Wylot

Listopad 2020

468 zł Listopad
336 zł Grudzień
275 zł Styczeń
332 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24 944zł
25 1093zł
26
27 913zł
28
29 1441zł
30 702zł

Powrót

Listopad 2020

455 zł Listopad
336 zł Grudzień
336 zł Styczeń
341 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24 1621zł
25 1467zł
26
27 455zł
28
29 644zł
30 1137zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-11-15 - 2021-03-31
Promocja aktualna: do 2020-11-24

Lot na trasie Warszawa - Rodos, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Diagoras Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Piątek) .

W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty z Warszawy na Grecką wyspę Rodos oferują polskie linie LOT. Połączenia z warszawskiego Okęcia na Rodos odbywają się 5 razy w tygodniu w poniedziałek, wtorek, środę, piątek oraz niedzielę. Wyloty z Warszawy o godz 15:30, lądowanie na greckiej wyspie Rodos o godz 19:30. Czas lotu 03:00min. Lot powrotny z Rodos do Warszawy także 5 w tygodniu (poniedziałek, wtorek, środę, piątek oraz niedzielę) w godzinach wieczornych 20:30-22:39. Zapraszamy do sprzedaży wakacyjnych lotów linii LOT na wyspę Rodos. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Rodos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Rodos były oglądane 454 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
631.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
631.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
631.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Rodos:
Warszawa (WAW) -> Ateny (ATH) -> Rhodes (RHO)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rodos - Warszawa:
Rhodes (RHO) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW)
Rhodes (RHO) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WMI)
Nasi Klienci wybrali również loty do Rodos z Berlina (101.00zł taniej o 50%), Gdańska (199.00zł), Katowic (190.00zł taniej o 5%), Wrocławia (199.00zł)

Pozostałe tanie loty do Rodos

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Informacje o lotach Warszawa - Rodos. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-11-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAW) - Rodos (RHO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-28 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2020-12-29 08:45 Ateny (ATH) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-11 06:25 Warszawa (WAW) 2021-01-11 18:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • A3

    A37201

    2021-01-11 06:25 Rhodes (RHO) 2021-01-11 07:30 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-01-11 15:25 Ateny (ATH) 2021-01-11 17:00 Warszawa (WAW)

Cena 634 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-04 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2021-01-05 08:45 Ateny (ATH) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-11 06:25 Warszawa (WAW) 2021-01-11 18:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • A3

    A37201

    2021-01-11 06:25 Rhodes (RHO) 2021-01-11 07:30 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-01-11 15:25 Ateny (ATH) 2021-01-11 17:00 Warszawa (WAW)

Cena 646 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-28 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2020-12-29 08:45 Ateny (ATH) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-11 10:20 Warszawa (WAW) 2021-01-11 18:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37205

    2021-01-11 10:20 Rhodes (RHO) 2021-01-11 11:20 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-01-11 15:25 Ateny (ATH) 2021-01-11 17:00 Warszawa (WAW)

Cena 703 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-04 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2021-01-05 08:45 Ateny (ATH) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-11 10:20 Warszawa (WAW) 2021-01-11 18:00 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    A37205

    2021-01-11 10:20 Rhodes (RHO) 2021-01-11 11:20 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2021-01-11 15:25 Ateny (ATH) 2021-01-11 17:00 Warszawa (WAW)

Cena 703 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-04 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2021-01-05 08:45 Ateny (ATH) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-08 14:35 Warszawa (WAW) 2021-01-08 20:15 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 5h 40m / 1 przesiadka

  • OA

    OA209

    2021-01-08 14:35 Rhodes (RHO) 2021-01-08 15:35 Ateny (ATH)

  • FR

    FR9021

    2021-01-08 17:30 Ateny (ATH) 2021-01-08 19:15 Warszawa (WMI)

Cena 710 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-28 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2020-12-29 08:45 Ateny (ATH) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-08 14:35 Warszawa (WAW) 2021-01-08 20:15 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 5h 40m / 1 przesiadka

  • OA

    OA209

    2021-01-08 14:35 Rhodes (RHO) 2021-01-08 15:35 Ateny (ATH)

  • FR

    FR9021

    2021-01-08 17:30 Ateny (ATH) 2021-01-08 19:15 Warszawa (WMI)

Cena 710 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-28 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2020-12-29 08:45 Ateny (ATH) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-11 06:25 Warszawa (WAW) 2021-01-11 15:25 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 0m / 1 przesiadka

  • OA

    OA201

    2021-01-11 06:25 Rhodes (RHO) 2021-01-11 07:30 Ateny (ATH)

  • FR

    FR9021

    2021-01-11 12:40 Ateny (ATH) 2021-01-11 14:25 Warszawa (WMI)

Cena 710 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-04 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2021-01-05 08:45 Ateny (ATH) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-11 06:25 Warszawa (WAW) 2021-01-11 15:25 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 0m / 1 przesiadka

  • OA

    OA201

    2021-01-11 06:25 Rhodes (RHO) 2021-01-11 07:30 Ateny (ATH)

  • FR

    FR9021

    2021-01-11 12:40 Ateny (ATH) 2021-01-11 14:25 Warszawa (WMI)

Cena 710 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2020-12-28 17:45 Warszawa (WAW) 2020-12-28 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2020-12-29 08:45 Ateny (ATH) 2020-12-29 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2021-01-11 15:25 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 19h 35m / 1 przesiadka

  • OA

    OA211

    2021-01-10 19:50 Rhodes (RHO) 2021-01-10 20:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR9021

    2021-01-11 12:40 Ateny (ATH) 2021-01-11 14:25 Warszawa (WMI)

Cena 710 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 0m / 1 przesiadka

  • A3

    A3873

    2021-01-04 17:45 Warszawa (WAW) 2021-01-04 21:15 Ateny (ATH)

  • A3

    A37204

    2021-01-05 08:45 Ateny (ATH) 2021-01-05 09:45 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2021-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2021-01-11 15:25 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 19h 35m / 1 przesiadka

  • OA

    OA211

    2021-01-10 19:50 Rhodes (RHO) 2021-01-10 20:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR9021

    2021-01-11 12:40 Ateny (ATH) 2021-01-11 14:25 Warszawa (WMI)

Cena 710 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-09-2020

    Zaliczyłam Grecję, i wszystkim polecam wybrać jedna z wysp, morze plaże cudne, owoce morza smaczniejsze niż w Polsce i niezapomniana przygoda. Loty krótkie i w porównaniu z innymi kierunkami naprawdę wychodzą tanio.

  • 23-07-2020

    Teraz wszyscy wybierają głównie Grecję - Ateny, Santorini czy Rodos oraz Kreta to główne lotniska użytkowane przez Polaków, każdy zadowolony wraca co widać w opiniach. Cieszmy się wolnością podróżowania.

  • 06-07-2020

    Wyspy to najlepsza opcja na wakacje. Morze, palmy i słońce. Rodos jest cudne. Bardzo tanie bilety mają w ofercie linie LOT. Z poprzednich lat nigdy nie było tak tanich ofert.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena