Wylot

Lipiec 2022

289 zł Lipiec
119 zł Sierpień
99 zł Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8 779zł
9
10
11 639zł
12
13 409zł
14
15 589zł
16
17
18 449zł
19
20 339zł
21
22 359zł
23
24
25 309zł
26
27 289zł
28
29 289zł
30
31

Powrót

Lipiec 2022

339 zł Lipiec
409 zł Sierpień
359 zł Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8 339zł
9
10
11 639zł
12
13 339zł
14
15 639zł
16
17
18 499zł
19
20 499zł
21
22 589zł
23
24
25 639zł
26
27 639zł
28
29 589zł
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-07-01 - 2022-10-23
Promocja aktualna: do 2022-07-07

Lot na trasie Gdańsk - Heraklion, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Nikos Kazantzakis Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Heraklionu na lotnisko Heraklion-Nikos-Kazantzakis (HER) położone 5km od centrum miasta oferują tanie linie Wizzair. Połączenia w sezonie letnim od 13 czerwca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z Gdańska realizowane są o godz 10:20, planowane lądowanie na Krecie o godz 14:40. Powrotne loty relacji Heraklion-Gdańsk także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 15:25-17:50. Zaplanuj swoją podróż do Grecji. Kup promocyjny lot do Heraklionu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Heraklion

Ile trwa lot Gdańsk - Heraklion:
3h 15m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Heraklion obecnie mają 127 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Gdańsk do Heraklion
w obencym miesiącu jest(są) 3 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Heraklion:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Heraklion rezerwowano:
średnio 75 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
99.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
851.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
724.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
749.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Heraklion:
Gdańsk (GDN) -> Sztokholm (ARN) -> Heraklion (HER)
Gdańsk (GDN) -> Oslo (OSL) -> Heraklion (HER)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Heraklion - Gdańsk:
Heraklion (HER) -> Warszawa (WAW) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Październik (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Heraklion z Berlina (200.00zł drożej o 102%), Katowic (199.00zł drożej o 101%), Poznania (190.00zł drożej o 91%), Warszawy (199.00zł drożej o 101%), Wrocławia (190.00zł drożej o 91%), Krakowa (119.00zł drożej o 20%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Heraklion

Tanie Loty z Gdańska do Grecja

Oferty lotów z Gdańsk - Heraklion. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-07-06 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Heraklion (HER).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 1 dzień

Podróż z Gdańsk

2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61797

    2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-19 11:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-19 14:50 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-19 11:30 Heraklion (HER) 2022-08-19 13:50 Gdańsk (GDN)

Cena 690 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61797

    2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-24 23:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-25 02:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-24 23:00 Heraklion (HER) 2022-08-25 01:20 Gdańsk (GDN)

Cena 606 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61797

    2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-24 23:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-25 02:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-24 23:00 Heraklion (HER) 2022-08-25 01:20 Gdańsk (GDN)

Cena 606 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Gdańsk

2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61797

    2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-19 11:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-19 14:50 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-19 11:30 Heraklion (HER) 2022-08-19 13:50 Gdańsk (GDN)

Cena 690 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61797

    2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-22 11:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-22 14:50 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-22 11:30 Heraklion (HER) 2022-08-22 13:50 Gdańsk (GDN)

Cena 701 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-15 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 10:55 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61797

    2022-08-15 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 10:55 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-24 23:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-25 02:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-24 23:00 Heraklion (HER) 2022-08-25 01:20 Gdańsk (GDN)

Cena 726 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-12 22:55 Gdańsk (GDN) 2022-08-14 02:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 26h 25m / 1 przesiadka

  • D8

    D84908

    2022-08-12 22:55 Gdańsk (GDN) 2022-08-13 00:25 Sztokholm (ARN)

  • D8

    D84403

    2022-08-13 21:25 Sztokholm (ARN) 2022-08-14 02:20 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-24 23:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-25 02:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-24 23:00 Heraklion (HER) 2022-08-25 01:20 Gdańsk (GDN)

Cena 771 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Gdańsk

2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61797

    2022-08-17 18:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-17 22:15 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-18 22:20 Gdańsk (GDN) 2022-08-19 10:10 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W61546

    2022-08-18 22:20 Heraklion (HER) 2022-08-19 00:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3831

    2022-08-19 08:10 Warszawa (WAW) 2022-08-19 09:10 Gdańsk (GDN)

Cena 783 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-15 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 10:55 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61797

    2022-08-15 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 10:55 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-19 11:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-19 14:50 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-19 11:30 Heraklion (HER) 2022-08-19 13:50 Gdańsk (GDN)

Cena 810 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-15 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 10:55 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61797

    2022-08-15 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-15 10:55 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-22 11:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-22 14:50 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-22 11:30 Heraklion (HER) 2022-08-22 13:50 Gdańsk (GDN)

Cena 821 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-11 11:35 Gdańsk (GDN) 2022-08-12 00:45 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 12h 10m / 1 przesiadka

  • DY

    DY1055

    2022-08-11 11:35 Gdańsk (GDN) 2022-08-11 13:05 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1888

    2022-08-11 19:45 Oslo (OSL) 2022-08-12 00:45 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-24 23:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-25 02:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-24 23:00 Heraklion (HER) 2022-08-25 01:20 Gdańsk (GDN)

Cena 822 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-11 12:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-12 00:45 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61783

    2022-08-11 12:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-11 13:35 Oslo (OSL)

  • DY

    DY1888

    2022-08-11 19:45 Oslo (OSL) 2022-08-12 00:45 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2022-08-24 23:00 Gdańsk (GDN) 2022-08-25 02:20 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    W61798

    2022-08-24 23:00 Heraklion (HER) 2022-08-25 01:20 Gdańsk (GDN)

Cena 849 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 24-01-2022

    Chcemy zarezerwować już bilety do Heraklionu, tylko mam pytanie, czy w razie zachorowania możemy je zwrócić, oczywiście możemy zeskanować wynik testu, czy linie biorą go pod uwagę?

  • 12-04-2021

    Liczę na to że już w maju ruszy większość lotów, a na spokojnie od wakacji pozostałe kierunki letnie jak Grecja, Chorwacja czy Portugalia.

  • 01-04-2021

    Covid niestety będzie krążył wśród nas, ale to nie zatrzyma lotów jeśli linie i pasażerowie zastosują się do wszystkich zaleceń z tym związanych i odważą na podróż nikt ich nie zatrzyma. A węgierskie linie jako jedyne tanie uruchamiają bezpośredni Heraklion z Gdańska więc zainteresowanie powinno być spore.

  • 26-03-2021

    Coraz więcej zachorowań i coraz więcej lotów - przynajmniej w lotach do Grecji. Jak to się ma jedno z drugim?

  • 25-03-2021

    Wakacje zapowiadają się ciekawie jeśli chodzi o nowe propozycje lotów. Wizzair próbuje odnowić swoją siatkę połączeń, oferuje nowe miasta i niedługo stanie się bezkonkurencyjny, ma chyba wszystkie możliwe loty.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena