Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-01 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Warszawa - Tuluza, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko Blagnac Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Położona w południowo-zachodniej Francji - Tuluza słynie jako centrum przemysłu kosmicznego i lotniczego. To miasto akademickie, zaraz po Paryżu, posiada własny port lotniczy Tuluza-Blagnac (TLS) usytuowany około 8km od centrum. Obsługuje zarówno tanie, jak i regularne linie lotnicze.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Tuluzy. Połączenie w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 zapewnia tani irlandzki przewoźnik Ryanair. Loty z warszawskiego Modlina startują dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wyloty środowe o godz 07:25, lądowanie we Francji (Toulouse) o godz 10:20, w niedziele o godz 06:15-09:10. Powrotne loty relacji Tuluza-Warszawa Modlin (WMI) także dwa razy w tygodniu w środy o godz 10:45-13:35 oraz niedziele o godz 09:35-12:25. Zarezerwuj promocyjne bilety lotnicze z Warszawy do Tuluzy online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie Loty z Warszawy do Francji

Informacje o lotach Warszawa - Tuluza. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-12-06 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Tuluza (TLS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4545

    2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 09:35 Warszawa (WMI) 2018-01-21 13:25 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4546

    2018-01-21 09:35 Warszawa (WMI) 2018-01-21 12:25 Tuluza (TLS)

Cena 299 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4545

    2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 10:40 Warszawa (WMI) 2018-01-21 17:40 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 6h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 296

    2018-01-21 10:40 Londyn (STN) 2018-01-21 11:40 Tuluza (TLS)

  • FR

    1. FR 2669

    2018-01-21 13:25 Warszawa (WMI) 2018-01-21 16:40 Londyn (STN)

Cena 369 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4545

    2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 13:10 Warszawa (WMI) 2018-01-21 20:30 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2106

    2018-01-21 13:10 Bruksela (CRL) 2018-01-21 14:55 Tuluza (TLS)

  • FR

    1. FR 1057

    2018-01-21 17:30 Warszawa (WMI) 2018-01-21 19:30 Bruksela (CRL)

Cena 409 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4545

    2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 13:10 Warszawa (WMI) 2018-01-22 00:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2106

    2018-01-21 13:10 Bruksela (CRL) 2018-01-21 14:55 Tuluza (TLS)

  • W6

    1. W6 1382

    2018-01-21 21:15 Warszawa (WAW) 2018-01-21 23:10 Bruksela (CRL)

Cena 342 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-01-14 06:30 Warszawa (WMI) 2018-01-14 16:45 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1666

    2018-01-14 06:30 Warszawa (WMI) 2018-01-14 08:50 Neapol (NAP)

  • FR

    1. FR 1337

    2018-01-14 14:55 Neapol (NAP) 2018-01-14 16:45 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 09:35 Warszawa (WMI) 2018-01-21 13:25 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4546

    2018-01-21 09:35 Warszawa (WMI) 2018-01-21 12:25 Tuluza (TLS)

Cena 429 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4545

    2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 10:40 Warszawa (WMI) 2018-01-21 22:15 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 10h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 296

    2018-01-21 10:40 Londyn (STN) 2018-01-21 11:40 Tuluza (TLS)

  • FR

    1. FR 2283

    2018-01-21 18:00 Warszawa (WMI) 2018-01-21 21:15 Londyn (STN)

Cena 369 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-01-14 21:40 Warszawa (WMI) 2018-01-15 09:50 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2018-01-14 21:40 Warszawa (WMI) 2018-01-14 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 295

    2018-01-15 06:50 Londyn (STN) 2018-01-15 09:50 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 09:35 Warszawa (WMI) 2018-01-21 13:25 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4546

    2018-01-21 09:35 Warszawa (WMI) 2018-01-21 12:25 Tuluza (TLS)

Cena 449 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4545

    2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 10:35 Warszawa (WMI) 2018-01-21 23:55 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 12h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1065

    2018-01-21 10:35 Edynburg (EDI) 2018-01-21 12:05 Tuluza (TLS)

  • FR

    1. FR 4512

    2018-01-21 19:25 Warszawa (WMI) 2018-01-21 22:55 Edynburg (EDI)

Cena 364 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4545

    2018-01-14 06:15 Warszawa (WMI) 2018-01-14 09:10 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 22:30 Warszawa (WMI) 2018-01-22 13:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1081

    2018-01-21 22:30 Londyn (STN) 2018-01-21 23:30 Tuluza (TLS)

  • FR

    1. FR 1021

    2018-01-22 08:55 Warszawa (WMI) 2018-01-22 12:10 Londyn (STN)

Cena 379 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-01-14 06:30 Warszawa (WMI) 2018-01-14 16:45 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1666

    2018-01-14 06:30 Warszawa (WMI) 2018-01-14 08:50 Neapol (NAP)

  • FR

    1. FR 1337

    2018-01-14 14:55 Neapol (NAP) 2018-01-14 16:45 Tuluza (TLS)

Podróż do Tuluza

2018-01-21 13:10 Warszawa (WMI) 2018-01-22 00:10 Tuluza (TLS)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2106

    2018-01-21 13:10 Bruksela (CRL) 2018-01-21 14:55 Tuluza (TLS)

  • W6

    1. W6 1382

    2018-01-21 21:15 Warszawa (WAW) 2018-01-21 23:10 Bruksela (CRL)

Cena 472 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 07-11-2017

    Listopad do Toulouse w bardzo niskich cenach, od 39 złotych, razy dwie strony to bardzo atrakcyjna cena, nie znajdziecie nigdzie niższych cen, normalnie bagaż rejestrowany jest droższy niż cały bilet, to jakiś kosmos.

  • 06-07-2017

    Trochę tych lotów było wcześniej ale fakt doszły nowe i to jest jeden z nich...bardzo się cieszę, zwłaszcza że to lot na tanich liniach więc i ceny niezbyt wygórowane

  • 04-11-2016

    To jakaś nowość chyba do Francji, wcześniej latał głównie Paryż i Lyon. Powiększa nam się ilość francuskich kierunków. Extra.

  • 10-03-2016

    Bardzo atrakcyjne połączenie i pod względem ceny i kierunku, bardzo brakowało takich bezpośrednich lotów

  • 12-02-2016

    Myśle że bardzo atrakcyjne połączenie, fajne miejsce na wakacyjny wypad, czysty relaks, skorzytsam z pzryjemnością

  • 27-01-2016

    NOWOŚCI, NOWOŚCI MILE WIDZIANE. LISTOPAD ZAPOWIADA SIĘ CIEKAWIE Z RYANAIREM. DO FRANCJI LOTY SĄ BARDZO POTRZEBNE. KORZYSTAŁAM Z LOTÓW PRZESIADKOWYCH DO TEJ PORY (LINIE LUFTHANSA). A TU BEZPOŚREDNIO TULUZA EXTRA.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena