Wylot

Lipiec 2022

443 zł Lipiec
233 zł Sierpień
151 zł Wrzesień
164 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9 756zł
10
11 1025zł
12 726zł
13 651zł
14 625zł
15 739zł
16 645zł
17 979zł
18 867zł
19 569zł
20 720zł
21 616zł
22 830zł
23 578zł
24 620zł
25 970zł
26 574zł
27 443zł
28 464zł
29 759zł
30 500zł
31 812zł

Powrót

Lipiec 2022

424 zł Lipiec
201 zł Sierpień
243 zł Wrzesień
250 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8 1020zł
9 766zł
10 475zł
11 449zł
12 581zł
13 683zł
14 816zł
15 439zł
16 735zł
17 913zł
18 610zł
19 924zł
20 757zł
21 950zł
22 634zł
23 881zł
24 946zł
25 657zł
26 797zł
27 776zł
28 424zł
29 873zł
30 681zł
31 629zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-07-01 - 2022-10-23
Promocja aktualna: do 2022-07-07

Lot na trasie Gdańsk - Rodos, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Diagoras Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Na wyspie Rodos, około 16km na południowy zachód od centrum miasta Rodos w miejscowości Paradisi położone jest międzynarodowe lotnisko Rhodes Diagoras (RHO), jedno z największych w Grecji, czwarte pod względem przepływu pasażerów obsługujące blisko 80 linii lotniczych zarówno lotów tanich linii, regularnych oraz czarterowych.

Loty z Gdańska na Rodos udostępniają polskie linie LOT. Bezpośrednie loty z Gdańska do Rodos oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w sezonie letnim od 19 czerwca 2021 odbywają się raz w tygodniu w soboty. Wyloty z Gdańska realizowane są o godz 15:00, lądowanie na wyspie o godz 19:20. powrotne loty relacji Rodos-Gdańsk także raz w tygodniu (soboty) o godz 11:00-13:25. Zarezerwuj promocyjne, wakacyjne loty na Rodos online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Rodos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Rodos obecnie mają 130 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Rodos:
LOT
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Rodos rezerwowano:
średnio 83 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
119.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
471.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
528.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
661.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Rodos:
Gdańsk (GDN) -> Warszawa (WAW) -> Rhodes (RHO)
Gdańsk (GDN) -> Sztokholm (NYO) -> Rhodes (RHO)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rodos - Gdańsk:
Rhodes (RHO) -> Warszawa (WAW) -> Gdańsk (GDN)
Rhodes (RHO) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK) -> Gdańsk (GDN)
Rhodes (RHO) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW) -> Oslo (TRF) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Październik (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Rodos z Berlina (148.00zł drożej o 24%), Katowic (190.00zł drożej o 59%), Warszawy (199.00zł drożej o 67%), Wrocławia (199.00zł drożej o 67%), Krakowa (349.00zł drożej o 193%)

Pozostałe tanie loty do Rodos

Tanie Loty z Gdańska do Grecja

Oferty lotów z Gdańsk - Rodos. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-07-06 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Rodos (RHO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-21 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-21 12:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2022-08-21 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-21 07:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO603

    2022-08-21 08:50 Warszawa (WAW) 2022-08-21 12:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-28 13:25 Gdańsk (GDN) 2022-08-28 19:50 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 6h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO604

    2022-08-28 13:25 Rhodes (RHO) 2022-08-28 15:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3815

    2022-08-28 17:50 Warszawa (WAW) 2022-08-28 18:50 Gdańsk (GDN)

Cena 1052 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61731

    2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 08:40 Sztokholm (NYO)

  • D8

    D84379

    2022-08-20 13:30 Sztokholm (ARN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-29 12:20 Gdańsk (GDN) 2022-08-29 23:35 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 2 przesiadki

  • QS

    QS7465

    2022-08-29 12:20 Rhodes (RHO) 2022-08-29 14:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3923

    2022-08-29 17:50 Warszawa (WAW) 2022-08-29 18:45 Kraków (KRK)

  • FR

    FR237

    2022-08-29 21:25 Kraków (KRK) 2022-08-29 22:35 Gdańsk (GDN)

Cena 1111 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-22 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-22 18:15 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 10h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2022-08-22 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-22 07:40 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR7492

    2022-08-22 14:15 Warszawa (WMI) 2022-08-22 18:15 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-29 12:20 Gdańsk (GDN) 2022-08-29 19:50 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 7h 30m / 1 przesiadka

  • QS

    QS7465

    2022-08-29 12:20 Rhodes (RHO) 2022-08-29 14:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3815

    2022-08-29 17:50 Warszawa (WAW) 2022-08-29 18:50 Gdańsk (GDN)

Cena 1122 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61731

    2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 08:40 Sztokholm (NYO)

  • D8

    D84379

    2022-08-20 13:30 Sztokholm (ARN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-29 12:20 Gdańsk (GDN) 2022-08-29 22:50 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • QS

    QS7465

    2022-08-29 12:20 Rhodes (RHO) 2022-08-29 14:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2022-08-29 20:55 Warszawa (WAW) 2022-08-29 21:50 Gdańsk (GDN)

Cena 1146 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-21 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-21 17:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2022-08-21 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-21 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61325

    2022-08-21 13:00 Warszawa (WAW) 2022-08-21 17:00 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-29 12:20 Gdańsk (GDN) 2022-08-30 01:55 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • QS

    QS7465

    2022-08-29 12:20 Rhodes (RHO) 2022-08-29 14:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3827

    2022-08-29 23:55 Warszawa (WAW) 2022-08-30 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1186 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61731

    2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 08:40 Sztokholm (NYO)

  • D8

    D84379

    2022-08-20 13:30 Sztokholm (ARN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-24 07:35 Gdańsk (GDN) 2022-08-24 20:15 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 3 przesiadki

  • A3

    A3201

    2022-08-24 07:35 Rhodes (RHO) 2022-08-24 08:35 Ateny (ATH)

  • A3

    A3870

    2022-08-24 09:15 Ateny (ATH) 2022-08-24 10:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61515

    2022-08-24 13:50 Warszawa (WAW) 2022-08-24 15:45 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8509

    2022-08-24 17:50 Oslo (TRF) 2022-08-24 19:15 Gdańsk (GDN)

Cena 1214 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-21 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-21 17:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2022-08-21 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-21 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61325

    2022-08-21 13:00 Warszawa (WAW) 2022-08-21 17:00 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-29 12:20 Gdańsk (GDN) 2022-08-29 22:50 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • QS

    QS7465

    2022-08-29 12:20 Rhodes (RHO) 2022-08-29 14:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2022-08-29 20:55 Warszawa (WAW) 2022-08-29 21:50 Gdańsk (GDN)

Cena 1220 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61731

    2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 08:40 Sztokholm (NYO)

  • D8

    D84379

    2022-08-20 13:30 Sztokholm (ARN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-29 12:20 Gdańsk (GDN) 2022-08-29 19:50 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 7h 30m / 1 przesiadka

  • QS

    QS7465

    2022-08-29 12:20 Rhodes (RHO) 2022-08-29 14:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3815

    2022-08-29 17:50 Warszawa (WAW) 2022-08-29 18:50 Gdańsk (GDN)

Cena 1226 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    W61731

    2022-08-20 07:30 Gdańsk (GDN) 2022-08-20 08:40 Sztokholm (NYO)

  • D8

    D84379

    2022-08-20 13:30 Sztokholm (ARN) 2022-08-20 18:15 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-25 11:25 Gdańsk (GDN) 2022-08-25 20:05 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • EW

    EW4633

    2022-08-25 11:25 Rhodes (RHO) 2022-08-25 14:45 Sztokholm (ARN)

  • FR

    FR4616

    2022-08-25 17:45 Sztokholm (ARN) 2022-08-25 19:05 Gdańsk (GDN)

Cena 1235 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 17:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2022-08-18 06:40 Gdańsk (GDN) 2022-08-18 07:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61325

    2022-08-18 13:00 Warszawa (WAW) 2022-08-18 17:00 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-08-29 12:20 Gdańsk (GDN) 2022-08-30 01:55 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • QS

    QS7465

    2022-08-29 12:20 Rhodes (RHO) 2022-08-29 14:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3827

    2022-08-29 23:55 Warszawa (WAW) 2022-08-30 00:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1253 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-05-2021

    Jest decyzja co do wakacji, 19 czerwca ruszają loty w soboty, min pobytu 7 dni. Rodos jest świetną wyspą, będziecie zadowoleni.

  • 22-03-2021

    Rodos jest zbyt popularny żeby rezygnowali z bezpośrednich lotów. Moim zdaniem rejsy się pokażą przed wakacjami. Musisz tu często zaglądać,

  • 17-12-2020

    Gdańsk w tym roku leciał na Rodos bezpośrednio, czy przyszłe wakacje też będą mieć tak fajne loty? Widzę że wiosna z 1 przesiadką, ja z dziećmi nie mogę się przesiadać.

  • 09-12-2020

    To dobrze że w tak niepewnym czasie ewentualne zmiany terminu nie są liczone, wiadomo że jeśli ktoś zachoruje nie ma możliwości lotu. W normalnych warunkach takie zmiany kosztują od 30 do 120 EUR w zależności od kierunku, a to nie mała kwota.

  • 18-09-2020

    Dobra wiadomość dla tych którzy kupili bilet linii LOT - pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT mogą wielokrotnie zmieniać plany podróży bez dodatkowych opłat. To kolejne udogodnienie, jakie LOT wprowadza z myślą o pasażerach w czasie globalnej pandemii.

  • 13-08-2020

    W dodatku dużo piękniej krajobrazowo jest w Grecji, piękne niebieskie morze i słońce, a nad polskim morzem niestety pogoda zmienna jest jak kobieta.

  • 04-08-2020

    U nas nad morzem tyle turystów, że Grecja wydaje się znacznie bezpieczniejsza i tańsza

  • 15-07-2020

    Gdańsk- Rodos, bezpośrednio i to LOTem- super

  • 09-07-2020

    Chyba LOT się w końcu obudził i wprowadził konkurencyjne połączenia dla tanich linii lotniczych, brawo

  • 02-07-2020

    Odkąd to LOT wykonuje rejsy na wyspę? Myślałam że głównie czartery tam latają. No to mamy konkurencję i to za bardzo małe pieniądze. Rewelacyjnie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena