Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-03-25 - 2018-10-27
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Bordeaux, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Merignac Linie lotnicze Wizzair.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Bordeaux, miasta na południu Francji, na lotnisko Bordeaux-Mérignac (BOD), oddalone około 10km od centrum. Loty udostępniają tanie węgierskie linie Wizzair w sezonie letnim 2018 od 25 marca dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty z Warszawy-Okęcie o godz 12:50, lądowanie we Francji o godz 15:40. Powrotne loty z Bordeaux-Mérignac do Warszawy także 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinach popołudniowych o 16:10-19:00. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Bordeaux online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Warszawy do Francji

Informacje o lotach Warszawa - Bordeaux. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bordeaux (BOD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-28 07:00 Warszawa (WAW) 2017-11-28 20:45 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1363

    2017-11-28 07:00 Warszawa (WAW) 2017-11-28 09:00 Basel (BSL)

  • U2

    1. U2 1103

    2017-11-28 19:20 Basel (BSL) 2017-11-28 20:45 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 17:15 Warszawa (WAW) 2017-12-06 00:55 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5832

    2017-12-05 17:15 Milano (BGY) 2017-12-05 18:55 Bordeaux (BOD)

  • FR

    1. FR 3898

    2017-12-05 21:50 Warszawa (WMI) 2017-12-05 23:55 Milano (BGY)

Cena 509 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-28 20:40 Warszawa (WMI) 2017-11-29 12:10 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1056

    2017-11-28 20:40 Warszawa (WMI) 2017-11-28 22:50 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 1388

    2017-11-29 10:40 Brussel (CRL) 2017-11-29 12:10 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 17:15 Warszawa (WMI) 2017-12-06 00:55 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5832

    2017-12-05 17:15 Milano (BGY) 2017-12-05 18:55 Bordeaux (BOD)

  • FR

    1. FR 3898

    2017-12-05 21:50 Warszawa (WMI) 2017-12-05 23:55 Milano (BGY)

Cena 382 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-28 20:40 Warszawa (WMI) 2017-11-29 12:10 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1056

    2017-11-28 20:40 Warszawa (WMI) 2017-11-28 22:50 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 1388

    2017-11-29 10:40 Brussel (CRL) 2017-11-29 12:10 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 07:05 Warszawa (WMI) 2017-12-05 18:10 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 4302

    2017-12-05 07:05 Lyon (LYS) 2017-12-05 08:15 Bordeaux (BOD)

  • W6

    1. W6 1356

    2017-12-05 14:45 Warszawa (WAW) 2017-12-05 17:10 Lyon (LYS)

Cena 551 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-28 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-28 20:15 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1355

    2017-11-28 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-28 14:15 Lyon (LYS)

  • U2

    1. U2 4307

    2017-11-28 19:05 Lyon (LYS) 2017-11-28 20:15 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 17:15 Warszawa (WAW) 2017-12-06 12:05 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 17h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5832

    2017-12-05 17:15 Milano (BGY) 2017-12-05 18:55 Bordeaux (BOD)

  • W6

    1. W6 1432

    2017-12-06 09:05 Warszawa (WAW) 2017-12-06 11:05 Milano (BGY)

Cena 523 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-28 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-29 17:35 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 19h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-28 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-28 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1782

    2017-11-29 14:50 Londyn (STN) 2017-11-29 17:35 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 17:15 Warszawa (WMI) 2017-12-06 00:55 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5832

    2017-12-05 17:15 Milano (BGY) 2017-12-05 18:55 Bordeaux (BOD)

  • FR

    1. FR 3898

    2017-12-05 21:50 Warszawa (WMI) 2017-12-05 23:55 Milano (BGY)

Cena 361 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-28 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-29 17:35 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 19h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-28 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-28 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1782

    2017-11-29 14:50 Londyn (STN) 2017-11-29 17:35 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 16:30 Warszawa (WMI) 2017-12-06 01:20 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 2916

    2017-12-05 16:30 Barcelona (BCN) 2017-12-05 17:40 Bordeaux (BOD)

  • W6

    1. W6 1476

    2017-12-05 21:15 Warszawa (WAW) 2017-12-06 00:20 Barcelona (BCN)

Cena 552 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-28 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-29 17:35 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 19h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-28 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-28 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1782

    2017-11-29 14:50 Londyn (STN) 2017-11-29 17:35 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 07:05 Warszawa (WMI) 2017-12-05 18:10 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 4302

    2017-12-05 07:05 Lyon (LYS) 2017-12-05 08:15 Bordeaux (BOD)

  • W6

    1. W6 1356

    2017-12-05 14:45 Warszawa (WAW) 2017-12-05 17:10 Lyon (LYS)

Cena 531 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-28 12:20 Warszawa (WAW) 2017-11-29 12:10 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 23h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1381

    2017-11-28 12:20 Warszawa (WAW) 2017-11-28 14:30 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 1388

    2017-11-29 10:40 Brussel (CRL) 2017-11-29 12:10 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 17:15 Warszawa (WAW) 2017-12-06 00:55 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5832

    2017-12-05 17:15 Milano (BGY) 2017-12-05 18:55 Bordeaux (BOD)

  • FR

    1. FR 3898

    2017-12-05 21:50 Warszawa (WMI) 2017-12-05 23:55 Milano (BGY)

Cena 406 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-28 07:00 Warszawa (WAW) 2017-11-28 20:45 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1363

    2017-11-28 07:00 Warszawa (WAW) 2017-11-28 09:00 Basel (BSL)

  • U2

    1. U2 1103

    2017-11-28 19:20 Basel (BSL) 2017-11-28 20:45 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 17:15 Warszawa (WAW) 2017-12-06 12:05 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 17h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5832

    2017-12-05 17:15 Milano (BGY) 2017-12-05 18:55 Bordeaux (BOD)

  • W6

    1. W6 1432

    2017-12-06 09:05 Warszawa (WAW) 2017-12-06 11:05 Milano (BGY)

Cena 441 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-28 20:40 Warszawa (WMI) 2017-11-29 12:10 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1056

    2017-11-28 20:40 Warszawa (WMI) 2017-11-28 22:50 Brussel (CRL)

  • FR

    1. FR 1388

    2017-11-29 10:40 Brussel (CRL) 2017-11-29 12:10 Bordeaux (BOD)

Podróż do Bordeaux

2017-12-05 17:15 Warszawa (WMI) 2017-12-06 12:05 Bordeaux (BOD)
Całkowity czas podróży: 17h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5832

    2017-12-05 17:15 Milano (BGY) 2017-12-05 18:55 Bordeaux (BOD)

  • W6

    1. W6 1432

    2017-12-06 09:05 Warszawa (WAW) 2017-12-06 11:05 Milano (BGY)

Cena 314 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-09-2017

    No kto polował na te loty to się doczekał, fajnie że będzie możliwość lotów na tej trasie a co do ceny to ja jeszcze licze na spadek

  • 25-09-2017

    Bordeaux jeszcze nie wystartowało a ceny idą w górę. Nie traćcie czasu na myślenie.

  • 30-08-2017

    Po co czekać, już teraz możecie kupować bilety, potem to będą już drogie. Sprzedaż lotów do Bordeaux już trwa na dobre. Polecam linie Wizzair.

  • 24-08-2017

    Loty do Bordeaux się pojawiły w sprzedaży. No to czekamy na start końcem marca, a tak całą parą już w kwietniu.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena