Wylot

Luty 2021

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Powrót

Luty 2021

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-02-01 - 2021-10-20
Promocja aktualna: do 2021-02-24

Lot na trasie Gdańsk - Mykonos, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Mykonos Airport Linie lotnicze Wizzair .

Na Morzu Egejskim pomiędzy wyspami Tinos, Siros, Naksos i Paros położona jest grecka wyspa Mykonos. To raj który uwielbiają celebryci i podziwiają turyści z całego świata. Bezpośrednie loty z Gdańska do Mykonos na lotnisko o tej samej nazwie Mykonos (JMK) znajdujące się ok 4km od centrum miasta oferują tanie linie Wizzair. Połączenia w sezonie letnim od 15 czerwca 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z Gdańska realizowane są o godz 18:05, lądowanie w Mykonos o godz 22:10. Loty powrotne relacji Mykonos-Gdańsk także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 22:55-00:55. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj wakacyjne loty do Mykonos online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Mykonos

Średni czas lotu Gdańsk - Mykonos:
3h 5m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Mykonos były oglądane 515 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Mykonos rezerwowano:
średnio 112 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
159.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
998.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
998.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
928.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Mykonos:
Gdańsk (GDN) -> Dortmund (DTM) -> Wiedeń (VIE) -> Ateny (ATH) -> Mykonos (JMK)
Gdańsk (GDN) -> Sztokholm (NYO) -> Wiedeń (VIE) -> Ateny (ATH) -> Mykonos (JMK)
Gdańsk (GDN) -> Londyn (LTN) -> Wiedeń (VIE) -> Ateny (ATH) -> Mykonos (JMK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Mykonos - Gdańsk:
Mykonos (JMK) -> Ateny (ATH) -> Wiedeń (VIE) -> Mediolan (BGY) -> Gdańsk (GDN)
Mykonos (JMK) -> Ateny (ATH) -> Londyn (LTN) -> Gdańsk (GDN)
Mykonos (JMK) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Czerwiec (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Mykonos z Katowic (99.00zł taniej o 38%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Mykonos

Tanie Loty z Gdańska do Grecja

Informacje o lotach Gdańsk - Mykonos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-02-24 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Mykonos (JMK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-22 19:05 Gdańsk (GDN) 2021-06-22 23:10 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 3h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61793

    2021-06-22 19:05 Gdańsk (GDN) 2021-06-22 23:10 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-26 23:55 Gdańsk (GDN) 2021-06-27 02:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61794

    2021-06-26 23:55 Mykonos (JMK) 2021-06-27 01:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1390 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-19 19:05 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 23:10 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 3h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61793

    2021-06-19 19:05 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 23:10 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-22 23:55 Gdańsk (GDN) 2021-06-23 02:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61794

    2021-06-22 23:55 Mykonos (JMK) 2021-06-23 01:55 Gdańsk (GDN)

Cena 849 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-06-19 19:05 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 23:10 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 3h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61793

    2021-06-19 19:05 Gdańsk (GDN) 2021-06-19 23:10 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-06-26 23:55 Gdańsk (GDN) 2021-06-27 02:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61794

    2021-06-26 23:55 Mykonos (JMK) 2021-06-27 01:55 Gdańsk (GDN)

Cena 792 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-03-28 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 21h 15m / 3 przesiadki

  • W6

    W61661

    2021-03-28 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-03-28 16:25 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4386

    2021-03-28 21:50 Dortmund (DTM) 2021-03-28 23:15 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR7285

    2021-03-29 07:20 Wiedeń (VIE) 2021-03-29 10:30 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-03-29 12:20 Ateny (ATH) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-04 13:35 Gdańsk (GDN) 2021-04-05 14:30 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 24h 55m / 3 przesiadki

  • GQ

    GQ231

    2021-04-04 13:35 Mykonos (JMK) 2021-04-04 14:20 Ateny (ATH)

  • FR

    FR7286

    2021-04-04 22:40 Ateny (ATH) 2021-04-04 23:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR7360

    2021-04-05 07:15 Wiedeń (VIE) 2021-04-05 08:35 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8312

    2021-04-05 11:35 Mediolan (BGY) 2021-04-05 13:30 Gdańsk (GDN)

Cena 1030 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2021-03-28 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 21h 15m / 3 przesiadki

  • W6

    W61661

    2021-03-28 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-03-28 16:25 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4386

    2021-03-28 21:50 Dortmund (DTM) 2021-03-28 23:15 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR7285

    2021-03-29 07:20 Wiedeń (VIE) 2021-03-29 10:30 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-03-29 12:20 Ateny (ATH) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-05 13:35 Gdańsk (GDN) 2021-04-06 13:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 24h 20m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ231

    2021-04-05 13:35 Mykonos (JMK) 2021-04-05 14:20 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-04-05 22:15 Ateny (ATH) 2021-04-06 00:10 Londyn (LTN)

  • W6

    W61602

    2021-04-06 09:45 Londyn (LTN) 2021-04-06 12:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1057 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2021-03-28 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 21h 15m / 3 przesiadki

  • W6

    W61661

    2021-03-28 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-03-28 16:25 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4386

    2021-03-28 21:50 Dortmund (DTM) 2021-03-28 23:15 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR7285

    2021-03-29 07:20 Wiedeń (VIE) 2021-03-29 10:30 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-03-29 12:20 Ateny (ATH) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-08 13:35 Gdańsk (GDN) 2021-04-09 13:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 24h 20m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ231

    2021-04-08 13:35 Mykonos (JMK) 2021-04-08 14:20 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-04-08 22:55 Ateny (ATH) 2021-04-09 01:05 Londyn (LTN)

  • W6

    W61602

    2021-04-09 09:45 Londyn (LTN) 2021-04-09 12:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1069 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2021-03-28 11:20 Gdańsk (GDN) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 3 przesiadki

  • FR

    FR8452

    2021-03-28 11:20 Gdańsk (GDN) 2021-03-28 12:30 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9744

    2021-03-28 21:45 Sztokholm (NYO) 2021-03-28 23:50 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR7285

    2021-03-29 07:20 Wiedeń (VIE) 2021-03-29 10:30 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-03-29 12:20 Ateny (ATH) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-06 10:45 Gdańsk (GDN) 2021-04-06 22:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 2 przesiadki

  • A3

    A37373

    2021-04-06 10:45 Mykonos (JMK) 2021-04-06 11:25 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-04-06 16:45 Ateny (ATH) 2021-04-06 18:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2021-04-06 20:40 Warszawa (WAW) 2021-04-06 21:35 Gdańsk (GDN)

Cena 1095 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-01 07:40 Gdańsk (GDN) 2021-04-02 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 28h 25m / 3 przesiadki

  • W6

    W61601

    2021-04-01 07:40 Gdańsk (GDN) 2021-04-01 09:00 Londyn (LTN)

  • W6

    W62880

    2021-04-01 20:35 Londyn (LTN) 2021-04-01 23:50 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR7285

    2021-04-02 06:45 Wiedeń (VIE) 2021-04-02 09:55 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-04-02 12:20 Ateny (ATH) 2021-04-02 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-06 10:45 Gdańsk (GDN) 2021-04-06 22:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 2 przesiadki

  • A3

    A37373

    2021-04-06 10:45 Mykonos (JMK) 2021-04-06 11:25 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-04-06 16:45 Ateny (ATH) 2021-04-06 18:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2021-04-06 20:40 Warszawa (WAW) 2021-04-06 21:35 Gdańsk (GDN)

Cena 1143 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2021-03-28 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 21h 15m / 3 przesiadki

  • W6

    W61661

    2021-03-28 14:50 Gdańsk (GDN) 2021-03-28 16:25 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4386

    2021-03-28 21:50 Dortmund (DTM) 2021-03-28 23:15 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR7285

    2021-03-29 07:20 Wiedeń (VIE) 2021-03-29 10:30 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-03-29 12:20 Ateny (ATH) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-06 10:45 Gdańsk (GDN) 2021-04-06 22:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 2 przesiadki

  • A3

    A37373

    2021-04-06 10:45 Mykonos (JMK) 2021-04-06 11:25 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-04-06 16:45 Ateny (ATH) 2021-04-06 18:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2021-04-06 20:40 Warszawa (WAW) 2021-04-06 21:35 Gdańsk (GDN)

Cena 1149 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Gdańsk

2021-03-28 11:20 Gdańsk (GDN) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 3 przesiadki

  • FR

    FR8452

    2021-03-28 11:20 Gdańsk (GDN) 2021-03-28 12:30 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9744

    2021-03-28 21:45 Sztokholm (NYO) 2021-03-28 23:50 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR7285

    2021-03-29 07:20 Wiedeń (VIE) 2021-03-29 10:30 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-03-29 12:20 Ateny (ATH) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-08 18:45 Gdańsk (GDN) 2021-04-09 13:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 19h 10m / 2 przesiadki

  • OA

    OA379

    2021-04-08 18:45 Mykonos (JMK) 2021-04-08 19:20 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-04-08 22:55 Ateny (ATH) 2021-04-09 01:05 Londyn (LTN)

  • W6

    W61602

    2021-04-09 09:45 Londyn (LTN) 2021-04-09 12:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1159 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2021-03-28 11:20 Gdańsk (GDN) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 3 przesiadki

  • FR

    FR8452

    2021-03-28 11:20 Gdańsk (GDN) 2021-03-28 12:30 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9744

    2021-03-28 21:45 Sztokholm (NYO) 2021-03-28 23:50 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR7285

    2021-03-29 07:20 Wiedeń (VIE) 2021-03-29 10:30 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-03-29 12:20 Ateny (ATH) 2021-03-29 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-05 18:45 Gdańsk (GDN) 2021-04-06 13:55 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 19h 10m / 2 przesiadki

  • OA

    OA379

    2021-04-05 18:45 Mykonos (JMK) 2021-04-05 19:20 Ateny (ATH)

  • W9

    W94468

    2021-04-05 22:15 Ateny (ATH) 2021-04-06 00:10 Londyn (LTN)

  • W6

    W61602

    2021-04-06 09:45 Londyn (LTN) 2021-04-06 12:55 Gdańsk (GDN)

Cena 1163 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Gdańsk

2021-03-31 07:40 Gdańsk (GDN) 2021-04-01 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 28h 25m / 2 przesiadki

  • W6

    W61601

    2021-03-31 07:40 Gdańsk (GDN) 2021-03-31 09:00 Londyn (LTN)

  • W9

    W94467

    2021-03-31 15:40 Londyn (LTN) 2021-03-31 21:30 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-04-01 12:20 Ateny (ATH) 2021-04-01 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-06 10:45 Gdańsk (GDN) 2021-04-06 22:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 2 przesiadki

  • A3

    A37373

    2021-04-06 10:45 Mykonos (JMK) 2021-04-06 11:25 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-04-06 16:45 Ateny (ATH) 2021-04-06 18:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2021-04-06 20:40 Warszawa (WAW) 2021-04-06 21:35 Gdańsk (GDN)

Cena 1186 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-04-01 07:40 Gdańsk (GDN) 2021-04-02 13:05 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 28h 25m / 2 przesiadki

  • W6

    W61601

    2021-04-01 07:40 Gdańsk (GDN) 2021-04-01 09:00 Londyn (LTN)

  • W9

    W94467

    2021-04-01 15:55 Londyn (LTN) 2021-04-01 21:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    GQ230

    2021-04-02 12:20 Ateny (ATH) 2021-04-02 13:05 Mykonos (JMK)

Podróż do Mykonos

2021-04-06 10:45 Gdańsk (GDN) 2021-04-06 22:35 Mykonos (JMK)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 2 przesiadki

  • A3

    A37373

    2021-04-06 10:45 Mykonos (JMK) 2021-04-06 11:25 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-04-06 16:45 Ateny (ATH) 2021-04-06 18:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3825

    2021-04-06 20:40 Warszawa (WAW) 2021-04-06 21:35 Gdańsk (GDN)

Cena 1186 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-01-2021

    To jeden z lepszych lotów egzotycznych które zaproponowały tanie linie. Widać że nie próżnują, co roku dodają coś extra, Mykonos jest tego przykładem.

  • 10-11-2020

    Oby do wiosny i czekam na Mykonos, aż mnie rwie na lot w tak urokliwe miejsce. Bilety można kupować teraz bo ceny nawet od 450 złotych się zaczynają.

  • 14-10-2020

    To już postanowione, od 14 października wprowadzono listę krajów z zakazem lotów. Nie będzie można polecieć do 29 krajów, in. Armenii, Gruzji, Jordanii oraz Tunezji. Zakaz został zdjęty z takich krajów jak Bośnia, Hercegowina, Indie oraz Ekwador.

  • 08-09-2020

    Wrzesień to najlepszy moment na podróże, mamy już za sobą pierwsze niepewne loty w dobie koronawirusa, wystarczy trzymać się procedur a latanie nie jest takie straszne. Greckie Mykhonos bezpośrednio już niedługo się kończy, korzystajcie z wakacji poza sezonem.

  • 11-08-2020

    RAZEM Z CHŁOPAKIEM WYBIERAMY SIĘ, CENY NA MYKONOS NISKIE, AŻ ŻAL BYŁOBY NIE SKORZYSTAĆ. MAMY JUŻ HOTEL CAPE MYKONOS W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI I DOBREJ CENIE. NAPISZĘ JAK BYŁO. POZDRAWIAM.

  • 30-06-2020

    Zapowiada się kolejny grecki hit. Mykonos w Grecji to jak Ibiza w Hiszpanii. Kto nie był jeszcze koniecznie musi skorzystać z tanich lotów. Polecam.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena