Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-03 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Nicea, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Cote d'Azur Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Loty z Warszawy do Nicei w promocyjnych cenach w sezonie  letnim 2017. Bezpośrednie połączenia oferują regularne linie PLL LOT. Wyloty z Warszawy o godz 10:50, planowane lądowanie w Nicea o godz 13:25. Lot trwa 02h35min. Loty powrotne z Nicei o godz 10:40, planowane lądowanie w Warszawie o godz 13:00. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna.Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Taryfa obowiązuje na przeloty w obie strony. Minimum pobytu - niedziela, maksimum - jeden miesiąc. Z powodu wahania kursów walut cena może ulec zmianie. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna.

Pozostałe tanie loty do Nicea

Tanie Loty z Warszawy do Francji

Informacje o lotach Warszawa - Nicea. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-26 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Nicea (NCE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-22 12:20 Warszawa (WAW) 2017-11-22 20:05 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1305

    2017-11-22 12:20 Warszawa (WAW) 2017-11-22 14:00 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2125

    2017-11-22 17:00 Londyn (LTN) 2017-11-22 20:05 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 11:30 Warszawa (WAW) 2017-11-29 18:30 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1875

    2017-11-29 11:30 Londyn (STN) 2017-11-29 12:30 Nice (NCE)

  • FR

    1. FR 2669

    2017-11-29 14:15 Warszawa (WMI) 2017-11-29 17:30 Londyn (STN)

Cena 443 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-22 12:40 Warszawa (WAW) 2017-11-22 22:30 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1441

    2017-11-22 12:40 Warszawa (WAW) 2017-11-22 15:10 Rzym (FCO)

  • U2

    1. U2 1634

    2017-11-22 21:15 Rzym (FCO) 2017-11-22 22:30 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 11:30 Warszawa (WAW) 2017-11-29 18:30 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1875

    2017-11-29 11:30 Londyn (STN) 2017-11-29 12:30 Nice (NCE)

  • FR

    1. FR 2669

    2017-11-29 14:15 Warszawa (WMI) 2017-11-29 17:30 Londyn (STN)

Cena 489 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-22 12:20 Warszawa (WAW) 2017-11-22 20:05 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1305

    2017-11-22 12:20 Warszawa (WAW) 2017-11-22 14:00 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2125

    2017-11-22 17:00 Londyn (LTN) 2017-11-22 20:05 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 11:30 Warszawa (WAW) 2017-11-29 22:15 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1875

    2017-11-29 11:30 Londyn (STN) 2017-11-29 12:30 Nice (NCE)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-29 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-29 21:15 Londyn (STN)

Cena 443 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-22 07:25 Warszawa (WMI) 2017-11-22 19:55 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4545

    2017-11-22 07:25 Warszawa (WMI) 2017-11-22 10:20 Toulouse (TLS)

  • U2

    1. U2 1737

    2017-11-22 18:50 Toulouse (TLS) 2017-11-22 19:55 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 11:30 Warszawa (WMI) 2017-11-29 18:30 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1875

    2017-11-29 11:30 Londyn (STN) 2017-11-29 12:30 Nice (NCE)

  • FR

    1. FR 2669

    2017-11-29 14:15 Warszawa (WMI) 2017-11-29 17:30 Londyn (STN)

Cena 379 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-22 13:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 22:30 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka

  • AZ

    1. AZ 491

    2017-11-22 13:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 15:45 Rzym (FCO)

  • U2

    1. U2 1634

    2017-11-22 21:15 Rzym (FCO) 2017-11-22 22:30 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 11:30 Warszawa (WAW) 2017-11-29 22:15 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1875

    2017-11-29 11:30 Londyn (STN) 2017-11-29 12:30 Nice (NCE)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-29 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-29 21:15 Londyn (STN)

Cena 559 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-22 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-23 10:55 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-22 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-22 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1874

    2017-11-23 07:55 Londyn (STN) 2017-11-23 10:55 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 11:30 Warszawa (WMI) 2017-11-29 18:30 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1875

    2017-11-29 11:30 Londyn (STN) 2017-11-29 12:30 Nice (NCE)

  • FR

    1. FR 2669

    2017-11-29 14:15 Warszawa (WMI) 2017-11-29 17:30 Londyn (STN)

Cena 214 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-22 12:40 Warszawa (WAW) 2017-11-22 22:30 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1441

    2017-11-22 12:40 Warszawa (WAW) 2017-11-22 15:10 Rzym (FCO)

  • U2

    1. U2 1634

    2017-11-22 21:15 Rzym (FCO) 2017-11-22 22:30 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 11:30 Warszawa (WAW) 2017-11-29 22:15 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1875

    2017-11-29 11:30 Londyn (STN) 2017-11-29 12:30 Nice (NCE)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-29 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-29 21:15 Londyn (STN)

Cena 489 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-22 07:25 Warszawa (WMI) 2017-11-22 19:55 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4545

    2017-11-22 07:25 Warszawa (WMI) 2017-11-22 10:20 Toulouse (TLS)

  • U2

    1. U2 1737

    2017-11-22 18:50 Toulouse (TLS) 2017-11-22 19:55 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 11:30 Warszawa (WMI) 2017-11-29 22:15 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1875

    2017-11-29 11:30 Londyn (STN) 2017-11-29 12:30 Nice (NCE)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-29 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-29 21:15 Londyn (STN)

Cena 379 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-22 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-23 10:55 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-22 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-22 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1874

    2017-11-23 07:55 Londyn (STN) 2017-11-23 10:55 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 11:30 Warszawa (WMI) 2017-11-29 22:15 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1875

    2017-11-29 11:30 Londyn (STN) 2017-11-29 12:30 Nice (NCE)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-29 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-29 21:15 Londyn (STN)

Cena 214 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-22 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-23 10:55 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-22 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-22 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 1874

    2017-11-23 07:55 Londyn (STN) 2017-11-23 10:55 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2017-11-29 20:35 Warszawa (WMI) 2017-11-30 12:35 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2126

    2017-11-29 20:35 Londyn (LTN) 2017-11-29 21:40 Nice (NCE)

  • W6

    1. W6 1302

    2017-11-30 08:15 Warszawa (WAW) 2017-11-30 11:35 Londyn (LTN)

Cena 544 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-10-2017

    Myślałam że jesienią Nicea będzie tańsza niż w lecie, jednak w jedna stronę niecałe 400 złotych to dla mnie zbyt dużo. W dodatku ten koszt obejmuje tylko bagaż 8kg, co już wcale mi się nie podoba.

  • 10-05-2017

    Jak na LOT to ceny w miarę przystępne, warto kupić i polecieć

  • 06-02-2017

    Najpierw określ sobie daty lotu do Nicei a później szukaj +/- najtańszych wersji. Inaczej nie da się, chyba że masz na myśli kiedy masz kupować bilet najpóźniej przed data lotu? Im wcześniej kupisz tym taniej.

  • 20-12-2016

    Nicea w promocji jakie może mieć najniższe ceny? Bo sam nie wiem kiedy zdecydować się na lot.

  • 08-12-2016

    Promocja „Kalendarz Adwentowy” do 26 grudnia 2016, każdego dnia dostępne będą atrakcyjne ceny na wybrane trasy. Codziennie w promocji będzie inna destynacja. Oferta na konkretny kierunek będzie ważna tylko przez 24 godziny."

  • 24-10-2016

    Lot trwa tylko 2,5 godziny to bardzo szybko. Czas podróży powietrznej jest niesamowicie zminimalizowany. Teraz wszystko można łatwiej i szybciej zorganizować, dawniej było więcej ograniczeń. Cieszę się że żyje w lepszych czasach.

  • 19-05-2016

    Nie ma co porównywać Paryża do Nicei ,wiadomo że do stolicy zawsze jest więcej połączeń a to co jest mi akurat bardzo pasuje.

  • 05-10-2015

    A nie ma żadnych tanich biletów do Nicei? Tylko linie LOT maja loty? Paryz ma tyle linii w sprzedaży, a ten kierunek kuleje i to bardzo. Naet nie wiem jak tam busy jeżdżą, bo też nie słychać nic.

  • 05-12-2014

    Ceny niczym do Nowego Yorku, ponad 2 tysie to raczej przesada. Nicea to miasto europejskie, a tu standardy powinny byc nieco niższe cenowo. Ja rozumiem około tysiąca, ale nie w jedną, a w dwie strony.

  • 08-05-2013

    Moim zdaniem LOT nie odbiega od większości europejskich przewoźników, trzyma formę, dba o pasażerów, mam same miłe wspamnienia

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena