Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2019

213 zł Kwiecień
65 zł Maj
254 zł Czerwiec
121 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 438zł
22
23
24
25 529zł
26
27
28 438zł
29
30

Powrót

Kwiecień 2019

64 zł Kwiecień
64 zł Maj
86 zł Czerwiec
180 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 750zł
22
23
24
25 64zł
26
27
28 531zł
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-04-03 - 2019-10-27
Promocja aktualna: do 2019-04-30

Lot na trasie Kraków - Lourdes, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Lourdes-Pyrenees Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Lourdes, międzynarodowego portu lotniczego w południowej Francji, oddalonego około 10km od centrum miasta. Loty w sezonie letnim 2019 zapewniają irlandzkie tanie linie Ryanair dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wyloty czwartkowe z Krakowa o godz 17:20, w Lourdes (LDE) lądowanie o godz 20:05, loty niedzielne o godz 07:40-10:25. Loty relacji odwrotnej z Lourdes do Krakowa także dwa razy w tygodniu w czwartki o 20:30-23:15 oraz niedziele o godz 10:50-13:35. Zarezerwuj promocyjne bilety lotnicze z Krakowa do Lourdes online lub pod numerami infolinii 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Kraków - Lourdes

Średni czas lotu Kraków - Lourdes:
2h 45m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Kraków - Lourdes rezerwowano:
średnio 17 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
163.00
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
206.00
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
272.00
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
296.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Lourdes:
Kraków (KRK) -> Londyn (STN) -> Lourdes (LDE)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Lourdes - Kraków:
Lourdes (LDE) -> Londyn (STN) -> Kraków (KRK)
Lourdes (LDE) -> Mediolan (BGY) -> Kraków (KRK)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 20.04.2019
  • 19.04.2019

Tanie Loty z Krakowa do Francji

Informacje o lotach Kraków - Lourdes. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-04-17 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Lourdes (LDE).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3035

    2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-09 11:50 Kraków (KRK) 2019-06-09 15:35 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3036

    2019-06-09 11:50 Lourdes (LDE) 2019-06-09 14:35 Kraków (KRK)

Cena 452 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3035

    2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-06 21:30 Kraków (KRK) 2019-06-07 01:15 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3036

    2019-06-06 21:30 Lourdes (LDE) 2019-06-07 00:15 Kraków (KRK)

Cena 314 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3035

    2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-06 21:30 Kraków (KRK) 2019-06-07 01:15 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3036

    2019-06-06 21:30 Lourdes (LDE) 2019-06-07 00:15 Kraków (KRK)

Cena 314 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-05-29 08:00 Kraków (KRK) 2019-05-29 22:45 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-05-29 08:00 Kraków (KRK) 2019-05-29 09:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR522

    2019-05-29 19:45 Londyn (STN) 2019-05-29 22:45 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-06 21:30 Kraków (KRK) 2019-06-07 01:15 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3036

    2019-06-06 21:30 Lourdes (LDE) 2019-06-07 00:15 Kraków (KRK)

Cena 371 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3035

    2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-08 12:10 Kraków (KRK) 2019-06-09 00:00 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 10h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR523

    2019-06-08 12:10 Lourdes (LDE) 2019-06-08 13:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR2436

    2019-06-08 19:35 Londyn (STN) 2019-06-08 23:00 Kraków (KRK)

Cena 373 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Kraków

2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3035

    2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-10 23:00 Kraków (KRK) 2019-06-12 01:00 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 25h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4004

    2019-06-10 23:00 Lourdes (LDE) 2019-06-11 00:40 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2019-06-11 22:10 Mediolan (BGY) 2019-06-12 00:00 Kraków (KRK)

Cena 376 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Kraków

2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3035

    2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-12 18:35 Kraków (KRK) 2019-06-13 23:55 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 28h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR523

    2019-06-12 18:35 Lourdes (LDE) 2019-06-12 19:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2436

    2019-06-13 19:30 Londyn (STN) 2019-06-13 22:55 Kraków (KRK)

Cena 411 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Kraków

2019-05-29 08:00 Kraków (KRK) 2019-05-29 22:45 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-05-29 08:00 Kraków (KRK) 2019-05-29 09:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR522

    2019-05-29 19:45 Londyn (STN) 2019-05-29 22:45 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-08 12:10 Kraków (KRK) 2019-06-09 00:00 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 10h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR523

    2019-06-08 12:10 Lourdes (LDE) 2019-06-08 13:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR2436

    2019-06-08 19:35 Londyn (STN) 2019-06-08 23:00 Kraków (KRK)

Cena 429 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Kraków

2019-05-29 08:00 Kraków (KRK) 2019-05-29 22:45 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 14h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2433

    2019-05-29 08:00 Kraków (KRK) 2019-05-29 09:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR522

    2019-05-29 19:45 Londyn (STN) 2019-05-29 22:45 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-10 23:00 Kraków (KRK) 2019-06-12 01:00 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 25h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4004

    2019-06-10 23:00 Lourdes (LDE) 2019-06-11 00:40 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6876

    2019-06-11 22:10 Mediolan (BGY) 2019-06-12 00:00 Kraków (KRK)

Cena 432 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Kraków

2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3035

    2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-12 18:35 Kraków (KRK) 2019-06-13 14:25 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 18h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR523

    2019-06-12 18:35 Lourdes (LDE) 2019-06-12 19:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2432

    2019-06-13 10:00 Londyn (STN) 2019-06-13 13:25 Kraków (KRK)

Cena 437 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3035

    2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-07 18:35 Kraków (KRK) 2019-06-08 14:25 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 18h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR523

    2019-06-07 18:35 Lourdes (LDE) 2019-06-07 19:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2432

    2019-06-08 10:00 Londyn (STN) 2019-06-08 13:25 Kraków (KRK)

Cena 439 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Kraków

2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3035

    2019-05-30 18:20 Kraków (KRK) 2019-05-30 21:05 Lourdes (LDE)

Podróż do Lourdes

2019-06-10 18:35 Kraków (KRK) 2019-06-11 22:15 Lourdes (LDE)
Całkowity czas podróży : 26h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR523

    2019-06-10 18:35 Lourdes (LDE) 2019-06-10 19:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2434

    2019-06-11 17:50 Londyn (STN) 2019-06-11 21:15 Kraków (KRK)

Cena 448 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

34 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-03-2019

    Od dawna Lourdes jest znany jako ważny kierunek pielgrzymów z całego świata, natomiast wszystkim polecam go odwiedzić.

  • 20-03-2019

    jedyne bezpośrednie połączenie z Polski, warto przyjrzec się tym lotom, ceny różne, wahają się w zależności od dat, ale miejsce jest warte każdej wydanej złotówki

  • 08-02-2019

    CO TO MA ZNACZYĆ ŻE TYLKO DLA OSÓB WIERZĄCYCH? TO JAKAŚ DYSKRYMINACJA? OSOBY NIEWIERZĄCE NIE MOGĄ LECIEĆ DO LOURDES? NO CHYBA TAK NIE MA W REGULAMINIE. LOTY W ŚWIETNYCH CENACH APROPO.

  • 24-01-2019

    Miejsce przepiękne i cudne, nie tylko dla osób wierzących, myślę że spodoba się większości osób

  • 17-01-2019

    Jejku nie wiedziałam że są takie loty bezpośrednie, do Krakowa trochę muszę dojechać no ale potem już bez przesiadek z miejsca na miejsce lecę, a Lourdes to cudne miejsce i warto go zobaczyć

  • 07-01-2019

    Bardzo fajne połączenie, szkoda że Lourdes nie lata w zimie.

  • 19-11-2018

    Nie widziałam innych połączeń bezpośrednich do Lourdes nawet z innych lotnisk więc poniekąd jestem skazana na to ale i tak nie narzekam bo się u mnie sprawdza, szkoda tylko że ne ma ich w zimie

  • 13-11-2018

    Chyba jednak warto zaryzykować kupno biletu tanich linii do Lourdes. Ceny niskie, Nawet jak kupicie termin który z różnych powodów odwołają nie będzie tak bolało, zresztą pieniądze oddają zwrotnie na konto.

  • 29-10-2018

    Świetna alternatywa dla biur podróży. Znając życie dużo ofert będzie zawierała przelot tanimi liniami, choć ich loty czasem zawieszają, to nie wiem czy to dobry pomysł.

  • 27-08-2018

    Dlatego pewnie otworzyli takie loty. Dużo osób było zainteresowanych bezpośrednim rejsem. Przy okazji biura podróży zarobią sobie na zorganizowanych wycieczkach. Przeważnie do tej pory były oferty autokarowe.

  • 08-08-2018

    To będzie nalot pielgrzymów jak otworzyli taki kierunek. Lourdes jest bardzo popularnym miejscem kultu religijnego.

  • 05-07-2018

    Brakowało wcześniej tych lotów, trzeba było kombinować z przesiadkami co nie było zbyt komfortowe i pod względem ceny i czasu teraz można latać bez problemu

  • 10-04-2018

    Cena się nie zmieni tzn jak juz kupisz to potem nie dopłacasz, ale jak teraz tyko sprawdzasz a chcesz kupić póżniej to możesz si zdziwić

  • 08-03-2018

    Zamierzamy wybrać się większą grupą do Lourdes w październiku, czy jak teraz kupimy bilety będą później jakieś dopłaty, czy cena zostaje taka jak w momencie zakupu?

  • 17-01-2018

    Cudowne miejsce, łatwa podróż nic tylko lecieć

  • 11-12-2017

    REWELACYJNA PODRÓŻ DO LOURDES JEŚLI ZDECYDUJECIE SIĘ NA LOTY. JA ODBYŁAM JUŻ SWOJĄ, ALE MIAŁAM NIECO UTRUDNIONA DROGĘ BO LECIAŁAM DO PORTO A POTEM DALEJ, DLA WAS OTWORZYŁA SIĘ NOWA OPCJA, KORZYSTAJCIE.

  • 30-11-2017

    Chyba tylko Kraków ma w ofercie ten kierunek, więc kto z okolic to poleca, nawet jak ktoś ma dalej na Balice to i tak warto dojechać i potem od razu bezpośrednio do Lourdes polecieć bo miejsce przepiękne

  • 22-11-2017

    TEN KIERUNEK LATA JAK WIĘKSZOŚĆ NOWOŚCI OD MARCA, LOURDES PRZYDAŁBY SIĘ PRZEZ CAŁY ROK.

  • 03-11-2017

    Miejsce piękne ale też bardzo specyficzne, mnóstwo chorych ludzi którzy masowo latają do Lourdes w nadzieji na uleczenie, kto ma możliwość polecieć to szczerze polecam

  • 24-10-2017

    Miejsca święte zawsze mają w sobie magię. Lourdes jest bardzo ważnym miejscem, bowiem m.in. od niego rozpoczął się kult różańca świętego.

  • 13-07-2017

    Bardzo specyficzne miejsce, z jednej strony piękne widoki, góry, z drugiej tłumy pielgrzym, hotele przepełnione przepychem, byłam żeby zwiedzić sanktuarium i jest to przeżycie, ale jednocześnie jakieś dziwne wrażenie zrobiło na mnie to miasto, radość zachwyt i jakiś smutek tam czuć...wszystko się miesza. polecam odwiedzić i samemu się przekonać

  • 03-07-2017

    Bardzo dobre połączenia. Lourdes bezpośrednio bardzo się przyda. Miałem okazje lecieć.

  • 23-05-2017

    Niebywale niskie ceny, to chyba promocja kierunku. Lourdes jest od tego roku.

  • 15-05-2017

    Samolot zapchany po uszy, lot przebiegł sprawnie, powrót mam 18 maja, oby odbył się jak poprzedni. Lourdes doczekało się tanich połączeń.

  • 08-05-2017

    Kupiłem w bardzo dobrej cenie, Lourdes do Krakowa to przełom w lataniu.

  • 08-05-2017

    Miejsce piękne ale nie ma co ukrywać że jeśli chodzi o zwiedzanie to nastawione jest wiadomo na Sanktuarium i na typowo religijne sprawy choć dla mnie to akurat plus, wiedziałem gdzie i po co jadę - bo jeszcze kiedyś to jechałem , teraz powtórzę wycieczkę razem z żoną ale już samolotem

  • 23-04-2017

    Dajcie tylko dobre ceny, a Lourdes będzie na pierwszych miejscach w podróżowaniu. Bardzo przyszłośiowy kierunek.

  • 02-03-2017

    Wiele słyszałam o Lourdes, ale nigdy tam nie byłam, w tym roku same zmiany u mnie, może czas odwiedzić to miejsce i podziękować za dobro na Ziemi.

  • 09-12-2016

    Typowe miejsce na pielgrzymki, wycieczki "kościołowe" , byłam lata temu autokarem i wspominam bardzo ciepło i kto wie jak znajde fajne loty i ekipe to może polecę

  • 08-12-2016

    Lourdes to bardzo znane miejsce na ziemi, zapewne będzie duże zainteresowanie tym kierunkiem. Tanie linie maja "łeb na karku" zawsze znajdą coś ciekawego dla klientów.

  • 15-11-2016

    Cieszę się że są bezpośrednie połączenia do Lourdes.

  • 19-10-2016

    Jak się dowiedzą o tym połączeniu parafie na pewno organizacja pielgrzymek wzrośnie, zainteresowanie tym samym. To bardzo ciekawa opcja dla biur podróży organizujące właśnie tam wycieczki.

  • 22-09-2016

    O to jakaś nowość. W marcu się sami przekonamy czy Lourdes ma zainteresowanie.

  • 21-09-2016

    Tego jeszcze nie było, dla fanów i zagorzałych katolików mamy nowość do Lourdes.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena