Wylot

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-05-01 - 2021-10-19
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Wrocław - Santorini, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Thira Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują loty z Wrocławia do Santorini na port lotniczy Santorini (JTR) położony w odległości 10km od centrum miasta, jest to drugie pod względem wielkości greckie lotnisko. Połączenia w sezonie letnim od 29 maja 2021 odbywają się z przesiadką w Warszawie raz w tygodniu w soboty. Wylot z Wrocławia do Warszawy realizowany jest o godz 21:10-22:05, czas na przesiadkę 08h55min, następnie z Warszawy do Grecji Santorini o godz 07:00-10:55. Loty powrotne z Santorini do Wrocławia przez Warszawę również raz w tygodniu (soboty). W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach do Santorini dostępne online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Santorini

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Santorini były oglądane 266 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Santorini rezerwowano:
średnio 56 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
178.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
479.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
479.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
479.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Santorini:
Wrocław (WRO) -> Ateny (ATH) -> Santorini (JTR)
Wrocław (WRO) -> Dortmund (DTM) -> Santorini (JTR)
Wrocław (WRO) -> Londyn (STN) -> Mediolan (BGY) -> Santorini (JTR)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Santorini - Wrocław:
Santorini (JTR) -> Ateny (ATH) -> Wrocław (WRO)
Santorini (JTR) -> Neapol (NAP) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Lipiec (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Santorini z Krakowa (187.00zł drożej o 5%), Warszawy (299.00zł drożej o 67%), Gdańska (199.00zł drożej o 11%)

Pozostałe tanie loty do Santorini

Tanie Loty z Wrocławia do Grecja

Informacje o lotach Wrocław - Santorini. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Santorini (JTR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-13 08:00 Wrocław (WRO) 2021-06-14 08:50 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 23h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-06-13 08:00 Wrocław (WRO) 2021-06-13 11:30 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1232

    2021-06-14 08:00 Ateny (ATH) 2021-06-14 08:50 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-16 08:40 Wrocław (WRO) 2021-06-16 14:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1233

    2021-06-16 08:40 Santorini (JTR) 2021-06-16 09:25 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-06-16 11:55 Ateny (ATH) 2021-06-16 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 417 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-13 11:55 Wrocław (WRO) 2021-06-14 11:20 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 22h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61831

    2021-06-13 11:55 Wrocław (WRO) 2021-06-13 13:20 Dortmund (DTM)

  • W6

    W64723

    2021-06-14 07:00 Dortmund (DTM) 2021-06-14 11:20 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-16 08:40 Wrocław (WRO) 2021-06-16 14:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1233

    2021-06-16 08:40 Santorini (JTR) 2021-06-16 09:25 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-06-16 11:55 Ateny (ATH) 2021-06-16 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 440 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-13 08:00 Wrocław (WRO) 2021-06-14 08:50 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 23h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-06-13 08:00 Wrocław (WRO) 2021-06-13 11:30 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1232

    2021-06-14 08:00 Ateny (ATH) 2021-06-14 08:50 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-20 08:20 Wrocław (WRO) 2021-06-20 14:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • V7

    V74111

    2021-06-20 08:20 Santorini (JTR) 2021-06-20 09:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-06-20 11:55 Ateny (ATH) 2021-06-20 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 450 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-12 16:00 Wrocław (WRO) 2021-06-13 16:10 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 23h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8406

    2021-06-12 16:00 Wrocław (WRO) 2021-06-12 17:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR4198

    2021-06-12 22:15 Londyn (STN) 2021-06-13 01:05 Mediolan (BGY)

  • W6

    W65547

    2021-06-13 12:25 Mediolan (MXP) 2021-06-13 16:10 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-16 08:40 Wrocław (WRO) 2021-06-16 14:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1233

    2021-06-16 08:40 Santorini (JTR) 2021-06-16 09:25 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-06-16 11:55 Ateny (ATH) 2021-06-16 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 454 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-13 11:55 Wrocław (WRO) 2021-06-14 11:20 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 22h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61831

    2021-06-13 11:55 Wrocław (WRO) 2021-06-13 13:20 Dortmund (DTM)

  • W6

    W64723

    2021-06-14 07:00 Dortmund (DTM) 2021-06-14 11:20 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-20 08:20 Wrocław (WRO) 2021-06-20 14:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • V7

    V74111

    2021-06-20 08:20 Santorini (JTR) 2021-06-20 09:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-06-20 11:55 Ateny (ATH) 2021-06-20 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 472 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-13 08:00 Wrocław (WRO) 2021-06-14 08:50 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 23h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-06-13 08:00 Wrocław (WRO) 2021-06-13 11:30 Ateny (ATH)

  • FR

    FR1232

    2021-06-14 08:00 Ateny (ATH) 2021-06-14 08:50 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-18 14:35 Wrocław (WRO) 2021-06-18 21:05 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • V7

    V71613

    2021-06-18 14:35 Santorini (JTR) 2021-06-18 15:35 Neapol (NAP)

  • FR

    FR5480

    2021-06-18 18:00 Neapol (NAP) 2021-06-18 20:05 Wrocław (WRO)

Cena 479 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-07 15:25 Wrocław (WRO) 2021-06-08 18:15 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 25h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5481

    2021-06-07 15:25 Wrocław (WRO) 2021-06-07 17:30 Neapol (NAP)

  • V7

    V71612

    2021-06-08 15:20 Neapol (NAP) 2021-06-08 18:15 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-16 08:40 Wrocław (WRO) 2021-06-16 14:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1233

    2021-06-16 08:40 Santorini (JTR) 2021-06-16 09:25 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-06-16 11:55 Ateny (ATH) 2021-06-16 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 481 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-13 08:00 Wrocław (WRO) 2021-06-13 19:20 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 10h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4937

    2021-06-13 08:00 Wrocław (WRO) 2021-06-13 11:30 Ateny (ATH)

  • V7

    V74134

    2021-06-13 18:25 Ateny (ATH) 2021-06-13 19:20 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-16 08:40 Wrocław (WRO) 2021-06-16 14:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1233

    2021-06-16 08:40 Santorini (JTR) 2021-06-16 09:25 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-06-16 11:55 Ateny (ATH) 2021-06-16 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 496 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-13 11:55 Wrocław (WRO) 2021-06-14 11:20 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 22h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    W61831

    2021-06-13 11:55 Wrocław (WRO) 2021-06-13 13:20 Dortmund (DTM)

  • W6

    W64723

    2021-06-14 07:00 Dortmund (DTM) 2021-06-14 11:20 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-18 14:35 Wrocław (WRO) 2021-06-18 21:05 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • V7

    V71613

    2021-06-18 14:35 Santorini (JTR) 2021-06-18 15:35 Neapol (NAP)

  • FR

    FR5480

    2021-06-18 18:00 Neapol (NAP) 2021-06-18 20:05 Wrocław (WRO)

Cena 496 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-06-10 10:35 Wrocław (WRO) 2021-06-11 16:10 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 28h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8406

    2021-06-10 10:35 Wrocław (WRO) 2021-06-10 11:40 Londyn (STN)

  • W6

    W65504

    2021-06-10 22:50 Londyn (LTN) 2021-06-11 01:45 Mediolan (MXP)

  • W6

    W65547

    2021-06-11 12:25 Mediolan (MXP) 2021-06-11 16:10 Santorini (JTR)

Podróż do Santorini

2021-06-16 08:40 Wrocław (WRO) 2021-06-16 14:30 Santorini (JTR)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1233

    2021-06-16 08:40 Santorini (JTR) 2021-06-16 09:25 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-06-16 11:55 Ateny (ATH) 2021-06-16 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 503 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-12-2020

    No oby lotnisko walczyło o loty do Santorini także w przyszłym roku, ten kierunek ma wielki potencjał, dużo osób na pewno z niego skorzysta, a wiele osób na LOT ma także zniżki rodzinne więc tym bardziej.

  • 18-09-2020

    Faktycznie dużo osób wybrało się w tym roku na wakacje i udało się bez problemów z nich wrócić, to był chyba główny aspekt który powstrzymywał innych od lotów. Mam nadzieję na przyszły rok skorzystać z bezpośredniego lotu, tylko czy Santorini będzie też w ofercie na sezon 2021?

  • 04-09-2020

    Przeważnie planuje swoje wakacje z wyprzedzeniem, ale ten rok postawił nas w dziwnej sytuacji, do końca "biłam się z myślami" czy lecieć czy nie, za granice czy w Polskę, ale jak zobaczyłam te loty to spontanicznie kupiłam bilety i to by strzał w 10 :)

  • 04-08-2020

    Santorini to wreszcie fajny kierunek który zaproponował LOT. Dorzucicie więcej podobnych i wasze straty spowodowane postojem na pewno się zmniejszą. Dla mnie bomba.

  • 14-07-2020

    Byłam pewna że połączenia na kierunki typowo wakacyjne będą ograniczone , a tu proszę nie dosyć że pojawiły się nowe kierunki to jeszcze LOT-em wiec komfort lotu dużo lepszy no i ceny bardzo atrakcyjne, a Santorini to już w ogóle strzał w 10 :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena