Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Powrót

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-17 - 2019-10-30
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Kraków - Lyon, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko A. Saint-Exupery Int. Apt Linie lotnicze easyJet . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Brytyjski przewoźnik easyJet oferuje bezpośrednie loty z Krakowa do Lyonu. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 rejsy startują trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i niedziele. Z krakowskiego lotniska Kraków - Balice do Lyonu wylecimy we wtorki w godz 19:30-21:40, w czwartki o godz 16:30-18:40, natomiast w niedziele o 16:05-18:15. Loty powrotne z Lyonu do Krakowa 3 razy w tygodniu, we wtorki w godz 16:50-19:00, w czwartki w godz 13:50-16:00 i w niedziele w godz 13:30-15:40. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 17.02.2019
  • 16.02.2019

Pozostałe tanie loty do Lyon

Tanie Loty z Krakowa do Francji

Informacje o lotach Kraków - Lyon. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-01-30 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Lyon (LYS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-03-14 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-14 19:30 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 5h 15m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 9733

    2019-03-14 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-14 16:00 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1 . EW 9416

    2019-03-14 17:35 Düsseldorf (DUS) 2019-03-14 19:30 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 17:55 Kraków (KRK) 2019-03-22 12:40 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 17h 45m / 1 przesiadka

  • TO

    1 . TO 4838

    2019-03-21 17:55 Lisbon (LIS) 2019-03-21 19:25 Lyon (LYS)

  • FR

    1 . FR 4024

    2019-03-22 06:45 Kraków (KRK) 2019-03-22 11:40 Lisbon (LIS)

Cena 784 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-03-14 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-14 19:30 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 5h 15m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 9733

    2019-03-14 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-14 16:00 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1 . EW 9416

    2019-03-14 17:35 Düsseldorf (DUS) 2019-03-14 19:30 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 13:00 Kraków (KRK) 2019-03-22 08:25 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 18h 25m / 3 przesiadki

  • VY

    1 . VY 1221

    2019-03-21 13:00 Barcelona (BCN) 2019-03-21 14:15 Lyon (LYS)

  • FR

    1 . FR 2922

    2019-03-21 16:15 City of Brussels (BRU) 2019-03-21 18:30 Barcelona (BCN)

  • FR

    1 . FR 167

    2019-03-21 21:30 Berlin (SXF) 2019-03-21 23:00 City of Brussels (BRU)

  • FR

    1 . FR 1711

    2019-03-22 06:10 Kraków (KRK) 2019-03-22 07:25 Berlin (SXF)

Cena 786 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-03-14 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-14 19:30 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 5h 15m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 9733

    2019-03-14 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-14 16:00 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1 . EW 9416

    2019-03-14 17:35 Düsseldorf (DUS) 2019-03-14 19:30 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 13:00 Kraków (KRK) 2019-03-22 14:30 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 24h 30m / 2 przesiadki

  • VY

    1 . VY 1221

    2019-03-21 13:00 Barcelona (BCN) 2019-03-21 14:15 Lyon (LYS)

  • OE

    1 . OE 317

    2019-03-21 20:40 Vienna (VIE) 2019-03-21 23:00 Barcelona (BCN)

  • OE

    1 . OE 304

    2019-03-22 12:30 Kraków (KRK) 2019-03-22 13:30 Vienna (VIE)

Cena 778 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-03-14 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-14 19:30 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 5h 15m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 9733

    2019-03-14 14:15 Kraków (KRK) 2019-03-14 16:00 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1 . EW 9416

    2019-03-14 17:35 Düsseldorf (DUS) 2019-03-14 19:30 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 17:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 4479

    2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 16:00 Lyon (LYS)

Cena 698 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-03-14 19:20 Kraków (KRK) 2019-03-15 11:05 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 15h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 4010

    2019-03-14 19:20 Kraków (KRK) 2019-03-14 21:15 Gothenburg (GOT)

  • SN

    1 . SN 2324

    2019-03-15 06:55 Gothenburg (GOT) 2019-03-15 08:40 City of Brussels (BRU)

  • SN

    1 . SN 3587

    2019-03-15 09:40 City of Brussels (BRU) 2019-03-15 11:05 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 17:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 4479

    2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 16:00 Lyon (LYS)

Cena 765 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-03-14 19:20 Kraków (KRK) 2019-03-15 15:05 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 19h 45m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 4010

    2019-03-14 19:20 Kraków (KRK) 2019-03-14 21:15 Gothenburg (GOT)

  • EW

    1 . EW 9221

    2019-03-15 09:25 Gothenburg (GOT) 2019-03-15 11:25 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1 . EW 9414

    2019-03-15 13:10 Düsseldorf (DUS) 2019-03-15 15:05 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 17:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 4479

    2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 16:00 Lyon (LYS)

Cena 718 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-03-14 14:55 Kraków (KRK) 2019-03-15 10:35 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 19h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 5357

    2019-03-14 14:55 Kraków (KRK) 2019-03-14 18:20 Madrid (MAD)

  • IB

    1 . IB 3736

    2019-03-15 08:50 Madrid (MAD) 2019-03-15 10:35 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 17:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 4479

    2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 16:00 Lyon (LYS)

Cena 732 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-03-14 14:55 Kraków (KRK) 2019-03-15 12:20 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 21h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 5357

    2019-03-14 14:55 Kraków (KRK) 2019-03-14 18:20 Madrid (MAD)

  • TP

    1 . TP 1005

    2019-03-14 23:10 Madrid (MAD) 2019-03-14 23:20 Porto (OPO)

  • U2

    1 . U2 4442

    2019-03-15 09:15 Porto (OPO) 2019-03-15 12:20 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 17:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 4479

    2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 16:00 Lyon (LYS)

Cena 792 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-03-14 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-15 12:20 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 24h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 6877

    2019-03-14 12:20 Kraków (KRK) 2019-03-14 14:10 Milan (BGY)

  • FR

    1 . FR 4012

    2019-03-14 17:15 Milan (BGY) 2019-03-14 18:50 Porto (OPO)

  • U2

    1 . U2 4442

    2019-03-15 09:15 Porto (OPO) 2019-03-15 12:20 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 17:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 4479

    2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 16:00 Lyon (LYS)

Cena 752 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-03-14 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-15 18:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 33h 20m / 3 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1712

    2019-03-14 08:40 Kraków (KRK) 2019-03-14 09:55 Berlin (SXF)

  • FR

    1 . FR 1700

    2019-03-15 06:20 Berlin (SXF) 2019-03-15 07:30 Billund (BLL)

  • SN

    1 . SN 2250

    2019-03-15 12:25 Billund (BLL) 2019-03-15 13:55 City of Brussels (BRU)

  • SN

    1 . SN 3591

    2019-03-15 16:40 City of Brussels (BRU) 2019-03-15 18:00 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 17:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 4479

    2019-03-21 13:50 Kraków (KRK) 2019-03-21 16:00 Lyon (LYS)

Cena 630 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

38 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-10-2018

    NAJTAŃSZE LOTY DO LYON MAJĄ W OFERCIE LINIE EASYJET. NIGDY SIĘ JESZCZE NIE ZAWIODŁEM A KUPUJE CZĘSTO.

  • 23-10-2018

    Typowo francuskie klimaty, bilety można znaleźć w niskich cenach więc jeśli ktoś się zastanawia to moim zdaniem warto

  • 11-09-2018

    Piękne miejsce, klimatyczne, ja jestem pod wrażeniem

  • 22-08-2018

    A bilety tanich linii maja najlepsze ceny do Lyon i jedynie easyjet lata bezpośrednio. Nie ma lepszych lotów. Sprawdziłam wszystko.

  • 17-07-2018

    We Francji jest bardzo ładnie, szczególnie na Riwierze, a to z Lyon godzina drogi.

  • 17-04-2018

    Lubie Lyon- typowe francuskie miasto, czuć ten klimat ale jednocześnie nie jest tak komercyjny jak Paryz

  • 22-03-2018

    Fanie że zostawili te loty, niektóre kierunki się pozamykały, Lyon trwa niezmiennie. Super, linie easyJet są solidnym przewoźnikiem. Chętnie z nimi latam na różnych kierunkach.

  • 08-03-2018

    Jedno z nielicznych połączeń do Lyonu, przynajmniej jeśli chodzi o loty bez przesiadek, podróż mija szybko, wygodnie i miło

  • 01-02-2018

    Easyjet nie ma przestojów i lata regularnie, przynajmniej taki plus że jak się nie zdecydujecie teraz, polecicie w lecie.

  • 20-12-2017

    Ta część Francji mnie kusi od zawsze, bilety dostępne cały rok wiec nic nie stoi na przeszkodzie

  • 04-12-2017

    Ja latam turystycznie ale tez patrze na cene- myślę że jak każdy bez względu na cel podróży

  • 29-11-2017

    Lubię czy nie, latam do Lyonu bo tam pracuje. Interesują mnie jak większość osób najtańsze ceny na to lotnisko.

  • 16-11-2017

    Piękne miasto o okolice, polecam każdemu kto lubi francuskie klimaty, warto.

  • 09-11-2017

    " Loty z prefiksem „EZY” są obsługiwane przez easyJet Airline Company Limited lub easyJet Europe Airline GmbH, natomiast loty z prefiksem „EZS” są obsługiwane przez easyJet Switzerland SA."

  • 14-09-2017

    Co oznaczają kody lotów linii easyJet, np EZY”,„EZS”, czym to sie różni?

  • 17-08-2017

    Po 12 września Lyon dopiero tanieje.

  • 30-06-2017

    Może i godne polecenia, ale nie godne swojej ceny, Drogo, drogo, drogo...

  • 06-06-2017

    Lot godny polecnia

  • 04-05-2017

    Francja marzyła mi się od dawna, biorąc pod uwagę to co się dzieje w Paryżu wole zwiedzić jakieś inne miasto Lyon wydaje mi się idealny, a jeszcze jak widzę takie bezpośrednie połączenie z Krakowa to mam coraz mniej wątpliwości

  • 12-04-2017

    Kocham wszystkie tanie linie za to że udostępniają naprawdę tanie przeloty.

  • 21-03-2017

    Ja lecąc nie liczę na gościnność innych, wynajduje sobie najtańsze noclegi dostępne w danym mieście, tyle mamy możliwości że zawsze się coś znajdzie. czyli najpierw szukam taniego lotu a potem taniego hoteliku na obrzeżach miasta.

  • 13-01-2017

    Słyszałam o tym, ale to sposób podróżowania głównie dla odważnych osób, które dopasują się do tzw gościnności osób użyczających Wam swoje domy. I różnie to wychodzi chyba, sceptycznie podchodzę do tego.

  • 06-12-2016

    A czy słyszeliście o couchsurfingu ??? To świetna metoda podróżowania dzięki gościnności innych. Ściślej pisząc "Couchsurfing to internetowa społeczność, zrzeszająca ludzi z całego świata, którzy oferują u siebie darmowe miejsca noclegowe." Zatem do odważnych świat należy.

  • 17-11-2016

    Z noclegami jest nie najgorzej, najlepiej mieć rodzinę we Francji, wtedy nocleg gratis jedynie bilet sobie płacisz.

  • 03-11-2016

    Ja zawsze szukam noclegów na booking.com, przynajmniej sprawdzony jest i pewny że nikt Cię nie oszuka, czasem zdarzało mi się że rezerwacji nie było jak próbowałam na innych portalach.

  • 13-09-2016

    Chciałabym odwiedzić większość miast europejskich, ale gorzej z noclegami. Macie jakieś namiary do polecenia?

  • 23-08-2016

    LYON JEST CHYBA MAŁO POPULARNYM MIASTEM LOTÓW, WIĘCEJ PODRÓŻNYCH LATA DO PARYŻA. MOŻE CZAS NA ZMIANĘ KIERUNKU.

  • 28-06-2016

    Korzystałam z numeru 32 i działa jak numer stacjonarny

  • 20-05-2016

    Jak zadzwonisz to się przekonasz, ale wydaje mi się że bezpłatna.

  • 21-04-2016

    A czy infolinia podana na stronie - 32 728 30 26 lub 801 080 851 - Poniedziałek - Piątek 8:00 - 22:00 | Sobota 8:00 - 20:00 | Niedziela 12:00 - 20:00 - jest bezpłatna???

  • 09-02-2016

    Dzwonisz na infolinie i Ci podają jakie sa opcje wykupu. Ja kupuje normalnie online i jestem zadowolona szybko bilet na mailu , bez problemu

  • 24-11-2015

    Znalazłem dobra cenę w datach 8-15 grudnia 242pln bez transakcji. Jak mogę to zarezerwować bez podawania numerów karty?

  • 10-08-2015

    Powroty mają niskie ceny za to wyloty, które najbardziej mnie interesują są zbyt drogie. Czemu w miesiącach ciepłych zawsze linie daja takie fatalne ceny.

  • 29-05-2015

    Widać tutaj jakieś groźby w kierunku linii lotniczych hihi, a tak serio to ceny powinny byc bardziej zachęcające jak na tanie latanie przystało.

  • 09-03-2015

    Pierwszy lot w bardzo dobrej cenie zapowiada dużą sprzedaż, ale późniejsze terminy już idą w górę, więc lepiej zniżcie ceny bo inaczej nic się nie sprzeda :)

  • 25-02-2015

    Miasto Lyon ma dużo takich ciekawostek. Czytałem że powstał w Lyon pierwszy kinematograf i nakręcono pierwszy film. Wydarzenie to uważane jest powszechnie za początek historii światowego kina. Warto wybrać sie do tego miasta.

  • 05-02-2015

    Ja juz się nastrajam, lot trwa tylko dwie godziny więc szybko jest się na miejscu. Czy wiecie że w tym mieście powstała pierwsza maszyna do szycia??? Ja jestem fanka projektów więc nie mogę się doczekac wycieczki.

  • 01-12-2014

    Szkoda tylko że loty do Lion zaczynają się 29 III 2015. Ale kto może niech czeka, bo loty są bez przesiadki (bezpośrednio) co w dzisiejszych czasach ma ogromne znaczenie, skraca czas podróży.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena