Wylot

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-05-02 - 2021-10-27
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Katowice - Heraklion, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Nikos Kazantzakis Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Na północnym wybrzeżu Krety znajduje się Heraklion, największe miasto wyspy, usytuowane z dala od kurortów i zgiełku co stanowi idealne warunki do wypoczynku. Odwiedzany przez turystów z całego świata oczarowanych starożytnymi zabytkami, niezwykłą pogodą, ciepłym morzem i przyrodą. Posiada międzynarodowy port lotniczy Heraklion Nikos Kazantzakis (HER) położony około 5km od centrum miasta.

Bezpośrednie loty z Katowic do Heraklionu oferują regularne linie PLL LOT. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz czwartki. Wyloty z Katowic w poniedziałki startują o godz 07:00, lądowanie w Heraklionie o godz 10:50, w czwartki o 16:35-20:25. Loty powrotne relacji Heraklion-Katowice również 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 11:50-13:40 i w czwartki w godzinach wieczornych o 21:15-23:05. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Wybierz datę, zarezerwuj promocyjne loty do Heraklionu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Heraklion

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Heraklion były oglądane 256 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Katowice - Heraklion rezerwowano:
średnio 115 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
155.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
141.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
141.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
141.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Heraklion:
Katowice (KTW) -> Mediolan (BGY) -> Heraklion (HER)
Katowice (KTW) -> Pafos (PFO) -> Saloniki (SKG) -> Heraklion (HER)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Heraklion - Katowice:
Heraklion (HER) -> Mediolan (MXP) -> Katowice (KTW)
Heraklion (HER) -> Dortmund (DTM) -> Katowice (KTW)
Heraklion (HER) -> Warszawa (WAW) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Heraklion z Berlina (155.00zł), Poznania (190.00zł drożej o 22%), Warszawy (199.00zł drożej o 28%), Wrocławia (190.00zł drożej o 22%), Krakowa (209.00zł drożej o 34%), Gdańska (169.00zł drożej o 9%)

Pozostałe tanie loty do Heraklion

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Informacje o lotach Katowice - Heraklion. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Heraklion (HER).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-12 22:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-06-13 07:45 Mediolan (BGY) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-19 11:40 Katowice (KTW) 2021-06-19 21:35 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65572

    2021-06-19 11:40 Heraklion (HER) 2021-06-19 13:35 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR5426

    2021-06-19 18:55 Mediolan (BGY) 2021-06-19 20:35 Katowice (KTW)

Cena 267 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2021-06-08 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-09 19:10 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 19h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-08 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-09 00:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-06-09 15:35 Mediolan (BGY) 2021-06-09 19:10 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-19 11:40 Katowice (KTW) 2021-06-19 21:35 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65572

    2021-06-19 11:40 Heraklion (HER) 2021-06-19 13:35 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR5426

    2021-06-19 18:55 Mediolan (BGY) 2021-06-19 20:35 Katowice (KTW)

Cena 267 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Katowice

2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-12 22:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-06-13 07:45 Mediolan (BGY) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-15 11:40 Katowice (KTW) 2021-06-15 23:05 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W65572

    2021-06-15 11:40 Heraklion (HER) 2021-06-15 13:35 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR5426

    2021-06-15 20:25 Mediolan (BGY) 2021-06-15 22:05 Katowice (KTW)

Cena 293 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2021-06-08 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-09 19:10 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 19h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-08 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-09 00:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-06-09 15:35 Mediolan (BGY) 2021-06-09 19:10 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-15 11:40 Katowice (KTW) 2021-06-15 23:05 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 11h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W65572

    2021-06-15 11:40 Heraklion (HER) 2021-06-15 13:35 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR5426

    2021-06-15 20:25 Mediolan (BGY) 2021-06-15 22:05 Katowice (KTW)

Cena 293 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-12 22:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-06-13 07:45 Mediolan (BGY) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-16 20:10 Katowice (KTW) 2021-06-17 12:15 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 16h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W64716

    2021-06-16 20:10 Heraklion (HER) 2021-06-16 22:45 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR6893

    2021-06-17 09:45 Dortmund (DTM) 2021-06-17 11:15 Katowice (KTW)

Cena 368 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-12 22:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-06-13 07:45 Mediolan (BGY) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-19 22:00 Katowice (KTW) 2021-06-20 14:00 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W61546

    2021-06-19 22:00 Heraklion (HER) 2021-06-19 23:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3883

    2021-06-20 12:05 Warszawa (WAW) 2021-06-20 13:00 Katowice (KTW)

Cena 375 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Katowice

2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-12 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-12 22:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-06-13 07:45 Mediolan (BGY) 2021-06-13 11:20 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-14 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-15 11:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W64716

    2021-06-14 21:00 Heraklion (HER) 2021-06-14 23:35 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR6893

    2021-06-15 09:00 Dortmund (DTM) 2021-06-15 10:30 Katowice (KTW)

Cena 378 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2021-06-08 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-09 19:10 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 19h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2021-06-08 22:30 Katowice (KTW) 2021-06-09 00:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-06-09 15:35 Mediolan (BGY) 2021-06-09 19:10 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-14 21:00 Katowice (KTW) 2021-06-15 11:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    W64716

    2021-06-14 21:00 Heraklion (HER) 2021-06-14 23:35 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR6893

    2021-06-15 09:00 Dortmund (DTM) 2021-06-15 10:30 Katowice (KTW)

Cena 378 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2021-06-13 18:00 Katowice (KTW) 2021-06-14 15:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 20h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6909

    2021-06-13 18:00 Katowice (KTW) 2021-06-13 22:00 Pafos (PFO)

  • FR

    FR5082

    2021-06-14 08:05 Pafos (PFO) 2021-06-14 10:00 Saloniki (SKG)

  • FR

    FR2115

    2021-06-14 14:05 Saloniki (SKG) 2021-06-14 15:30 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-19 11:40 Katowice (KTW) 2021-06-19 21:35 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65572

    2021-06-19 11:40 Heraklion (HER) 2021-06-19 13:35 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR5426

    2021-06-19 18:55 Mediolan (BGY) 2021-06-19 20:35 Katowice (KTW)

Cena 388 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Katowice

2021-06-06 18:00 Katowice (KTW) 2021-06-07 15:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 20h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6909

    2021-06-06 18:00 Katowice (KTW) 2021-06-06 22:00 Pafos (PFO)

  • FR

    FR5082

    2021-06-07 08:05 Pafos (PFO) 2021-06-07 10:00 Saloniki (SKG)

  • FR

    FR2115

    2021-06-07 14:05 Saloniki (SKG) 2021-06-07 15:30 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-06-19 11:40 Katowice (KTW) 2021-06-19 21:35 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65572

    2021-06-19 11:40 Heraklion (HER) 2021-06-19 13:35 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR5426

    2021-06-19 18:55 Mediolan (BGY) 2021-06-19 20:35 Katowice (KTW)

Cena 394 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-04-2021

    Linie LOT podały nowe wieści, 17 czerwca zaczną uruchamiać kilkanaście nowych tras wakacyjnych z 6 polskich miast. Wśród nowości znajdziemy Hiszpanię, Chorwację i Grecję, ale także Gruzję oraz Czarnogórę.

  • 05-03-2021

    Byłam też zdziwiona że LOT zdecydował się udostępnić takie fajne loty i ceny. Można było wtedy skorzystać z świetnej oferty na loty do Heraklionu. Nie wiem czy taka opcja się jeszcze powtórzy.

  • 18-08-2020

    Początkowo planowałam wakacje nad naszym morzem, ale jak porównałam ceny z Grecją to wybór był oczywisty

  • 07-08-2020

    No trochę tego wypełniania jest , ale czego się nie robi dla fajnych wakacji:)

  • 08-07-2020

    Wszyscy podróżni zobowiązani są do wypełnienia PLF co najmniej 48 godzin przed wjazdem do kraju, podając szczegółowe informacje o miejscu wylotu, czasie trwania poprzednich pobytów w innych krajach oraz adresie ich pobytu w Grecji. Po otrzymaniu PLF podróżni otrzymają wiadomość e-mail z potwierdzeniem oraz PLF z kodem QR na jeden dzień przed planowanym przybyciem do Grecji i zostaną powiadomieni e-mailem.

  • 07-07-2020

    Czy lecąc do Heraklionu potrzebuje jakieś dodatkowe dokumenty oprócz biletu? Czytałam że niektóre kraje wymagają kart lokalizacji pasażera, czy coś więcej na ten temat mogłabym się dowiedzieć?

  • 06-07-2020

    Zabytki w Heraklionie kuszą niesamowicie, szczególnie znakomite Muzeum Archeologiczne, a ja jako absolwent aż mlaskam z zachwytu. Co jeszcze mi się podoba, że loty 2 razy w tygodniu. Świetna sprawa.

  • 01-07-2020

    Od zawsze marzyła mi się Kreta, ale że będzie bezpośrednio LOTem i w tak niskich cenach tego się nie spodziewałam, tylko czy lot uzależniony będzie od zebranej ilości osób które się zdecydują kupić bilety, czy nie ma to znaczenia bo rejs i tak się odbędzie?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena