Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-03 - 2018-09-01
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Wrocław - Paryż, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Beauvais-Tille Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela) .

Bezpośrednie połączenia z wrocławskiego lotniska Wrocław - Strachowice na paryski port Beauvais oferują tanie linie lotnicze Ryanair. W sezonie letnim połączenia odbywają się trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i niedziele. Wyloty z Wrocławia we wtorki o godzinie 07:20, lądowanie w Paryżu o godz 09:25, w czwartki o 12:10-14:15 oraz niedziele o godz 19:30-21:35. Loty powrotne z Paryża do Wrocławia także trzy razy w tygodniu we wtorki o godz 09:50-11:45, czwartki 14:40-16:35 i niedziele o godz 22:00-23:55. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty startują trzy razy w tygodniu w środy, piątki i niedziele. Wyloty z Wrocławia w środy o godz 19:30, lądowanie w Paryżu o godz 21:35, piątki o godz 15:35-17;40 oraz w niedziele o godz 18:40-20:45. Powrotne loty z Paryża do Wrocławia także 3 razy w tygodniu (środy, piątki, niedziele). Zapraszamy do rezerwacji biletów z Wrocławia do Paryża online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Paryż

Informacje o lotach Wrocław - Paryż. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-03 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Paryż (PAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8934

    2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-04-10 10:50 Wrocław (WRO) 2018-04-10 13:45 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8935

    2018-04-10 10:50 Wrocław (WRO) 2018-04-10 12:45 Paryż (BVA)

Cena 134 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8934

    2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-04-10 15:50 Wrocław (WRO) 2018-04-11 01:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • AF

    1. AF 1800

    2018-04-10 15:50 Madryt (MAD) 2018-04-10 17:55 Paryż (CDG)

  • FR

    1. FR 8306

    2018-04-10 21:15 Wrocław (WRO) 2018-04-11 00:20 Madryt (MAD)

Cena 386 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8934

    2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-04-10 15:45 Wrocław (WRO) 2018-04-11 01:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka

  • TO

    1. TO 3186

    2018-04-10 15:45 Madryt (MAD) 2018-04-10 17:50 Paryż (ORY)

  • FR

    1. FR 8306

    2018-04-10 21:15 Wrocław (WRO) 2018-04-11 00:20 Madryt (MAD)

Cena 357 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8934

    2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-04-10 14:45 Wrocław (WRO) 2018-04-11 01:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 9h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5445

    2018-04-10 14:45 Madryt (MAD) 2018-04-10 16:55 Paryż (BVA)

  • FR

    1. FR 8306

    2018-04-10 21:15 Wrocław (WRO) 2018-04-11 00:20 Madryt (MAD)

Cena 333 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8934

    2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-04-10 14:30 Wrocław (WRO) 2018-04-11 01:20 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 8201

    2018-04-10 14:30 Madryt (MAD) 2018-04-10 16:35 Paryż (CDG)

  • FR

    1. FR 8306

    2018-04-10 21:15 Wrocław (WRO) 2018-04-11 00:20 Madryt (MAD)

Cena 372 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8934

    2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-04-10 13:50 Wrocław (WRO) 2018-04-11 01:10 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 10h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 7042

    2018-04-10 13:50 Liverpool (LPL) 2018-04-10 14:15 Paryż (CDG)

  • FR

    1. FR 9648

    2018-04-10 20:55 Wrocław (WRO) 2018-04-11 00:10 Liverpool (LPL)

Cena 503 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2018-04-03 10:40 Wrocław (WRO) 2018-04-03 21:30 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8031

    2018-04-03 10:40 Wrocław (WRO) 2018-04-03 13:25 Palma de Mallorca (PMI)

  • U2

    1. U2 3834

    2018-04-03 19:20 Palma de Mallorca (PMI) 2018-04-03 21:30 Paryż (CDG)

Podróż do Paryż

2018-04-10 10:50 Wrocław (WRO) 2018-04-10 13:45 Paryż (CDG)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8935

    2018-04-10 10:50 Wrocław (WRO) 2018-04-10 12:45 Paryż (BVA)

Cena 472 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8934

    2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-04-10 11:45 Wrocław (WRO) 2018-04-11 01:15 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka

  • TP

    1. TP 437

    2018-04-10 11:45 Lizbona (LIS) 2018-04-10 13:15 Paryż (ORY)

  • FR

    1. FR 8039

    2018-04-10 19:30 Wrocław (WRO) 2018-04-11 00:15 Lizbona (LIS)

Cena 504 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8934

    2018-04-03 08:20 Wrocław (WRO) 2018-04-03 10:25 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-04-10 11:35 Wrocław (WRO) 2018-04-11 01:15 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1084

    2018-04-10 11:35 Lizbona (LIS) 2018-04-10 13:10 Paryż (BVA)

  • FR

    1. FR 8039

    2018-04-10 19:30 Wrocław (WRO) 2018-04-11 00:15 Lizbona (LIS)

Cena 483 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2018-04-03 14:45 Wrocław (WRO) 2018-04-04 13:00 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 22h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1859

    2018-04-03 14:45 Wrocław (WRO) 2018-04-03 16:45 Bari (BRI)

  • FR

    1. FR 8708

    2018-04-04 10:25 Bari (BRI) 2018-04-04 13:00 Paryż (BVA)

Podróż do Paryż

2018-04-10 10:50 Wrocław (WRO) 2018-04-10 13:45 Paryż (BVA)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8935

    2018-04-10 10:50 Wrocław (WRO) 2018-04-10 12:45 Paryż (BVA)

Cena 506 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

32 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-12-2017

    Ja ciągle jestem na walizkach, latam do Paryża kilka razy w miesiącu, czasem zastanawiam się ile to pieniędzy w roku wydaje na bilety lotnicze.

  • 21-11-2017

    Ale dzięki temu także podróżni na tych lotach korzystają, płacą mniej i dzięki temu więcej mogą przeznaczyć na prezenty świąteczne dla rodziny. Obopólna korzyść.

  • 16-11-2017

    W Paryżu mieszka chyba tyle Polaków co w Londynie, dają zarabiać liniom lotniczym duże pieniądze, loty latają regularnie na różne lotniska, nieźle się dorabiają na podróżnych.

  • 05-10-2017

    Do Paryża chętnie wybrałabym się, nigdy tam nie byłam. Piękne światowe miasto, urok ma wyjątkowy. Lotem bezpośrednim można tam szybko dolecieć.

  • 22-09-2017

    Październik ma 39 PLN więc jeszcze mniej, Paryż w zasięgu Waszych możliwości.

  • 21-06-2017

    W sierpniu wracają ponownie ceny w promocji od 63 złotych. Zbliża się tani Paryż.

  • 17-05-2017

    CENY NADAL ZACHĘCAJĄCE. TO RACZEJ PROMOCJE LINIOWE, NIŻ OBAWY PRZED STRATA KLIENTELI. PARYŻ LATAŁ I BĘDZIE LATAŁ POMIMO RÓŻNYCH ZAWIROWAŃ POLITYCZNYCH CZY SYTUACJI DANEGO KRAJU. NIE DA RADY SIĘ NATYCHMIASTOWO ODCIĄĆ OD MIEJSCA JEŚLI WYDARZA SIĘ JAKIEŚ ZAGROŻENIE.

  • 27-03-2017

    Dzięki temu Paryż ma teraz rewelacyjnie niskie ceny, może brak zainteresowania wpłynął na to. Ludzie jednak boja sie.

  • 08-03-2017

    Paryż ma teraz obstawę policyjną i mamy nadzieje że nikt się przez nią nie przeciśnie. Jedno jest pewne, na całym świecie nikt nie jest bezpieczny.

  • 31-01-2017

    SYTUACJA W PARYŻU USTABILIZOWANA.

  • 10-10-2016

    Dajcie już spokój z tymi strachami o Paryż, co ma się stać to i tak nieuniknione. Ludzie muszą żyć, Pary z teraz się uspokoił.

  • 14-06-2016

    Teraz w Paryżu był natłok ludzi którzy polecieli na rozpoczęcie Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Bałem się trochę co tam będzie się działo ale pierwszy mecz jak wynika z relacji mediów odbył się bez zarzutów.

  • 19-04-2016

    Słyszałem że Adria z Rzeszowa faktycznie rozpoczęła sprzedaż ale ceny jak za zboże, kosi wszystkich równo !!!

  • 14-04-2016

    Paryż ostatnio rozszerzył swoja ofertę o port w Rzeszowie. Korzystajcie póki tanie bilety !

  • 28-01-2016

    To chyba niedorzeczne żebym musiał szukać w innym porcie skoro mamy loty z Wrocławia do Paryża, a ja mam jechać do Warszawy? Daj spokój, to raczej linia powinna wyjść z propozycja niższych cen żebyśmy nie musieli rezygnować z naszego rodzimego portu.

  • 19-01-2016

    Na szczęście do Paryża jest wiele możliwości lotów z różnych miejsc w Polsce. Jak nie odpowiada Wam cena to szukacie w innym możliwie najbliższym porcie.

  • 03-03-2014

    Kupiłam bilet na 18 marca za niecałe 90zł Najtaniej z liniami Ryanair. Niezawodny tani przewoźnik.

  • 21-01-2014

    Do Beauvais latam bo zawsze wychodzi taniej, niż na lotniska położone w centrum. Wprawdzie jakieś 80km od miasta ale taniej wychodzi. Autokar juz odpada, za drogo i za długo.

  • 13-01-2014

    Z lotniska Starachowice najlepiej wybrać do Paryża tanie linie, bo bezpośrednio, bo najtaniej, bo tak:) bo ja latam i wiem...

  • 02-08-2013

    Kupiłem bilet w 2 strony, koszt prawie 700zł, ale w wakacje to normalne że ceny są dużo wyższe niż poza sezonem. I tak wychodzi dużo taniej niż linie regularne, więc pozdrawiam tanie linie. Paris Paris...

  • 01-08-2013

    Latam Ryanairem do BVA bo nic tańszego nie znajduje to najtańsza linia na tej trasie, bezpośrednie loty i ceny w sam raz na moja kieszeń. Polecam

  • 18-06-2013

    jeśli kto s chce się dostać do Paryża to nie widze lepiej, polecam

  • 07-05-2013

    Bardzo fajne połączenie leciałem już kilka razy i napewno jeszcze skorzystam

  • 03-04-2013

    Ze wszystkich lotnisk maja najtańsza ofertę

  • 20-03-2013

    Raz wybieram wizzaira raz ryanaira w zależności jak cena reszta dla mnie bez różnicy

  • 01-02-2013

    Fajnie że ceny na ten kierunek utrzymują się w mairę na równym poziomie

  • 24-10-2012

    wychodzi najtaniej więc nie ma co kombinować,polecam

  • 13-09-2012

    Wygodne, dobre loty. Bezpośrednie połączenie - co najbardziej mi się podoba, a przede wszystkim dobre ceny. Ode mnie duży +

  • 10-09-2012

    Latam na zmianę raz Wizzairem raz Ryanerem w zależności co taniej wychodzi obydwa połączenia porównywalne, bez problemowe

  • 29-08-2012

    Widać, że Paryż to wciąż jedno z najczęściej odwiedzanych europejskich miast, nie ma co się dziwić przepiękne miasto i bardzo fajni ludzie.

  • 14-06-2012

    FAKTYCZNIE CENY NIE SA WYGUROWANE, TRZEBA TYLKO JESZCZE DOLICZYC SOBIE DOJAZD JAK SIE CHCE Z LOTNISKA DO CENTRUM MIASTA DOJECHAC.

  • 04-06-2012

    Za takie ceny jak oferują te linie można sobie pozwolić na romantyczny wypad na weekend

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena