Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Czerwiec 2018

Powrót

Czerwiec 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-01 - 2018-10-20
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Łódź - Paryż, Wylot lotnisko : Łódź Lublinek - Łódź , Przylot lotnisko Charles de Gaulle Linie lotnicze Adria . Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Bezpośrednie przeloty liniami Adria z Łodzi do Paryża w sezonie jesienno - zimowym trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Loty o godz 11:55, przylot do Paryża o godz 14:05. Loty powrotne również we wtorki, czwartki i w soboty w godzinach 20:20-22:20. Połączenia w sezonie letnim 2017 są zawieszone. Tanie bilety lotnicze na połączenia lotnicze Łódź - Paryż można rezerwować już teraz online lub telefonicznie.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 23.06.2018
  • 22.06.2018

Pozostałe tanie loty do Paryż

Informacje o lotach Łódź - Paryż. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-06-11 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Łódź (LCJ) - Paryż (PAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 18:10 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2234

    2018-08-07 16:40 Monachium (MUC) 2018-08-07 18:10 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 22:00 Łódź (LCJ) 2018-08-15 11:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 1 przesiadka

  • AF

    1 . AF 1122

    2018-08-14 22:00 Monachium (MUC) 2018-08-14 23:35 Paryż (CDG)

  • LH

    1 . LH 1628

    2018-08-15 09:05 Łódź (LCJ) 2018-08-15 10:25 Monachium (MUC)

Cena 1785 zł

Lot 2

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 20:50 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • AF

    1 . AF 1823

    2018-08-07 19:10 Monachium (MUC) 2018-08-07 20:50 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 08:10 Łódź (LCJ) 2018-08-15 11:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 26h 15m / 1 przesiadka

  • AF

    1 . AF 1422

    2018-08-14 08:10 Monachium (MUC) 2018-08-14 09:40 Paryż (CDG)

  • LH

    1 . LH 1628

    2018-08-15 09:05 Łódź (LCJ) 2018-08-15 10:25 Monachium (MUC)

Cena 2036 zł

Lot 3

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 20:50 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • AF

    1 . AF 1823

    2018-08-07 19:10 Monachium (MUC) 2018-08-07 20:50 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 23:25 Łódź (LCJ) 2018-08-15 13:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 29

    2018-08-14 23:25 Dublin (DUB) 2018-08-15 00:00 Paryż (BVA)

  • FR

    1 . FR 1978

    2018-08-15 08:40 Łódź (LCJ) 2018-08-15 12:30 Dublin (DUB)

Cena 1827 zł

Lot 4

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 20:50 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 9h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • AF

    1 . AF 1823

    2018-08-07 19:10 Monachium (MUC) 2018-08-07 20:50 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 23:00 Łódź (LCJ) 2018-08-15 13:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • EI

    1 . EI 529

    2018-08-14 23:00 Dublin (DUB) 2018-08-14 23:40 Paryż (CDG)

  • FR

    1 . FR 1978

    2018-08-15 08:40 Łódź (LCJ) 2018-08-15 12:30 Dublin (DUB)

Cena 1874 zł

Lot 5

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 18:10 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2234

    2018-08-07 16:40 Monachium (MUC) 2018-08-07 18:10 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 23:00 Łódź (LCJ) 2018-08-15 13:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • EI

    1 . EI 529

    2018-08-14 23:00 Dublin (DUB) 2018-08-14 23:40 Paryż (CDG)

  • FR

    1 . FR 1978

    2018-08-15 08:40 Łódź (LCJ) 2018-08-15 12:30 Dublin (DUB)

Cena 1958 zł

Lot 6

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 18:10 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2234

    2018-08-07 16:40 Monachium (MUC) 2018-08-07 18:10 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 23:25 Łódź (LCJ) 2018-08-15 13:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 29

    2018-08-14 23:25 Dublin (DUB) 2018-08-15 00:00 Paryż (BVA)

  • FR

    1 . FR 1978

    2018-08-15 08:40 Łódź (LCJ) 2018-08-15 12:30 Dublin (DUB)

Cena 1910 zł

Lot 7

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-08 00:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2238

    2018-08-07 23:00 Monachium (MUC) 2018-08-08 00:30 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 08:10 Łódź (LCJ) 2018-08-15 11:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 26h 15m / 1 przesiadka

  • AF

    1 . AF 1422

    2018-08-14 08:10 Monachium (MUC) 2018-08-14 09:40 Paryż (CDG)

  • LH

    1 . LH 1628

    2018-08-15 09:05 Łódź (LCJ) 2018-08-15 10:25 Monachium (MUC)

Cena 2017 zł

Lot 8

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-08 00:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2238

    2018-08-07 23:00 Monachium (MUC) 2018-08-08 00:30 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 23:25 Łódź (LCJ) 2018-08-15 13:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 29

    2018-08-14 23:25 Dublin (DUB) 2018-08-15 00:00 Paryż (BVA)

  • FR

    1 . FR 1978

    2018-08-15 08:40 Łódź (LCJ) 2018-08-15 12:30 Dublin (DUB)

Cena 1808 zł

Lot 9

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-08 00:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2238

    2018-08-07 23:00 Monachium (MUC) 2018-08-08 00:30 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 23:00 Łódź (LCJ) 2018-08-15 13:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • EI

    1 . EI 529

    2018-08-14 23:00 Dublin (DUB) 2018-08-14 23:40 Paryż (CDG)

  • FR

    1 . FR 1978

    2018-08-15 08:40 Łódź (LCJ) 2018-08-15 12:30 Dublin (DUB)

Cena 1856 zł

Lot 10

Podróż z Łódź

2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 18:10 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1629

    2018-08-07 11:05 Łódź (LCJ) 2018-08-07 12:25 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 2234

    2018-08-07 16:40 Monachium (MUC) 2018-08-07 18:10 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-08-14 08:10 Łódź (LCJ) 2018-08-15 11:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży : 26h 15m / 1 przesiadka

  • AF

    1 . AF 1422

    2018-08-14 08:10 Monachium (MUC) 2018-08-14 09:40 Paryż (CDG)

  • LH

    1 . LH 1628

    2018-08-15 09:05 Łódź (LCJ) 2018-08-15 10:25 Monachium (MUC)

Cena 2119 zł

Komentarze
i oceny

Loty z Łodzi do Paryża

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-09-2017

    Paryż od zawsze był na liście moich wymarzonych miejsc na zwiedzanie i mam nadzieje że w końcu uda mi się je spełnić- bilet kupiony

  • 05-07-2017

    Nie znam tych linii, widzę że tylko z naszego lotnika latają i jakoś nie jestem przekonana ale chyba nie mam innego wyboru jak chce polecieć do Paryża z Łodzi, zobaczymy mam nadziej ze będę zadowlona

  • 21-03-2017

    Najwięcej osób lata chyba do Paryża i Londynu, to dwa najchętniej wybierane miasta Europy. Ogólnie to wcale się nie dziwię, Paryż - światowy i Londyn - to samo. Aż żal tam nie lecieć choćby tylko na jeden raz.

  • 16-03-2017

    Jakoś nie jestem przekonana do tych połączeń, wolę chyba z Warszawy polecieć myślę ze to pewniejsze

  • 09-03-2017

    Z Rzeszowa juz te linie znikneły zastanawiam się jak długo z Łodzi polatają, szkoda by było tego połączenia

  • 24-11-2016

    Adria lata we wtorki, czwartki i soboty do Paryża, może wybierasz inne dni i system Ci nie pokazuje tego czego szukasz. Spróbuj zaznaczyć lot w takie dni, a powinno Ci się wyświetlić.

  • 22-11-2016

    To lata ta Adria w końcu czy nie? Bo już słuchy dochodzą że zawiesiła swoje loty.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena