Wylot

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-11 - 2021-10-31
Promocja aktualna: do 2021-06-13

Lot na trasie Warszawa - Strasburg, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Strasburg Airport Linie lotnicze LOT .

Od 5 lipca PLL LOT wprowadzają połączenie Warszawy do Stasburga. Loty realizowane dwa razy w tygodniu w poniedziałki i czwartki. Wylot w poniedziałki z Warszawy odbywa się o godz 12:05, lądowanie w Strasburgu o godz 14:00, lot powrotny odbywa się o godz 17:30 z międzylądowaniem w Monachium, przylot do Warszawy o godz 20:30. Połączenia w czwartki odbywają się w godz 08:10 z międzylądowaniem w Monachium, przylot do Strasburga o godz 11:10, bezpośredni powrót do Warszawy w godz 16:05-18:05. Loty odbywają się na międzynarodowy port lotniczy Strasburg (SXB) oddalony o 10 km na zachód od miasta w miejscowości Entzheim. Strasburg miasto położone w północno-wschodniej Francji, nieopodal granicy niemieckiej na Renie, jest stolicą Alzacji. W mieście siedzibę ma Parlament Europejski, a zabytkowe centrum miasta w całości zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.


Informacja o locie: Warszawa - Strasburg

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Strasburg były oglądane 341 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Strasburg:
Warszawa (WMI) -> Wiedeń (VIE) -> Palma de Mallorca (PMI) -> Strasburg (SXB)
Warszawa (WAW) -> Amsterdam (AMS) -> Strasburg (SXB)
Warszawa (WAW) -> Zurych (ZRH) -> Barcelona (BCN) -> Strasburg (SXB)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Strasburg - Warszawa:
Strasburg (SXB) -> Barcelona (BCN) -> Wenecja (VCE) -> Warszawa (WAW)
Strasburg (SXB) -> Monachium (MUC) -> Warszawa (WAW)
Strasburg (SXB) -> Cagliari (CAG) -> Mediolan (MXP) -> Warszawa (WAW)

Tanie Loty z Warszawy do Francji

Informacje o lotach Warszawa - Strasburg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-06-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Strasburg (SXB).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR5566

    2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 08:40 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR104

    2021-07-28 12:50 Wiedeń (VIE) 2021-07-28 15:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • V7

    V73962

    2021-07-28 18:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-06 11:30 Warszawa (WMI) 2021-08-06 22:55 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 2 przesiadki

  • V7

    V72326

    2021-08-06 11:30 Strasburg (SXB) 2021-08-06 13:30 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR3142

    2021-08-06 16:15 Barcelona (BCN) 2021-08-06 18:05 Wenecja (VCE)

  • LO

    LO8706

    2021-08-06 20:05 Wenecja (VCE) 2021-08-06 21:55 Warszawa (WAW)

Cena 845 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR5566

    2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 08:40 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR104

    2021-07-28 12:50 Wiedeń (VIE) 2021-07-28 15:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • V7

    V73962

    2021-07-28 18:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-05 17:45 Warszawa (WMI) 2021-08-05 23:10 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 4h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    LH2257

    2021-08-05 17:45 Strasburg (SXB) 2021-08-05 18:40 Monachium (MUC)

  • LO

    LO354

    2021-08-05 20:35 Monachium (MUC) 2021-08-05 22:10 Warszawa (WAW)

Cena 1002 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR5566

    2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 08:40 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR104

    2021-07-28 12:50 Wiedeń (VIE) 2021-07-28 15:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • V7

    V73962

    2021-07-28 18:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-02 15:00 Warszawa (WMI) 2021-08-02 23:10 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 1 przesiadka

  • LH

    LH2257

    2021-08-02 15:00 Strasburg (SXB) 2021-08-02 15:55 Monachium (MUC)

  • LO

    LO354

    2021-08-02 20:35 Monachium (MUC) 2021-08-02 22:10 Warszawa (WAW)

Cena 1002 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-31 07:00 Warszawa (WAW) 2021-07-31 11:00 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / 1 przesiadka

  • KL

    KL1362

    2021-07-31 07:00 Warszawa (WAW) 2021-07-31 09:00 Amsterdam (AMS)

  • AF

    AF1237

    2021-07-31 09:50 Amsterdam (AMS) 2021-07-31 11:00 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-05 07:00 Warszawa (WAW) 2021-08-06 00:50 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 2 przesiadki

  • V7

    V72074

    2021-08-05 07:00 Strasburg (SXB) 2021-08-05 08:45 Cagliari (CAG)

  • W6

    W65506

    2021-08-05 14:10 Cagliari (CAG) 2021-08-05 15:35 Mediolan (MXP)

  • W6

    W61432

    2021-08-05 22:05 Mediolan (BGY) 2021-08-05 23:50 Warszawa (WAW)

Cena 1005 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR5566

    2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 08:40 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR104

    2021-07-28 12:50 Wiedeń (VIE) 2021-07-28 15:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • V7

    V73962

    2021-07-28 18:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-04 17:45 Warszawa (WMI) 2021-08-04 23:10 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 4h 25m / 1 przesiadka

  • LH

    LH2257

    2021-08-04 17:45 Strasburg (SXB) 2021-08-04 18:40 Monachium (MUC)

  • LO

    LO354

    2021-08-04 20:35 Monachium (MUC) 2021-08-04 22:10 Warszawa (WAW)

Cena 1027 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR5566

    2021-07-28 07:20 Warszawa (WMI) 2021-07-28 08:40 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR104

    2021-07-28 12:50 Wiedeń (VIE) 2021-07-28 15:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • V7

    V73962

    2021-07-28 18:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-07-28 20:50 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-02 15:00 Warszawa (WMI) 2021-08-02 19:55 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • LH

    LH2257

    2021-08-02 15:00 Strasburg (SXB) 2021-08-02 15:55 Monachium (MUC)

  • LO

    LO5356

    2021-08-02 17:25 Monachium (MUC) 2021-08-02 18:55 Warszawa (WAW)

Cena 1090 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-31 07:00 Warszawa (WAW) 2021-07-31 11:00 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / 1 przesiadka

  • KL

    KL1362

    2021-07-31 07:00 Warszawa (WAW) 2021-07-31 09:00 Amsterdam (AMS)

  • AF

    AF1237

    2021-07-31 09:50 Amsterdam (AMS) 2021-07-31 11:00 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-06 11:30 Warszawa (WAW) 2021-08-06 22:55 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 2 przesiadki

  • V7

    V72326

    2021-08-06 11:30 Strasburg (SXB) 2021-08-06 13:30 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR3142

    2021-08-06 16:15 Barcelona (BCN) 2021-08-06 18:05 Wenecja (VCE)

  • LO

    LO8706

    2021-08-06 20:05 Wenecja (VCE) 2021-08-06 21:55 Warszawa (WAW)

Cena 1139 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-29 20:50 Warszawa (WAW) 2021-07-30 16:00 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 19h 10m / 2 przesiadki

  • LX

    LX1353

    2021-07-29 20:50 Warszawa (WAW) 2021-07-29 22:50 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX1952

    2021-07-30 08:10 Zurych (ZRH) 2021-07-30 09:50 Barcelona (BCN)

  • V7

    V72327

    2021-07-30 14:00 Barcelona (BCN) 2021-07-30 16:00 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-06 11:30 Warszawa (WAW) 2021-08-07 10:30 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 22h 0m / 2 przesiadki

  • V7

    V72326

    2021-08-06 11:30 Strasburg (SXB) 2021-08-06 13:30 Barcelona (BCN)

  • OS

    OS394

    2021-08-06 21:20 Barcelona (BCN) 2021-08-06 23:40 Wiedeń (VIE)

  • OS

    OS625

    2021-08-07 08:15 Wiedeń (VIE) 2021-08-07 09:30 Warszawa (WAW)

Cena 1144 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-31 07:00 Warszawa (WAW) 2021-07-31 11:00 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / 1 przesiadka

  • KL

    KL1362

    2021-07-31 07:00 Warszawa (WAW) 2021-07-31 09:00 Amsterdam (AMS)

  • AF

    AF1237

    2021-07-31 09:50 Amsterdam (AMS) 2021-07-31 11:00 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-06 11:30 Warszawa (WAW) 2021-08-07 00:25 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 11h 55m / 1 przesiadka

  • V7

    V72326

    2021-08-06 11:30 Strasburg (SXB) 2021-08-06 13:30 Barcelona (BCN)

  • W6

    W61476

    2021-08-06 20:20 Barcelona (BCN) 2021-08-06 23:25 Warszawa (WAW)

Cena 1159 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-07-29 17:45 Warszawa (WAW) 2021-07-30 16:00 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 22h 15m / 2 przesiadki

  • LX

    LX4503

    2021-07-29 17:45 Warszawa (WAW) 2021-07-29 19:50 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX1952

    2021-07-30 08:10 Zurych (ZRH) 2021-07-30 09:50 Barcelona (BCN)

  • V7

    V72327

    2021-07-30 14:00 Barcelona (BCN) 2021-07-30 16:00 Strasburg (SXB)

Podróż do Strasburg

2021-08-06 11:30 Warszawa (WAW) 2021-08-07 11:00 Strasburg (SXB)
Całkowity czas podróży : 22h 30m / 2 przesiadki

  • V7

    V72326

    2021-08-06 11:30 Strasburg (SXB) 2021-08-06 13:30 Barcelona (BCN)

  • LX

    LX1957

    2021-08-06 21:05 Barcelona (BCN) 2021-08-06 22:55 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX1342

    2021-08-07 08:00 Zurych (ZRH) 2021-08-07 10:00 Warszawa (WAW)

Cena 1170 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena