LCJ)

Cena 729 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Łódź

2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 15h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1979

    2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-17 23:55 Dublin (DUB)

  • FR

    FR4518

    2021-07-18 08:40 Dublin (DUB) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-27 21:55 Łódź (LCJ) 2021-07-28 16:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 18h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7806

    2021-07-27 21:55 Ateny (ATH) 2021-07-27 23:45 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2468

    2021-07-28 12:40 Londyn (STN) 2021-07-28 15:50 Łódź (LCJ)

Cena 812 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Łódź

2021-07-19 16:35 Łódź (LCJ) 2021-07-20 10:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 16h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2469

    2021-07-19 16:35 Łódź (LCJ) 2021-07-19 17:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR3014

    2021-07-19 20:20 Londyn (STN) 2021-07-19 23:40 Rzym (CIA)

  • FR

    FR1198

    2021-07-20 07:15 Rzym (CIA) 2021-07-20 10:05 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-27 21:55 Łódź (LCJ) 2021-07-28 16:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 18h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7806

    2021-07-27 21:55 Ateny (ATH) 2021-07-27 23:45 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2468

    2021-07-28 12:40 Londyn (STN) 2021-07-28 15:50 Łódź (LCJ)

Cena 833 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Łódź

2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 15h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1979

    2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-17 23:55 Dublin (DUB)

  • FR

    FR4518

    2021-07-18 08:40 Dublin (DUB) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-27 23:40 Łódź (LCJ) 2021-07-28 16:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 17h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1260

    2021-07-27 23:40 Ateny (ATH) 2021-07-28 01:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4191

    2021-07-28 07:40 Mediolan (BGY) 2021-07-28 08:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2021-07-28 12:40 Londyn (STN) 2021-07-28 15:50 Łódź (LCJ)

Cena 867 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Łódź

2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 15h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1979

    2021-07-17 22:10 Łódź (LCJ) 2021-07-17 23:55 Dublin (DUB)

  • FR

    FR4518

    2021-07-18 08:40 Dublin (DUB) 2021-07-18 14:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-23 07:00 Łódź (LCJ) 2021-07-23 20:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 2 przesiadki

  • OS

    OS804

    2021-07-23 07:00 Ateny (ATH) 2021-07-23 08:15 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR975

    2021-07-23 10:10 Wiedeń (VIE) 2021-07-23 13:00 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ591

    2021-07-23 18:10 Kijów (KBP) 2021-07-23 19:00 Łódź (LCJ)

Cena 874 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Łódź

2021-07-18 18:20 Łódź (LCJ) 2021-07-19 14:35 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 19h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2469

    2021-07-18 18:20 Łódź (LCJ) 2021-07-18 19:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR7805

    2021-07-19 09:00 Londyn (LTN) 2021-07-19 14:35 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-23 07:00 Łódź (LCJ) 2021-07-23 20:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 2 przesiadki

  • OS

    OS804

    2021-07-23 07:00 Ateny (ATH) 2021-07-23 08:15 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR975

    2021-07-23 10:10 Wiedeń (VIE) 2021-07-23 13:00 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ591

    2021-07-23 18:10 Kijów (KBP) 2021-07-23 19:00 Łódź (LCJ)

Cena 878 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Łódź

2021-07-19 16:35 Łódź (LCJ) 2021-07-20 10:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 16h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2469

    2021-07-19 16:35 Łódź (LCJ) 2021-07-19 17:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR3014

    2021-07-19 20:20 Londyn (STN) 2021-07-19 23:40 Rzym (CIA)

  • FR

    FR1198

    2021-07-20 07:15 Rzym (CIA) 2021-07-20 10:05 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-27 23:40 Łódź (LCJ) 2021-07-28 16:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 17h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1260

    2021-07-27 23:40 Ateny (ATH) 2021-07-28 01:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4191

    2021-07-28 07:40 Mediolan (BGY) 2021-07-28 08:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2021-07-28 12:40 Londyn (STN) 2021-07-28 15:50 Łódź (LCJ)

Cena 888 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Łódź

2021-07-19 16:35 Łódź (LCJ) 2021-07-20 10:05 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 16h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2469

    2021-07-19 16:35 Łódź (LCJ) 2021-07-19 17:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR3014

    2021-07-19 20:20 Londyn (STN) 2021-07-19 23:40 Rzym (CIA)

  • FR

    FR1198

    2021-07-20 07:15 Rzym (CIA) 2021-07-20 10:05 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-23 07:00 Łódź (LCJ) 2021-07-23 20:00 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 2 przesiadki

  • OS

    OS804

    2021-07-23 07:00 Ateny (ATH) 2021-07-23 08:15 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR975

    2021-07-23 10:10 Wiedeń (VIE) 2021-07-23 13:00 Kijów (KBP)

  • PQ

    PQ591

    2021-07-23 18:10 Kijów (KBP) 2021-07-23 19:00 Łódź (LCJ)

Cena 895 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Łódź

2021-07-18 18:20 Łódź (LCJ) 2021-07-19 18:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 22h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2469

    2021-07-18 18:20 Łódź (LCJ) 2021-07-18 19:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR15

    2021-07-19 12:45 Londyn (STN) 2021-07-19 18:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2021-07-21 08:00 Łódź (LCJ) 2021-07-21 16:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR14

    2021-07-21 08:00 Ateny (ATH) 2021-07-21 09:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2021-07-21 12:40 Londyn (STN) 2021-07-21 15:50 Łódź (LCJ)

Cena 1003 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-02-2021

    Może zmieni się stosunek linii do tego kierunku kiedy ustanie pandemia. Grecja w tamtym roku biła popularność, była na 1 miejscu krajów z największą sprzedażą.

  • 17-12-2020

    Bardzo brakuje mi tych lotów. Bezpośrednie Ateny to był dobry kierunek, a tym bardziej dla tych co maja w Grecji rodziny. Czy loty będą jeszcze przywracane?

  • 03-05-2020

    Jakie tak naprawdę loty udostępnia Łódź? Po co utrzymywać lotnisko jeśli nie ma ono prawie żadnych sensownych lotów dla okolicznych mieszkańców.

  • 09-08-2019

    W grudniu nie ma lotów do Aten, to typowy kierunek wakacyjny, Łódź przynajmniej lata do października, później stop.

  • 06-12-2018

    W grudniu średnia temperatura w Atenach to około 15 stopni, rewelacja.

  • 28-09-2018

    To fakt Ateny są zawsze piękne jednak wiadomo w zimie nie można liczyć juz tak bardzo na pogodę, wiadomo śniegów nie ma ale upałów tez nie, co kto woli

  • 13-02-2018

    Czy w grudniu czy w maju Ateny są zawsze super pomysłem

  • 07-12-2017

    Co myślicie o majówce w greckich Atenach? Na wypasie.

  • 17-11-2017

    Widać że Ateny wchodzą z większości lotnisk, doczekała się i Łódź swojego lotu. Jeszcze dali by do nas Aegeana i już byłoby extra.

  • 08-11-2017

    Loty do Grecji bardzo dobrze się przedstawiają, Ateny świetne miasto, często odwiedzane przez chętnych którzy chca zwiedzić Akropol. Już w maju ruszają połączenia.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena