Wylot

Październik 2022

419 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 419zł
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Październik 2022

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Warszawa - Rodos, Wylot lotnisko : Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko Diagoras Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Warszawy do Rodos na lotnisko Rhodes-Diagoras (RHO) położone 16km na południowy zachód od centrum miasta. Połączenia w sezonie letnim od 3 czerwca 2022 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z warszawskiego Modlina (WMI) w poniedziałki realizowane są o godz 16:55, lądowanie na wyspie o godz 20:55, w piątki o godz 16:50-20:50. Powrotne loty relacji Rodos-Warszawa także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 21:20-23:20 oraz w piątki o godz 21:15-23:15. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zarezerwuj promocyjne bilety do Rodos. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Rodos

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Rodos obecnie mają 49 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Warszawa do Rodos
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Rodos:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Rodos rezerwowano:
średnio 276 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
269.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
1063.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
1048.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
1028.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Rodos:
Warszawa (WMI) -> Londyn (STN) -> Rhodes (RHO)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rodos - Warszawa:
Rhodes (RHO) -> Ateny (ATH) -> Wiedeń (VIE) -> Warszawa (WMI)
Rhodes (RHO) -> Londyn (STN) -> Warszawa (WMI)
Rhodes (RHO) -> Ateny (ATH) -> Londyn (STN) -> Warszawa (WMI)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Lipiec (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Rodos z Berlina (139.00zł taniej o 49%), Gdańska (199.00zł taniej o 27%), Katowic (190.00zł taniej o 30%), Warszawy (269.00zł), Wrocławia (199.00zł taniej o 27%), Krakowa (349.00zł drożej o 29%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Rodos

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Oferty lotów z Warszawa - Rodos. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Rodos (RHO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 1 dzień

Podróż z Warszawa

2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR8584

    2022-11-07 15:25 Londyn (STN) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-08 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-08 23:10 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 2 przesiadki

  • A3

    A3203

    2022-11-08 10:30 Rhodes (RHO) 2022-11-08 11:30 Ateny (ATH)

  • A3

    A3862

    2022-11-08 16:20 Ateny (ATH) 2022-11-08 17:35 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-08 20:45 Wiedeń (VIE) 2022-11-08 22:10 Warszawa (WMI)

Cena 807 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-04 09:30 Warszawa (WMI) 2022-11-04 20:40 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2008

    2022-11-04 09:30 Warszawa (WMI) 2022-11-04 10:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8584

    2022-11-04 14:45 Londyn (STN) 2022-11-04 20:40 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-07 21:45 Warszawa (WMI) 2022-11-08 12:10 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8585

    2022-11-07 21:45 Rhodes (RHO) 2022-11-08 00:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR2019

    2022-11-08 08:00 Londyn (STN) 2022-11-08 11:10 Warszawa (WMI)

Cena 814 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-04 09:30 Warszawa (WMI) 2022-11-04 20:40 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2008

    2022-11-04 09:30 Warszawa (WMI) 2022-11-04 10:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8584

    2022-11-04 14:45 Londyn (STN) 2022-11-04 20:40 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-08 10:30 Warszawa (WMI) 2022-11-08 23:10 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 2 przesiadki

  • A3

    A3203

    2022-11-08 10:30 Rhodes (RHO) 2022-11-08 11:30 Ateny (ATH)

  • A3

    A3862

    2022-11-08 16:20 Ateny (ATH) 2022-11-08 17:35 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-08 20:45 Wiedeń (VIE) 2022-11-08 22:10 Warszawa (WMI)

Cena 833 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR8584

    2022-11-07 15:25 Londyn (STN) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-09 08:55 Warszawa (WMI) 2022-11-09 21:40 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 12h 45m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ281

    2022-11-09 08:55 Rhodes (RHO) 2022-11-09 09:55 Ateny (ATH)

  • FR

    FR14

    2022-11-09 12:40 Ateny (ATH) 2022-11-09 14:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR1021

    2022-11-09 17:30 Londyn (STN) 2022-11-09 20:40 Warszawa (WMI)

Cena 930 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR8584

    2022-11-07 15:25 Londyn (STN) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-09 08:55 Warszawa (WMI) 2022-11-10 00:50 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 15h 55m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ281

    2022-11-09 08:55 Rhodes (RHO) 2022-11-09 09:55 Ateny (ATH)

  • W9

    W95746

    2022-11-09 14:20 Ateny (ATH) 2022-11-09 16:20 Londyn (LGW)

  • FR

    FR2460

    2022-11-09 20:40 Londyn (STN) 2022-11-09 23:50 Warszawa (WMI)

Cena 935 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR8584

    2022-11-07 15:25 Londyn (STN) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-12 06:40 Warszawa (WMI) 2022-11-12 16:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 2 przesiadki

  • A3

    A3201

    2022-11-12 06:40 Rhodes (RHO) 2022-11-12 07:40 Ateny (ATH)

  • A3

    A3860

    2022-11-12 08:40 Ateny (ATH) 2022-11-12 10:00 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-12 14:05 Wiedeń (VIE) 2022-11-12 15:30 Warszawa (WMI)

Cena 945 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-04 09:30 Warszawa (WMI) 2022-11-04 20:40 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2008

    2022-11-04 09:30 Warszawa (WMI) 2022-11-04 10:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8584

    2022-11-04 14:45 Londyn (STN) 2022-11-04 20:40 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-09 08:55 Warszawa (WMI) 2022-11-09 21:40 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 12h 45m / 2 przesiadki

  • GQ

    GQ281

    2022-11-09 08:55 Rhodes (RHO) 2022-11-09 09:55 Ateny (ATH)

  • FR

    FR14

    2022-11-09 12:40 Ateny (ATH) 2022-11-09 14:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR1021

    2022-11-09 17:30 Londyn (STN) 2022-11-09 20:40 Warszawa (WMI)

Cena 956 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-04 09:30 Warszawa (WMI) 2022-11-04 20:40 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2008

    2022-11-04 09:30 Warszawa (WMI) 2022-11-04 10:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8584

    2022-11-04 14:45 Londyn (STN) 2022-11-04 20:40 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-12 06:40 Warszawa (WMI) 2022-11-12 16:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 2 przesiadki

  • A3

    A3201

    2022-11-12 06:40 Rhodes (RHO) 2022-11-12 07:40 Ateny (ATH)

  • A3

    A3860

    2022-11-12 08:40 Ateny (ATH) 2022-11-12 10:00 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-12 14:05 Wiedeń (VIE) 2022-11-12 15:30 Warszawa (WMI)

Cena 970 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2022-11-07 12:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 13:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR8584

    2022-11-07 15:25 Londyn (STN) 2022-11-07 21:20 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-10 06:40 Warszawa (WMI) 2022-11-10 19:25 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 12h 45m / 2 przesiadki

  • A3

    A3201

    2022-11-10 06:40 Rhodes (RHO) 2022-11-10 07:40 Ateny (ATH)

  • A3

    A3860

    2022-11-10 08:40 Ateny (ATH) 2022-11-10 10:00 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-10 17:00 Wiedeń (VIE) 2022-11-10 18:25 Warszawa (WMI)

Cena 994 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-11-04 21:40 Warszawa (WMI) 2022-11-05 12:50 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 14h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2022-11-04 21:40 Warszawa (WMI) 2022-11-04 23:05 Londyn (STN)

  • U2

    U22005

    2022-11-05 06:40 Londyn (LTN) 2022-11-05 12:50 Rhodes (RHO)

Podróż do Rhodes

2022-11-12 06:40 Warszawa (WMI) 2022-11-12 16:30 Rhodes (RHO)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 2 przesiadki

  • A3

    A3201

    2022-11-12 06:40 Rhodes (RHO) 2022-11-12 07:40 Ateny (ATH)

  • A3

    A3860

    2022-11-12 08:40 Ateny (ATH) 2022-11-12 10:00 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-12 14:05 Wiedeń (VIE) 2022-11-12 15:30 Warszawa (WMI)

Cena 1003 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-06-2022

    Hej! Szukam lotów na Rodos. Niestety spóźniłem się na ostatnią. Lecimy 2+2 dzieci. Daty podróży elastyczne. cały Lipiec lub początek Sierpnia. Kiedy można liczyć na kolejne promocje ?

  • 09-02-2022

    Absolutnie nie zabierają, czartery nie przewożą zwierząt, tak samo tanie linie lotnicze (Ryanair, Wizzair).

  • 04-01-2022

    Orientujecie się czy czartery zabierają na pokład samolotu zwierzęta ?

  • 08-12-2021

    LOTY ŚWIETNE, W DODATKU JUŻ MOŻECIE KUPOWAĆ BILETY - PÓKI SA NAJTAŃSZE NA OKRES WAKACJI. POTWIERDZENIE OTRZYMUJECIE NA MAILA.

  • 13-09-2021

    Loty na Rodos są chyba najbardziej pożądanymi lotami nie tylko wakacyjnymi. Szczególnie popularnością cieszą się tanie bezpośrednie rejsy, moim zdaniem to tez najtańsza wersja podróżowania, szczególnie dla młodych ludzi.

  • 14-04-2021

    Akurat z ilością miejsc to raczej nigdy problemów nie było, głównieno ceny tutaj się rozgrywa stawka, bo w ostatniej chwili najdrożej. Rodos, Kreta, czy inne wyspy mają dużo zwolenników.

  • 29-03-2021

    Zaczyna się polowanie na pasażera:) Teraz i Ryanair dołożył do swoich lotów Rodos, więc będzie LOT, Wizzair i Irlandczyk na rynku dysponował tym kierunkiem. To chyba dobrze że taki wybór, tylko czy wszyscy się pomieszczą?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena