Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Wrzesień 2017

Powrót

Wrzesień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2015-10-01 - 2016-03-29
Promocja aktualna: do 2015-11-30

Lot na trasie Warszawa - Marsylia, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko Provence Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Linie lotnicze Ryanair oferują bezpośrednie loty z Warszawy (WMI) na Marsylie (MRS). Lataj tanio w okresie jesienno-zimowym z warszawskiego Modlina do francuskiej Marsylii dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele o godz 13:10-15:25. Loty powrotne z marsylii także 2 razy w tygodniu w środy i niedziele o godz 15:55-18:05. sezonie letnim 2017 połączenia są zawieszone. W Rezerwacja biletów lotniczych online oraz telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Marsylia

Tanie Loty z Warszawy do Francji

Informacje o lotach Warszawa - Marsylia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-16 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Marsylia (MRS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-10-30 13:00 Warszawa (WAW) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1147

    2017-10-30 13:00 Warszawa (WAW) 2017-10-30 15:25 Paris (CDG)

  • AF

    1. AF 7668

    2017-10-30 18:00 Paris (CDG) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-06 22:15 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6542

    2017-11-06 14:55 Londyn (STN) 2017-11-06 16:00 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-06 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-06 21:15 Londyn (STN)

Cena 591 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-10-30 13:00 Warszawa (WAW) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1147

    2017-10-30 13:00 Warszawa (WAW) 2017-10-30 15:25 Paris (CDG)

  • AF

    1. AF 7668

    2017-10-30 18:00 Paris (CDG) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 19:55 Warszawa (WAW) 2017-11-07 19:35 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 22h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7776

    2017-11-06 19:55 Malaga (AGP) 2017-11-06 21:55 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 4059

    2017-11-07 14:30 Warszawa (WMI) 2017-11-07 18:35 Malaga (AGP)

Cena 591 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-10-30 21:40 Warszawa (WMI) 2017-10-31 09:55 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-10-30 21:40 Warszawa (WMI) 2017-10-30 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 6541

    2017-10-31 06:50 Londyn (STN) 2017-10-31 09:55 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 19:45 Warszawa (WMI) 2017-11-07 07:40 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4042

    2017-11-06 19:45 Kraków (KRK) 2017-11-06 22:05 Marseille (MRS)

  • LO

    1. LO 3910

    2017-11-07 05:50 Warszawa (WAW) 2017-11-07 06:40 Kraków (KRK)

Cena 576 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-10-30 21:40 Warszawa (WMI) 2017-10-31 09:55 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-10-30 21:40 Warszawa (WMI) 2017-10-30 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 6541

    2017-10-31 06:50 Londyn (STN) 2017-10-31 09:55 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 19:45 Warszawa (WMI) 2017-11-07 12:30 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 15h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4042

    2017-11-06 19:45 Kraków (KRK) 2017-11-06 22:05 Marseille (MRS)

  • LO

    1. LO 3920

    2017-11-07 10:35 Warszawa (WAW) 2017-11-07 11:30 Kraków (KRK)

Cena 549 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-10-30 13:30 Warszawa (WAW) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3905

    2017-10-30 13:30 Warszawa (WAW) 2017-10-30 14:25 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4041

    2017-10-30 17:00 Kraków (KRK) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 14:55 Warszawa (WAW) 2017-11-06 22:15 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6542

    2017-11-06 14:55 Londyn (STN) 2017-11-06 16:00 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-06 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-06 21:15 Londyn (STN)

Cena 542 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-10-30 13:30 Warszawa (WAW) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3905

    2017-10-30 13:30 Warszawa (WAW) 2017-10-30 14:25 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4041

    2017-10-30 17:00 Kraków (KRK) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 19:55 Warszawa (WAW) 2017-11-07 19:35 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 22h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7776

    2017-11-06 19:55 Malaga (AGP) 2017-11-06 21:55 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 4059

    2017-11-07 14:30 Warszawa (WMI) 2017-11-07 18:35 Malaga (AGP)

Cena 542 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-10-30 13:30 Warszawa (WAW) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3905

    2017-10-30 13:30 Warszawa (WAW) 2017-10-30 14:25 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4041

    2017-10-30 17:00 Kraków (KRK) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 19:45 Warszawa (WAW) 2017-11-07 07:40 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4042

    2017-11-06 19:45 Kraków (KRK) 2017-11-06 22:05 Marseille (MRS)

  • LO

    1. LO 3910

    2017-11-07 05:50 Warszawa (WAW) 2017-11-07 06:40 Kraków (KRK)

Cena 590 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-10-30 13:30 Warszawa (WAW) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3905

    2017-10-30 13:30 Warszawa (WAW) 2017-10-30 14:25 Kraków (KRK)

  • FR

    1. FR 4041

    2017-10-30 17:00 Kraków (KRK) 2017-10-30 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 19:45 Warszawa (WAW) 2017-11-07 12:30 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 15h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4042

    2017-11-06 19:45 Kraków (KRK) 2017-11-06 22:05 Marseille (MRS)

  • LO

    1. LO 3920

    2017-11-07 10:35 Warszawa (WAW) 2017-11-07 11:30 Kraków (KRK)

Cena 563 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-10-30 21:40 Warszawa (WMI) 2017-10-31 09:55 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-10-30 21:40 Warszawa (WMI) 2017-10-30 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 6541

    2017-10-31 06:50 Londyn (STN) 2017-10-31 09:55 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 14:55 Warszawa (WMI) 2017-11-06 22:15 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6542

    2017-11-06 14:55 Londyn (STN) 2017-11-06 16:00 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-06 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-06 21:15 Londyn (STN)

Cena 528 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-10-30 09:30 Warszawa (WMI) 2017-10-31 08:55 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 23h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7026

    2017-10-30 09:30 Warszawa (WMI) 2017-10-30 11:45 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 1630

    2017-10-31 07:30 Rzym (CIA) 2017-10-31 08:55 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-11-06 14:55 Warszawa (WMI) 2017-11-06 22:15 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6542

    2017-11-06 14:55 Londyn (STN) 2017-11-06 16:00 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-06 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-06 21:15 Londyn (STN)

Cena 533 zł

Komentarze
i oceny

4,0 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-08-2017

    Marseille odwołane, Warszawa się wycofała, co tam jeszcze lata bezpośrednio?

  • 26-07-2017

    Ryanair dzisiaj do północy przedłuża wyprzedaż zimową, Loty od 65 zł w jedna stronę w terminach od 01 września do 31 stycznia 2018, nie spóźnijcie się, takiej okazji nie można przegapić.

  • 26-01-2017

    A co to się stało? Odebrali ten lot. Dziwne, niedawno jeszcze latała Marsylia.

  • 10-11-2016

    Ja znalazłam tylko z przesiadkami, a gdzie te bezpośrednie do Marsylii?? Kto tam teraz lata?

  • 13-08-2016

    Nie mogę znależć bezpośrednich lotów na pazdziernik do Marsylii, czyżby nie było?

  • 20-05-2016

    Marsylia kojarzy mi się tylko z reklamą Żeli Le Petit Marseillais, a tak na poważnie jak jest tam tak pięknie jak w reklamie to chętnie odwiedzę to francuskie miasto.

  • 07-04-2016

    Faktycznie zapomniane miejsce jak dla mnie, a podobno lazurowe wybrzeże jest piękne, w dzisiejszych czasach lepiej wybrać się na wakacje do Europy niż krajów arabskich zagrożonych ciągłymi zamieszkami. Szkoda zdrowia.

  • 14-04-2015

    Zapomniana Marsylia, każdemu polecam odwiedzić to miasto. Ma dobre położenie nad Morzem w pd Francji. Świetne miejsce na wypoczynek, plaże rewelacyjne. Nie pożałujecie.

  • 05-05-2014

    Francuskie klimaty mnie dopadły i widzę, że do Marsylii dużo taniej niż do Paryża 21-25 maj za 300 złotych w dwie strony to naprawdę niskie ceny.

  • 13-03-2014

    Od 2 kwietnia ruszają, to prawda, ja też juz nie mogę sie doczekać lotów do Marsylii, najbliżej mam z tego lotniska do miejsca zamieszkania.

  • 13-01-2014

    Od kwietnia można już latać do Francji (Marsylia) bezpośrednio Ryanair-em:) czyli się załapie jak zawsze, jakoś trafiam w daty. Pozdrawiam tanie linie za wznowienie lotów.

  • 07-10-2013

    też szukam połączenia na listopad i nie widzę połączeń:(

  • 30-08-2013

    czy loty do Marsylii sa sezonowe? Chciałem lecieć w listopadzie i nie widzę żadnych rozkładów.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena