Wylot

Czerwiec 2019

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2019

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-06-18 - 2019-10-28
Promocja aktualna: do 2019-06-30

Lot na trasie Kraków - Basel, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Mulhouse-Freiburg Airport Linie lotnicze easyJet .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Basel, portu lotniczego Bazylea-Miluza-Fryburg (BSL) położonego około 4km na północny zachód od centrum Bazylei. Loty w sezonie letnim 2019 oferują tanie linie easyJet cztery razy w tygodniu we wtorki, czwartki, piątki oraz niedziele. Wyloty z Krakowa we wtorki i czwartki o godz 20:45, lądowanie w Basel o godz 22:35, w piątki w godz 13:00-14:50 i w niedziele o godz 11:25-13:15. Powrotne loty z Basel do Krakowa także 4 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki w godz 18:25-20:15, w piątki o godz 10:40-12:30, natomiast w niedziele o godz 09:05-11:00. Zarezerwuj promocyjne loty do portu francusko-szwajcarskiego w Basel. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Basel

Średni czas lotu Kraków - Basel:
1h 50m
Jakie linie latają bezpośrednio:
easyJet
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Basel:
Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW) -> Bazylea (BSL)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Basel - Kraków:
Bazylea (BSL) -> Wiedeń (VIE) -> Kraków (KRK)
Bazylea (BSL) -> Berlin (TXL) -> Kraków (KRK)
Bazylea (BSL) -> Warszawa (WAW) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Basel z Warszawy (96.00zł taniej o 52%), Wrocławia (249.00zł drożej o 25%)

Pozostałe tanie loty do Basel

Tanie Loty z Krakowa do Francji

Informacje o lotach Kraków - Basel. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-06-25 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Basel (BSL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2019-08-02 14:00 Kraków (KRK) 2019-08-02 15:50 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-02 14:00 Kraków (KRK) 2019-08-02 15:50 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-13 19:25 Kraków (KRK) 2019-08-13 22:15 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21097

    2019-08-13 19:25 Bazylea (BSL) 2019-08-13 21:15 Kraków (KRK)

Cena 822 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-13 19:25 Kraków (KRK) 2019-08-13 22:15 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21097

    2019-08-13 19:25 Bazylea (BSL) 2019-08-13 21:15 Kraków (KRK)

Cena 688 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-12 07:05 Kraków (KRK) 2019-08-12 14:50 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • OS

    OS478

    2019-08-12 07:05 Bazylea (BSL) 2019-08-12 08:30 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-08-12 12:50 Wiedeń (VIE) 2019-08-12 13:50 Kraków (KRK)

Cena 568 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-12 20:00 Kraków (KRK) 2019-08-13 11:20 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U24640

    2019-08-12 20:00 Bazylea (BSL) 2019-08-12 21:35 Berlin (TXL)

  • FR

    FR2697

    2019-08-13 09:00 Berlin (TXL) 2019-08-13 10:20 Kraków (KRK)

Cena 570 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Kraków

2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-14 20:00 Kraków (KRK) 2019-08-15 11:20 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U24640

    2019-08-14 20:00 Bazylea (BSL) 2019-08-14 21:35 Berlin (TXL)

  • FR

    FR2697

    2019-08-15 09:00 Berlin (TXL) 2019-08-15 10:20 Kraków (KRK)

Cena 579 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Kraków

2019-08-07 22:10 Kraków (KRK) 2019-08-08 09:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3922

    2019-08-07 22:10 Kraków (KRK) 2019-08-07 23:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61363

    2019-08-08 07:45 Warszawa (WAW) 2019-08-08 09:45 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-10 10:35 Kraków (KRK) 2019-08-10 16:15 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61364

    2019-08-10 10:35 Bazylea (BSL) 2019-08-10 12:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3905

    2019-08-10 14:20 Warszawa (WAW) 2019-08-10 15:15 Kraków (KRK)

Cena 583 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Kraków

2019-08-05 22:10 Kraków (KRK) 2019-08-06 09:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3922

    2019-08-05 22:10 Kraków (KRK) 2019-08-05 23:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61363

    2019-08-06 07:45 Warszawa (WAW) 2019-08-06 09:45 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-10 10:35 Kraków (KRK) 2019-08-10 16:15 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61364

    2019-08-10 10:35 Bazylea (BSL) 2019-08-10 12:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3905

    2019-08-10 14:20 Warszawa (WAW) 2019-08-10 15:15 Kraków (KRK)

Cena 587 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Kraków

2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-13 20:50 Kraków (KRK) 2019-08-14 18:30 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 20h 40m / 1 przesiadka

  • OS

    OS474

    2019-08-13 20:50 Bazylea (BSL) 2019-08-13 22:25 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-08-14 16:30 Wiedeń (VIE) 2019-08-14 17:30 Kraków (KRK)

Cena 587 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-10 10:35 Kraków (KRK) 2019-08-10 16:15 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 4h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61364

    2019-08-10 10:35 Bazylea (BSL) 2019-08-10 12:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3905

    2019-08-10 14:20 Warszawa (WAW) 2019-08-10 15:15 Kraków (KRK)

Cena 595 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Kraków

2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-13 20:00 Kraków (KRK) 2019-08-14 11:20 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U24640

    2019-08-13 20:00 Bazylea (BSL) 2019-08-13 21:35 Berlin (TXL)

  • FR

    FR2697

    2019-08-14 09:00 Berlin (TXL) 2019-08-14 10:20 Kraków (KRK)

Cena 593 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-08 10:25 Kraków (KRK) 2019-08-08 16:15 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 4h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W61364

    2019-08-08 10:25 Bazylea (BSL) 2019-08-08 12:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3905

    2019-08-08 14:20 Warszawa (WAW) 2019-08-08 15:15 Kraków (KRK)

Cena 612 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • U2

    U21098

    2019-08-01 21:45 Kraków (KRK) 2019-08-01 23:35 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-08-11 17:00 Kraków (KRK) 2019-08-12 11:20 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 17h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    U25630

    2019-08-11 17:00 Bazylea (BSL) 2019-08-11 18:35 Berlin (TXL)

  • FR

    FR2697

    2019-08-12 09:00 Berlin (TXL) 2019-08-12 10:20 Kraków (KRK)

Cena 612 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-11-2018

    Już po locie, ale myślę że w takich sytuacjach należy się zgłosić przed lotem albo do linii którymi podróżujesz albo pod numer infolinii podany do kontaktu. Sama jestem ciekawa jak sobie poradziłeś z tą sytuacją?

  • 30-07-2018

    Mam powrót do Basel wykupiony na 3 sierpnia, przyleciałem na stary paszport, nowy odebrałem dzisiaj i nie wiem jak zmienić dane z BordingPass? System automatycznie pobrał ze starego paszportu. Pomóżcie co w takiej sytuacji mam zrobić?

  • 19-06-2018

    To nie o leli chodzi ale o wygodę, po co lecieć z przesiadkami i to zazwyczaj drożej skoro jest takie połączenie bezpośrednie i bardzo wygodne

  • 15-05-2018

    Linie easyJet mają bardzo dobrą ofertę lotów. Jak ktoś się boi przesiadek to do Basel najlepsze rozwiązanie Waszych lęków.

  • 03-04-2018

    DO BASEL LOT BEZPOŚREDNI OFERUJĄ JEDYNIE LINIE EASYJET.

  • 27-02-2018

    Chyba nikt oprócz tanich linii nie ma do Basel tak fajnych szybkich i bezpośrednich lotów. Zawsze znajdziecie dobrą cenę dla siebie, dużo terminów jest dostępnych więc zawsze coś wybierzecie.

  • 02-01-2018

    Najlepsze loty do Basel liniami easyJet !!! potwierdzam opinię pozostałych. Tylko te linie tam latają bezpośrednio z Balic.

  • 21-12-2017

    EasyJet bardzo trafnie wybrał lotnisko - dobre loty i z Krakowa najlepsza cenowo opcja.

  • 07-12-2017

    Aż tak bardzo nie zależy mi na miejscu w samolocie, przy odprawie dostajecie miejsce za darmo (losowo wybierane przez system). A w czasie lotu i tak przeważnie śpię żeby nie myśleć o tym że jestem w powietrzu.

  • 27-11-2017

    Najlepsze połączenia do Basel, często korzystam, loty maja dobre ceny, a jak chce siedzieć przy oknie (bo uwielbiam) to płacę extra 15 zł i bez ceregieli mam miejscówkę wcześniej. Polecam wszystkim.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena