Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-18 - 2018-03-29
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Gdańsk - Paryż, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko Beauvais-Tille Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-10-30(Wtorek, Sobota).

Bezpośrednie loty z Gdańska do Paryża na międzynarodowe lotnisko Beauvais (BVA). Linie Wizzair w sezonie letnim 2017 oferują tanie loty dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w piątki. Wyloty z Gdańska o godz 10:35, planowane lądowanie w Paryżu o godz 12:45. Loty powrotne relacji Paryż-Gdańsk dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) w godzinach 13:15-15:25. Bilety lotnicze z Gdańska(GDN) do Paryża (BVA) w promocyjnych cenach, już od kilkudziesięciu złotych w jedną stronę. Lataj tanio do Paryża. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Paryż

Tanie Loty z Gdańska do Francji

Informacje o lotach Gdańsk - Paryż. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-30 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Paryż (PAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1631

    2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-06-09 09:45 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 15:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1224

    2017-06-09 09:45 Amsterdam (AMS) 2017-06-09 10:55 Paryż (CDG)

  • KL

    1. KL 1919

    2017-06-09 12:50 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 14:35 Amsterdam (AMS)

Cena 1014 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1631

    2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-06-09 20:40 Gdańsk (GDN) 2017-06-10 01:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 336

    2017-06-09 20:40 Warszawa (WAW) 2017-06-09 22:50 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3827

    2017-06-09 23:40 Gdańsk (GDN) 2017-06-10 00:35 Warszawa (WAW)

Cena 1165 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1631

    2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-06-09 08:30 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 15:35 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • TO

    1. TO 3050

    2017-06-09 08:30 Amsterdam (AMS) 2017-06-09 10:00 Paryż (ORY)

  • KL

    1. KL 1919

    2017-06-09 12:50 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 14:35 Amsterdam (AMS)

Cena 1016 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1631

    2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-06-09 14:15 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 17:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1632

    2017-06-09 14:15 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 16:25 Paryż (BVA)

Cena 921 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1631

    2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-06-09 07:50 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 21:00 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • TO

    1. TO 3640

    2017-06-09 07:50 Londyn (LTN) 2017-06-09 08:20 Paryż (ORY)

  • W6

    1. W6 1610

    2017-06-09 16:50 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 20:00 Londyn (LTN)

Cena 743 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1631

    2017-06-02 11:35 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 13:45 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2017-06-09 09:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 17:05 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • 4U

    1. 4U 7403

    2017-06-09 09:55 Hamburg (HAM) 2017-06-09 11:20 Paryż (CDG)

  • W6

    1. W6 1676

    2017-06-09 14:50 Gdańsk (GDN) 2017-06-09 16:05 Hamburg (HAM)

Cena 966 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2017-06-02 14:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 22:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1609

    2017-06-02 14:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-02 16:15 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2441

    2017-06-02 20:00 Londyn (LTN) 2017-06-02 22:25 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2017-06-09 22:55 Gdańsk (GDN) 2017-06-10 13:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 13h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2442

    2017-06-09 22:55 Londyn (LTN) 2017-06-09 23:15 Paryż (CDG)

  • W6

    1. W6 1602

    2017-06-10 09:15 Gdańsk (GDN) 2017-06-10 12:25 Londyn (LTN)

Cena 956 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

24 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-01-2017

    Zawsze było drogo w święta, nie wspomnę o końcu roku. Trzeba się do takich sytuacji przygotować dużo wcześniej.

  • 30-12-2016

    Początek roku wyprzedany, kto musi lecieć, wyda fortunę na podróż, kto może zostać po 6 stycznia da radę znaleźć tańsze bilety, dobrej zabawy Sylwestrowej w Polsce.

  • 02-12-2016

    Dzisiaj startuje do Paryża, czekałem na tą chwile bardzo długo. Cieszę się że nastąpi po południu. Wieczorem ważne wydarzenie. Wracam po weekendzie, Kasia, Ania czekajcie.

  • 29-11-2016

    Święta chyba udzielają się każdemu powoli. W Polsce juz w sprzedaży większość artykułów w tej tematyce. O dziwo nie słyszałam jeszcze ulubionej świątecznej piosenki "Last Christmas"

  • 16-11-2016

    W PARYŻU MAJA JUZ CHOINKĘ, JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO JUZ W SIERPNIU BĘDĄ UBIERAĆ. TO JAKAŚ PARANOJA SIE JUZ TWORZY. CORAZ BLIŻEJ ŚWIETA.

  • 24-10-2016

    28 listopada do 02 grudnia GDN BVA rewelacyjna cena. Kto leci ze mną na tydzień do Francji? Nie mam towarzysza podróży.

  • 25-07-2016

    ORY miał jedyne połączenie z Polska z Warszawy, dawno już nie widziałem żeby się w tym roku powtórzyły, Latała Transavia ale nie wiadomo z jakiego powodu zrezygnowała z tego połączenia, szkoda. Więc jak piosenka o murzynkach: Trzech murzynków kopało wielki rów, jednego zasypał piasek zostało tylko dwóch.

  • 15-07-2016

    Ile osób tyle potrzeb, a lotnisk w Paryżu tylko trzy (ORY, CDG, BVA). Co kto woli.

  • 22-04-2016

    Każdy wybiera lotniska wg siebie. Mi ogólnie jest wszystko jedno gdzie ląduje, byle miasto sie zgadzalo :P

  • 13-04-2016

    Ja wole lądować na CDG-Charles de Gaulle, bo z tego lotniska jest metro, a jak lądujecie na BVA - Beauvais to dodatkowo trzeba płacić bilet około 16 EUR za dojazd do centrum, a jak lecę z dziećmi to już prawie 60 EUR dodatkowo.

  • 18-02-2016

    Ja zawsze latam do Paryża Wizzairem, przekonałam się do tej linii i jestem z nią od dawna. Nie kombinuje i nie zmieniam transportu. Wszystkie miejsca lądowania, terminale i dojazd do centrum Paryża mam sprawdzone. Z łatwością sam się poruszam, ale przyznam że za pierwszym razem miałem niezłego stresa. Ale wszystko trzeba przeżyć.

  • 21-12-2015

    Zarówno irlandzkie tanie linie Ryanair z siedzibą w Dublinie, które zaistniały w Polsce od 2005 roku jak i węgierskie tanie linie Wizzair z siedzibą w Budapeszcie, powstałe w 2003 roku to solidni przewoźnicy, każdy ma swoje zasady przewozu pasażerów dostępne w serwisach sprzedaży i na stronach online. Obecnie mamy czasy taniego latania.

  • 09-06-2015

    Dla mnie bez różnicy jakimi liniami lecę, nie będę siać negatywnej polityki żeby skłócić pasażerów i zasugerować 1 przewoźnika. Moim zdaniem i tak każdy szuka najtańszych, bezpośrednich i z najbliższego lotniska w okolicach zamieszkania.

  • 27-08-2013

    fajnie ze ten lot jest Wizzerem wole te tanie linie, jakoś tak lepiej sie czuje niz ryanairem

  • 23-04-2013

    Paryż- a czemu by nie? zwłąszcza za taką cenę za samolot, warto

  • 22-04-2013

    Fajne połączenie, pierwszy raz korzystałem z usług Wizzaira i muszę przyznać że to fajne linie, wiadomo nieluksusowe ale przyzwoite

  • 04-03-2013

    JA TEZ KORZYSTAM DŁUGO Z TEGO POŁĄCZENIA ZAWSZE JESTEM ZADOWOLONA , WSZYSTKO SPRAWNIE I SZYBKO, CENY FAKTYCZNIE RAZ SĄ NISKIE RAZ WYSOKIE ALE JAK SIĘ MA SZCZĘSCIE TO MOŻNA W FAJNEJ CENIE KUPIĆ

  • 05-11-2012

    Chyba przez te długie weekendy troche wyszły te bilety, wiadomo każdy wracał na swieta do domu, latam często na tej trasie ale na to połaczenie pierwszy raz tyle kasy poszło

  • 29-10-2012

    głupotą było by nie skorzystać z połaczenia w takich cenach, ja jak widze takie ceny to kupuje od razu , no ale mam do kogo tam lecieć.

  • 21-09-2012

    WIADOMO ZE NIE MA WYGÓD, KTO CHCE LUKSUSY WYBIERA INNE LINIE, ALE WIZZAIREM JEST FAJNIE BO JEST TO BEZPOŚREDNIE POŁACZENIE NO I ZA TAKĄ CENE TO ĄŻ WSTYD NARZEKAĆ

  • 13-09-2012

    Połaczenie adekwatne do ceny- czyli widomo coś za coś, bez wygód ale tanio

  • 06-07-2012

    Bardzo milo wspominam wszystkie loty na tej trasie, wizz airem latam dosyc często i nigdy nie miałem problemów.

  • 11-06-2012

    PRZEZ TO EURO CENY SĄ KOSMICZNE

  • 20-04-2012

    Ja latam do Paryża z Gdańska liniami Wizz Air. Miła obsługa, przyzwoite ceny. Może kiedyś linie Ryanair zawitają w Gdańsku to zrobi się konkurencja i ceny jeszcze bardziej spadną.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena