Wylot

Październik 2022

279 zł Październik
253 zł Listopad
368 zł Grudzień
361 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 901zł
3 734zł
4 691zł
5 548zł
6 573zł
7 826zł
8 627zł
9 496zł
10 281zł
11 459zł
12 550zł
13 606zł
14 660zł
15 542zł
16 445zł
17 350zł
18 580zł
19 642zł
20 500zł
21 559zł
22 279zł
23 437zł
24 341zł
25 549zł
26 664zł
27 558zł
28 532zł
29 549zł
30 596zł
31 451zł

Powrót

Październik 2022

378 zł Październik
335 zł Listopad
332 zł Grudzień
294 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 902zł
4 588zł
5 813zł
6 678zł
7 957zł
8 1330zł
9 786zł
10 820zł
11 408zł
12 678zł
13 575zł
14 1226zł
15 1077zł
16 378zł
17 627zł
18 752zł
19 711zł
20 622zł
21 979zł
22 1098zł
23 410zł
24 815zł
25 379zł
26 1268zł
27
28 998zł
29 646zł
30 1249zł
31 768zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-02 - 2023-03-26
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Katowice - Kos, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Hippocrates Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W archipelagu Sporadów Południowych na Morzu Egejskim u wybrzeży Turcji położona jest wyspa Kos, z najpiękniejszymi plażami w całej Grecji. To urokliwe miejsce, wyspa plaż, gajów oliwnych i egejskich ogrodów z którego wybrzeży zobaczyć można tureckie Bodrum. Posiada międzynarodowy port lotniczy Kos-Island-Hippocrates (KGS) znajdujący się na wyspie około 26km od centrum miasta Kos.

Bezpośrednie loty z Katowic do Kos oferują krajowe linie PLL LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu we wtorki. Wyloty z Katowic realizowane są o godz 16:45, planowane lądowanie na wyspie Kos o godz 20:30. Lot trwa 02h45min. Powrotne loty z Kos do Katowic także raz w tygodniu (wtorki) w godzinach wieczornych o 21:30-23:15. W sezonie letnim 2021 połączenia są zawieszone. Zarezerwuj tani lot z Katowic do Kos. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Kos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Kos obecnie mają 44 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Kos:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
1136.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
1136.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
1136.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Kos:
Katowice (KTW) -> Ateny (ATH) -> Kos (KGS)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kos - Katowice:
Kos (KGS) -> Ateny (ATH) -> Katowice (KTW)
Nasi Klienci wybrali również loty do Kos z Krakowa (199.00zł), Berlina (139.00zł taniej o 31%), Wrocławia (299.00zł drożej o 50%)

Pozostałe tanie loty do Kos

  • Kraków

    Kraków - Kos

    od 2022-10-01 - do 2023-03-26

    LOT

    199.00

    PLN

  • Berlin

    Berlin - Kos

    od 2022-10-01 - do 2023-03-29

    LOT

    139.00

    PLN

  • Wrocław

    Wrocław - Kos

    od 2022-10-02 - do 2023-03-30

    LOT

    299.00

    PLN

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Oferty lotów z Katowice - Kos. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Kos (KGS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 15:45 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 8h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 10:10 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ222

    2022-11-13 14:45 Ateny (ATH) 2022-11-13 15:45 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-18 16:50 Katowice (KTW) 2022-11-18 23:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ223

    2022-11-18 16:50 Kos (KGS) 2022-11-18 17:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-18 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-18 22:00 Katowice (KTW)

Cena 928 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 15:45 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 8h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 10:10 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ222

    2022-11-13 14:45 Ateny (ATH) 2022-11-13 15:45 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-25 16:50 Katowice (KTW) 2022-11-25 23:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ223

    2022-11-25 16:50 Kos (KGS) 2022-11-25 17:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-25 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-25 22:00 Katowice (KTW)

Cena 930 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 15:45 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 8h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 10:10 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ222

    2022-11-13 14:45 Ateny (ATH) 2022-11-13 15:45 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-20 10:40 Katowice (KTW) 2022-11-20 18:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A3223

    2022-11-20 10:40 Kos (KGS) 2022-11-20 11:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-20 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-20 17:20 Katowice (KTW)

Cena 944 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 14:35 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 10:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3226

    2022-11-13 13:30 Ateny (ATH) 2022-11-13 14:35 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-18 16:50 Katowice (KTW) 2022-11-18 23:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ223

    2022-11-18 16:50 Kos (KGS) 2022-11-18 17:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-18 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-18 22:00 Katowice (KTW)

Cena 949 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 14:35 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 10:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3226

    2022-11-13 13:30 Ateny (ATH) 2022-11-13 14:35 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-25 16:50 Katowice (KTW) 2022-11-25 23:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ223

    2022-11-25 16:50 Kos (KGS) 2022-11-25 17:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-25 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-25 22:00 Katowice (KTW)

Cena 951 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 14:35 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 10:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3226

    2022-11-13 13:30 Ateny (ATH) 2022-11-13 14:35 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-20 08:40 Katowice (KTW) 2022-11-20 18:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 9h 40m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ221

    2022-11-20 08:40 Kos (KGS) 2022-11-20 09:40 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-20 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-20 17:20 Katowice (KTW)

Cena 954 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 14:35 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-11-13 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-13 10:10 Ateny (ATH)

  • A3

    A3226

    2022-11-13 13:30 Ateny (ATH) 2022-11-13 14:35 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-20 10:40 Katowice (KTW) 2022-11-20 18:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A3223

    2022-11-20 10:40 Kos (KGS) 2022-11-20 11:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-20 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-20 17:20 Katowice (KTW)

Cena 965 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 12:05 Katowice (KTW) 2022-11-13 20:45 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6385

    2022-11-13 12:05 Katowice (KTW) 2022-11-13 15:25 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ224

    2022-11-13 19:45 Ateny (ATH) 2022-11-13 20:45 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-18 16:50 Katowice (KTW) 2022-11-18 23:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ223

    2022-11-18 16:50 Kos (KGS) 2022-11-18 17:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-18 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-18 22:00 Katowice (KTW)

Cena 997 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 12:05 Katowice (KTW) 2022-11-13 20:45 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6385

    2022-11-13 12:05 Katowice (KTW) 2022-11-13 15:25 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ224

    2022-11-13 19:45 Ateny (ATH) 2022-11-13 20:45 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-25 16:50 Katowice (KTW) 2022-11-25 23:00 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ223

    2022-11-25 16:50 Kos (KGS) 2022-11-25 17:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-25 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-25 22:00 Katowice (KTW)

Cena 998 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-11-13 12:05 Katowice (KTW) 2022-11-13 20:45 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6385

    2022-11-13 12:05 Katowice (KTW) 2022-11-13 15:25 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ224

    2022-11-13 19:45 Ateny (ATH) 2022-11-13 20:45 Kos (KGS)

Podróż do Kos

2022-11-20 10:40 Katowice (KTW) 2022-11-20 18:20 Kos (KGS)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A3223

    2022-11-20 10:40 Kos (KGS) 2022-11-20 11:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-20 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-20 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1012 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-09-2022

    JAKIE WYMIARY BAGAŻU REJESTROWANEGO MAJA LINIE LOT?

  • 05-08-2021

    Najpiękniejsze miejsce jakie widziałam, chciałabym tam zamieszkać na zawsze

  • 31-05-2021

    Czy ten Kos wystartuje? Po co takie loty dają skoro później odwołane. Chętnych raczej nie brakowała, jaka jest tego przyczyna?

  • 09-04-2021

    Loty do Grecji mają bogata ofertę, możesz wybrać inne lotniska skoro Kos zawiesili, choćby Rodos proponuję też pięknie.

  • 10-12-2020

    KIEDY PONOWNIE LINIE LOT URUCHOMIĄ SPRZEDAŻ LOTÓW NA KOS? JESTEM BARDZO ZAINTERESOWANA A NIE WIEM KIEDY SA DOSTĘPNE TERMINY, CHODZI MI OD KIEDY I W JAKIE DNI BĘDĄ LATAĆ?

  • 10-08-2020

    Myślałam że zagraniczne wakacje w tym roku nie dojdą do skutku ale jak pojawiły się tanie loty to szkoda nie skorzystać

  • 03-08-2020

    Rewelacyjne ceny do Kos, linie LOT dbają o pasażerów w tym sezonie, oby ta tendencja utrzymywała się cały rok i dłużej. Fajne nowe kierunki i tak trzymajcie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena