Wylot

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-12 - 2021-10-26
Promocja aktualna: do 2021-06-13

Lot na trasie Gdańsk - Kalamata, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Kalamata Airport Linie lotnicze Ryanair .

Kalamata to greckie miasto położone w południowo-zachodniej części Półwyspu Peloponeskiego, który znajduję się pomiędzy Morzem Jońskim a Egejskim. Miasto obecnie jest znanym ośrodkiem turystycznym w Grecji. 7 km od centrum miasta znajduję się port lotniczy Kalamata KLX, lotnisko to obsługuje głównie ruch turystyczny w sezonie letnim 2021

Bezpośrednie loty z Gdańska do Kalamaty udostępniają tanie linie lotnicze Ryanair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i soboty. Wyloty z Gdańska w środy realizowane są o godz 07:15, lądowanie w porcie Kalamata o godz 11:10 oraz w soboty o godz 17:50-21:45. Loty powrotne relacji Kalamata-Gdańsk także 2 razy w tygodniu, w środy o godz 11:35-13:30, w soboty o godz 22:10-00:05. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do zakupu promocyjnych biletów do Kalamaty. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Kalamata

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Kalamata były oglądane 294 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
467.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
467.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
467.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Kalamata:
Gdańsk (GDN) -> Mediolan (BGY) -> Kalamata (KLX)
Gdańsk (GDN) -> Londyn (STN) -> Kalamata (KLX)
Gdańsk (GDN) -> Warszawa (WAW) -> Kalamata (KLX)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kalamata - Gdańsk:
Kalamata (KLX) -> Mediolan (BGY) -> Gdańsk (GDN)
Kalamata (KLX) -> Londyn (LHR) -> Gdańsk (GDN)
Kalamata (KLX) -> Mediolan (BGY) -> Amsterdam (AMS) -> Gdańsk (GDN)
Nasi Klienci wybrali również loty do Kalamata z Katowic (349.00zł drożej o 627%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Kalamata

Tanie Loty z Gdańska do Grecja

Informacje o lotach Gdańsk - Kalamata. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-06-12 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Kalamata (KLX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-26 13:55 Gdańsk (GDN) 2021-07-27 12:30 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 21h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8311

    2021-07-26 13:55 Gdańsk (GDN) 2021-07-26 16:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6086

    2021-07-27 09:15 Mediolan (BGY) 2021-07-27 12:30 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-07-31 16:00 Gdańsk (GDN) 2021-08-01 00:35 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6087

    2021-07-31 16:00 Kalamata (KLX) 2021-07-31 17:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61682

    2021-07-31 21:35 Mediolan (BGY) 2021-07-31 23:35 Gdańsk (GDN)

Cena 445 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-24 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-24 20:20 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2373

    2021-07-24 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-24 09:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR6080

    2021-07-24 14:50 Londyn (STN) 2021-07-24 20:20 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-07-31 16:00 Gdańsk (GDN) 2021-08-01 00:35 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6087

    2021-07-31 16:00 Kalamata (KLX) 2021-07-31 17:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61682

    2021-07-31 21:35 Mediolan (BGY) 2021-07-31 23:35 Gdańsk (GDN)

Cena 591 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-31 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-31 20:20 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2373

    2021-07-31 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-31 09:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR6080

    2021-07-31 14:50 Londyn (STN) 2021-07-31 20:20 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-08-06 17:10 Gdańsk (GDN) 2021-08-07 02:55 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • BA

    BA645

    2021-08-06 17:10 Kalamata (KLX) 2021-08-06 18:50 Londyn (LHR)

  • W6

    W61620

    2021-08-06 22:50 Londyn (LGW) 2021-08-07 01:55 Gdańsk (GDN)

Cena 797 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-31 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-31 20:20 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2373

    2021-07-31 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-31 09:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR6080

    2021-07-31 14:50 Londyn (STN) 2021-07-31 20:20 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-08-06 17:10 Gdańsk (GDN) 2021-08-07 02:30 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 9h 20m / 1 przesiadka

  • BA

    BA645

    2021-08-06 17:10 Kalamata (KLX) 2021-08-06 18:50 Londyn (LHR)

  • W6

    W61608

    2021-08-06 22:20 Londyn (LTN) 2021-08-07 01:30 Gdańsk (GDN)

Cena 827 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-24 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-24 20:20 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2373

    2021-07-24 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-24 09:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR6080

    2021-07-24 14:50 Londyn (STN) 2021-07-24 20:20 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-08-06 17:10 Gdańsk (GDN) 2021-08-07 02:55 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • BA

    BA645

    2021-08-06 17:10 Kalamata (KLX) 2021-08-06 18:50 Londyn (LHR)

  • W6

    W61620

    2021-08-06 22:50 Londyn (LGW) 2021-08-07 01:55 Gdańsk (GDN)

Cena 829 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-31 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-31 20:20 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2373

    2021-07-31 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-31 09:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR6080

    2021-07-31 14:50 Londyn (STN) 2021-07-31 20:20 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-08-03 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-08-04 00:30 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6087

    2021-08-03 12:55 Kalamata (KLX) 2021-08-03 14:20 Mediolan (BGY)

  • KL

    KL1624

    2021-08-03 19:00 Mediolan (LIN) 2021-08-03 20:55 Amsterdam (AMS)

  • KL

    KL1923

    2021-08-03 21:50 Amsterdam (AMS) 2021-08-03 23:30 Gdańsk (GDN)

Cena 833 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-27 13:50 Gdańsk (GDN) 2021-07-27 19:30 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3838

    2021-07-27 13:50 Gdańsk (GDN) 2021-07-27 14:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO8569

    2021-07-27 15:40 Warszawa (WAW) 2021-07-27 19:30 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-07-31 16:00 Gdańsk (GDN) 2021-08-01 00:35 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6087

    2021-07-31 16:00 Kalamata (KLX) 2021-07-31 17:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61682

    2021-07-31 21:35 Mediolan (BGY) 2021-07-31 23:35 Gdańsk (GDN)

Cena 853 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-24 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-24 20:20 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2373

    2021-07-24 08:00 Gdańsk (GDN) 2021-07-24 09:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR6080

    2021-07-24 14:50 Londyn (STN) 2021-07-24 20:20 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-08-06 17:10 Gdańsk (GDN) 2021-08-07 02:30 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 9h 20m / 1 przesiadka

  • BA

    BA645

    2021-08-06 17:10 Kalamata (KLX) 2021-08-06 18:50 Londyn (LHR)

  • W6

    W61608

    2021-08-06 22:20 Londyn (LTN) 2021-08-07 01:30 Gdańsk (GDN)

Cena 859 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-27 06:35 Gdańsk (GDN) 2021-07-27 13:25 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3828

    2021-07-27 06:35 Gdańsk (GDN) 2021-07-27 07:35 Warszawa (WAW)

  • QS

    QS7460

    2021-07-27 09:35 Warszawa (WAW) 2021-07-27 13:25 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-07-31 16:00 Gdańsk (GDN) 2021-08-01 00:35 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6087

    2021-07-31 16:00 Kalamata (KLX) 2021-07-31 17:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61682

    2021-07-31 21:35 Mediolan (BGY) 2021-07-31 23:35 Gdańsk (GDN)

Cena 931 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2021-07-25 07:25 Gdańsk (GDN) 2021-07-25 20:15 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 2 przesiadki

  • KL

    KL1916

    2021-07-25 07:25 Gdańsk (GDN) 2021-07-25 09:20 Amsterdam (AMS)

  • KL

    KL1629

    2021-07-25 11:20 Amsterdam (AMS) 2021-07-25 13:00 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR6616

    2021-07-25 16:50 Mediolan (MXP) 2021-07-25 20:15 Kalamata (KLX)

Podróż do Kalamata

2021-07-31 16:00 Gdańsk (GDN) 2021-08-01 00:35 Kalamata (KLX)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6087

    2021-07-31 16:00 Kalamata (KLX) 2021-07-31 17:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61682

    2021-07-31 21:35 Mediolan (BGY) 2021-07-31 23:35 Gdańsk (GDN)

Cena 959 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-05-2021

    Grecja to niesamowicie miejsca, wspaniała kultura, pyszna kuchnia i same plusy, wyspy jedna od drugiej bardziej urokliwa. Jedna wyprawa to za mało żeby poczuć tą magię. Korzystajcie z mnogości ofert lotniczych i zaliczajcie jedna po drugiej.

  • 05-03-2021

    Nie zanosi się niestety na loty w kierunku Peloponezu. Kalamata zawiesiła swoje loty, do odwołania.

  • 23-07-2020

    Zmniejszyli częstotliwość lotów do Kalamaty, ale na szczęście nie zamknęli całkowicie, kto ma ochotę wybrać się na wakacje może tam polecieć na min tydzień.

  • 06-04-2020

    To cieszy jak linie starają się urozmaicić swoje kierunki wkładając do rozkładu co jakiś czas takie kąski. Grecja czy Hiszpania gorące kraje zawsze mile widziane. Niech tylko przymusowy urlop domowy się skończy a wszyscy chętnie wyruszą z domów.

  • 23-01-2020

    KALAMATA DOPIERO OD CZERWCA, JA JUŻ NAJCHĘTNIEJ PAKOWAŁABYM WALIZKI.

  • 08-01-2020

    Jak dla mnie najpiękniejsze plaże, widoki zapierające dech w piersiach, do tego pewna pogoda i pyszna kuchnia- czego chcieć więcej

  • 31-10-2019

    Nowy grecki kierunek w ofercie lotów- super, chętnie skorzystam, jeszcze tam nie byłam a słyszałam same pozytywne opinie

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena