Wylot

Październik 2022

492 zł Październik
358 zł Listopad
350 zł Grudzień
394 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 803zł
4 674zł
5 677zł
6 627zł
7 743zł
8 1011zł
9 532zł
10 674zł
11 492zł
12 640zł
13 521zł
14 668zł
15 831zł
16 588zł
17 644zł
18 501zł
19 657zł
20 516zł
21 603zł
22 792zł
23 516zł
24 632zł
25 665zł
26 668zł
27 610zł
28 816zł
29 1194zł
30 752zł
31 619zł

Powrót

Październik 2022

728 zł Październik
388 zł Listopad
393 zł Grudzień
284 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 1930zł
4 1282zł
5 1270zł
6 1223zł
7
8 1589zł
9 1924zł
10 1396zł
11 1102zł
12 837zł
13 1223zł
14 1232zł
15 812zł
16 1210zł
17 728zł
18 769zł
19 915zł
20 1297zł
21 1424zł
22 1063zł
23 854zł
24 908zł
25 783zł
26 878zł
27 1492zł
28 1307zł
29 1126zł
30 1077zł
31 881zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-02 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Katowice - Samos, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Vathy Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Katowic do Samos na lotnisko Vathy-Samos (SMI) położone na wyspie Samos, w Grecji oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w piątki. Wyloty z Katowic realizowane są o godz 15:05, lądowanie na wyspie o godz 18:35. Powrotne loty z Samos do Katowic także raz w tygodniu (piątki) o godz 19:35-21:10. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zaplanuj swoje wakacyjne loty, kup promocyjny bilet do Samos online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Samos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Samos obecnie mają 67 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Samos:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
1206.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
1206.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
1206.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Samos:
Katowice (KTW) -> Ateny (ATH) -> Samos (SMI)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Samos - Katowice:
Samos (SMI) -> Ateny (ATH) -> Katowice (KTW)
Samos (SMI) -> Ateny (ATH) -> Londyn (LHR) -> Katowice (KTW)
Samos (SMI) -> Ateny (ATH) -> Londyn (STN) -> Katowice (KTW)

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Oferty lotów z Katowice - Samos. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Samos (SMI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 1 dzień

Podróż z Katowice

2022-11-04 16:45 Katowice (KTW) 2022-11-05 09:15 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6385

    2022-11-04 16:45 Katowice (KTW) 2022-11-04 20:05 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ310

    2022-11-05 08:20 Ateny (ATH) 2022-11-05 09:15 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-06 11:35 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • OA

    OA241

    2022-11-06 11:35 Samos (SMI) 2022-11-06 12:40 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1302 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Katowice

2022-11-04 16:45 Katowice (KTW) 2022-11-05 08:25 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6385

    2022-11-04 16:45 Katowice (KTW) 2022-11-04 20:05 Ateny (ATH)

  • OA

    OA240

    2022-11-05 07:25 Ateny (ATH) 2022-11-05 08:25 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-06 11:35 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • OA

    OA241

    2022-11-06 11:35 Samos (SMI) 2022-11-06 12:40 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1330 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-11-04 16:45 Katowice (KTW) 2022-11-05 09:15 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6385

    2022-11-04 16:45 Katowice (KTW) 2022-11-04 20:05 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ310

    2022-11-05 08:20 Ateny (ATH) 2022-11-05 09:15 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-11 16:40 Katowice (KTW) 2022-11-11 23:00 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • OA

    OA247

    2022-11-11 16:40 Samos (SMI) 2022-11-11 17:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-11 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-11 22:00 Katowice (KTW)

Cena 1346 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 16:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 10:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA246

    2022-10-30 15:05 Ateny (ATH) 2022-10-30 16:10 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-09 08:40 Katowice (KTW) 2022-11-09 22:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ311

    2022-11-09 08:40 Samos (SMI) 2022-11-09 09:35 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ700

    2022-11-09 11:10 Ateny (ATH) 2022-11-09 13:05 Londyn (LHR)

  • FR

    FR6392

    2022-11-09 18:05 Londyn (STN) 2022-11-09 21:10 Katowice (KTW)

Cena 1363 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-11-04 16:45 Katowice (KTW) 2022-11-05 08:25 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6385

    2022-11-04 16:45 Katowice (KTW) 2022-11-04 20:05 Ateny (ATH)

  • OA

    OA240

    2022-11-05 07:25 Ateny (ATH) 2022-11-05 08:25 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-11 16:40 Katowice (KTW) 2022-11-11 23:00 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 6h 20m / 1 przesiadka

  • OA

    OA247

    2022-11-11 16:40 Samos (SMI) 2022-11-11 17:45 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-11 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-11 22:00 Katowice (KTW)

Cena 1374 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-11-02 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-02 16:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-11-02 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-02 10:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA246

    2022-11-02 15:05 Ateny (ATH) 2022-11-02 16:10 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-09 08:40 Katowice (KTW) 2022-11-09 22:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ311

    2022-11-09 08:40 Samos (SMI) 2022-11-09 09:35 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ700

    2022-11-09 11:10 Ateny (ATH) 2022-11-09 13:05 Londyn (LHR)

  • FR

    FR6392

    2022-11-09 18:05 Londyn (STN) 2022-11-09 21:10 Katowice (KTW)

Cena 1381 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 16:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 10:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA246

    2022-10-30 15:05 Ateny (ATH) 2022-10-30 16:10 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-09 08:40 Katowice (KTW) 2022-11-09 22:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ311

    2022-11-09 08:40 Samos (SMI) 2022-11-09 09:35 Ateny (ATH)

  • FR

    FR14

    2022-11-09 12:40 Ateny (ATH) 2022-11-09 14:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR6392

    2022-11-09 18:05 Londyn (STN) 2022-11-09 21:10 Katowice (KTW)

Cena 1401 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-11-02 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-02 16:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-11-02 06:40 Katowice (KTW) 2022-11-02 10:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA246

    2022-11-02 15:05 Ateny (ATH) 2022-11-02 16:10 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-09 08:40 Katowice (KTW) 2022-11-09 22:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ311

    2022-11-09 08:40 Samos (SMI) 2022-11-09 09:35 Ateny (ATH)

  • FR

    FR14

    2022-11-09 12:40 Ateny (ATH) 2022-11-09 14:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR6392

    2022-11-09 18:05 Londyn (STN) 2022-11-09 21:10 Katowice (KTW)

Cena 1420 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Katowice

2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 16:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 10:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA246

    2022-10-30 15:05 Ateny (ATH) 2022-10-30 16:10 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-11 08:40 Katowice (KTW) 2022-11-11 23:00 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ311

    2022-11-11 08:40 Samos (SMI) 2022-11-11 09:35 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-11 20:30 Ateny (ATH) 2022-11-11 22:00 Katowice (KTW)

Cena 1439 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 16:10 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W61241

    2022-10-30 06:40 Katowice (KTW) 2022-10-30 10:10 Ateny (ATH)

  • OA

    OA246

    2022-10-30 15:05 Ateny (ATH) 2022-10-30 16:10 Samos (SMI)

Podróż do Samos

2022-11-06 11:35 Katowice (KTW) 2022-11-06 18:20 Samos (SMI)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • OA

    OA241

    2022-11-06 11:35 Samos (SMI) 2022-11-06 12:40 Ateny (ATH)

  • FR

    FR6388

    2022-11-06 15:50 Ateny (ATH) 2022-11-06 17:20 Katowice (KTW)

Cena 1455 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 20-12-2021

    KIEDY OFICJALNIE RUSZA SEZON LOTÓW DO SAMOS? TO NOWE MIEJSCE OFEROWANE PRZEZ NASZE LINIE, MAM ZAMIAR WYPRÓBOWAĆ.

  • 13-05-2021

    17 mln 700 tys zastrzyków wykonano już w Polsce, mam nadzieje że to spowoduje że loty dla zaszczepionych będą sie odbywać normalnie i bez testów co odciąży nasze portfele.

  • 05-05-2021

    Każda osoba, która przyjeżdża do Grecji, niezależnie od posiadanego zaświadczenia (wyniku testu PCR lub świadectwa szczepień), może zostać poddana losowej kontroli stanu zdrowia, jeśli się jej nie podda może spotkać się z odmową wjazdu na terytorium Grecji.

  • 28-04-2021

    Nie wiedziałem że LOT ma takie loty, ja zwiedziłem Kretę, Rodos, ale Samos jeszcze przede mną. Czy na wyspach są te same obostrzenia czy każdą trzeba sprawdzać indywidualnie? Podeślijcie jakąś stronkę.

  • 27-04-2021

    To jakaś egzotyka, czyli w sam raz dla naszej rodziny, lubimy co roku zmieniać miejsce lądowania, a Grecja ma tyle do zaoferowania że chętnie przetestujemy to miejsce dla Was. Pozdrawiamy rodzina Gacków.

  • 26-04-2021

    Takiego lotniska jeszcze nie było w ofercie LOT-u, Samos to nowe możliwości. Wyspy greckie są bardzo często wybierane przez Polaków na spędzenie urlopu. Od połowy czerwca macie okazje spędzić wymarzone wakacje.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena