Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-02 - 2019-03-29
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Gdańsk - Grenoble, Wylot lotnisko : Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Grenoble-Isere Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Grenoble (GNB) oferuje węgierski przewoźnik Wizzair. Loty z Gdańska startują raz w tygodniu w sobotę o godz 18:40, lądowanie w Grenoble (Francja) o godz 21:00. Loty powrotne z Grenoble do Gdańska także raz w tygodniu (sobota) w godzinach wieczornych o 21:45-23:55. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone. Zachęcamy do rezerwacji tanich lotów z Gdańska do Grenoble online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 14.12.2018
  • 13.12.2018

Pozostałe tanie loty do Grenoble

Tanie Loty z Gdańska do Francji

Informacje o lotach Gdańsk - Grenoble. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-12-07 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Grenoble (GNB).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 10:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2373

    2019-01-18 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 23:40 London (STN)

  • FR

    1 . FR 2148

    2019-01-19 07:10 London (STN) 2019-01-19 10:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 14:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 26h 40m / 3 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • FR

    1 . FR 2715

    2019-01-25 17:35 Alicante (ALC) 2019-01-25 21:05 London (LGW)

  • FR

    1 . FR 7522

    2019-01-26 08:05 Eindhoven (EIN) 2019-01-26 10:45 Alicante (ALC)

  • W6

    1 . W6 1642

    2019-01-26 12:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 13:55 Eindhoven (EIN)

Cena 708 zł

Lot 2

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 13:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 09:30 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 20h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1504

    2019-01-18 13:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 14:35 Leeds (LBA)

  • LS

    1 . LS 233

    2019-01-19 06:15 Leeds (LBA) 2019-01-19 09:30 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 14:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 26h 40m / 3 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • FR

    1 . FR 2715

    2019-01-25 17:35 Alicante (ALC) 2019-01-25 21:05 London (LGW)

  • FR

    1 . FR 7522

    2019-01-26 08:05 Eindhoven (EIN) 2019-01-26 10:45 Alicante (ALC)

  • W6

    1 . W6 1642

    2019-01-26 12:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 13:55 Eindhoven (EIN)

Cena 835 zł

Lot 3

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 16:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 15:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 23h 50m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 1739

    2019-01-18 16:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 17:05 Malmö (MMX)

  • W6

    1 . W6 1510

    2019-01-18 21:55 Malmö (MMX) 2019-01-18 23:10 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1333

    2019-01-19 13:20 Warsaw (WAW) 2019-01-19 15:55 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 14:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 26h 40m / 3 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • FR

    1 . FR 2715

    2019-01-25 17:35 Alicante (ALC) 2019-01-25 21:05 London (LGW)

  • FR

    1 . FR 7522

    2019-01-26 08:05 Eindhoven (EIN) 2019-01-26 10:45 Alicante (ALC)

  • W6

    1 . W6 1642

    2019-01-26 12:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 13:55 Eindhoven (EIN)

Cena 776 zł

Lot 4

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 06:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 08:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 26h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1601

    2019-01-18 06:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 07:35 London (LTN)

  • U2

    1 . U2 2423

    2019-01-19 06:05 London (LTN) 2019-01-19 08:55 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 14:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 26h 40m / 3 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • FR

    1 . FR 2715

    2019-01-25 17:35 Alicante (ALC) 2019-01-25 21:05 London (LGW)

  • FR

    1 . FR 7522

    2019-01-26 08:05 Eindhoven (EIN) 2019-01-26 10:45 Alicante (ALC)

  • W6

    1 . W6 1642

    2019-01-26 12:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 13:55 Eindhoven (EIN)

Cena 819 zł

Lot 5

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 10:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2373

    2019-01-18 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 23:40 London (STN)

  • FR

    1 . FR 2148

    2019-01-19 07:10 London (STN) 2019-01-19 10:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 17:00 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 28h 45m / 2 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • DY

    1 . DY 1337

    2019-01-25 20:30 Stavanger (SVG) 2019-01-25 23:10 London (LGW)

  • W6

    1 . W6 1748

    2019-01-26 14:25 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 16:00 Stavanger (SVG)

Cena 790 zł

Lot 6

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 10:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2373

    2019-01-18 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 23:40 London (STN)

  • FR

    1 . FR 2148

    2019-01-19 07:10 London (STN) 2019-01-19 10:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 21:50 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 33h 35m / 2 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • U2

    1 . U2 839

    2019-01-25 18:00 Belfast (BFS) 2019-01-25 19:30 London (LGW)

  • FR

    1 . FR 3027

    2019-01-26 17:25 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 20:50 Belfast (BFS)

Cena 833 zł

Lot 7

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 10:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 2373

    2019-01-18 22:20 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 23:40 London (STN)

  • FR

    1 . FR 2148

    2019-01-19 07:10 London (STN) 2019-01-19 10:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 21:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 33h 40m / 3 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • FR

    1 . FR 123

    2019-01-25 14:55 Dublin (DUB) 2019-01-25 16:20 London (LGW)

  • FR

    1 . FR 1556

    2019-01-25 19:00 Manchester (MAN) 2019-01-25 20:05 Dublin (DUB)

  • FR

    1 . FR 4094

    2019-01-26 17:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 20:55 Manchester (MAN)

Cena 699 zł

Lot 8

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 13:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 09:30 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 20h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1504

    2019-01-18 13:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 14:35 Leeds (LBA)

  • LS

    1 . LS 233

    2019-01-19 06:15 Leeds (LBA) 2019-01-19 09:30 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 21:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 33h 40m / 3 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • FR

    1 . FR 123

    2019-01-25 14:55 Dublin (DUB) 2019-01-25 16:20 London (LGW)

  • FR

    1 . FR 1556

    2019-01-25 19:00 Manchester (MAN) 2019-01-25 20:05 Dublin (DUB)

  • FR

    1 . FR 4094

    2019-01-26 17:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 20:55 Manchester (MAN)

Cena 825 zł

Lot 9

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 16:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 15:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 23h 50m / 2 przesiadki

  • W6

    1 . W6 1739

    2019-01-18 16:05 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 17:05 Malmö (MMX)

  • W6

    1 . W6 1510

    2019-01-18 21:55 Malmö (MMX) 2019-01-18 23:10 Warsaw (WAW)

  • W6

    1 . W6 1333

    2019-01-19 13:20 Warsaw (WAW) 2019-01-19 15:55 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 21:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 33h 40m / 3 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • FR

    1 . FR 123

    2019-01-25 14:55 Dublin (DUB) 2019-01-25 16:20 London (LGW)

  • FR

    1 . FR 1556

    2019-01-25 19:00 Manchester (MAN) 2019-01-25 20:05 Dublin (DUB)

  • FR

    1 . FR 4094

    2019-01-26 17:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 20:55 Manchester (MAN)

Cena 766 zł

Lot 10

Podróż z Gdańsk

2019-01-18 06:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-19 08:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 26h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1601

    2019-01-18 06:10 Gdańsk (GDN) 2019-01-18 07:35 London (LTN)

  • U2

    1 . U2 2423

    2019-01-19 06:05 London (LTN) 2019-01-19 08:55 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2019-01-25 11:15 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 21:55 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 33h 40m / 3 przesiadki

  • U2

    1 . U2 8942

    2019-01-25 11:15 London (LGW) 2019-01-25 11:55 Grenoble (GNB)

  • FR

    1 . FR 123

    2019-01-25 14:55 Dublin (DUB) 2019-01-25 16:20 London (LGW)

  • FR

    1 . FR 1556

    2019-01-25 19:00 Manchester (MAN) 2019-01-25 20:05 Dublin (DUB)

  • FR

    1 . FR 4094

    2019-01-26 17:40 Gdańsk (GDN) 2019-01-26 20:55 Manchester (MAN)

Cena 810 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-08-2018

    BYŁO, BYŁO I SIĘ ZBYŁO...

  • 18-06-2018

    To ile to Grenoble latało? Tydzień... Ech...

  • 08-03-2018

    ODWOŁALI LOTY DO GRENOBLE NA AMEN?

  • 20-12-2017

    Pomysł jak każdy inny, wystarczy przyjąć na klatę brak lotów i wybrać coś innego.

  • 11-12-2017

    To jaki jest sens wprowadzania nowych lotów, a potem odwoływania ich. Grenoble akurat było dobrym pomysłem ale już nieaktywne?

  • 29-11-2017

    Chyba byłby w rozkładzie gdyby miał latać od marca, a do tej pory nic nie wrzucili, pewnie koniec Grenoble.

  • 16-11-2017

    Może już nie będzie tych lotów, Grenoble to fajny kierunek ale popyt średni na niego najwyraźniej był skoro zawiesili. Poczekamy do lata, może odblokują,

  • 07-09-2017

    Od kiedy wznawiają loty do Grenoble?

  • 03-08-2017

    Dobrze że wchodzą nowe kierunki, coś innego niż Paryż- piękny ale niebezpieczny, przeludniony, to juz nie jest to samo miasto co kiedyś, a Grenoble-myślę ze się sprawdzi

  • 28-03-2017

    Grenoble było chyba lotem testowym. pewnie sprawdzali zainteresowanie tym portem, albo wrzucili go jedynie na sezon zimowy, żeby odcążyć Paryż. Zawsze to jakaś nowość.

  • 08-03-2017

    czy Grenoble kończy latać w marcu? Dlaczego taka pauza?

  • 27-01-2017

    Linie wizzair w cenie maja malutki bagaż, około 5kg o wymiarach 42-32-25 centymetrów, za wszystkie inne jest dopłata.

  • 29-11-2016

    Zamierzam kupić bilet na Walentynki - ceny niskie, niespodzianka powinna się udać, powiedzcie tylko czy w tak niskich cenach bagaż podręczny ma 10kg tak jak we większości tanich linii?

  • 24-11-2016

    To pewnie głównie w Paryżu, inne miasta jakoś mało są oblegane skoro się o nich nie pisze, Paryż to główne miasto europejskie, gdzie przebywa bardzo dużo narodowości, reszta raczej spokojnie żyje sobie.

  • 03-11-2016

    Francja ma największy natłok emigrantów z Syrii, Paryż jest nimi zawalony, podobno tworzą się tam getta, ludzie mieszkają w namiotach na ulicach. Czy cała Francja tak ma, czy to tylko niektóre miasta??

  • 05-10-2016

    Francja jest bardzo popularna, dużo narodowości tam mieszka, dużo osób lata.

  • 16-09-2016

    Przy okazji pobytu w Grenoble koniecznie wybierzcie sie do Turynu, tylko 2 godziny jazdy a jednocześnie zaliczycie i francje i Włochy. Bardzo blisko macie.

  • 29-08-2016

    Coraz więcej fajnych portów we Francji zezwala na lądowanie Polaków, Grenoble to nowość, mamy oczywiście Paryż (co najmniej 3 lotniska) czy Lyon, do koloru do wyboru.

  • 26-07-2016

    Ten kto sam się nie przekona do lotów zawsze będzie się bał, teraz cała Europa zagrożona, nie wiadomo co gdzie i kiedy może wystrzelić. Ja nawet na to nie zwracam uwagi bo można zgłupieć.

  • 25-07-2016

    A czy we Francji jest już bezpiecznie, czy jeszcze się wstrzymać z podróżowaniem? Coś wiadomo?

  • 21-07-2016

    TO BARDZO DOBRZE ŻE WIZZAIR ZDECYDOWAŁ SIĘ NA KOLEJNY NOWY KIERUNEK, GRENOBLE JESZCZE TEGO NIE BYŁO Z GDAŃSKA, DO TEJ PORY LATAMY TYLKO DO PARYŻA.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena