Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Styczeń 2018

Powrót

Styczeń 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2016-11-02 - 2016-11-14
Promocja aktualna: do 2016-11-30

Lot na trasie Rzeszów - Paryż, Wylot lotnisko: Rzeszów Jasionka - Rzeszów, Przylot lotnisko Charles de Gaulle Linie lotnicze Adria. Wyloty (Wtorek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Paryża lotnisko Charles de Gaulle (CDG) liniami Adria Airways. Przeloty w sezonie jesienno-zimowym 2016/2017 dwa razy tygodniu w każdy wtorek oraz sobotę. Z Rzeszowa planowany wylot do Paryża o godz 17:20, lądowanie o godz 19:35. Lot powrotny Paryż - Rzeszów w godz 14:40-16:50 (wtorki, soboty). Bilety lotnicze w promocyjnych cenach linii Adria - rezerwacja online lub telefoniczna.

Pozostałe tanie loty do Paryż

Informacje o lotach Rzeszów - Paryż. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-01-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Paryż (PAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 15:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 09:55 Warszawa (WAW)

  • AF

    1. AF 1147

    2018-03-12 13:00 Warszawa (WAW) 2018-03-12 15:25 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 09:45 Rzeszów (RZE) 2018-03-19 18:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1146

    2018-03-19 09:45 Warszawa (WAW) 2018-03-19 12:00 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3807

    2018-03-19 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-03-19 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 869 zł

Lot 2

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 15:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 09:55 Warszawa (WAW)

  • AF

    1. AF 1147

    2018-03-12 13:00 Warszawa (WAW) 2018-03-12 15:25 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 14:10 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 00:35 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1046

    2018-03-19 14:10 Warszawa (WAW) 2018-03-19 16:25 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3803

    2018-03-19 22:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-19 23:35 Warszawa (WAW)

Cena 856 zł

Lot 3

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 19:50 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 09:55 Warszawa (WAW)

  • AF

    1. AF 1047

    2018-03-12 17:20 Warszawa (WAW) 2018-03-12 19:50 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 09:45 Rzeszów (RZE) 2018-03-19 18:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1146

    2018-03-19 09:45 Warszawa (WAW) 2018-03-19 12:00 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3807

    2018-03-19 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-03-19 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 869 zł

Lot 4

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 15:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 09:55 Warszawa (WAW)

  • AF

    1. AF 1147

    2018-03-12 13:00 Warszawa (WAW) 2018-03-12 15:25 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 19:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 09:35 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 336

    2018-03-19 19:40 Warszawa (WAW) 2018-03-19 21:55 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-20 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 890 zł

Lot 5

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 15:25 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 09:55 Warszawa (WAW)

  • AF

    1. AF 1147

    2018-03-12 13:00 Warszawa (WAW) 2018-03-12 15:25 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 19:15 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 09:35 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1246

    2018-03-19 19:15 Warszawa (WAW) 2018-03-19 21:30 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-20 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 852 zł

Lot 6

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 15:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 22:15 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3802

    2018-03-12 15:00 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 15:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 333

    2018-03-12 19:45 Warszawa (WAW) 2018-03-12 22:15 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 19:15 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 09:35 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1246

    2018-03-19 19:15 Warszawa (WAW) 2018-03-19 21:30 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-20 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 891 zł

Lot 7

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 22:15 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 09:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 333

    2018-03-12 19:45 Warszawa (WAW) 2018-03-12 22:15 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 09:45 Rzeszów (RZE) 2018-03-19 18:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1146

    2018-03-19 09:45 Warszawa (WAW) 2018-03-19 12:00 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3807

    2018-03-19 16:35 Rzeszów (RZE) 2018-03-19 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 895 zł

Lot 8

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 19:50 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 09:55 Warszawa (WAW)

  • AF

    1. AF 1047

    2018-03-12 17:20 Warszawa (WAW) 2018-03-12 19:50 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 19:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 09:35 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 336

    2018-03-19 19:40 Warszawa (WAW) 2018-03-19 21:55 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-20 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 890 zł

Lot 9

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 19:50 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 09:55 Warszawa (WAW)

  • AF

    1. AF 1047

    2018-03-12 17:20 Warszawa (WAW) 2018-03-12 19:50 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 19:15 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 09:35 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1246

    2018-03-19 19:15 Warszawa (WAW) 2018-03-19 21:30 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-20 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 852 zł

Lot 10

Podróż z Rzeszów

2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 22:15 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3806

    2018-03-12 09:05 Rzeszów (RZE) 2018-03-12 09:55 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 333

    2018-03-12 19:45 Warszawa (WAW) 2018-03-12 22:15 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-03-19 19:15 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 09:35 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1246

    2018-03-19 19:15 Warszawa (WAW) 2018-03-19 21:30 Paryż (CDG)

  • LO

    1. LO 3805

    2018-03-20 07:40 Rzeszów (RZE) 2018-03-20 08:35 Warszawa (WAW)

Cena 878 zł

Komentarze
i oceny

Loty z Rzeszowa do Paryża

4,0 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-12-2016

    Zawsze zostają Wam loty z przesiadką przez Warszawę jak już musicie koniecznie z Rzeszowa.

  • 08-12-2016

    Najlepiej to dajmy spokój już, tyle było podejść i nic nie wypaliło że wniosek jest wiadomy, nie ma zainteresowania tym kierunkiem, parę osób pewnie robi szum a jak dochodzi już do konkretów nikt nie kupuje biletów.

  • 07-12-2016

    Może jakaś inna linia przejmie Paryż? Są chętni na ten kierunek?

  • 30-11-2016

    A miałam kupować bilety, bo obiecali loty bezpośrednie, coś mnie jednak tknęło żeby mimo wszystko lecieć z Krakowa i dobrze że kupiłam bilety bo i taniej wyszło z Balic i mam pewność że dotrzemy do Paryża, nie to co inni niby kupili tanio dużo przed lotem ale co z tego jak loty odwołane i trzeba będzie poszukać nowego transportu, a obecne ceny dużo droższe.

  • 18-11-2016

    TO ADRIA MA POLATANE, PO CO TO PCHAĆ SIĘ I ZAJMOWAĆ MIEJSCA NA TERMINALACH A POTEM ODSTAWIAĆ TAKIE CYRKI, ODDADZĄ PIENIĄDZE JAK BĘDĄ MIELI Z CZEGO. ŻAŁOSNE ✈

  • 15-11-2016

    Mi już odwołali lot :/ Zwrócą Ci prawdopodobnie tak jak mi kasę, nie ma innego wyjścia. Po odwołaniu lotu linie muszą naliczyć zwrot za nieodbyty lot. "Wg rozporządzenia 261/2004 Parlamentu Europejskiego pasażerom, którzy posiadają zakupiony bilet a rejs został odwołany przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy za bilet lub w miarę dostępności miejsc zmiana biletu na najbliższy możliwy rejs na tej trasie albo też lot na inne lotnisko na podobnych warunkach przewozu w najwcześniejszym możliwym terminie."

  • 14-11-2016

    Mam kupiony bilet na okres grudzień/styczeń 2017, czy Adria będzie latała wtedy, co z moim biletem, słyszałam że linia wycofuje się z rynku.

  • 02-11-2016

    Myślałem że jak otworzą z Jasionki Paryż będą dużo bardziej konkurencyjne ceny. Ogólnie wychodzi drogo, większość osób zrezygnowała z kupna na rzecz Ryanaira z Krakowa, bo wychodzi dużo taniej. Gdyby Adria obniżyła ceny biletów sprzedaż od razu wzrosłaby.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena