Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-03 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Kraków - Marsylia, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Provence Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-10-30.

Tanie loty z Krakowa do Marsylii w okresie jesienno zimowym 2017/2018 linie Ryanair oferują 2 razy w tygodniu. Bezpośrednie loty na trasie Kraków - Marsylia w promocyjnych cenach. Zapraszamy do tanich rezerwacji biletów lotniczych online oraz telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Marsylia

Tanie Loty z Krakowa do Francji

Informacje o lotach Kraków - Marsylia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-01 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Marsylia (MRS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4041

    2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 19:45 Kraków (KRK) 2017-12-08 23:05 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4042

    2017-12-08 19:45 Kraków (KRK) 2017-12-08 22:05 Marseille (MRS)

Cena 249 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4041

    2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 06:45 Kraków (KRK) 2017-12-08 14:00 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka

  • SN

    1. SN 3604

    2017-12-08 06:45 Brussel (BRU) 2017-12-08 08:30 Marseille (MRS)

  • SN

    1. SN 2547

    2017-12-08 11:00 Kraków (KRK) 2017-12-08 13:00 Brussel (BRU)

Cena 762 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4041

    2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 14:55 Kraków (KRK) 2017-12-08 22:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6542

    2017-12-08 14:55 Londyn (STN) 2017-12-08 16:00 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 2436

    2017-12-08 18:00 Kraków (KRK) 2017-12-08 21:20 Londyn (STN)

Cena 591 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-12-01 21:45 Kraków (KRK) 2017-12-02 09:55 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-12-01 21:45 Kraków (KRK) 2017-12-01 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 6541

    2017-12-02 06:50 Londyn (STN) 2017-12-02 09:55 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 19:45 Kraków (KRK) 2017-12-08 23:05 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4042

    2017-12-08 19:45 Kraków (KRK) 2017-12-08 22:05 Marseille (MRS)

Cena 423 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-12-01 19:55 Kraków (KRK) 2017-12-02 08:40 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3818

    2017-12-01 19:55 Kraków (KRK) 2017-12-01 22:15 Paris (CDG)

  • AF

    1. AF 7660

    2017-12-02 07:15 Paris (CDG) 2017-12-02 08:40 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 19:45 Kraków (KRK) 2017-12-08 23:05 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4042

    2017-12-08 19:45 Kraków (KRK) 2017-12-08 22:05 Marseille (MRS)

Cena 670 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4041

    2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 22:20 Kraków (KRK) 2017-12-09 12:10 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5447

    2017-12-08 22:20 Madryt (MAD) 2017-12-09 00:05 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 5356

    2017-12-09 07:45 Kraków (KRK) 2017-12-09 11:10 Madryt (MAD)

Cena 535 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-12-01 21:45 Kraków (KRK) 2017-12-02 09:55 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-12-01 21:45 Kraków (KRK) 2017-12-01 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 6541

    2017-12-02 06:50 Londyn (STN) 2017-12-02 09:55 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 14:55 Kraków (KRK) 2017-12-08 22:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6542

    2017-12-08 14:55 Londyn (STN) 2017-12-08 16:00 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 2436

    2017-12-08 18:00 Kraków (KRK) 2017-12-08 21:20 Londyn (STN)

Cena 765 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4041

    2017-12-01 17:00 Kraków (KRK) 2017-12-01 19:20 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 20:20 Kraków (KRK) 2017-12-09 16:45 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 19h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6505

    2017-12-08 20:20 Eindhoven (EIN) 2017-12-08 22:10 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 5891

    2017-12-09 13:55 Kraków (KRK) 2017-12-09 15:45 Eindhoven (EIN)

Cena 351 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-12-01 21:45 Kraków (KRK) 2017-12-02 09:55 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-12-01 21:45 Kraków (KRK) 2017-12-01 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 6541

    2017-12-02 06:50 Londyn (STN) 2017-12-02 09:55 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 22:20 Kraków (KRK) 2017-12-09 12:10 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5447

    2017-12-08 22:20 Madryt (MAD) 2017-12-09 00:05 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 5356

    2017-12-09 07:45 Kraków (KRK) 2017-12-09 11:10 Madryt (MAD)

Cena 709 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-12-01 21:45 Kraków (KRK) 2017-12-02 09:55 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2437

    2017-12-01 21:45 Kraków (KRK) 2017-12-01 23:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 6541

    2017-12-02 06:50 Londyn (STN) 2017-12-02 09:55 Marseille (MRS)

Podróż do Marseille

2017-12-08 20:20 Kraków (KRK) 2017-12-09 16:45 Marseille (MRS)
Całkowity czas podróży: 19h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6505

    2017-12-08 20:20 Eindhoven (EIN) 2017-12-08 22:10 Marseille (MRS)

  • FR

    1. FR 5891

    2017-12-09 13:55 Kraków (KRK) 2017-12-09 15:45 Eindhoven (EIN)

Cena 525 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-09-2017

    Sprawdziłem ceny na święta grudniowe, około 400 zł, czy to nie piękna perspektywa spędzenia bożonarodzeniowego czasu w Marsylii.

  • 06-09-2017

    Teraz ceny do Marsylii dużo tańsze, w jedna stronę od 103 zł to rewelacyjnie, czyli linie obniżyły loty dużo więcej niż na początku jak wprowadzili to połączenie.

  • 09-08-2017

    BILETY DO MARSYLII NA PEWNO SZYBKO SIĘ WYPRZEDADZĄ ZWAŻYWSZY NA TO ŻE TO CIEKAWY KIERUNEK. JAK LUDZIE SKALKULUJĄ CENY TO NIE POPUSZCZĄ I WYKUPIĄ,

  • 10-07-2017

    Moim zdaniem już najwyższy czas żeby kupować. W listopadzie weekend od pt-pn (10.11-13.11) około 400 złotych z bagażem podręcznym. Marsylia jeszcze w dobrej cenie. Wylot naturalnie z Balic.

  • 11-05-2017

    Kupujecie już loty na listopad?? czy to nie aby za wcześnie, ceny jeszcze kilka razy się zmienią. Sądząc po tym że Marsylia to nowy lot może linia zaproponuje promocyjne loty. Ja bym się wstrzymała.

  • 09-03-2017

    Marsylia w dwie strony w granicach 500 złotych, to kupować czy się wstrzymać?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena