Wylot

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-12-09 - 2020-03-22
Promocja aktualna: do 2019-12-15

Lot na trasie Warszawa - Grenoble, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Grenoble-Isere Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Grenoble (GNB). Promocyjne loty udostępnia tani węgierski przewoźnik Wizzair raz w tygodniu w soboty. Wyloty z Warszawy Okęcie w sezonie jesienno-zimowym startują od 11 stycznia 2020 o godz 15:35, lądowanie w Grenoble o godz 18:05. Loty powrotne z Francji (Grenoble) do Warszawy także raz w tygodniu (soboty) o godz 18:55-21:25. Zarezerwuj tani lot do Grenoble online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Grenoble

Średni czas lotu Warszawa - Grenoble:
2h 30m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
525.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
525.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
434.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Grenoble:
Warszawa (WMI) -> Londyn (STN) -> Grenoble (GNB)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Grenoble - Warszawa:
Grenoble (GNB) -> Londyn (STN) -> Warszawa (WMI)
Grenoble (GNB) -> Londyn (LTN) -> Warszawa (WAW)
Grenoble (GNB) -> Londyn (STN) -> Eindhoven (EIN) -> Warszawa (WMI)
Nasi Klienci wybrali również loty do Grenoble z Gdańska (139.00zł drożej o 44%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Grenoble

Tanie Loty z Warszawy do Francji

Informacje o lotach Warszawa - Grenoble. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-03 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Grenoble (GNB).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61333

    2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-18 18:55 Warszawa (WAW) 2020-01-18 22:25 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61334

    2020-01-18 18:55 Grenoble (GNB) 2020-01-18 21:25 Warszawa (WAW)

Cena 315 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61333

    2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-21 16:05 Warszawa (WAW) 2020-01-22 13:10 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 20h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2139

    2020-01-21 16:05 Grenoble (GNB) 2020-01-21 17:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR1021

    2020-01-22 08:55 Londyn (STN) 2020-01-22 12:10 Warszawa (WMI)

Cena 200 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 08:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2138

    2020-01-14 13:00 Londyn (STN) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-21 16:05 Warszawa (WMI) 2020-01-22 13:10 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 20h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2139

    2020-01-21 16:05 Grenoble (GNB) 2020-01-21 17:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR1021

    2020-01-22 08:55 Londyn (STN) 2020-01-22 12:10 Warszawa (WMI)

Cena 208 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61333

    2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-21 16:05 Warszawa (WAW) 2020-01-22 00:30 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2139

    2020-01-21 16:05 Grenoble (GNB) 2020-01-21 17:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR2283

    2020-01-21 20:15 Londyn (STN) 2020-01-21 23:30 Warszawa (WMI)

Cena 245 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 08:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2138

    2020-01-14 13:00 Londyn (STN) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-21 16:05 Warszawa (WMI) 2020-01-22 00:30 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2139

    2020-01-21 16:05 Grenoble (GNB) 2020-01-21 17:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR2283

    2020-01-21 20:15 Londyn (STN) 2020-01-21 23:30 Warszawa (WMI)

Cena 254 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61333

    2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-18 20:15 Warszawa (WAW) 2020-01-19 13:20 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 16h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W94484

    2020-01-18 20:15 Grenoble (GNB) 2020-01-18 21:05 Londyn (LTN)

  • W6

    W61302

    2020-01-19 08:50 Londyn (LTN) 2020-01-19 12:20 Warszawa (WAW)

Cena 265 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61333

    2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-18 14:35 Warszawa (WAW) 2020-01-19 13:10 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 21h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2139

    2020-01-18 14:35 Grenoble (GNB) 2020-01-18 15:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR9271

    2020-01-19 06:10 Londyn (STN) 2020-01-19 08:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR4021

    2020-01-19 10:20 Eindhoven (EIN) 2020-01-19 12:10 Warszawa (WMI)

Cena 274 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 08:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2138

    2020-01-14 13:00 Londyn (STN) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-18 20:15 Warszawa (WMI) 2020-01-19 13:20 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 16h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W94484

    2020-01-18 20:15 Grenoble (GNB) 2020-01-18 21:05 Londyn (LTN)

  • W6

    W61302

    2020-01-19 08:50 Londyn (LTN) 2020-01-19 12:20 Warszawa (WAW)

Cena 273 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 2h 30m / Bezpośrednio

  • W6

    W61333

    2020-01-11 15:35 Warszawa (WAW) 2020-01-11 18:05 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-21 16:05 Warszawa (WAW) 2020-01-22 18:45 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 25h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2139

    2020-01-21 16:05 Grenoble (GNB) 2020-01-21 17:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR4192

    2020-01-22 08:05 Londyn (STN) 2020-01-22 11:00 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61432

    2020-01-22 15:45 Mediolan (BGY) 2020-01-22 17:45 Warszawa (WAW)

Cena 274 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 08:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2138

    2020-01-14 13:00 Londyn (STN) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-18 14:35 Warszawa (WMI) 2020-01-19 13:10 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 21h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2139

    2020-01-18 14:35 Grenoble (GNB) 2020-01-18 15:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR9271

    2020-01-19 06:10 Londyn (STN) 2020-01-19 08:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR4021

    2020-01-19 10:20 Eindhoven (EIN) 2020-01-19 12:10 Warszawa (WMI)

Cena 282 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1022

    2020-01-14 07:00 Warszawa (WMI) 2020-01-14 08:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2138

    2020-01-14 13:00 Londyn (STN) 2020-01-14 15:40 Grenoble (GNB)

Podróż do Grenoble

2020-01-21 16:05 Warszawa (WMI) 2020-01-22 18:45 Grenoble (GNB)
Całkowity czas podróży : 25h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2139

    2020-01-21 16:05 Grenoble (GNB) 2020-01-21 17:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR4192

    2020-01-22 08:05 Londyn (STN) 2020-01-22 11:00 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61432

    2020-01-22 15:45 Mediolan (BGY) 2020-01-22 17:45 Warszawa (WAW)

Cena 282 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

12 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-07-2019

    Czy Grenoble lata tylko zimą? Nie ma teraz żadnego dnia lotu?

  • 21-02-2019

    GRENOBLE TYLKO RAZ W TYGODNIU LATA? CO TAK MAŁO. NA WEEKEND NIE DA RADY NAWET POLECIEĆ.

  • 08-02-2019

    Ale jeszcze teraz można się załapać na końcówkę tych połączeń- luty, marzec jeszcze są loty i to w dobrych cenach, samo miejsce jest super, i na pewno bezpieczniej niż w Paryżu, choc to całkiem dwa różne miejsca

  • 06-08-2018

    Sezon letni akurat nie lata do Grenoble, reaktywacja jest od 19 stycznia 2019 raz w tygodniu w sobotę na nowo ruszają.

  • 11-04-2018

    A się ucieszyłam ze już polecę...hmmm szkoda ze na lat nie zdążyli wystartować

  • 04-04-2018

    Grenoble startuje dopiero od 12 stycznia 2019 i do kiedy lata?

  • 19-10-2017

    TO MA SENS, GRENOBLE TO TYPOWY ZIMOWY KURORT NIKT LATEM TAM NIE LATA.

  • 18-08-2017

    Loty do Grenoble wprowadzono są typowo pod wyjazdy narciarskie dlatego loty są zimowe.

  • 14-06-2017

    Najwyraźniej brak zainteresowania tym lotem. Inne miasta latają ciągle, Paryż ma największe wzięcie.

  • 19-04-2017

    Czy Grenoble będzie zawsze zamykane na wakacje i dopiero w zimie będzie dostępne, czemu tak dziwnie.

  • 20-10-2016

    Super wiadomości, Grenoble zawitało w stolicy.

  • 04-10-2016

    Już nie mogę się doczekać tych lotów. To bardzo ułatwi w moim przypadku podróżowanie do Francji. Często bywam w miejscowości Voiron, a to zaledwie pół godziny drogi od Grenoble. No lepiej być nie mogło, Jupii

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena