Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-05-01 - 2019-10-26
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Kraków - Nicea, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Cote dAzur Linie lotnicze Wizzair .

Nicea to miasto położone na Lazurowym Wybrzeżu w południowo-wschodniej Francji. Bezpośrednie loty z Krakowa do Nicei w sezonie letnim od 1 maja 2019 udostępniają węgierskie, tanie linie Wizzair dwa razy w tygodniu w środy oraz soboty. Wyloty z krakowskich Balic odbywają się o godz 18:10, lądowanie w Nicei o godz 20:20. Loty powrotne z Francji do Krakowa także 2 razy w tygodniu (środy, soboty) w godzinach wieczornych o 20:55-23:00. Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych lotów do Nicei. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 14.12.2018
  • 13.12.2018

Pozostałe tanie loty do Nicea

Tanie Loty z Krakowa do Francji

Informacje o lotach Kraków - Nicea. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-12-05 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Nicea (NCE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5071

    2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 10:25 Kraków (KRK) 2019-05-20 00:40 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 13h 15m / 2 przesiadki

  • VY

    1 . VY 1516

    2019-05-19 10:25 Barcelona (BCN) 2019-05-19 11:45 Nice (NCE)

  • VY

    1 . VY 1314

    2019-05-19 17:35 Valencia (VLC) 2019-05-19 18:30 Barcelona (BCN)

  • FR

    1 . FR 2228

    2019-05-19 20:35 Kraków (KRK) 2019-05-19 23:40 Valencia (VLC)

Cena 679 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5071

    2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 23:25 Kraków (KRK) 2019-05-20 14:55 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1875

    2019-05-19 23:25 London (STN) 2019-05-20 00:25 Nice (NCE)

  • FR

    1 . FR 9271

    2019-05-20 07:45 Eindhoven (EIN) 2019-05-20 09:50 London (STN)

  • HV

    1 . HV 5281

    2019-05-20 12:00 Kraków (KRK) 2019-05-20 13:55 Eindhoven (EIN)

Cena 722 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5071

    2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 23:25 Kraków (KRK) 2019-05-20 18:15 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 17h 50m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1875

    2019-05-19 23:25 London (STN) 2019-05-20 00:25 Nice (NCE)

  • FR

    1 . FR 8119

    2019-05-20 08:35 Nuremberg (NUE) 2019-05-20 11:15 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5420

    2019-05-20 15:45 Kraków (KRK) 2019-05-20 17:15 Nuremberg (NUE)

Cena 722 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5071

    2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 23:25 Kraków (KRK) 2019-05-20 19:20 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 18h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    1 . FR 1875

    2019-05-19 23:25 London (STN) 2019-05-20 00:25 Nice (NCE)

  • FR

    1 . FR 9271

    2019-05-20 07:45 Eindhoven (EIN) 2019-05-20 09:50 London (STN)

  • FR

    1 . FR 5891

    2019-05-20 16:25 Kraków (KRK) 2019-05-20 18:20 Eindhoven (EIN)

Cena 676 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5071

    2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 23:15 Kraków (KRK) 2019-05-20 22:35 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 22h 20m / 1 przesiadka

  • VY

    1 . VY 1518

    2019-05-19 23:15 Barcelona (BCN) 2019-05-20 00:35 Nice (NCE)

  • VY

    1 . VY 8848

    2019-05-20 18:50 Kraków (KRK) 2019-05-20 21:35 Barcelona (BCN)

Cena 714 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5071

    2019-05-12 19:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:20 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 01:00 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5072

    2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 00:00 Nice (NCE)

Cena 541 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-05-12 07:20 Kraków (KRK) 2019-05-12 17:30 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 5001

    2019-05-12 07:20 Kraków (KRK) 2019-05-12 08:55 London (LTN)

  • U2

    1 . U2 2123

    2019-05-12 14:25 London (LTN) 2019-05-12 17:30 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 01:00 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5072

    2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 00:00 Nice (NCE)

Cena 725 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-05-12 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-13 11:15 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 5003

    2019-05-12 22:10 Kraków (KRK) 2019-05-12 23:45 London (LTN)

  • U2

    1 . U2 2121

    2019-05-13 08:05 London (LTN) 2019-05-13 11:15 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 01:00 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5072

    2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 00:00 Nice (NCE)

Cena 686 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-05-12 23:00 Kraków (KRK) 2019-05-13 13:20 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 1305

    2019-05-12 23:00 Kraków (KRK) 2019-05-13 00:00 Vienna (VIE)

  • EW

    1 . EW 5868

    2019-05-13 11:30 Vienna (VIE) 2019-05-13 13:20 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 01:00 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5072

    2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 00:00 Nice (NCE)

Cena 675 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-05-12 23:00 Kraków (KRK) 2019-05-13 15:25 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 16h 25m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 1305

    2019-05-12 23:00 Kraków (KRK) 2019-05-13 00:00 Vienna (VIE)

  • OS

    1 . OS 425

    2019-05-13 13:40 Vienna (VIE) 2019-05-13 15:25 Nice (NCE)

Podróż do Nice

2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 01:00 Nice (NCE)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1 . W6 5072

    2019-05-19 21:55 Kraków (KRK) 2019-05-20 00:00 Nice (NCE)

Cena 669 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-12-2018

    NICEA BEZPOŚREDNIO TO REWELACJA DLA KRAKOWA.

  • 27-11-2018

    Długo czekaliśmy na ten lot, nie sądziłam że Balice pójdą w tą stronę. Teraz tylko niech nastanie maj i zaczynamy korzystać z lotów, w Nicei mam rodzinę, którą chętnie odwiedzę, a oni częściej będą mogli odwiedzać Polskę.

  • 23-11-2018

    Czy Wy to czytacie? majówka do Nicei z KRAKOWA. Co za rewelacyjna wiadomość, będą bezpośrednie loty.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena