Wylot

Październik 2022

98 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7 330zł
8
9
10 148zł
11
12
13
14 147zł
15
16
17 98zł
18
19
20
21 112zł
22
23
24 98zł
25
26
27
28 98zł
29
30
31

Powrót

Październik 2022

634 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7 938zł
8
9
10 849zł
11
12
13
14 1334zł
15
16
17 811zł
18
19
20
21 634zł
22
23
24 660zł
25
26
27
28 986zł
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-02 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-10-05

Lot na trasie Warszawa - Saloniki, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Thessaloníki Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Salonik na lotnisko Saloniki-Makedonia (SKG) położone 10km na południe od centrum miasta udostępniają tanie linie Wizzair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z warszawskiego Okęcia realizowane są o godz 12:30, planowane lądowanie w Salonikach o godz 15:45. Powrotne loty relacji Saloniki-Warszawa także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 16:25-17:40. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Promocyjny lot do Salonik. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Saloniki

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Saloniki obecnie mają 148 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Saloniki:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Saloniki rezerwowano:
średnio 29 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
92.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
388.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
401.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
447.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Saloniki - Warszawa:
Saloniki (SKG) -> Wiedeń (VIE) -> Warszawa (WMI)
Saloniki (SKG) -> Ateny (ATH) -> Warszawa (WAW)
Saloniki (SKG) -> Wiedeń (VIE) -> Warszawa (WAW)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Saloniki z Warszawy (390.00zł drożej o 323%), Krakowa (190.00zł drożej o 106%), Berlina (92.00zł), Rzeszowa (199.00zł drożej o 116%), Gdańska (190.00zł drożej o 106%), Katowic (199.00zł drożej o 116%), Wrocławia (199.00zł drożej o 116%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Saloniki

Tanie Loty z Warszawy do Grecja

Oferty lotów z Warszawa - Saloniki. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-04 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Saloniki (SKG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-11-06 19:00 Warszawa (WMI) 2022-11-07 00:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 5h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR181

    2022-11-06 19:00 Saloniki (SKG) 2022-11-06 19:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-06 22:00 Wiedeń (VIE) 2022-11-06 23:25 Warszawa (WMI)

Cena 449 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-11-06 19:00 Warszawa (WMI) 2022-11-07 00:25 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 5h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR181

    2022-11-06 19:00 Saloniki (SKG) 2022-11-06 19:55 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR1573

    2022-11-06 22:00 Wiedeń (VIE) 2022-11-06 23:25 Warszawa (WMI)

Cena 449 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-11-07 13:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 17:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3115

    2022-11-07 13:05 Saloniki (SKG) 2022-11-07 13:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-11-07 15:20 Ateny (ATH) 2022-11-07 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 678 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-11-07 13:05 Warszawa (WMI) 2022-11-07 17:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3115

    2022-11-07 13:05 Saloniki (SKG) 2022-11-07 13:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-11-07 15:20 Ateny (ATH) 2022-11-07 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 678 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-11-07 16:00 Warszawa (WMI) 2022-11-07 19:40 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / 1 przesiadka

  • OS

    OS810

    2022-11-07 16:00 Saloniki (SKG) 2022-11-07 16:50 Wiedeń (VIE)

  • OS

    OS631

    2022-11-07 17:25 Wiedeń (VIE) 2022-11-07 18:40 Warszawa (WAW)

Cena 766 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-11-07 16:00 Warszawa (WMI) 2022-11-07 19:40 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / 1 przesiadka

  • OS

    OS810

    2022-11-07 16:00 Saloniki (SKG) 2022-11-07 16:50 Wiedeń (VIE)

  • OS

    OS631

    2022-11-07 17:25 Wiedeń (VIE) 2022-11-07 18:40 Warszawa (WAW)

Cena 766 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-10-31 13:05 Warszawa (WMI) 2022-10-31 17:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3115

    2022-10-31 13:05 Saloniki (SKG) 2022-10-31 13:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-10-31 15:20 Ateny (ATH) 2022-10-31 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 857 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-10-31 13:05 Warszawa (WMI) 2022-10-31 17:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3115

    2022-10-31 13:05 Saloniki (SKG) 2022-10-31 13:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-10-31 15:20 Ateny (ATH) 2022-10-31 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 857 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-28 10:30 Warszawa (WMI) 2022-10-28 13:45 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-11-03 13:05 Warszawa (WMI) 2022-11-03 17:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3115

    2022-11-03 13:05 Saloniki (SKG) 2022-11-03 13:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-11-03 15:20 Ateny (ATH) 2022-11-03 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 857 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1003

    2022-10-24 10:55 Warszawa (WMI) 2022-10-24 14:10 Saloniki (SKG)

Podróż do Saloniki

2022-11-03 13:05 Warszawa (WMI) 2022-11-03 17:55 Saloniki (SKG)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • A3

    A3115

    2022-11-03 13:05 Saloniki (SKG) 2022-11-03 13:55 Ateny (ATH)

  • A3

    A3872

    2022-11-03 15:20 Ateny (ATH) 2022-11-03 16:55 Warszawa (WAW)

Cena 857 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-03-2022

    MODLIN ODPALA LOTY DO SALONIK 28 MARCA WIĘC WARSZAWA NADAL W GRZE,

  • 07-03-2022

    Niektóre miasta są dublowane przez linie lotnicze, widać tutaj konkurencję, ale najwyraźniej linie Wizzair nie sprzedały dużo lotów do Salonik bo połączenia zniknęły.

  • 17-09-2021

    Jak na loty zagraniczne to ceny całkiem ok, uważam że na podróżach nie ma co oszczędzać, ale jak jest możliwość znalezienia tanich lotów to warto pokombinować

  • 20-07-2021

    Samoloty i lotniska załadowane po brzegi, widać że każdy chce odbyć podróż po tak długich zastojach. Życzę Wam aby te wakacje były niezapomnianym przeżyciem. ja ruszam końcem lipca.

  • 02-07-2021

    Bardzo tęskniłam za podróżami, lotami, lecę po dłuższej przerwie i już nie mogę się doczekać

  • 30-06-2021

    idealne miejsce dla miłośników greckich klimatów, ceny za bilety bardzo atrakcyjne, szykuje ekipe

  • 21-05-2021

    Coś czuje że to będzie bardzo popularne połączenie tych wakacji, świadomość że Grecy czekają na turystów jest ważna żeby nie czuć się jak jakiś intruz, a samo miejsce piękne, słoneczne, ceny za lot przystępne i dostępne, polecam :)

  • 17-05-2021

    Wydaje mi się że linie najwięcej lotów dają do Grecji, bo ona cieszy się największym zainteresowaniem wśród turystów, im więcej sprzedanych biletów tym kondycja linii się poprawi.

  • 07-04-2021

    Widać że jedna linia wzoruje się na drugiej, to dwie najsilniejsze linie lotnicze na rynku polskim i nie tylko. Biją na głowę innych tanich przewoźników. Maja dobre ceny i co najważniejsze loty bez przesiadek.

  • 31-03-2021

    Nie wiem dlaczego Wizzair tak późno zdecydował się na wprowadzenie tego kierunku skoro Ryanair ma Saloniki już kilka lat? No chyba że od czasu pandemii największym zainteresowaniem cieszą się typowo wakacyjne miejsca na świecie więc trzeba na czymś zarabiać.

  • 25-03-2021

    Nowości greckie w rozkładach biją wszystkie inne na głowę. Chyba najwięcej tych lotów się zrobiło. Saloniki mogą spodziewać się najazdu z Polski.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena