Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2018

Powrót

Kwiecień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-04-01 - 2018-09-30
Promocja aktualna: do 2018-04-30

Lot na trasie Kraków - Paryż, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Beauvais-Tille Linie lotnicze Ryanair .

Promocyjne loty z Krakowa do Paryża. Bezpośrednio z Balic w sezonie letnim 2018 swoje loty udostępnia tani przewoźnik Ryanair trzy razy w tygodniu we wtorek w godz 07:35-09:50, w czwartek w godz 07:20-09:35 i w niedziele wylot z Krakowa odbywają się o godzinie 14:00, planowane lądowanie w Paryżu Beauvais o godz 16:15. Loty powrotne na trasie Paryż-Kraków także 3 razy w tygodniu we wtorki w godz 10:15-12:25, w czwartki w godz 10:00-12:10 i w niedziele w godz 16:40-18:50. Rezerwacja biletów lotniczych na trasie Kraków (KRK) - Paryż (BVA) online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Paryż

Tanie Loty z Krakowa do Francji

Informacje o lotach Kraków - Paryż. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-04-14 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Paryż (PAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 3699

    2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-06-05 11:15 Kraków (KRK) 2018-06-05 14:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 3698

    2018-06-05 11:15 Kraków (KRK) 2018-06-05 13:25 Paryż (BVA)

Cena 437 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 3699

    2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-06-05 10:00 Kraków (KRK) 2018-06-05 15:15 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 4h 15m / 1 przesiadka

  • EW

    1 . EW 9409

    2018-06-05 10:00 Düsseldorf (DUS) 2018-06-05 11:10 Paryż (CDG)

  • EW

    1 . EW 9732

    2018-06-05 12:30 Kraków (KRK) 2018-06-05 14:15 Düsseldorf (DUS)

Cena 586 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 3699

    2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-06-05 14:20 Kraków (KRK) 2018-06-05 23:50 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • VY

    1 . VY 8634

    2018-06-05 14:20 Kopenhaga (CPH) 2018-06-05 16:15 Paryż (ORY)

  • D8

    1 . D8 3562

    2018-06-05 21:20 Kraków (KRK) 2018-06-05 22:50 Kopenhaga (CPH)

Cena 586 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 3699

    2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-06-05 07:50 Kraków (KRK) 2018-06-05 20:40 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 11h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 2778

    2018-06-05 07:50 Mediolan (MXP) 2018-06-05 09:20 Paryż (CDG)

  • U2

    1 . U2 2593

    2018-06-05 17:45 Kraków (KRK) 2018-06-05 19:40 Mediolan (MXP)

Cena 592 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 3699

    2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-06-05 07:45 Kraków (KRK) 2018-06-05 20:40 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 11h 55m / 1 przesiadka

  • VY

    1 . VY 9432

    2018-06-05 07:45 Mediolan (MXP) 2018-06-05 09:10 Paryż (ORY)

  • U2

    1 . U2 2593

    2018-06-05 17:45 Kraków (KRK) 2018-06-05 19:40 Mediolan (MXP)

Cena 572 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 3699

    2018-05-29 08:35 Kraków (KRK) 2018-05-29 10:50 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-06-05 09:35 Kraków (KRK) 2018-06-06 00:05 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4232

    2018-06-05 09:35 Mediolan (BGY) 2018-06-05 11:10 Paryż (BVA)

  • FR

    1 . FR 6876

    2018-06-05 21:15 Kraków (KRK) 2018-06-05 23:05 Mediolan (BGY)

Cena 343 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2018-05-29 17:45 Kraków (KRK) 2018-05-29 23:35 Paryż (ORY)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 3314

    2018-05-29 17:45 Kraków (KRK) 2018-05-29 19:25 Wenecja (VCE)

  • TO

    1 . TO 3839

    2018-05-29 21:45 Wenecja (VCE) 2018-05-29 23:35 Paryż (ORY)

Podróż do Paryż

2018-06-05 09:35 Kraków (KRK) 2018-06-06 00:05 Paryż (ORY)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4232

    2018-06-05 09:35 Mediolan (BGY) 2018-06-05 11:10 Paryż (BVA)

  • FR

    1 . FR 6876

    2018-06-05 21:15 Kraków (KRK) 2018-06-05 23:05 Mediolan (BGY)

Cena 545 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2018-05-29 16:00 Kraków (KRK) 2018-05-29 21:55 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 5h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 2594

    2018-05-29 16:00 Kraków (KRK) 2018-05-29 17:50 Mediolan (MXP)

  • U2

    1 . U2 2789

    2018-05-29 20:25 Mediolan (MXP) 2018-05-29 21:55 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-06-05 09:35 Kraków (KRK) 2018-06-06 00:05 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4232

    2018-06-05 09:35 Mediolan (BGY) 2018-06-05 11:10 Paryż (BVA)

  • FR

    1 . FR 6876

    2018-06-05 21:15 Kraków (KRK) 2018-06-05 23:05 Mediolan (BGY)

Cena 555 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2018-05-29 16:00 Kraków (KRK) 2018-05-29 23:30 Paryż (ORY)
Całkowity czas podróży : 7h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 2594

    2018-05-29 16:00 Kraków (KRK) 2018-05-29 17:50 Mediolan (MXP)

  • VY

    1 . VY 9435

    2018-05-29 22:00 Mediolan (MXP) 2018-05-29 23:30 Paryż (ORY)

Podróż do Paryż

2018-06-05 09:35 Kraków (KRK) 2018-06-06 00:05 Paryż (ORY)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4232

    2018-06-05 09:35 Mediolan (BGY) 2018-06-05 11:10 Paryż (BVA)

  • FR

    1 . FR 6876

    2018-06-05 21:15 Kraków (KRK) 2018-06-05 23:05 Mediolan (BGY)

Cena 534 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2018-05-29 16:00 Kraków (KRK) 2018-05-29 23:55 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 2594

    2018-05-29 16:00 Kraków (KRK) 2018-05-29 17:50 Mediolan (MXP)

  • U2

    1 . U2 2791

    2018-05-29 22:25 Mediolan (MXP) 2018-05-29 23:55 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-06-05 09:35 Kraków (KRK) 2018-06-06 00:05 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4232

    2018-06-05 09:35 Mediolan (BGY) 2018-06-05 11:10 Paryż (BVA)

  • FR

    1 . FR 6876

    2018-06-05 21:15 Kraków (KRK) 2018-06-05 23:05 Mediolan (BGY)

Cena 520 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

48 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-01-2018

    Dużo bardziej wolę loty na CDG, choć ciut drożej są bliżej miasta, na BVA aż 80km do centrum. Sami wybierzcie gdzie wolicie.

  • 06-12-2017

    Fajne linie, fajny kierunek-polecam

  • 18-07-2017

    Najtańsze bilety ma Easyjet w terminach wrześniowych, bo te mnie interesowały głównie, inne sami sobie sprawdźcie.

  • 26-06-2017

    O losie jakie ceny, ponad tysiąc to jak na ta trasę i dla mnie kupę kasy zwłaszcza że zawsze kupowałam drogo- no cóż sezon wakacyjny = drożyzna

  • 10-03-2017

    Dzisiejszy lot wylądował już o 9:15, tylko jeden dziennie to trochę mało, szkoda że nie ma lotów wieczornych dla np spóźnialskich. Oczywiście chodzi mi o tanie linie lotnicze do Paryża, pewnie znalazłabym coś ale zbyt drogo dla mnie.

  • 01-03-2017

    Nie zauważyłem żeby ceny do Paryża powalały. Tanio teraz się kształtują. Wczoraj kupowałem na czerwiec bilety i wyszło bardzo fajnie cenowo. Nie wiem jak Wy szukacie.

  • 09-01-2017

    Paryż w zależności od daty raz cieszy ceną, raz szokuje. Najbliższe terminy powalają, a na dalsze to już za daleko. I na co tu się zdecydować. Nie ułatwia mi to podróży.

  • 27-09-2016

    Kupowałam dla taty bilet, myślałam że wybiorę linie Ryanair, ale z bagażem wyszło porównywalnie do Easyjet a że lądowanie bliżej Paryża to kupiłam z lądowaniem na Charles de Gaulle. Wszystko pomyślnie i szybko. Polecam.

  • 22-09-2016

    Po sprawdzeniu wszelkich lotów padło na Ryanair, kupiliśmy najtańsze loty na listopad. Pozostałe dużo drożej. Mam nadzieje że przed samym wylotem nie stanieją.

  • 06-09-2016

    Najtaniej do paryża ma Ryanair, wielokrotnie przetestowałem różne terminy osobiście.

  • 05-07-2016

    Z Rzeszowa sprawdzałem loty które proponujesz i wcale nie jest taniej, a już zupełnie nie opłaca się lecieć w 1 strone, bilet wychodzi dużo drożej Adria niż tanimi liniami typu Easyjet czy Ryanair Kraków Paryż.

  • 02-06-2016

    Chciałam polecieć do Paryża rano i wrócić wieczorem i w żaden sposób tanie linie nie proponują takich kombinacji, zarówno loty do --> jak i z powrotem

  • 03-05-2016

    po co z Krakowa, jak z Rzeszowa taniej ;) http://latamzrzeszowa.blogspot.com/2016/04/z-krakowa-wcale-nie-jest-taniej.html

  • 27-03-2016

    Ja osobiście również korzystam z linii Ryanair, mają najlepsze ceny na bilety lotnicze do Paryża z Krakowa. Szkoda, że nie ma lotów codziennie.

  • 08-03-2016

    W piątek wróciłam z Paryża liniami Ryanair. Wprawdzie lot był godzinę opóźniony - relacja Paryż-Kraków ale sam lot przebiegł bez zakłóceń. Zawsze latałam Easyjet-em, ale irlandzkie linie także doskonale się spisały. Odnośnie bagażu podręcznego pomimo lekkiej nadwagi nikt mnie nie rozpakował. Super.

  • 16-11-2015

    czy w związku z ostatnimi wydarzeniami w Paryżu nie istnieje ryzyko latania? Czy lotniska pozwalają lądować samolotom i czy w związku z zamachami nie ma wzmożonej kontroli na terminalach? Czy ktoś leci w najbliższym czasie. Nie wiem co robić?

  • 28-10-2015

    FR3698 / RYR3698 Ryanair / Aircraft (B738) / Boeing 737-8AS / Registration(4CA73A) / EI-EBR Serdeczne podziękowania za podróż bez zakłóceń

  • 22-10-2015

    Wylądowaliśmy, lot bez zakłóceń. Ryanair spisał sie wyśmienicie, lądowanie bez zakłóceń. Brawo dla pilotów. Trasza KRK BVA dnia 22.10.2015.

  • 24-08-2015

    Sprawdzałem ceny już na święta wylot i powrót początek stycznia po Sylwestrze i bardzo niskie ceny, jestem pod wrażeniem, zawsze było drogo, KTO MA ZAMIAR KUPOWAĆ TO TERAZ.

  • 12-08-2015

    JEŚLI TO TANIE LiNIE TO NAJLEPIEJ ONLINE, ALE I TAK MUSISZ ZADZWONIĆ NA INFOLINIE PODAĆ SWÓJ NUMER REZERWACJI I WSZYSTKO CI POWIEDZĄ JAKA CENA, CO ROBIĆ DALEJ.

  • 15-06-2015

    Poradźcie co mogę zrobić z biletem który już kupiłam, a chciałabym zmienić datę, jak to najlepiej zrobić, online czy zadzwonić?

  • 02-04-2015

    Najtańsze połączenie, jedynie Ryanair ma tak niskie ceny że opłaca się latać, inne linie niestety ceny powyżej możliwości przeciętnych ludzi. Skąd na to wszystko brać kasę, a tą co zarobie wolę wykorzystać na potrzeby domu a nie latania.

  • 31-12-2014

    Do Paryża Ryanair ma najniższe ceny, kto miał wrócić na Święta to wrócił więc cen powinny się unormować. W styczniu początkiem może nie będzie już tak drogo jak prze świętami.

  • 03-09-2014

    To prawda po sezonie ceny bardzo niskie, od 2 października podstawa 84 pln. Beauvai wprawdzie duzo dalej od centrum niż Charled de Gaulle, ale przynajmniej tańsze bilety.

  • 25-08-2014

    Już się zaczynają ceny pozasezonowe, ewentualnie trzeba poczekac do września wtedy wiadomo że jest taniej.

  • 21-07-2014

    Wakacje maja duże ceny strasznie, czy nie może być taniej jak poza sezonem, wtedy az sympatycznie patrzeć na rozkłady lotów.

  • 23-06-2014

    Najtańsza opcja jeśli chodzi o lot do Paryża. Sprawdziłem Easyjeta oraz regularne linie i wszystko drożej, więc potwierdza się że Ryanair to najtańszy przewoźnik.

  • 27-08-2013

    Bardzo fajne połączenie, raz dwa i jest sie na miejscu stosunkowo za nieduże pieniądze

  • 20-08-2013

    Najtańsze linie ze wszystkich, sprawdzałam ceny na różne loty i Ryanair nie ma żadnej konkurencji. Kupiłam bilet z Krakowa, zresztą nie po raz pierwszy. Latam na Beauvais. Polecam wszystkim zainteresowanym. Wakacje już dobiegają końca.

  • 23-07-2013

    Wracam z dziećmi do Paryża Beauvais juz w sierpniu. Bilety zakupione, wakacje w połowie trwają, aż żal opuszczać Polskę. Pozdrawiam wszystkich którzy musieli wyemigrować do Francji.

  • 27-05-2013

    Polecam , nie ważne czy w długi weekend czy później dla Paryż zawsze jest piekny i wart odwiedzenia

  • 25-04-2013

    A kto wybiera się na weekend majowy do Paryża???? Brzmi nieźle, ja lecę i już odliczam dni. Podróże powietrzne mają to do siebie że oprócz dreszczyku emocji jest jeszcze gwarantowana szybkość dotarcia na miejsce - co lubię najbardziej.

  • 25-03-2013

    Nie można oddawać biletów, jedyne co to możesz zmienić dane typu- imię nazwisko, datę podróży, ale jest to dosyć droga impreza i w praktyce się nie opłaca

  • 11-02-2013

    Kupiłam w dobrej cenie loty na Walentynki dla mojego faceta i szykuje niespodziankę na WALENTYNKI...ciekawe jaka będzie reakcja, oby zechciał lecieć, bo z tego co słyszałam tanich biletów nie można oddać...

  • 18-12-2012

    Uciekam na świeta do Francji i jeszcze udało mi się kupić bilet w dobrej cenie- upiiii

  • 16-11-2012

    POŁĄCZENIE BARDZO FAJNE ZAWŁASZCZA ZA TAKA CENĘ

  • 13-11-2012

    Lotnisko Balice jest bardzo wygodne, lubie z niego latać, bardzo czytelne dla pasażerów. Korzystam z niego latając do Paryża - Wam też polecam. ceny przystępne, loty krótkie.

  • 06-10-2012

    Ceny na początku grudnia rewelacyjnie tanie, 15 zł podstawa to sie nazywa promocja, zrobimy sobie prezent na Mikołaja.

  • 01-10-2012

    Jeśli ktoś lata często z Krakowa do Paryża to myśle że docenia to połączenie, wychodzi najtaniej i nie ma co narzekać.

  • 26-09-2012

    Widzę, że po wakacjach ceny lecą na łeb na szyję, to bardzo dobrze, trzeba zdążyć przed świętami kupić bilety, bo pewnie znowu nastąpi wzrost cen.

  • 31-08-2012

    Pozytywnie zaskoczyła mnie zwłaszcza cena za przelot za dwa tyg zapłaciłem 290 zł, jak minie lot to się okaże pierwszy raz lece Ryanairem

  • 30-07-2012

    CZY KTOSMOŻE WIE ILE JEST Z TEGO LOTNISKA DO DISNEYLANDU I CZY SĄ TAM JAKIES POŁACZENIA Z LOTNISKA= DZIĘKI ZA INFO Z GÓRY

  • 30-07-2012

    najlepsze loty do Paryża jesli chodzi o cenę - bez międzylądowań i przesiadek. Najtańsze - sprawdzałam juz różne opcje, Easyjet wychodzi drożej. Polecam Ryanaira.

  • 26-06-2012

    Jestem z Rzeszowa niestety z Jasionki jeszcze nie ma lotów do Paryża więc muszę najpierw do Krakowa jechać i potem z Balic lece, ale sam lot jest spoko, cena w miarę.

  • 25-05-2012

    Latam od lat z Balic bo nie mam wyboru, samo połaczenie jest ok, tylko czekam na loty z Rzeszowa które mają być od jesieni dostępne, znacznie ułatwi i skróci mi to podróz

  • 08-05-2012

    w miare sensowne połaczenie, adekwatne doceny

  • 23-04-2012

    Kraków- Paryz Ryanairem wychodzi najtaniej przynajmniej mi się tak udawało tylko nie na głowne lotnisko więc jeszcze t trzeba dodatkowe koszty policzyc, ale mimo wszystko się opłaca

  • 17-04-2012

    Sprawdzałem loty do Paryża i w systemie Państwa są tylko do końca października. Czy to tylko stan chwilowy? i loty na późniejsze terminy dopiero będą dodawane czy to już koniec tej trasy????

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena