Wylot

Październik 2021

88 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 103zł
26
27
28
29 88zł
30
31

Powrót

Październik 2021

370 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 555zł
26
27
28
29 370zł
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-10-19 - 2022-03-20
Promocja aktualna: do 2021-10-23

Lot na trasie Gdańsk - Santorini, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Thira Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Santorini na lotnisko Thira-Santorini (JTR) zlokalizowane na wyspie Santoryn w miejscowości Kamari oferują tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie letnim od 2 lipca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Gdańska realizowane są o godz 18:10, lądowanie na Santorini o godz 22:20. Loty powrotne relacji Santorini-Gdańsk także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 22:55-01:05 oraz w piątki o godz 22:50-01:00. Zarezerwuj promocyjne loty do Grecji (Santorini). Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Santorini

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Santorini były oglądane 498 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Gdańsk do Santorini
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Santorini rezerwowano:
średnio 5 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
88.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
88.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
349.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
442.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Santorini:
Gdańsk (GDN) -> Warszawa (WAW) -> Ateny (ATH) -> Santorini (JTR)
Gdańsk (GDN) -> Kutaisi (KUT) -> Ateny (ATH) -> Santorini (JTR)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Santorini - Gdańsk:
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Londyn (LTN) -> Gdańsk (GDN)
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW) -> Gdańsk (GDN)
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Londyn (LHR) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Santorini z Krakowa (187.00zł drożej o 112%), Warszawy (259.00zł drożej o 194%), Wrocławia (290.00zł drożej o 229%), Gdańska (209.00zł drożej o 137%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Santorini

Tanie Loty z Gdańska do Grecja

Informacje o lotach Gdańsk - Santorini. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Santorini (JTR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-04 05:35 Gdańsk (GDN) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2021-12-04 05:35 Gdańsk (GDN) 2021-12-04 06:40 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-06 09:20 Gdańsk (GDN) 2021-12-07 01:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-06 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-06 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-06 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-06 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61608

    2021-12-06 21:55 Londyn (LTN) 2021-12-07 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 980 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-04 05:35 Gdańsk (GDN) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2021-12-04 05:35 Gdańsk (GDN) 2021-12-04 06:40 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-09 09:20 Gdańsk (GDN) 2021-12-10 01:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-09 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-09 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-09 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-09 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61608

    2021-12-09 21:55 Londyn (LTN) 2021-12-10 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1033 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3832

    2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 09:25 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-01 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-01 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-01 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-06 09:20 Gdańsk (GDN) 2021-12-07 01:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-06 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-06 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-06 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-06 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61608

    2021-12-06 21:55 Londyn (LTN) 2021-12-07 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1034 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-04 05:35 Gdańsk (GDN) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3828

    2021-12-04 05:35 Gdańsk (GDN) 2021-12-04 06:40 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-04 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-04 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-04 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-04 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-10 09:20 Gdańsk (GDN) 2021-12-11 01:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-10 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-10 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-10 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-10 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61608

    2021-12-10 21:55 Londyn (LTN) 2021-12-11 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1062 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3832

    2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 09:25 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-01 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-01 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-01 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-09 09:20 Gdańsk (GDN) 2021-12-10 01:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-09 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-09 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-09 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-09 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61608

    2021-12-09 21:55 Londyn (LTN) 2021-12-10 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1087 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3832

    2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 09:25 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-01 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-01 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-01 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-05 09:20 Gdańsk (GDN) 2021-12-06 01:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-05 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-05 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-05 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-05 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61608

    2021-12-05 21:55 Londyn (LTN) 2021-12-06 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1111 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3832

    2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 09:25 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-01 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-01 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-01 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-10 09:20 Gdańsk (GDN) 2021-12-11 01:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ341

    2021-12-10 09:20 Santorini (JTR) 2021-12-10 10:15 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-12-10 13:40 Ateny (ATH) 2021-12-10 15:40 Londyn (LTN)

  • W6

    W61608

    2021-12-10 21:55 Londyn (LTN) 2021-12-11 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1116 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-04 16:40 Gdańsk (GDN) 2021-12-05 10:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 17h 15m / 2 przesiadki

  • W6

    W61729

    2021-12-04 16:40 Gdańsk (GDN) 2021-12-04 23:20 Kutaisi (KUT)

  • W6

    W66425

    2021-12-05 06:10 Kutaisi (KUT) 2021-12-05 06:55 Ateny (ATH)

  • OA

    OA354

    2021-12-05 10:10 Ateny (ATH) 2021-12-05 10:55 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-08 07:00 Gdańsk (GDN) 2021-12-08 15:00 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 2 przesiadki

  • A3

    A37351

    2021-12-08 07:00 Santorini (JTR) 2021-12-08 07:45 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2021-12-08 09:00 Ateny (ATH) 2021-12-08 10:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3837

    2021-12-08 13:05 Warszawa (WAW) 2021-12-08 14:00 Gdańsk (GDN)

Cena 1165 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3832

    2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 09:25 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-01 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-01 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-01 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-08 11:35 Gdańsk (GDN) 2021-12-09 01:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 2 przesiadki

  • A3

    A37355

    2021-12-08 11:35 Santorini (JTR) 2021-12-08 12:20 Ateny (ATH)

  • A3

    A3602

    2021-12-08 13:25 Ateny (ATH) 2021-12-08 15:30 Londyn (LHR)

  • W6

    W61608

    2021-12-08 21:55 Londyn (LTN) 2021-12-09 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1254 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3832

    2021-12-01 08:25 Gdańsk (GDN) 2021-12-01 09:25 Warszawa (WAW)

  • A3

    A3871

    2021-12-01 11:25 Warszawa (WAW) 2021-12-01 14:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A37358

    2021-12-01 17:00 Ateny (ATH) 2021-12-01 17:45 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-12-08 11:35 Gdańsk (GDN) 2021-12-09 01:55 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 2 przesiadki

  • OA

    OA355

    2021-12-08 11:35 Santorini (JTR) 2021-12-08 12:20 Ateny (ATH)

  • U2

    U28088

    2021-12-08 14:30 Ateny (ATH) 2021-12-08 16:25 Londyn (LGW)

  • W6

    W61608

    2021-12-08 21:55 Londyn (LTN) 2021-12-09 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1263 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-07-2021

    Jeśli ceny na Santorini będą tak rewelacyjne jak do tej pory na pewno przybędzie pasażerów.

  • 12-07-2021

    Nareszcie upragnione bezpośrednie loty na Santorini, Tanie linie w tym sezonie na pewno nadrobią straty z czasów pandemii.

  • 24-05-2021

    Spędzić urlop na Santorini to niebywała okazja, szczególnie że kierunek otworzyły tanie linie, ceny dużo bardziej korzystniejsze i można ustawić sobie weekend od pt-pn. Extra kombinacja.

  • 12-05-2021

    ZBLIŻA SIĘ GRECKI LIPIEC. BARDZO DUŻO NOWYCH PROPOZYCJI NA WAKACJE, TO SIĘ CHWALI. LINIE NIE ZAPOMINAJĄ O SWOICH PASAŻERACH.

  • 14-04-2021

    Teraz większość najtańszych lotów zaczyna się od 205zł, obowiązują inne taryfy, tanie linie wprowadzają różne promocje, więc jeśli polujecie na tanie bilety na Santorini musicie obserwować często swoje preferowane terminy.

  • 09-04-2021

    Przeczytałem informacje na facebooku że loty na Santorini z Gdańska są od 189 zł/os w jedna stronę. Które terminy obejmują takie ceny, czy mogę prosić o wskazanie najtańszych o które chodzi?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena