Wylot

Lipiec 2021

986 zł Lipiec
249 zł Sierpień
185 zł Wrzesień
169 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 986zł

Powrót

Lipiec 2021

1008 zł Lipiec
234 zł Sierpień
224 zł Wrzesień
202 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 1008zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-17 - 2021-10-31
Promocja aktualna: do 2021-07-31

Lot na trasie Wrocław - Kos, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Hippocrates Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie, nowe loty z Wrocławia do Kos na lotnisko Kos-Island-Hippocrates (KGS) położone 26km na zachód od centrum miasta oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w sezonie letnim od 20 czerwca 2021 odbywają się raz w tygodniu w niedziele. Wyloty z Wrocławia realizowane są o godz 13:30, lądowanie na wyspie o godz 17:20. Powrotne loty relacji Kos-Wrocław także raz w tygodniu (niedziele) o godz 18:20-20:15. Zarezerwuj wakacyjne loty do greckiego Kos online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Kos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Kos były oglądane 592 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Kos rezerwowano:
średnio 33 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
82.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
519.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
519.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
519.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Kos:
Wrocław (WRO) -> Ateny (ATH) -> Kos (KGS)
Wrocław (WRO) -> Manchester (MAN) -> Kos (KGS)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kos - Wrocław:
Kos (KGS) -> Ateny (ATH) -> Wrocław (WRO)
Kos (KGS) -> Ateny (ATH) -> Londyn (LTN) -> Wrocław (WRO)
Kos (KGS) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Październik (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Kos z Krakowa (199.00zł drożej o 142%), Berlina (82.00zł), Katowic (199.00zł drożej o 142%)

Pozostałe tanie loty do Kos

  • Kraków

    Kraków - Kos

    od 2021-07-15 - do 2021-10-18

    LOT

    199.00

    PLN

  • Berlin

    Berlin - Kos

    od 2021-07-15 - do 2021-10-20

    LOT

    82.00

    PLN

  • Katowice

    Katowice - Kos

    od 2021-07-16 - do 2021-10-18

    LOT

    199.00

    PLN

Tanie Loty z Wrocławia do Grecja

Informacje o lotach Wrocław - Kos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-30 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Kos (KGS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 14:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA224

    2021-09-12 17:00 Ateny (ATH) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2021-09-18 18:30 Wrocław (WRO) 2021-09-19 11:10 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • OA

    OA225

    2021-09-18 18:30 Kos (KGS) 2021-09-18 19:25 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-19 08:35 Ateny (ATH) 2021-09-19 10:10 Wrocław (WRO)

Cena 827 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 14:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA224

    2021-09-12 17:00 Ateny (ATH) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2021-09-18 18:40 Wrocław (WRO) 2021-09-19 11:10 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 16h 30m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ223

    2021-09-18 18:40 Kos (KGS) 2021-09-18 19:40 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-19 08:35 Ateny (ATH) 2021-09-19 10:10 Wrocław (WRO)

Cena 875 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-15 08:00 Wrocław (WRO) 2021-09-15 17:55 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-09-15 08:00 Wrocław (WRO) 2021-09-15 11:30 Ateny (ATH)

  • OA

    OA224

    2021-09-15 17:00 Ateny (ATH) 2021-09-15 17:55 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2021-09-18 18:30 Wrocław (WRO) 2021-09-19 11:10 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • OA

    OA225

    2021-09-18 18:30 Kos (KGS) 2021-09-18 19:25 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-19 08:35 Ateny (ATH) 2021-09-19 10:10 Wrocław (WRO)

Cena 883 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 14:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA224

    2021-09-12 17:00 Ateny (ATH) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2021-09-22 18:30 Wrocław (WRO) 2021-09-23 11:10 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 2 przesiadki

  • OA

    OA225

    2021-09-22 18:30 Kos (KGS) 2021-09-22 19:25 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-09-22 22:15 Ateny (ATH) 2021-09-23 00:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8405

    2021-09-23 07:15 Londyn (STN) 2021-09-23 10:10 Wrocław (WRO)

Cena 925 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 14:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA224

    2021-09-12 17:00 Ateny (ATH) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2021-09-15 18:30 Wrocław (WRO) 2021-09-16 11:10 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 2 przesiadki

  • OA

    OA225

    2021-09-15 18:30 Kos (KGS) 2021-09-15 19:25 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-09-15 22:15 Ateny (ATH) 2021-09-16 00:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8405

    2021-09-16 07:15 Londyn (STN) 2021-09-16 10:10 Wrocław (WRO)

Cena 958 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 14:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA224

    2021-09-12 17:00 Ateny (ATH) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2021-09-17 10:10 Wrocław (WRO) 2021-09-18 00:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 14h 10m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ221

    2021-09-17 10:10 Kos (KGS) 2021-09-17 11:10 Ateny (ATH)

  • FR

    FR7806

    2021-09-17 13:45 Ateny (ATH) 2021-09-17 15:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8407

    2021-09-17 20:25 Londyn (STN) 2021-09-17 23:20 Wrocław (WRO)

Cena 1060 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Wrocław

2021-09-15 12:45 Wrocław (WRO) 2021-09-16 00:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8307

    2021-09-15 12:45 Wrocław (WRO) 2021-09-15 14:05 Manchester (MAN)

  • LS

    LS743

    2021-09-15 17:40 Manchester (MAN) 2021-09-16 00:00 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2021-09-16 18:30 Wrocław (WRO) 2021-09-17 01:50 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 7h 20m / 2 przesiadki

  • OA

    OA225

    2021-09-16 18:30 Kos (KGS) 2021-09-16 19:25 Ateny (ATH)

  • LO

    LO8592

    2021-09-16 21:05 Ateny (ATH) 2021-09-16 22:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3849

    2021-09-16 23:50 Warszawa (WAW) 2021-09-17 00:50 Wrocław (WRO)

Cena 1193 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-09-12 10:40 Wrocław (WRO) 2021-09-12 14:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA224

    2021-09-12 17:00 Ateny (ATH) 2021-09-12 17:55 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2021-09-19 09:10 Wrocław (WRO) 2021-09-19 21:25 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 2 przesiadki

  • XR

    XR1093

    2021-09-19 09:10 Kos (KGS) 2021-09-19 11:35 Kolonia (CGN)

  • FR

    FR1602

    2021-09-19 14:25 Kolonia (CGN) 2021-09-19 15:55 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR4317

    2021-09-19 18:45 Bolonia (BLQ) 2021-09-19 20:25 Wrocław (WRO)

Cena 1241 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-07-2021

    Moim zdaniem najpiękniejsza grecka wyspa, jestem pod wrażeniem i z przyjemnością wrócę tu jeszcze nie raz, oby tylko loty były cały czas

  • 19-05-2021

    Fajnie że LOT oferuje takie połączenia, zwłaszcza na okres wakacyjny i w czasach gdzie wszyscy są spragnieni lotów

  • 27-04-2021

    Wakacje będą obfitować w greckie klimaty, same wyspy w ofercie LOT, w sumie Kos jest raz na jakiś czas bezpośrednio więc jak na lekarstwo, wykorzystajcie to zatem., tym bardziej że to u wybrzeży Turcji, macie możliwość być w dwóch krajach w jednym czasie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena