Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-05-11 - 2018-10-30
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Wrocław - Ateny, Wylot lotnisko: Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Eleftherios Venizelos Linie lotnicze Ryanair.

Nowe, bezpośrednie loty z Wrocławia do Aten (ATH). Tani linie Ryanair oferują promocyjne loty w sezonie letnim od 11 maja 2018. Wyloty z Wrocławia dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki o godz 11:40, lądowanie w Atenach o godz 15:20. Loty relacji odwrotnej z Aten do Wrocławia także dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 09:35-11:15. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Grecji (Ateny) online lub za pośrednictwem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Ateny

Tanie Loty z Wrocławia do Grecja

Informacje o lotach Wrocław - Ateny. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-17 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Ateny (ATH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2018-05-11 12:35 Wrocław (WRO) 2018-05-11 16:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4937

    2018-05-11 12:35 Wrocław (WRO) 2018-05-11 16:10 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 13:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4936

    2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 12:10 Ateny (ATH)

Cena 328 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2018-05-11 15:55 Wrocław (WRO) 2018-05-11 22:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3844

    2018-05-11 15:55 Wrocław (WRO) 2018-05-11 16:55 Warszawa (WAW)

  • A3

    1. A3 873

    2018-05-11 19:10 Warszawa (WAW) 2018-05-11 22:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 13:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4936

    2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 12:10 Ateny (ATH)

Cena 608 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2018-05-11 12:35 Wrocław (WRO) 2018-05-11 16:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4937

    2018-05-11 12:35 Wrocław (WRO) 2018-05-11 16:10 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 15:10 Wrocław (WRO) 2018-05-19 01:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1260

    2018-05-18 15:10 Mediolan (BGY) 2018-05-18 16:45 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 8844

    2018-05-18 22:35 Wrocław (WRO) 2018-05-19 00:15 Mediolan (BGY)

Cena 528 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2018-05-11 18:30 Wrocław (WRO) 2018-05-12 08:30 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8938

    2018-05-11 18:30 Wrocław (WRO) 2018-05-11 22:25 Chania (CHQ)

  • FR

    1. FR 2230

    2018-05-12 07:30 Chania (CHQ) 2018-05-12 08:30 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 13:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4936

    2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 12:10 Ateny (ATH)

Cena 563 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2018-05-11 06:40 Wrocław (WRO) 2018-05-11 22:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3850

    2018-05-11 06:40 Wrocław (WRO) 2018-05-11 07:40 Warszawa (WAW)

  • A3

    1. A3 873

    2018-05-11 19:10 Warszawa (WAW) 2018-05-11 22:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 13:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4936

    2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 12:10 Ateny (ATH)

Cena 559 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2018-05-11 12:35 Wrocław (WRO) 2018-05-11 16:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4937

    2018-05-11 12:35 Wrocław (WRO) 2018-05-11 16:10 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 17:10 Wrocław (WRO) 2018-05-19 11:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 18h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4938

    2018-05-18 17:10 Gdańsk (GDN) 2018-05-18 19:05 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 4106

    2018-05-19 09:10 Wrocław (WRO) 2018-05-19 10:15 Gdańsk (GDN)

Cena 393 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2018-05-11 20:30 Wrocław (WRO) 2018-05-12 16:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 18h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8845

    2018-05-11 20:30 Wrocław (WRO) 2018-05-11 22:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 1270

    2018-05-12 12:45 Mediolan (BGY) 2018-05-12 16:10 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 13:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4936

    2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 12:10 Ateny (ATH)

Cena 478 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2018-05-11 15:25 Wrocław (WRO) 2018-05-12 14:20 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5481

    2018-05-11 15:25 Wrocław (WRO) 2018-05-11 17:30 Neapol (NAP)

  • U2

    1. U2 4823

    2018-05-12 11:35 Neapol (NAP) 2018-05-12 14:20 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 13:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4936

    2018-05-18 10:35 Wrocław (WRO) 2018-05-18 12:10 Ateny (ATH)

Cena 558 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2018-05-11 06:40 Wrocław (WRO) 2018-05-11 22:45 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 15h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3850

    2018-05-11 06:40 Wrocław (WRO) 2018-05-11 07:40 Warszawa (WAW)

  • A3

    1. A3 873

    2018-05-11 19:10 Warszawa (WAW) 2018-05-11 22:45 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 17:10 Wrocław (WRO) 2018-05-19 11:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 18h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4938

    2018-05-18 17:10 Gdańsk (GDN) 2018-05-18 19:05 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 4106

    2018-05-19 09:10 Wrocław (WRO) 2018-05-19 10:15 Gdańsk (GDN)

Cena 624 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2018-05-11 20:30 Wrocław (WRO) 2018-05-12 16:10 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 18h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8845

    2018-05-11 20:30 Wrocław (WRO) 2018-05-11 22:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 1270

    2018-05-12 12:45 Mediolan (BGY) 2018-05-12 16:10 Ateny (ATH)

Podróż do Ateny

2018-05-18 17:10 Wrocław (WRO) 2018-05-19 11:15 Ateny (ATH)
Całkowity czas podróży: 18h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4938

    2018-05-18 17:10 Gdańsk (GDN) 2018-05-18 19:05 Ateny (ATH)

  • FR

    1. FR 4106

    2018-05-19 09:10 Wrocław (WRO) 2018-05-19 10:15 Gdańsk (GDN)

Cena 543 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena