Wylot

Lipiec 2021

933 zł Lipiec
199 zł Sierpień
121 zł Wrzesień
153 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 933zł

Powrót

Lipiec 2021

793 zł Lipiec
163 zł Sierpień
161 zł Wrzesień
158 zł Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31 793zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-15 - 2021-10-18
Promocja aktualna: do 2021-07-31

Lot na trasie Wrocław - Heraklion, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Nikos Kazantzakis Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Heraklion to stolica i największe miasto greckiej wyspy Kreta, położone na północnym wybrzeżu wyspy w odległości 6km od ruin Pałacu Knossos. Port lotniczy obsługujący Heraklion noszący nazwę Heraklion Nikos Kazantzakis (HER) położony jest 5km od centrum miasta. Polskie linie lotnicze LOT oferuje bezpośrednie loty z Wrocławia do Heraklionu. Połączenia odbywają się raz w tygodniu we wtorki. Wyloty z Wrocławia realizowane są o godz 15:50, planowany przylot na wyspę o godz 19:50. Loty powrotne z Heraklionu do Wrocławia także raz w tygodniu (wtorki) o godz 20:35-22:35. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zaplanuj swoją podróż na Kretę, kup promocyjny lot do Heraklionu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Heraklion

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Heraklion były oglądane 585 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Heraklion rezerwowano:
średnio 55 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
90.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
645.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
645.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
645.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Heraklion:
Wrocław (WRO) -> Mediolan (BGY) -> Heraklion (HER)
Wrocław (WRO) -> Bari (BRI) -> Rzym (FCO) -> Heraklion (HER)
Wrocław (WRO) -> Larnaka (LCA) -> Heraklion (HER)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Heraklion - Wrocław:
Heraklion (HER) -> Mediolan (MXP) -> Wrocław (WRO)
Heraklion (HER) -> Ateny (ATH) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Październik (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Heraklion z Berlina (90.00zł), Katowic (199.00zł drożej o 121%), Poznania (190.00zł drożej o 111%), Warszawy (199.00zł drożej o 121%), Krakowa (119.00zł drożej o 32%), Gdańska (99.00zł drożej o 10%)

Pozostałe tanie loty do Heraklion

Tanie Loty z Wrocławia do Grecja

Informacje o lotach Wrocław - Heraklion. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-29 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Heraklion (HER).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-30 13:40 Wrocław (WRO) 2021-08-30 20:40 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2021-08-30 13:40 Wrocław (WRO) 2021-08-30 15:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-08-30 17:05 Mediolan (BGY) 2021-08-30 20:40 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-06 00:20 Wrocław (WRO) 2021-09-06 14:15 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR348

    2021-09-06 00:20 Heraklion (HER) 2021-09-06 02:10 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR8844

    2021-09-06 11:35 Mediolan (BGY) 2021-09-06 13:15 Wrocław (WRO)

Cena 539 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Wrocław

2021-08-29 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-30 14:35 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 2 przesiadki

  • W6

    W61859

    2021-08-29 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-30 00:45 Bari (BRI)

  • FR

    FR7093

    2021-08-30 07:20 Bari (BRI) 2021-08-30 08:25 Rzym (FCO)

  • FR

    FR1099

    2021-08-30 11:20 Rzym (FCO) 2021-08-30 14:35 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-01 09:00 Wrocław (WRO) 2021-09-01 14:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ211

    2021-09-01 09:00 Heraklion (HER) 2021-09-01 09:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-01 11:55 Ateny (ATH) 2021-09-01 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 564 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-27 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-28 11:05 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2021-08-27 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-28 00:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W65571

    2021-08-28 07:15 Mediolan (MXP) 2021-08-28 11:05 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-01 09:00 Wrocław (WRO) 2021-09-01 14:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ211

    2021-09-01 09:00 Heraklion (HER) 2021-09-01 09:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-01 11:55 Ateny (ATH) 2021-09-01 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 598 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-23 13:40 Wrocław (WRO) 2021-08-23 20:40 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2021-08-23 13:40 Wrocław (WRO) 2021-08-23 15:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-08-23 17:05 Mediolan (BGY) 2021-08-23 20:40 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-06 00:20 Wrocław (WRO) 2021-09-06 14:15 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR348

    2021-09-06 00:20 Heraklion (HER) 2021-09-06 02:10 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR8844

    2021-09-06 11:35 Mediolan (BGY) 2021-09-06 13:15 Wrocław (WRO)

Cena 600 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-26 19:15 Wrocław (WRO) 2021-08-27 08:50 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    W64582

    2021-08-26 19:15 Wrocław (WRO) 2021-08-26 23:40 Larnaka (LCA)

  • W6

    W64601

    2021-08-27 07:15 Larnaka (LCA) 2021-08-27 08:50 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-01 09:00 Wrocław (WRO) 2021-09-01 14:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ211

    2021-09-01 09:00 Heraklion (HER) 2021-09-01 09:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-01 11:55 Ateny (ATH) 2021-09-01 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 616 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Wrocław

2021-08-29 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-30 14:35 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 2 przesiadki

  • W6

    W61859

    2021-08-29 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-30 00:45 Bari (BRI)

  • FR

    FR7093

    2021-08-30 07:20 Bari (BRI) 2021-08-30 08:25 Rzym (FCO)

  • FR

    FR1099

    2021-08-30 11:20 Rzym (FCO) 2021-08-30 14:35 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-01 09:25 Wrocław (WRO) 2021-09-01 14:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • OA

    OA303

    2021-09-01 09:25 Heraklion (HER) 2021-09-01 10:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-01 11:55 Ateny (ATH) 2021-09-01 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 622 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Wrocław

2021-08-30 13:40 Wrocław (WRO) 2021-08-30 20:40 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2021-08-30 13:40 Wrocław (WRO) 2021-08-30 15:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-08-30 17:05 Mediolan (BGY) 2021-08-30 20:40 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-01 09:00 Wrocław (WRO) 2021-09-01 14:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ211

    2021-09-01 09:00 Heraklion (HER) 2021-09-01 09:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-01 11:55 Ateny (ATH) 2021-09-01 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 624 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-27 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-28 13:40 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2021-08-27 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-28 00:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR323

    2021-08-28 10:05 Mediolan (BGY) 2021-08-28 13:40 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-01 09:00 Wrocław (WRO) 2021-09-01 14:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • GQ

    GQ211

    2021-09-01 09:00 Heraklion (HER) 2021-09-01 09:50 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-01 11:55 Ateny (ATH) 2021-09-01 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 624 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-27 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-28 11:05 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8845

    2021-08-27 22:50 Wrocław (WRO) 2021-08-28 00:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W65571

    2021-08-28 07:15 Mediolan (MXP) 2021-08-28 11:05 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-01 09:25 Wrocław (WRO) 2021-09-01 14:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • OA

    OA303

    2021-09-01 09:25 Heraklion (HER) 2021-09-01 10:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-01 11:55 Ateny (ATH) 2021-09-01 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 656 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2021-08-26 19:15 Wrocław (WRO) 2021-08-27 08:50 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 12h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    W64582

    2021-08-26 19:15 Wrocław (WRO) 2021-08-26 23:40 Larnaka (LCA)

  • W6

    W64601

    2021-08-27 07:15 Larnaka (LCA) 2021-08-27 08:50 Heraklion (HER)

Podróż do Heraklion

2021-09-01 09:25 Wrocław (WRO) 2021-09-01 14:30 Heraklion (HER)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • OA

    OA303

    2021-09-01 09:25 Heraklion (HER) 2021-09-01 10:15 Ateny (ATH)

  • FR

    FR4936

    2021-09-01 11:55 Ateny (ATH) 2021-09-01 13:30 Wrocław (WRO)

Cena 674 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 24-06-2021

    Czy loty z Wrocławia do Heraklionu są na wakacjach bezpośrednio?

  • 15-12-2020

    A słyszeliście o tym że z Wrocławia dla miłośników egzotycznych kierunków wakacyjnych w zimowym rozkładzie Portu Lotniczego pojawiły się loty czarterowe na Wyspę Przypraw w Tanzanii - Zanzibar, to dopiero nowina.

  • 04-12-2020

    Oby więcej takich lotów, Na Krecie nigdy nie byłam, ale z takim zapleczem lotów na pewno wybiorę się na wakacje. Oby tylko zdrowie dopisało.

  • 24-08-2020

    Duży plus dla linii LOT za wprowadzenie takich lotów w okresie wakacyjnym, fajny kierunek w dobrej cenie i w komfortowych warunkach

  • 14-08-2020

    Cudowne miejsce, rozpoczynając podróż po Grecji fajnie zacząć od Heraklionu, a potem objazdówka, super sprawa

  • 13-08-2020

    Fajne połączenie, Grecja chyba teraz jest najczęściej wybierana jako miejsce na wakacje, kto się nie boi ten leci i ja jestem w tej grupie

  • 15-07-2020

    Zastanawiam się nad tym połączeniem, sam lot przedstawia się fajnie, zwłaszcza że takich kierunków w takich cenach naszymi liniami nie było wcześniej ,więc pewnie się skuszę

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena