Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-02
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Bazylea, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Bazylea Airport Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Bazylea. Linie lotnicze Wizzair w sezonie letnim 2017 zapewniają bezpośrednie przeloty trzy razy w tygodniu. Z Warszawy do Bazylea wylecimy w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz 12:45, planowany przylot o godz 14:45. Połączenia powrotne z Bazylea do Warszawy 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) o godz 15:15-17:15. Bilety lotnicze do Bazylea w promocyjnych cenach linii Wizzair. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Bazylea

Tanie Loty z Warszawy do Szwajcarii

Informacje o lotach Warszawa - Bazylea. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bazylea (BSL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1363

    2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 09:30 Warszawa (WAW) 2017-11-07 12:25 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1364

    2017-11-07 09:30 Warszawa (WAW) 2017-11-07 11:25 Basel (BSL)

Cena 268 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-10-31 12:45 Warszawa (WAW) 2017-10-31 17:50 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1364

    2017-10-31 12:45 Warszawa (WAW) 2017-10-31 14:50 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1. KL 1987

    2017-10-31 16:35 Amsterdam (AMS) 2017-10-31 17:50 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 18:20 Warszawa (WAW) 2017-11-08 00:20 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1988

    2017-11-07 18:20 Amsterdam (AMS) 2017-11-07 20:00 Basel (BSL)

  • KL

    1. KL 1369

    2017-11-07 21:20 Warszawa (WAW) 2017-11-07 23:20 Amsterdam (AMS)

Cena 724 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-10-31 10:25 Warszawa (WMI) 2017-10-31 20:10 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2665

    2017-10-31 10:25 Warszawa (WMI) 2017-10-31 12:15 Manchester (MAN)

  • U2

    1. U2 1811

    2017-10-31 17:25 Manchester (MAN) 2017-10-31 20:10 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 09:30 Warszawa (WMI) 2017-11-07 12:25 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1364

    2017-11-07 09:30 Warszawa (WAW) 2017-11-07 11:25 Basel (BSL)

Cena 558 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1363

    2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 09:50 Warszawa (WAW) 2017-11-07 20:30 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 9h 40m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 1075

    2017-11-07 09:50 Barcelona (BCN) 2017-11-07 11:30 Basel (BSL)

  • FR

    1. FR 6944

    2017-11-07 16:20 Warszawa (WMI) 2017-11-07 19:30 Barcelona (BCN)

Cena 667 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-10-31 09:15 Warszawa (WAW) 2017-10-31 20:30 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 11h 15m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 9725

    2017-10-31 09:15 Warszawa (WAW) 2017-10-31 11:00 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1. EW 9714

    2017-10-31 19:20 Düsseldorf (DUS) 2017-10-31 20:30 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 09:30 Warszawa (WAW) 2017-11-07 12:25 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1364

    2017-11-07 09:30 Warszawa (WAW) 2017-11-07 11:25 Basel (BSL)

Cena 672 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1363

    2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 09:50 Warszawa (WAW) 2017-11-08 01:20 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 1075

    2017-11-07 09:50 Barcelona (BCN) 2017-11-07 11:30 Basel (BSL)

  • W6

    1. W6 1476

    2017-11-07 21:15 Warszawa (WAW) 2017-11-08 00:20 Barcelona (BCN)

Cena 560 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1363

    2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 21:15 Warszawa (WAW) 2017-11-08 14:35 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 16h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 1081

    2017-11-07 21:15 Barcelona (BCN) 2017-11-07 22:55 Basel (BSL)

  • VY

    1. VY 8844

    2017-11-08 10:30 Warszawa (WAW) 2017-11-08 13:35 Barcelona (BCN)

Cena 636 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1363

    2017-10-31 07:00 Warszawa (WAW) 2017-10-31 09:00 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 21:35 Warszawa (WAW) 2017-11-08 15:15 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 16h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 3090

    2017-11-07 21:35 București (OTP) 2017-11-08 00:55 Basel (BSL)

  • W6

    1. W6 1584

    2017-11-08 13:30 Warszawa (WAW) 2017-11-08 14:15 București (OTP)

Cena 481 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-10-31 12:45 Warszawa (WAW) 2017-10-31 17:50 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1364

    2017-10-31 12:45 Warszawa (WAW) 2017-10-31 14:50 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1. KL 1987

    2017-10-31 16:35 Amsterdam (AMS) 2017-10-31 17:50 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 18:20 Warszawa (WAW) 2017-11-08 17:15 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1988

    2017-11-07 18:20 Amsterdam (AMS) 2017-11-07 20:00 Basel (BSL)

  • KL

    1. KL 1365

    2017-11-08 14:25 Warszawa (WAW) 2017-11-08 16:15 Amsterdam (AMS)

Cena 677 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-10-31 12:45 Warszawa (WAW) 2017-10-31 21:45 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1364

    2017-10-31 12:45 Warszawa (WAW) 2017-10-31 14:50 Amsterdam (AMS)

  • KL

    1. KL 1991

    2017-10-31 20:35 Amsterdam (AMS) 2017-10-31 21:45 Basel (BSL)

Podróż do Basel

2017-11-07 18:20 Warszawa (WAW) 2017-11-08 17:15 Basel (BSL)
Całkowity czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka

  • KL

    1. KL 1988

    2017-11-07 18:20 Amsterdam (AMS) 2017-11-07 20:00 Basel (BSL)

  • KL

    1. KL 1365

    2017-11-08 14:25 Warszawa (WAW) 2017-11-08 16:15 Amsterdam (AMS)

Cena 677 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

8 opinie

Dodaj komentarz

  • 25-08-2017

    Proponuję loty w październiku, maja do Bazylei naprawdę dobre ceny.

  • 27-07-2017

    Szwajcaria to mały kraj bogatych ludzi - tak się o nim mówi. To prawda, W dodatku w Alpach, co już mnie zachęca do jego odwiedzin.

  • 11-07-2017

    Super miejsce na wakacje żeby polecieć i odciąć się od wszystkiego

  • 05-04-2017

    Od 2-9 maja bardzo dobra cena na majówkę, ja wybieram się do Szwajcarii juz długo,wreszcie znalazłam dobre linie, bagaż 32kg (wykupuje jedynie na powrót) muszę zakupić jakieś pamiątki :P

  • 25-01-2017

    To ciekawy kierunek. Muszę rozpatrzyć się w tym temacie. Zwiedzam co popadnie.

  • 02-01-2017

    Bazylea to nowość, ale przydatna. Tanie linie sprzedają się jak świeże bułeczki.

  • 07-11-2016

    HEHE SŁABO BY BYŁO GDYBY W BAZYLEI BYŁY ZAMIESZKI KTO ZA CO ZGARNIA KASĘ I PODNOSILI BY OPŁATY PALIWOWE. JAK NA RAZIE CENY PONIŻEJ 200 PLN W JEDNA STRONĘ WIĘC OPTYMALNIE ZNOŚNIE. GORZEJ Z GODZINA WYLOTU O 6:25.

  • 12-10-2016

    Takiego połączenia jeszcze nie było, przeczytałam że portem lotniczym w Bazylei zarządzają dwa państwa Francja i Szwajcaria, mam nadzieję że jakoś się dogadują, a nie jak Pawlak i Kargul.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena