Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-02 - 2017-10-30
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Warszawa - Paryż, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Beauvais-Tille Linie lotnicze Wizzair.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Paryża. Połączenia tanimi liniami Wizzair z warszawskiego Okęcia do Paryża Beauvais (BVA) w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wylot z Warszawy o godz 14:05, planowane lądowanie w Paryżu o godz 16:25. Loty powrotne dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinach 16:55-19:10. Rezerwacja biletów lotniczych Warszawa - Paryż online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Paryż

Tanie Loty z Warszawy do Francji

Informacje o lotach Warszawa - Paryż. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-08 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Paryż (PAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4056

    2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-08-18 16:45 Warszawa (WMI) 2017-08-18 19:55 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4055

    2017-08-18 16:45 Warszawa (WMI) 2017-08-18 18:55 Paryż (BVA)

Cena 409 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4056

    2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-08-18 14:15 Warszawa (WMI) 2017-08-18 21:00 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1632

    2017-08-18 14:15 Gdańsk (GDN) 2017-08-18 16:25 Paryż (BVA)

  • LO

    1. LO 3816

    2017-08-18 19:00 Warszawa (WAW) 2017-08-18 20:00 Gdańsk (GDN)

Cena 572 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-08-11 19:45 Warszawa (WMI) 2017-08-12 09:10 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2017-08-11 19:45 Warszawa (WMI) 2017-08-11 21:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    1. FR 4231

    2017-08-12 07:30 Mediolan (BGY) 2017-08-12 09:10 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-08-18 16:45 Warszawa (WMI) 2017-08-18 19:55 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4055

    2017-08-18 16:45 Warszawa (WMI) 2017-08-18 18:55 Paryż (BVA)

Cena 702 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4056

    2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-08-18 22:55 Warszawa (WMI) 2017-08-19 13:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2442

    2017-08-18 22:55 Londyn (LTN) 2017-08-18 23:15 Paryż (CDG)

  • W6

    1. W6 1302

    2017-08-19 09:10 Warszawa (WAW) 2017-08-19 12:35 Londyn (LTN)

Cena 747 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4056

    2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-08-18 14:15 Warszawa (WMI) 2017-08-18 21:45 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1632

    2017-08-18 14:15 Gdańsk (GDN) 2017-08-18 16:25 Paryż (BVA)

  • FR

    1. FR 3098

    2017-08-18 19:50 Warszawa (WAW) 2017-08-18 20:45 Gdańsk (GDN)

Cena 516 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-08-11 16:20 Warszawa (WAW) 2017-08-11 22:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1307

    2017-08-11 16:20 Warszawa (WAW) 2017-08-11 17:55 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2441

    2017-08-11 20:00 Londyn (LTN) 2017-08-11 22:25 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2017-08-18 16:45 Warszawa (WAW) 2017-08-18 19:55 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4055

    2017-08-18 16:45 Warszawa (WMI) 2017-08-18 18:55 Paryż (BVA)

Cena 781 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-08-11 07:00 Warszawa (WAW) 2017-08-11 18:40 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 11h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1301

    2017-08-11 07:00 Warszawa (WAW) 2017-08-11 08:35 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2439

    2017-08-11 16:20 Londyn (LTN) 2017-08-11 18:40 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2017-08-18 16:45 Warszawa (WAW) 2017-08-18 19:55 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4055

    2017-08-18 16:45 Warszawa (WMI) 2017-08-18 18:55 Paryż (BVA)

Cena 788 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4056

    2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-08-18 10:40 Warszawa (WMI) 2017-08-18 13:55 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • AF

    1. AF 1146

    2017-08-18 10:40 Warszawa (WAW) 2017-08-18 12:55 Paryż (CDG)

Cena 570 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4056

    2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-08-18 14:05 Warszawa (WMI) 2017-08-18 17:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio

  • AF

    1. AF 1346

    2017-08-18 14:05 Warszawa (WAW) 2017-08-18 16:20 Paryż (CDG)

Cena 570 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4056

    2017-08-11 14:00 Warszawa (WMI) 2017-08-11 16:20 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-08-18 08:20 Warszawa (WMI) 2017-08-18 23:00 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1668

    2017-08-18 08:20 Manchester (MAN) 2017-08-18 08:50 Paryż (CDG)

  • FR

    1. FR 2666

    2017-08-18 18:35 Warszawa (WMI) 2017-08-18 22:00 Manchester (MAN)

Cena 685 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

20 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-05-2017

    Koszt biletu lotniczego do Paryża myślałam ze będzie niższy tak że tutaj pozytywne zaskoczenie, zobaczymy jak będzie z samym lotem

  • 18-04-2017

    Paryż to mój drugi dom. Mieszkamy tu z córką kilka lat i coraz bardziej się z nim utożsamiamy. Z kim przystajesz takim się stajesz. To hasło potwierdza wszystko. Latamy między Polska a Francją Tanimi Liniami.

  • 11-04-2017

    Mimo różnych tragedii jakie miały miejsce w Paryżu w ostatnich czasach to nadal jest moje ulubione miejsce do którego lubię wracać

  • 06-03-2017

    Do Paryża od jak dawna latają tanie linie Wizzair, jak to mogę sprawdzić?

  • 20-02-2017

    Czasem nie przewidzisz sytuacji i musisz kupić bilet z dnia na dzień wtedy wiadomo cena jest wysoka, ale tak 2 - 1,5 miesiąca wcześniej można znaleźć fajną cenę i wtedy frrruuuuu na Paryż

  • 19-12-2016

    To fakt jak czekasz z kupnem na sami koniec to się licz z wysoką ceną

  • 08-11-2016

    Wszystkie linie maja wysokie ceny jak się kupuje z dnia/dzień. Akurat to normalna sytuacja. Tanie się sprzedają dość szybko.

  • 19-10-2016

    Wizzair zawsze dba o klientów, nie zawyża cen, no może jedynie na krótko przed lotem ceny są duzo wyższe, ale na wszystkich lotach to widać, nie tylko u Wizzaira.

  • 23-06-2016

    Wiecie że tanie linie Wizzair uruchamiają na czas mistrzost z Okecia nowe loty Warszawa Chopin → Saint-Étienne (Bouthéon Airport) Linia ogłosiła uruchomienie specjalnego lotu dając wszystkim polskim kibicom piłkarskim wyjątkową możliwość wspierania swojej narodowej drużyny w kolejnej fazie rozgrywek Mistrzostw Europy w meczu ze Szwajcarią. Dziękujemy.

  • 30-07-2015

    Wracałam lotem T03780 TRANSAVIA na trasie ORY to WAW i musze przyznać wysokiej klasy obsługę, maszyny mają także bardzo nowoczesne. Wszystko mi się podobało. Pozdrawiam całą załogę linii Transavia.

  • 27-07-2015

    Zastanawialiśmy się też nam Wizzairem ale ostatecznie kupiliśmy bilety na Transavię WAW - ORY - WAW. Wracamy 29 lipca, pozdrowienia z Paryża.

  • 08-07-2015

    WIZZAIR WCALE NIE MA WYSOKICH CEN, W LIPCU NP 29 CENA 79 PODSTAWA LOT W6 1351 O GODZ 06:10. CO TU KOMBINOWAĆ, ZAWSZE JAKAŚ DATA SIĘ ZNAJDZIE W DOBREJ CENIE. NIE MA CO NAJEŻDŻAĆ ŻE CI DROGO A INNI TANIO.

  • 03-07-2015

    Linie Transavia otwierają bezpośrednie połączenie Warszawa-Paryż (Orly) dostępne 3 razy w tygodniu, a ceny biletów na tej trasie zaczynają się już od 35 euro w jedną stronę.

  • 26-05-2015

    Sprawdzałem loty z Modlina Ryanairem na wrzesień bardzo niskie dobre ceny. Ponad połowę niższe niż z Okęcia, a dojazd to teraz żaden problem więc zanim kupicie porównajcie sobie ceny żeby nie przepłacać za lotnisko.

  • 07-10-2014

    Dobre linie Wizzair, każdemu polecam loty do Paryża. Tanio i przyjemnie spędzicie lot. Zawsze dobre ceny i uprzejma obsługa.

  • 08-05-2014

    Do Paryża latam z zadowoleniem, spędzam tam 90% mojego życia. Cieszę się że Wizzair niezmiennie jest ze mną. Latam z nim i jestem zawsze zadowolona. czasem słyszę negatywne komentarze, co mnie bardzo dziwi.

  • 13-02-2014

    Chciałem zabrać swoją druga połowę do Paryża żeby spędzić niezapomniane Walentynki ale brak lotów 14.02.2014 tanimi liniami :/ Co za niedopatrzenie.

  • 18-03-2013

    Wychodzi najtaniej więc po co sie zastanawiać

  • 29-11-2012

    Lot z Modlina trochę mnie przerażał, ale juz jestem po i śmiało moge napisać, że nie było tak źle. Lot bezpośredni, ludzie mili, ceny doskonałe.

  • 18-09-2012

    Dobre, tanie loty, korzystajcie z okazji i kupujcie najtańsze loty do Paryża ba lotnisko Beauvais. Wprawdzie nie centrum Paryża, ale za to dużo niższe ceny.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena