Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-01 - 2018-04-03
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Katowice - Paryż, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Beauvais-Tille Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa) od 2017-09-19(Środa, Sobota).

Tanie loty z Katowic do Paryża w sezonie letnim 2017 udostępniają węgierskie tanie linie Wizzair dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Bezpośrednie loty z Katowic startują o godz 10:45, w Paryżu lądowanie o godz 12:55. Loty odwrotne z Paryża dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 13:25, lądowanie w Katowicach o godz 15:30. Zarezerwuj promocyjne loty z Katowic do Paryża telefonicznie lub online 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Paryż

Informacje o lotach Katowice - Paryż. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Paryż (PAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1051

    2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)

Podróż do Paris

2017-09-27 14:25 Katowice (KTW) 2017-09-27 17:30 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1052

    2017-09-27 14:25 Katowice (KTW) 2017-09-27 16:30 Paris (BVA)

Cena 259 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-09-20 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-20 19:55 Paris (CDG)
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3882

    2017-09-20 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-20 14:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 335

    2017-09-20 17:30 Warszawa (WAW) 2017-09-20 19:55 Paris (CDG)

Podróż do Paris

2017-09-27 14:25 Katowice (KTW) 2017-09-27 17:30 Paris (CDG)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1052

    2017-09-27 14:25 Katowice (KTW) 2017-09-27 16:30 Paris (BVA)

Cena 546 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-09-20 19:25 Katowice (KTW) 2017-09-21 10:55 Paris (CDG)
Całkowity czas podróży: 15h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-09-20 19:25 Katowice (KTW) 2017-09-20 20:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 331

    2017-09-21 08:25 Warszawa (WAW) 2017-09-21 10:55 Paris (CDG)

Podróż do Paris

2017-09-27 14:25 Katowice (KTW) 2017-09-27 17:30 Paris (CDG)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1052

    2017-09-27 14:25 Katowice (KTW) 2017-09-27 16:30 Paris (BVA)

Cena 546 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-09-20 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-20 18:40 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3882

    2017-09-20 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-20 14:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1351

    2017-09-20 16:20 Warszawa (WAW) 2017-09-20 18:40 Paris (BVA)

Podróż do Paris

2017-09-27 14:25 Katowice (KTW) 2017-09-27 17:30 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1052

    2017-09-27 14:25 Katowice (KTW) 2017-09-27 16:30 Paris (BVA)

Cena 406 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1051

    2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)

Podróż do Paris

2017-09-27 19:10 Katowice (KTW) 2017-09-28 01:40 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1352

    2017-09-27 19:10 Warszawa (WAW) 2017-09-27 21:25 Paris (BVA)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-09-27 23:50 Katowice (KTW) 2017-09-28 00:40 Warszawa (WAW)

Cena 386 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1051

    2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)

Podróż do Paris

2017-09-27 11:20 Katowice (KTW) 2017-09-28 02:55 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka

  • BE

    1. BE 4402

    2017-09-27 11:20 Doncaster (DSA) 2017-09-27 11:50 Paris (CDG)

  • W6

    1. W6 1016

    2017-09-27 22:40 Katowice (KTW) 2017-09-28 01:55 Doncaster (DSA)

Cena 569 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1051

    2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)

Podróż do Paris

2017-09-27 09:50 Katowice (KTW) 2017-09-27 19:45 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2432

    2017-09-27 09:50 Londyn (LTN) 2017-09-27 10:05 Paris (CDG)

  • W6

    1. W6 1010

    2017-09-27 15:30 Katowice (KTW) 2017-09-27 18:45 Londyn (LTN)

Cena 486 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1051

    2017-09-20 11:45 Katowice (KTW) 2017-09-20 13:55 Paris (BVA)

Podróż do Paris

2017-09-27 22:55 Katowice (KTW) 2017-09-28 13:45 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2442

    2017-09-27 22:55 Londyn (LTN) 2017-09-27 23:15 Paris (CDG)

  • W6

    1. W6 1002

    2017-09-28 09:30 Katowice (KTW) 2017-09-28 12:45 Londyn (LTN)

Cena 531 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2017-09-20 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-20 18:40 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3882

    2017-09-20 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-20 14:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1351

    2017-09-20 16:20 Warszawa (WAW) 2017-09-20 18:40 Paris (BVA)

Podróż do Paris

2017-09-27 19:10 Katowice (KTW) 2017-09-28 01:40 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1352

    2017-09-27 19:10 Warszawa (WAW) 2017-09-27 21:25 Paris (BVA)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-09-27 23:50 Katowice (KTW) 2017-09-28 00:40 Warszawa (WAW)

Cena 533 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2017-09-20 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-20 18:40 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 5h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3882

    2017-09-20 13:10 Katowice (KTW) 2017-09-20 14:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1351

    2017-09-20 16:20 Warszawa (WAW) 2017-09-20 18:40 Paris (BVA)

Podróż do Paris

2017-09-27 19:10 Katowice (KTW) 2017-09-28 01:50 Paris (BVA)
Całkowity czas podróży: 5h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1352

    2017-09-27 19:10 Warszawa (WAW) 2017-09-27 21:25 Paris (BVA)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-09-28 00:00 Katowice (KTW) 2017-09-28 00:50 Warszawa (WAW)

Cena 532 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

52 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-12-2016

    Może już trochę oklepane ale co tam dla mnie Paryż to najbardziej romantyczne miejsce jakie znam, wiele wspomnień które ożywają za każdym razem jak tam jestem

  • 16-12-2016

    Paryż od pewnego czasu ma bardzo niskie ceny biletów. Każdy teraz może skorzystać niezależnie od standardu życia. Wszyscy powinni odwiedzić to miasto. Polecam szczególnie zimą.

  • 08-12-2016

    Zawsze jest ryzyko ale ja tez zawsze wcześniej kupuje i potem już nie sprawdzam żeby się nie wkurzać

  • 23-11-2016

    W październiku kupiłam bilety na powrót świąteczny ale się chyba pośpieszyłam, bo ceny znacznie spadły, coś mi mówiło że może się tak zdarzyć ale nie chciałam ryzykować.

  • 18-11-2016

    W Paryżu spędzam większość swojego życia, nie zamienię tego miasta na żadne inne.

  • 05-09-2016

    A październik to już nie...jak miasto może byc romantyczne ...to może być fajne miejsjce na romantyczny wypad, ale jak zobaczysz ceny jakie tam sa to już nie będzie romantyczne

  • 23-08-2016

    Wrzesień w Paryżu jest bardzo romantyczny.

  • 10-08-2016

    Po wakacjach lecę do Paryża :)

  • 02-08-2016

    Jakie dziwne zasady ma Wizzair? Już tak długo go kupuję że nic dziwnego w nim nie zauważyłam. Czasem rzeczy dziwne okazują się zaskakująco proste.

  • 17-03-2016

    Dla mnie Wizzair i Ryanair oferują ten sam poziom usług, cenowo też wychodza podobnie , no może tylko Wizzair ma droższe bagaże i jakieś dziwne zasady dotyczące bagażu poza tym podobnie więc jak dla mnie nie ma różnicy czym lecę mieszkam tak że do jedengo i drugiego lotniska mam praktycznie taką sama odległość więc raz lecę z Krakowa raz Katowic zależy co bardziej odpowiada mi po względem daty

  • 03-03-2016

    Z Krakowa nie ma Wizzaira a ja wole z nim latac, taniej wychodzi i juz jestem przyzwyczjona

  • 23-02-2016

    latam do Paryża głównie z Krakowa, ale jak sprawdziłam ceny na najbliższe terminy z Katowic ma wchodzić wiele promocji, tylko gorszy mam dojazd na lotnisko w Pyrzowicach. Jakie mam możliwości dotarcia z Tarnowa, dotąd idealnie blisko miałam na Balice, ale cen średnie.

  • 09-02-2016

    Przecież tam ludzie normalnie mieszkają, żyją, pracują ja też mam tam bliskich i muszą normalnie funkcjonować, bilety na Wizzairze cena wręcz zachęcają żeby lecieć

  • 25-11-2015

    Średni to pomysł żeby do Paryża lecieć jak tam nic nie jest pewne, a juz najbardziej spokój. Kto wie czy ktos nie wymyśli zamachu w czasie odliczania o północy. To bardzo czarny scenariusz, ale na świecie jest coraz bardziej niebezpiecznie.

  • 09-11-2015

    Zbliża się Sylwester ludziska, lecimy do Paryża????

  • 10-09-2015

    Paryż to magiczne miasto świata mody, pięknych ludzi, firm, jak w bajce przedstawiają to miasto, ciekawe czy rzeczywiście taka sielanka. Mam okazje polecieć, tylko czy zaryzykować.

  • 27-08-2015

    Na BVA głównie Ryanair i Wizzair z Krakowa, Warszawy, Poznania, zależy gdzie najbliżej masz lotnisko.

  • 11-08-2015

    W sierpniu już nie ma promocji, wracają dopiero we wrześniu. A to już będzie po wakacjach. Zależy mi na znalezieniu czegoś taniego teraz, najlepiej wylot za kilka dni? Macie jakieś sprawdzone loty do BVA?

  • 14-07-2015

    KUPUJ BO DOBRE CENY !!! SZCZEGÓLNIE W OKRESIE LETNIM CZYLI W LIPCU I SIERPNIU CO NAWET ZASTANAWIA SKORO WIĘKSZOŚĆ LOTÓW MA DUŻO WYŻSZE CENY.

  • 29-06-2015

    Zazdroszczę Wam Wieży Eiffla i tego klimatu. Często sprawdzam tutaj loty i nawet dobre ceny mi się wydają, autobusem porównywalnie, to już wolałabym lecieć. Kto mnie zaprasza??

  • 22-05-2015

    To prawda, bardzo dużo rodzin mieszka w Paryżu, ma swoje mieszkania, pracę, większość pewnie tam zostanie, dlatego kierunek Katowice-Paryż zawsze będzie potrzebny.

  • 13-05-2015

    Coraz więcej Polaków lata do Paryża, wszędzie słyszy się język polski, więc na pewno nie zginiemy jeśli nawet ktoś nie zna języka to ktoś zawsze znajdzie się aby Wam pomóc.

  • 11-05-2015

    Sprawdzałam ceny z Krakowa i Katowic to lepsze zdecydowanie są z Katowic, oprócz tego że bagaże się dużo różnią wielkością. Niemniej jednak wybrałam Wizzaira, bo lepiej taniej o 300 zł.

  • 05-05-2015

    Oj z tym zarabianiem to lekka przesada, każdy każdemu wylicza, stać Cie to kupuj sobie bilet na lot, nie stać to nie komentuj i siedź w domu. Taka jest kolej rzeczy, jak się bardzo chce to się praca znajdzie.

  • 05-03-2015

    Pyrzowice ma wiele fajnych lotów. Czasami tu sprawdzam ceny, jak będzie warto to zaryzykuje i kupię jakies tanie bilety. Tyle ludzi lata, tylko ja się pytam gdzie Wy na to zarabiacie.

  • 24-04-2014

    8 maja ma dobrą cenę tylko lot startuje o 6 rano, trochę za wcześnie jak dla mnie, ale nie ma nic innego taniego w tym dniu.

  • 02-01-2014

    Myślałem, że po świętach ceny spadną i nie pomyliłem się, dobre ceny w styczniu i lutym - no i na to czekałem. Polujcie na niskie ceny pomiędzy świętami, przed i po wakacjach zawsze można wyhaczyć coś taniego.

  • 19-11-2013

    Z tanich lini zdecydowanie wole Wizzaira, choc nie powiem żeby była jakaś mega róznica, ale i tak wole niz Ryanaira

  • 20-09-2013

    jak by był na głowne lotnisko to na pewno nie kosztowalby tak mało, wiadomo ze wizzair to tanie linie i taka mają filozofie ze obnizaja koszty lotu bo np nie ponosza wysokich opłat lotniskowych na głownych portach

  • 28-06-2013

    Gdyby jeszcze lot był na głowne lotnisko było by idealnie

  • 20-06-2013

    Jeśli się ktos wybiera to szczerze polecam!!!

  • 03-06-2013

    Sprawdzałem z innymi lotniskami i wychodzi najtaniej, więc nie ma co sie zastanawiać tylko brać żeby potem nie żałować

  • 08-03-2013

    NO CZASAMI MOŻNA TANIO KUPIĆ BILET A POTEM KOSZT DOJAZDU DO MIASTA JEST WIĘKSZY ,ALE I TAK CAŁOŚC WYCHODZI DUŻO TANIEJ NIZ INNYMI ŚRODKAMI TRANSPORTU

  • 01-03-2013

    Wszytko fajnie, szkoda tylko że połączenie nie jet na główne lotnisko ale i tak można to jakoś pogodzić

  • 27-02-2013

    przekonałem się do samolotów i już nie wyobrażam sobie na tak długiej trasie jechać samochodem/ autokarem

  • 11-12-2012

    Fajne połaczenie szkoda ze to lotnisko trochę daleko od centrum ale jakoś wszystko można pogodzić i wychodzi dobrze.

  • 19-11-2012

    Ja dalej ma niepokój jak wsiadam do samolotu, mimo to na drogach wcale nie jest bezpieczniej

  • 13-11-2012

    Po locie na tej trasie udało mi się jakoś pozbyć lęku latania dlatego mam sentyment i do tego połączenia i do Paryża zwłaszcza.

  • 06-11-2012

    Dawniej latałam transavia.com na lotnisko Orly, ale niestety zlikwidowano loty, teraz jestem stałą klientka lini Ryanair, zawsze tansze loty mozna dorwać choć lotnisko troche daleko od centrum.

  • 25-09-2012

    jeśli ktokolwiek ma jeszcze watpliwości czy kupic bilet i lecieć to śmiało polecam, naprawde za niewielka kase mozna fajny wypad zorganizować do jedneh=go z najpiekniejszych miast.

  • 31-07-2012

    Wykupiłam bilet na wrzesień, po pierwsze taniej po drugie nie będzie takiego nawału turystów w mieście.

  • 04-07-2012

    Jeśli chodzi o zastrzeżenia to tylko co do lotniska mam. jednak trzeba troche doliczyć czasu i kasy na dojazd poza tym wszytko super.

  • 20-06-2012

    Uważam że linie Wizz Air spełniają oczekiwania pasażerów, zarówno ja jak i moi znajomi którzy często latają tymi linami zawsze jesteśmy zadowoleni.

  • 06-06-2012

    JA TEZ NAJBARDZIJE CENIE SOBIE TO POŁACZENIE, LUBIE TE LINIE, CZUJE SIĘ W MAIRE BEZPIECZNIE.

  • 04-06-2012

    Pierwszy lot jaki wybrałam na ta trase był wizzairem i tak juz zostało.

  • 25-05-2012

    Dobre połączenie, dobre linie, bezpośredni lot, polecam Wizzaira, lotnisko poza miastem ale za to dobre ceny.

  • 16-05-2012

    bardzo fajne połączenie pomiędzy dwoma miastami które sa dla mnie najwazniejsze

  • 14-05-2012

    dal wszystkich co kochają podróze obowiązkowe miasto do zweidzenia

  • 27-04-2012

    moze troche banalnie - romantyczny weekend w Paryżu ale kto miał okazje polecieć to mysle ze wie o czym mówię

  • 25-04-2012

    Kocham Paryż !!! Latam z Katowic oraz Krakowa. Mogę polecić linie Ryanair oraz Wizzair.

  • 20-04-2012

    Również latam liniami Wizzair. Czasem można taniej kupić tańszy bilet ale z Krakowa tanimi liniami Ryanair. Cenie sobie miła obsługę w liniach Wizzair :)

  • 13-04-2012

    Szukaliśmy tanie bilety do Paryża. Znaleźliśmy połączenie z Katowic do Paryża. Udało nam się zarezerwować na czerwiec za 205 zł za osobę. Zobaczymy czy linie Wizz Air będą godne polecnia

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena