Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Lyon, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko A. Saint-Exupery Linie lotnicze Wizzair.

Bezpośrednie loty Wizzair z Warszawy do Lyon w okresie letnim 2017. Przeloty liniami Wizzair od 30 czerwca odbywać się będą 2 razy w tygodniu w każdy poniedziałek oraz piątek. Z warszawskiego lotniska Warszawa - Okęcie linami Wizzair wylecimy o godz 18:15 - przylot do Lyon o godz 20:35. Połączenie z Lyon do Warszawy planowane jest w godz 21:05-23:30 (poniedziałki, piątki). Promocyjne ceny biletów lotniczych na rejs Warszawa - Lyon. Rezerwuj tani bilet lotniczy 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Lyon

Tanie Loty z Warszawy do Francji

Informacje o lotach Warszawa - Lyon. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Lyon (LYS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-18 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-18 14:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1355

    2017-11-18 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-18 14:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 18:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1356

    2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 17:10 Lyon (LYS)

Cena 210 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-18 17:20 Warszawa (WAW) 2017-11-18 22:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1047

    2017-11-18 17:20 Warszawa (WAW) 2017-11-18 19:50 Paris (CDG)

  • AF

    1. AF 7648

    2017-11-18 21:00 Paris (CDG) 2017-11-18 22:10 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 18:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1356

    2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 17:10 Lyon (LYS)

Cena 555 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-18 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-18 17:55 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 4h 55m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1147

    2017-11-18 13:00 Warszawa (WAW) 2017-11-18 15:25 Paris (CDG)

  • AF

    1. AF 7646

    2017-11-18 16:50 Paris (CDG) 2017-11-18 17:55 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 18:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1356

    2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 17:10 Lyon (LYS)

Cena 555 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-18 06:35 Warszawa (WAW) 2017-11-18 11:40 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1247

    2017-11-18 06:35 Warszawa (WAW) 2017-11-18 09:10 Paris (CDG)

  • AF

    1. AF 7652

    2017-11-18 10:30 Paris (CDG) 2017-11-18 11:40 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 18:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1356

    2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 17:10 Lyon (LYS)

Cena 555 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-18 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-18 14:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1355

    2017-11-18 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-18 14:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 06:15 Warszawa (WAW) 2017-11-25 13:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 5h 55m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 7651

    2017-11-25 06:15 Paris (CDG) 2017-11-25 07:25 Lyon (LYS)

  • AF

    1. AF 1146

    2017-11-25 09:55 Warszawa (WAW) 2017-11-25 12:10 Paris (CDG)

Cena 562 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-18 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-18 14:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1355

    2017-11-18 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-18 14:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 13:05 Warszawa (WAW) 2017-11-25 20:40 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 6h 35m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 1221

    2017-11-25 13:05 Barcelona (BCN) 2017-11-25 14:25 Lyon (LYS)

  • FR

    1. FR 6944

    2017-11-25 16:30 Warszawa (WMI) 2017-11-25 19:40 Barcelona (BCN)

Cena 419 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-18 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-19 10:35 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1063

    2017-11-18 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-18 23:50 Madryt (MAD)

  • IB

    1. IB 3736

    2017-11-19 08:45 Madryt (MAD) 2017-11-19 10:35 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 14:45 Warszawa (WMI) 2017-11-25 18:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1356

    2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 17:10 Lyon (LYS)

Cena 576 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-18 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-19 12:25 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6945

    2017-11-18 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-18 23:20 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 1220

    2017-11-19 11:00 Barcelona (BCN) 2017-11-19 12:25 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 14:45 Warszawa (WMI) 2017-11-25 18:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1356

    2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 17:10 Lyon (LYS)

Cena 382 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-18 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-18 14:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1355

    2017-11-18 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-18 14:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 13:10 Warszawa (WAW) 2017-11-26 12:35 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 22h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 4828

    2017-11-25 13:10 Napoli (NAP) 2017-11-25 14:50 Lyon (LYS)

  • FR

    1. FR 1667

    2017-11-26 09:15 Warszawa (WMI) 2017-11-26 11:35 Napoli (NAP)

Cena 423 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-18 10:25 Warszawa (WMI) 2017-11-19 09:40 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 23h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2665

    2017-11-18 10:25 Warszawa (WMI) 2017-11-18 12:15 Manchester (MAN)

  • BE

    1. BE 3231

    2017-11-19 06:45 Manchester (MAN) 2017-11-19 09:40 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2017-11-25 14:45 Warszawa (WMI) 2017-11-25 18:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży: 2h 25m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1356

    2017-11-25 14:45 Warszawa (WAW) 2017-11-25 17:10 Lyon (LYS)

Cena 367 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-10-2017

    Masz na myśli dokupienie dziecka? Ale tak to tylko w tanich liniach.

  • 21-09-2017

    Należy kupić bilet jak dla osoby dorosłej i następnie poprosić o dopięcie do swojej rezerwacji. Tak to wygląda.

  • 14-07-2017

    Mam kupiony bilet dla siebie na tanie linie Wizzair. Chciałem dokupić jeszcze dla dziecka 7-letniego. Jak mam to zrobic skoro system nie przepuszcza samego dziecka, czy da się to jakoś obejść?

  • 08-06-2017

    Podróżowanie stało się bardzo wygodne odkąd pojawiły się tanie loty. To lepsze niż jazda samochodem. Myślę że wzrosła liczba osób wyjeżdżających.

  • 29-05-2017

    Miejsce obowiązkowe do zwiedzanie dla miłośników Francji, bardzo klimatyczne miejsce, oby tylko było bezpieczne, choc dziś to już nic nie wiadomo

  • 27-04-2017

    Do czerwca już niedługo, damy radę, Lyon w terminach wakacyjnych będzie miło zwiedzać.

  • 30-03-2017

    JA ZAWSZE SIE CIESZE JAK SIĘ POJAWIA COŚ NOWEGO W OFERCIE.

  • 20-02-2017

    Czasu nigdy nie będzie wystarczająco, kasa zawsze na coś innego się rozejdzie, ale warto przynajmniej na krótki wypad wyskoczyć do Lyonu bo to przepiękne miejsce

  • 29-11-2016

    Coraz to nowsze loty do Francji, Wizzair wprowadza nowe loty do Lyon, wszyscy się cieszą, brak jedynie czasu bądź urlopu.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena