Wylot

Maj 2022

526 zł Maj
354 zł Czerwiec
556 zł Lipiec
195 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 526zł
29
30
31 556zł

Powrót

Maj 2022

728 zł Maj
243 zł Czerwiec
249 zł Lipiec
427 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26 728zł
27
28 836zł
29
30
31 1494zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-05-18 - 2022-10-20
Promocja aktualna: do 2022-05-26

Lot na trasie Berlin - Ateny, Wylot lotnisko : Brandenburg - Berlin , Przylot lotnisko Eleftherios Venizelos Linie lotnicze Ryanair .

Ateny - stolica i największe miasto w Grecji, położone u stóp Wzgórza Akropol. 25 km na wschód od Aten w Spacie znajduję się największy grecki port lotniczy Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa (ATH). W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty na to lotnisko z Berlina oferują linie lotnicze Ryanair. Loty odbywają się codziennie. Wylot z Berlina Schoneleld w poniedziałki, wtorki, środy i niedziele o godz 13:25, planowany przylot do Aten o godz 17:15, loty w czwartki w godz 06:00-09:50, w piątki w godz 13:15-17:05 oraz w soboty w godz 16:30-20:20. Bilety dostępne w sprzedaży online bądź telefonicznie.


Informacja o locie: Berlin - Ateny

Średni czas lotu Berlin - Ateny:
2h 50m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Ateny były oglądane 481 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Ateny rezerwowano:
średnio 153 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
116.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
460.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
509.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
462.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Ateny:
Berlin (BER) -> Kos (KGS) -> Ateny (ATH)
Berlin (BER) -> Rhodes (RHO) -> Ateny (ATH)
Berlin (BER) -> Saloniki (SKG) -> Ateny (ATH)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Październik (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Aten z Warszawy (97.00zł taniej o 17%), Katowic (129.00zł drożej o 11%), Krakowa (147.00zł drożej o 26%), Poznania (104.00zł taniej o 11%), Rzeszowa (120.00zł drożej o 3%), Gdańska (116.00zł), Wrocławia (137.00zł drożej o 18%), Łodzi (146.00zł drożej o 25%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Aten

Tanie Loty z Berlina do Grecja

Informacje o lotach Berlin - Ateny. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-05-24 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Ateny (ATH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2022-06-28 17:05 Berlin (BER) 2022-06-28 20:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR170

    2022-06-28 17:05 Berlin (BER) 2022-06-28 20:55 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 818 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2022-06-30 07:00 Berlin (BER) 2022-06-30 10:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR170

    2022-06-30 07:00 Berlin (BER) 2022-06-30 10:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-05 21:20 Berlin (BER) 2022-07-06 00:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-05 21:20 Ateny (ATH) 2022-07-05 23:15 Berlin (BER)

Cena 779 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2022-06-30 07:00 Berlin (BER) 2022-06-30 10:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR170

    2022-06-30 07:00 Berlin (BER) 2022-06-30 10:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 717 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2022-06-30 07:00 Berlin (BER) 2022-06-30 10:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR170

    2022-06-30 07:00 Berlin (BER) 2022-06-30 10:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 717 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2022-06-30 15:50 Berlin (BER) 2022-07-01 00:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR259

    2022-06-30 15:50 Berlin (BER) 2022-06-30 19:50 Kos (KGS)

  • GQ

    GQ225

    2022-06-30 23:15 Kos (KGS) 2022-07-01 00:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 763 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2022-06-30 07:00 Berlin (BER) 2022-06-30 10:50 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR170

    2022-06-30 07:00 Berlin (BER) 2022-06-30 10:50 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-05 21:20 Berlin (BER) 2022-07-06 00:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-05 21:20 Ateny (ATH) 2022-07-05 23:15 Berlin (BER)

Cena 779 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2022-06-30 15:00 Berlin (BER) 2022-06-30 22:20 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR351

    2022-06-30 15:00 Berlin (BER) 2022-06-30 19:15 Rhodes (RHO)

  • GQ

    GQ283

    2022-06-30 21:20 Rhodes (RHO) 2022-06-30 22:20 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 799 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2022-06-29 18:25 Berlin (BER) 2022-06-30 00:59 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 5h 34m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1146

    2022-06-29 18:25 Berlin (BER) 2022-06-29 21:50 Saloniki (SKG)

  • OA

    OA6129

    2022-06-30 00:05 Saloniki (SKG) 2022-06-30 00:59 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 812 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2022-06-30 15:00 Berlin (BER) 2022-06-30 22:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR351

    2022-06-30 15:00 Berlin (BER) 2022-06-30 19:15 Rhodes (RHO)

  • OA

    OA6215

    2022-06-30 21:15 Rhodes (RHO) 2022-06-30 22:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 815 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2022-06-28 17:05 Berlin (BER) 2022-06-28 20:55 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR170

    2022-06-28 17:05 Berlin (BER) 2022-06-28 20:55 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 818 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2022-06-28 07:00 Berlin (BER) 2022-06-28 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    U24603

    2022-06-28 07:00 Berlin (BER) 2022-06-28 10:30 Saloniki (SKG)

  • GQ

    GQ383

    2022-06-28 13:05 Saloniki (SKG) 2022-06-28 14:10 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 855 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2022-06-27 16:05 Berlin (BER) 2022-06-27 23:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 6h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR30

    2022-06-27 16:05 Berlin (BER) 2022-06-27 20:15 Heraklion (HER)

  • GQ

    GQ217

    2022-06-27 22:40 Heraklion (HER) 2022-06-27 23:30 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 857 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2022-06-30 07:20 Berlin (BER) 2022-06-30 11:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • U2

    U25937

    2022-06-30 07:20 Berlin (BER) 2022-06-30 11:15 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2022-07-07 11:15 Berlin (BER) 2022-07-07 14:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR171

    2022-07-07 11:15 Ateny (ATH) 2022-07-07 13:10 Berlin (BER)

Cena 860 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena