Wylot

Maj 2022

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2022

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-09-19 - 2023-03-31
Promocja aktualna: do 2022-05-18

Lot na trasie Kraków - Lyon, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Saint Exupery Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie połączenie lotnicze z Krakowa do Lyon zapewniają linie lotnicze Wizzair. Połączenia rusza od 19 września 2022 odbywają się 2 razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Krakowa realizowane są godz 12:25, planowany przylot do Lyonu o godz 14:35. Loty powrotne z francuskiego Lyonu do Krakowa także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki o godz 15:10-17:15 Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów liniami Wzzair do Lyonu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Lyon

Średni czas lotu Kraków - Lyon:
2h 10m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Kraków do Lyon były oglądane 343 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Lyon rezerwowano:
średnio 173 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
119.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
207.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
599.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
645.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Lyon:
Kraków (KRK) -> Londyn (LTN) -> Lyon (LYS)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Lyon - Kraków:
Lyon (LYS) -> Londyn (LGW) -> Kraków (KRK)
Lyon (LYS) -> Londyn (LTN) -> Kraków (KRK)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Listopad (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Lyon z Krakowa (245.00zł drożej o 105%), Warszawy (239.00zł drożej o 100%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Lyon

Tanie Loty z Krakowa do Francji

Informacje o lotach Kraków - Lyon. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-05-16 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Lyon (LYS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2022-09-28 08:30 Kraków (KRK) 2022-09-28 10:40 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65091

    2022-09-28 08:30 Kraków (KRK) 2022-09-28 10:40 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-10-02 09:55 Kraków (KRK) 2022-10-02 13:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65092

    2022-10-02 09:55 Lyon (LYS) 2022-10-02 12:00 Kraków (KRK)

Cena 408 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-09-25 07:10 Kraków (KRK) 2022-09-25 09:20 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W65091

    2022-09-25 07:10 Kraków (KRK) 2022-09-25 09:20 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-10-02 09:55 Kraków (KRK) 2022-10-02 13:00 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W65092

    2022-10-02 09:55 Lyon (LYS) 2022-10-02 12:00 Kraków (KRK)

Cena 368 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 08:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U22425

    2022-06-08 12:30 Londyn (LTN) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-14 08:05 Kraków (KRK) 2022-06-14 17:55 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28416

    2022-06-14 08:05 Lyon (LYS) 2022-06-14 08:40 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1813

    2022-06-14 13:40 Londyn (LTN) 2022-06-14 16:55 Kraków (KRK)

Cena 569 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 08:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U22425

    2022-06-08 12:30 Londyn (LTN) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-15 08:05 Kraków (KRK) 2022-06-15 19:10 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    U28416

    2022-06-15 08:05 Lyon (LYS) 2022-06-15 08:40 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1813

    2022-06-15 14:55 Londyn (LTN) 2022-06-15 18:10 Kraków (KRK)

Cena 569 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2022-06-09 14:25 Kraków (KRK) 2022-06-09 23:50 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1812

    2022-06-09 14:25 Kraków (KRK) 2022-06-09 15:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U28419

    2022-06-09 21:10 Londyn (LGW) 2022-06-09 23:50 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-14 08:05 Kraków (KRK) 2022-06-14 17:55 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28416

    2022-06-14 08:05 Lyon (LYS) 2022-06-14 08:40 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1813

    2022-06-14 13:40 Londyn (LTN) 2022-06-14 16:55 Kraków (KRK)

Cena 574 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 08:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U22425

    2022-06-08 12:30 Londyn (LTN) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-14 15:50 Kraków (KRK) 2022-06-15 01:55 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    U22426

    2022-06-14 15:50 Lyon (LYS) 2022-06-14 16:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W65004

    2022-06-14 21:30 Londyn (LTN) 2022-06-15 00:55 Kraków (KRK)

Cena 606 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 08:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U22425

    2022-06-08 12:30 Londyn (LTN) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-15 15:45 Kraków (KRK) 2022-06-16 01:55 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 9h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    U22426

    2022-06-15 15:45 Lyon (LYS) 2022-06-15 16:25 Londyn (LTN)

  • W6

    W65004

    2022-06-15 21:30 Londyn (LTN) 2022-06-16 00:55 Kraków (KRK)

Cena 617 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 08:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U22425

    2022-06-08 12:30 Londyn (LTN) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-16 14:55 Kraków (KRK) 2022-06-17 00:05 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    U22426

    2022-06-16 14:55 Lyon (LYS) 2022-06-16 15:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2436

    2022-06-16 19:50 Londyn (STN) 2022-06-16 23:05 Kraków (KRK)

Cena 642 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2022-06-14 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-14 15:20 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2022-06-14 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-14 08:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U22425

    2022-06-14 12:35 Londyn (LTN) 2022-06-14 15:20 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-16 14:55 Kraków (KRK) 2022-06-17 00:05 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 8h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    U22426

    2022-06-16 14:55 Lyon (LYS) 2022-06-16 15:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2436

    2022-06-16 19:50 Londyn (STN) 2022-06-16 23:05 Kraków (KRK)

Cena 645 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 08:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U22425

    2022-06-08 12:30 Londyn (LTN) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-14 15:50 Kraków (KRK) 2022-06-15 01:40 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U22426

    2022-06-14 15:50 Lyon (LYS) 2022-06-14 16:30 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2436

    2022-06-14 21:25 Londyn (STN) 2022-06-15 00:40 Kraków (KRK)

Cena 646 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Kraków

2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2022-06-08 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-08 08:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U22425

    2022-06-08 12:30 Londyn (LTN) 2022-06-08 15:15 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-21 08:05 Kraków (KRK) 2022-06-21 17:55 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28416

    2022-06-21 08:05 Lyon (LYS) 2022-06-21 08:40 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1813

    2022-06-21 13:40 Londyn (LTN) 2022-06-21 16:55 Kraków (KRK)

Cena 652 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2022-06-14 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-14 15:20 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • W6

    W65001

    2022-06-14 07:20 Kraków (KRK) 2022-06-14 08:55 Londyn (LTN)

  • U2

    U22425

    2022-06-14 12:35 Londyn (LTN) 2022-06-14 15:20 Lyon (LYS)

Podróż do Lyon

2022-06-21 08:05 Kraków (KRK) 2022-06-21 17:55 Lyon (LYS)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28416

    2022-06-21 08:05 Lyon (LYS) 2022-06-21 08:40 Londyn (LGW)

  • FR

    FR1813

    2022-06-21 13:40 Londyn (LTN) 2022-06-21 16:55 Kraków (KRK)

Cena 655 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena