Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-04 - 2018-09-01
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Warszawa - Zurych, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Kloten Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z warszawskiego Okęcia do Zurychu. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia odbywają się dwa razy dziennie, rejsy wykonywane są przez regularne linie PLL LOT. Wyloty z Warszawy o godz 07:40 oraz 17:10. Lot trwa 02h00min. Loty powrotne z Zurychu do Warszawy także dwa razy dziennie o godz 10:20-12:15 oraz 19:55-21:55. Cena zawiera opłaty lotniskowe oraz podatki, ale nie zawiera opłaty transakcyjnej. Promocyjne ceny biletów lotniczych Warszawa(WAW) - Zurych(ZRH) PLL LOT - Rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Zurych

Tanie Loty z Warszawy do Szwajcarii

Informacje o lotach Warszawa - Zurych. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-01-31 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Zurych (ZRH).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-03-06 14:40 Warszawa (WAW) 2018-03-06 16:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1349

    2018-03-06 14:40 Warszawa (WAW) 2018-03-06 16:35 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 12:05 Warszawa (WAW) 2018-03-13 15:00 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1348

    2018-03-13 12:05 Warszawa (WAW) 2018-03-13 14:00 Zurych (ZRH)

Cena 492 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-03-06 17:10 Warszawa (WAW) 2018-03-06 19:10 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 419

    2018-03-06 17:10 Warszawa (WAW) 2018-03-06 19:10 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 10:20 Warszawa (WAW) 2018-03-13 13:15 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 412

    2018-03-13 10:20 Warszawa (WAW) 2018-03-13 12:15 Zurych (ZRH)

Cena 453 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-03-06 09:45 Warszawa (WAW) 2018-03-06 11:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1343

    2018-03-06 09:45 Warszawa (WAW) 2018-03-06 11:50 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 17:15 Warszawa (WAW) 2018-03-13 20:10 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1352

    2018-03-13 17:15 Warszawa (WAW) 2018-03-13 19:10 Zurych (ZRH)

Cena 492 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-03-06 17:10 Warszawa (WAW) 2018-03-06 19:10 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 419

    2018-03-06 17:10 Warszawa (WAW) 2018-03-06 19:10 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 19:55 Warszawa (WAW) 2018-03-13 22:55 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 420

    2018-03-13 19:55 Warszawa (WAW) 2018-03-13 21:55 Zurych (ZRH)

Cena 520 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-03-06 19:50 Warszawa (WAW) 2018-03-06 21:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1353

    2018-03-06 19:50 Warszawa (WAW) 2018-03-06 21:50 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 19:00 Warszawa (WAW) 2018-03-13 23:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 5779

    2018-03-13 19:00 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-03-13 20:10 Zurych (ZRH)

  • LH

    1. LH 1352

    2018-03-13 21:15 Warszawa (WAW) 2018-03-13 22:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 563 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-03-06 09:45 Warszawa (WAW) 2018-03-06 11:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1343

    2018-03-06 09:45 Warszawa (WAW) 2018-03-06 11:50 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 19:00 Warszawa (WAW) 2018-03-13 23:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 5779

    2018-03-13 19:00 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-03-13 20:10 Zurych (ZRH)

  • LH

    1. LH 1352

    2018-03-13 21:15 Warszawa (WAW) 2018-03-13 22:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 563 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-03-06 14:40 Warszawa (WAW) 2018-03-06 16:35 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1349

    2018-03-06 14:40 Warszawa (WAW) 2018-03-06 16:35 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 18:05 Warszawa (WAW) 2018-03-13 23:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 4h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1197

    2018-03-13 18:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-03-13 19:05 Zurych (ZRH)

  • LH

    1. LH 1352

    2018-03-13 21:15 Warszawa (WAW) 2018-03-13 22:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 563 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-03-06 19:50 Warszawa (WAW) 2018-03-06 21:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1353

    2018-03-06 19:50 Warszawa (WAW) 2018-03-06 21:50 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 18:05 Warszawa (WAW) 2018-03-13 23:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 4h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1197

    2018-03-13 18:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-03-13 19:05 Zurych (ZRH)

  • LH

    1. LH 1352

    2018-03-13 21:15 Warszawa (WAW) 2018-03-13 22:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 563 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-03-06 09:45 Warszawa (WAW) 2018-03-06 11:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1343

    2018-03-06 09:45 Warszawa (WAW) 2018-03-06 11:50 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 18:05 Warszawa (WAW) 2018-03-13 23:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 4h 45m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1197

    2018-03-13 18:05 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-03-13 19:05 Zurych (ZRH)

  • LH

    1. LH 1352

    2018-03-13 21:15 Warszawa (WAW) 2018-03-13 22:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 563 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-03-06 19:50 Warszawa (WAW) 2018-03-06 21:50 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • LX

    1. LX 1353

    2018-03-06 19:50 Warszawa (WAW) 2018-03-06 21:50 Zurych (ZRH)

Podróż do Zurych

2018-03-13 15:30 Warszawa (WAW) 2018-03-13 22:05 Zurych (ZRH)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 5787

    2018-03-13 15:30 Monachium (MUC) 2018-03-13 16:25 Zurych (ZRH)

  • LH

    1. LH 1616

    2018-03-13 19:35 Warszawa (WAW) 2018-03-13 21:05 Monachium (MUC)

Cena 550 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

15 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-10-2017

    Alternatywą jest lot do Bazylei, wylot z Warszawy Okęcia, bezpośrednio, dobre ceny - czyt, tanio, a tylko godzinę drogi od Zurychu. Może komuś ten bardziej odpowiada. Dojedziecie drogą naziemna. Pozdrawiam.

  • 18-09-2017

    Swiss do Zurychu ma zdecydowanie tańsze loty niż polskie linie LOT. Ceny w dwie strony to około 500 złotych. Lot także bezpośredni.

  • 24-08-2017

    LOT STARA SIĘ JAK MOŻE ZADOWOLIĆ PASAŻERÓW RÓŻNORODNOŚCIĄ MIEJSC DO KTÓRYCH MOŻNA SIĘ WYBRAĆ, ALE DOPÓKI NIE ZNIŻY CEN NIE BĘDZIE MIAŁO TO PRZEŁOŻENIA NA SPRZEDAŻ.

  • 14-08-2017

    Cena nie powala ale na takiej trasie i LOTem to i tak nie jest źle

  • 19-07-2017

    Linie LOT jak na tak krótką trasę naliczają nie lada opłaty za loty do Zurychu. Najbardziej mnie denerwuje jeszcze jeden fakt - że najtańsze bilety są tylko z bagażem podręcznym :/

  • 15-05-2017

    A linie Swiss nie latają bezpośrednio do nas na Okęcie? Powinni udostępnić takie loty.

  • 15-03-2017

    Bałam się że Zurich opuści nasze lotnisko, ale nasze krajowe linie LOT ocaliły go. Pokłon ślę i kupuje póki się wyświetlają ceny hihi. Pozdrawiam wszystkich pilotów, szczególnie Pana Wronę.

  • 21-10-2016

    EUROLOT to już dawno przeszłość, prawie tak zabłysnął jak dawne OLT Express. Jakoś ślad po nich zaginął.

  • 30-10-2015

    A co z tymi lotami z Krakowa i Wrocławia? Jakieś inne linie je przejęły po upadku Eurolotu? Czy tego już nie ma i nie będzie? Kto tutaj jest administratorem?

  • 11-06-2014

    2h LOTem i jesteśmy w Zurichu. Dobre połączenie ale przychylam się do prośby o obniżenie cen za wysokie trochę.

  • 17-05-2013

    Połączenie ogólnie spoko, bilet mi udało się kupić w dobrej cenie więc nie narzekam

  • 25-04-2013

    Trochę drogie jak dla mnie, w dwie strony około 1000zł na początku maja. Więc odlotowa majówka się ceni, a ja chciałem zaoszczędzić na zakupy. Może mój głos o obniżenie ceny przyniesie efekt :) Głosujcie za spadkiem cen na rodzimych lotach !!!

  • 04-04-2013

    Lot z Warszawy to chyba jedyne bezpośrednie połączenie do Zurychu trochę szkoda ale samo połączenie jest ok

  • 13-06-2012

    Bardzo trudno juz znaleźć bezpośrednie połaczenie do Zurychu na wakacje, a jak juz są to ceny wyjechane w kosmos, no ale jak ktoś chce się dostać to za bardzo nie ma wyboru.

  • 31-05-2012

    Widze że nasze linie starają się bardzo dogonić konkurencje i dobrze bo w końcu jak by nie patrzeć to nasza wizytówka na świat

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena