Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Marzec 2019

Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Marzec 2019

Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-25 - 2019-10-31
Promocja aktualna: do 2019-03-31

Lot na trasie Warszawa - Bazylea, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Euroairport Basel Linie lotnicze easyJet . Wyloty (Niedziela, Wtorek, Czwartek) od 2019-03-31(Niedziela, Poniedziałek, Czwartek, Piątek).

Bezpośrednie loty z Warszawy do Bazylea liniami easyJet. W sezonie letnim 2019 tanie linie oferują loty cztery razy w tygodniu w każdy poniedziałek, czwartek, piątek oraz niedzielę. Z warszawskiego Okęcia wylecimy w poniedziałki o godz 13:50, lądowanie w Bazylea o godz 16:00, w czwartki, piątki, niedziele o godz 15:50-18:00. Loty powrotne z Bazylea do Warszawy także 4 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 11:00-13:10, natomiast w pozostałe dni o godz 13:00-15:10. Rezerwuj tanie bilety lotnicze linii easyJet Warszawa - Bazylea 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.


Informacja o locie: Warszawa - Bazylea

Średni czas lotu Warszawa - Bazylea:
2h 0m
Jakie linie latają bezpośrednio:
easyJet
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Bazylea rezerwowano:
średnio 100 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
192.00
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
242.00
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
248.00
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
271.00
Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.03.2019
  • 21.03.2019

Pozostałe tanie loty do Bazylea

Tanie Loty z Warszawy do Szwajcarii

Informacje o lotach Warszawa - Bazylea. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bazylea (BSL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-03 16:50 Warszawa (WAW) 2019-05-03 19:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    U21162

    2019-05-03 16:50 Warszawa (WAW) 2019-05-03 19:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-07 10:25 Warszawa (WAW) 2019-05-07 13:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61364

    2019-05-07 10:25 Bazylea (BSL) 2019-05-07 12:35 Warszawa (WAW)

Cena 338 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61363

    2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-07 10:25 Warszawa (WAW) 2019-05-07 13:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61364

    2019-05-07 10:25 Bazylea (BSL) 2019-05-07 12:35 Warszawa (WAW)

Cena 295 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61363

    2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-07 10:25 Warszawa (WAW) 2019-05-07 13:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61364

    2019-05-07 10:25 Bazylea (BSL) 2019-05-07 12:35 Warszawa (WAW)

Cena 295 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-03 16:50 Warszawa (WAW) 2019-05-03 19:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    U21162

    2019-05-03 16:50 Warszawa (WAW) 2019-05-03 19:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-07 10:25 Warszawa (WAW) 2019-05-07 13:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61364

    2019-05-07 10:25 Bazylea (BSL) 2019-05-07 12:35 Warszawa (WAW)

Cena 338 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61363

    2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-11 10:35 Warszawa (WAW) 2019-05-11 13:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61364

    2019-05-11 10:35 Bazylea (BSL) 2019-05-11 12:35 Warszawa (WAW)

Cena 342 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61363

    2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-13 12:00 Warszawa (WAW) 2019-05-13 15:10 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    U21161

    2019-05-13 12:00 Bazylea (BSL) 2019-05-13 14:10 Warszawa (WAW)

Cena 371 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-02 17:00 Warszawa (WAW) 2019-05-02 19:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • U2

    U21162

    2019-05-02 17:00 Warszawa (WAW) 2019-05-02 19:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-07 10:25 Warszawa (WAW) 2019-05-07 13:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61364

    2019-05-07 10:25 Bazylea (BSL) 2019-05-07 12:35 Warszawa (WAW)

Cena 379 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61363

    2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-09 14:00 Warszawa (WAW) 2019-05-09 17:10 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    U21161

    2019-05-09 14:00 Bazylea (BSL) 2019-05-09 16:10 Warszawa (WAW)

Cena 382 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61363

    2019-05-04 08:00 Warszawa (WAW) 2019-05-04 10:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-12 14:00 Warszawa (WAW) 2019-05-12 17:10 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    U21161

    2019-05-12 14:00 Bazylea (BSL) 2019-05-12 16:10 Warszawa (WAW)

Cena 382 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-03 16:50 Warszawa (WAW) 2019-05-03 19:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    U21162

    2019-05-03 16:50 Warszawa (WAW) 2019-05-03 19:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-11 10:35 Warszawa (WAW) 2019-05-11 13:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61364

    2019-05-11 10:35 Bazylea (BSL) 2019-05-11 12:35 Warszawa (WAW)

Cena 386 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2019-04-30 07:45 Warszawa (WAW) 2019-04-30 09:45 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61363

    2019-04-30 07:45 Warszawa (WAW) 2019-04-30 09:45 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-07 10:25 Warszawa (WAW) 2019-05-07 13:35 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61364

    2019-05-07 10:25 Bazylea (BSL) 2019-05-07 12:35 Warszawa (WAW)

Cena 398 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2019-05-03 16:50 Warszawa (WAW) 2019-05-03 19:00 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    U21162

    2019-05-03 16:50 Warszawa (WAW) 2019-05-03 19:00 Bazylea (BSL)

Podróż do Bazylea

2019-05-13 12:00 Warszawa (WAW) 2019-05-13 15:10 Bazylea (BSL)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • U2

    U21161

    2019-05-13 12:00 Bazylea (BSL) 2019-05-13 14:10 Warszawa (WAW)

Cena 415 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena